PDA

View Full Version : ЗащО?



DivoTo_KoTe
08-25-2007, 23:28
Кажи ми сега...Хайде пред теб стоя и искам да знам.Мълчиш..Както винаги.Пак искаш да се сетя сама.А ти беше този,който пръв ми каза,че ме обича.Повярвах ти,знаеш ли?И сега плащам защото ме беше страх от това,а допуснах тази грешка-влюбих се в теб?Сбърках ли?Май да..Но сама съм си виновна.КОгато искаше да си с мен,аз ти казах да чакаш,че не съм готова...че не съм готова за нищо...Обиди ли се?Сигурно! За това ли изчака търпеливо да се влюбя в теб? Отмъщаваш ми с това?Отмъщаваш си за това,че не искам да съм с теб...Успяваш!! Боли ме! Пука ли ти?Казваш "да",но ако ти пука защо ме молиш да не мисля за теб,да не те търся..?Защо погледът ти бяга от мен?Защо?Сбърках признавам си,но се извиних...Каза,че приемаш,но защо не го виждам в очите ти...? Те лъжат или ти? Ти...очите не могат да лъжат.Не искам да се връщаш заради сълзите ми,те са си за мен.Ако искаш да си с мен,кажи ми?Защо ме мъчиш?Защо мълчиш? Страдах достатъчно когато те срещнах,мислех,че ти си този с когото няма да страдам.Сгреших ли?Не,не ми казвай да питам себе си..! искам ти да ми кажеш?!? Искам да знам защо каза,че ме обичаш,ако не е вярно?Защо беше с мен,защо ме целуваше толкова нежно?Защо ме прегръщаше с цялата тази любов?Защо влюбените ти някога очи не искат даже да ме погледнат?Защо се радваше да чуеш гласа ми,а сега затваряш телефона?Защо ме търсеше,а сега не искаш да ме видиш?Защо те обичам толкова силно,когато ти не искаш?

P.S avtorstvoto ne e moe,prosto go prochetoh predi i me grabna...i molq bez typi komentari

AnTiBuLLsHiTs
08-26-2007, 06:25
](*,) Това го прочетох два пъти и нищо не разбрах. Уот дъ фак ис дис?