PDA

View Full Version : Загубих я



kriso`vn
08-25-2007, 23:32
Загубих момичето което адски много обичам заради ревност незнам какво да правя мамка му още немога да повярвам че се случи много я обичам но незная какво да правя за тези 3 месеца адски много я обикнах и се превързах към нея и сега без нея ми е много гадно. Моля помогнете ми че ми е много гадно :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

w0sh
08-25-2007, 23:33
Загубих момичето което адски много обичам заради ревност незнам какво да правя мамка му още немога да повярвам че се случи много я обичам но незная какво да правя за тези 3 месеца адски много я обикнах и се превързах към нея и сега без нея ми е много гадно. Моля помогнете ми че ми е много гадно :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Ако си от варна мога да те запозная с женско и ще я превъзмогнеш

kriso`vn
08-25-2007, 23:35
от варна съм

DJTiesto
08-25-2007, 23:37
eeee da ti kaja tfa revnosta e kofti rauta za na4alo moje da spre6 da revnua6 i moje bi 6te ima6 dobra vrazka napravi go spri :wink: Uspeh priatel :smt006

w0sh
08-25-2007, 23:37
Ми ся уговаряме се отиваме на 28 ми август пред някоя дискотека и ще ти покажа как се првъзмогва хахаха.

Това беше в кръга на шегата. Ако си много ревнив на1и много я обичаш кажи и го и след тфа се опитай д аи вярваш

kriso`vn
08-25-2007, 23:39
eeee da ti kaja tfa revnosta e kofti rauta za na4alo moje da spre6 da revnua6 i moje bi 6te ima6 dobra vrazka napravi go spri :wink: Uspeh priatel :smt006

Аз вече я загубих едва ли ще се влюбя толкова много отново :smt010 бтв. мерси за савета

w0sh
08-25-2007, 23:40
eeee da ti kaja tfa revnosta e kofti rauta za na4alo moje da spre6 da revnua6 i moje bi 6te ima6 dobra vrazka napravi go spri :wink: Uspeh priatel :smt006

Аз вече я загубих едва ли ще се влюбя толкова много отново :smt010 бтв. мерси за савета
Задължително ли е да се влюбваш?

kriso`vn
08-25-2007, 23:42
eeee da ti kaja tfa revnosta e kofti rauta za na4alo moje da spre6 da revnua6 i moje bi 6te ima6 dobra vrazka napravi go spri :wink: Uspeh priatel :smt006

Аз вече я загубих едва ли ще се влюбя толкова много отново :smt010 бтв. мерси за савета
Задължително ли е да се влюбваш?

еми да аз си падам по сериозните връзки оф много ми е гадно :smt009

w0sh
08-25-2007, 23:48
Братоериозните връзки не са работа. На колко години си?

kriso`vn
08-25-2007, 23:48
бате на 16 съм и сам от варна

w0sh
08-25-2007, 23:50
Ми аз на 16 годинични почнах със личния живот и съмм стигнал до извода че няма смисъл. Особено във варна къде са или тъпи или са курволяк.

kriso`vn
08-25-2007, 23:53
Ми аз на 16 годинични почнах със личния живот и съмм стигнал до извода че няма смисъл. Особено във варна къде са или тъпи или са курволяк.
тя тази не беше нито тъпа нито курволяк просто много я ревнувах и скъса с мен и много сажелявам :smt010 :smt009

w0sh
08-25-2007, 23:55
Ми аз на 16 годинични почнах със личния живот и съмм стигнал до извода че няма смисъл. Особено във варна къде са или тъпи или са курволяк.
тя тази не беше нито тъпа нито курволяк просто много я ревнувах и скъса с мен и много сажелявам :smt010 :smt009
Не се кахъри бе чоевче. Дръж се мъжки не ги слушай ся сутринта дет ще ти кажат да се извиняваш. Туй не е мъжка постъпка. Фащаш си нещо леко и хич да не ти пука.

08-26-2007, 00:01
Ми аз на 16 годинични почнах със личния живот и съмм стигнал до извода че няма смисъл. Особено във варна къде са или тъпи или са курволяк.
тя тази не беше нито тъпа нито курволяк просто много я ревнувах и скъса с мен и много сажелявам :smt010 :smt009
Не се кахъри бе чоевче. Дръж се мъжки не ги слушай ся сутринта дет ще ти кажат да се извиняваш. Туй не е мъжка постъпка. Фащаш си нещо леко и хич да не ти пука.

аз немога да сам с някого без да обичам :smt009

w0sh
08-26-2007, 00:05
Това значи че ти я обичаш откакто я познаваш. Оф тез жени ви промиха мозъците. сичките момчета станах почитатели на сериозни възки обвързване и т.н.

kriso`vn
08-26-2007, 00:07
Това значи че ти я обичаш откакто я познаваш. Оф тез жени ви промиха мозъците. сичките момчета станах почитатели на сериозни възки обвързване и т.н.

така е аз много лесно се влюбвам и не мога да ходя с някои момиче без да имам много силни чувства към нея :(

NFW`
08-26-2007, 00:07
Не всички, не всички! :)

Държим фронта още. :mrgreen:

LoveHim
08-26-2007, 00:09
Mi kak da ti pomogna osven da ti kaja 4e revnostta v golemi doza e mnogo kovarno neshto i sam si go razbral. Edinstvenoto, koeto moga da ti kaja e v sledvashtata si vryzka da se ogranichavash v dozite revnost.

kriso`vn
08-26-2007, 00:12
Mi kak da ti pomogna osven da ti kaja 4e revnostta v golemi doza e mnogo kovarno neshto i sam si go razbral. Edinstvenoto, koeto moga da ti kaja e v sledvashtata si vryzka da se ogranichavash v dozite revnost.

мерси ще се опитам да се сдържам малко

cuc
08-26-2007, 01:00
Тестът е готин, но не четете отговорите предварително!!!

Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът


10.Напиши желание.

Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

neverand
08-26-2007, 07:41
ами следващия път няма да я ревнуваш толквоа много ;) представи си че ти е било урок и се научи от грешката си са ;)