PDA

View Full Version : искам просто да си изплача мъката



08-26-2007, 00:07
Още като бях малка слушах на много места, че майка ми била курва. Тогава не знаех какво означава това и не обръщах внимание. После като пораснах малко разни хора започнаха да ми казва, че тя има много любовници. Аз я питах, но тя отричаше. И така много години.
По едно време, когато бях в 3-4 клас тя започна да вика едно момче да й помага с работата в градината и гаража. Това момче беше 5 години по-голямо от мен и се държеше винаги адски мило с мен. Харесвах го. Майка ми му имаше безумно доверие и ме пускаше с него на дискотека във възраст, в която моите връстници не бяха и чували за такова място. Тогава започнах да се влюбвам в него. Той обаче се влюби в едно момиче на моята възраст. Понеже тя беше малка за секс му разрашаваше да ходи по курви, а аз страдах първо като го слушах как говори за нея и после как ходи по курви :smt010
Веднъж в 6ти клас баща ми ме наказа да не ходя на дискотека 3 месеца, но когато той замина извън града майка ме пусна при условие, че това момче ме вземе от вкъщи, в дискотеката е с мен през цялото време и послед ме прибере в 1 часа. Аз му се обадих и той се съгласи да ме заведе. В дискотеката той започна да сваля едно много хубаво момиче и имаше големи шансове да спи с нея, ако не бях с него. За това той измисли нещо за да ме прибере по-рано. Към 11 без нещо тръгнахме към нас, а аз през цялото време не му говорех, защото знаех, че ще отиде при нея и ще я завде у тях и после... :smt010
Той ме изпрати до вратата и си тръгна. Когато влязох чух странни шумове от хола. Рязко отворих вратата и светнах лампата... :smt010 И какво мислите видях? Майка ми и непознат индивид от мъжки пол с неизвестен произход правеха секс на дивана! Естествено се разкрещях! И как по друг начин да реагирам? Веднага се обадих на татко и скоро последва развод. Аз останах при майка си. Тя се влюби в някакъв си Божко, койот аз не понасям, но тя ме отведе в София да живея с тях двамата. Така не стига че трябваше да търпя непоносимия Божко и да си представям майка ми на дивана с любовника си всеки път щом я погледна, но и се отделих от момчето, което обичах, а той ми е първата любов!
Живота ми в София е тях двамата е непоносим и за това колкото се може по-често се връщах в родния си град. Всеки път когато се приберях първата ми работа беше да видя момчето, което обичам. Той обаче ме приема само като приятелка. И съдбата отново се изгаври с мен! Преди няколко месеца се върнах с единствената си приятелка от София, единственото момиче на което се доверявах там. Двете заедно отидохме у това момче да го видя. Той беше много пиян и преспа с нея! Аз бях там, а те най-нагло отидоха в другата стая да си начешат крастата! :smt010
И аз все пак го обичам! Обичам го дори и след като случайно разбрах, че малко след като наще са се развели той е преспал с майка ми! А тя, кучката, знаеше, че го обичам! :smt010
В момента съм на 16 години. Девствена съм, за него се пазя, но така като гледам ситуацията май девствена ще си умра! Няма да си дам цветенцето на никой друг! Живота ми е ад. Не мога да понасям нито майка ми, нито нейния Божко, загубих единственото момиче, с което излизах и имах общ език, защото на нея явно толкова й пукаше за мен че да се изчука с първата ми и единствена любов!
Не знам защо я пуснах тая тема, може би просто исках някой да ме изслуша, не знам :smt010

flying_girl
08-26-2007, 01:20
Всичко това е много гадно ...каквото и да кажа ще бъде излишно ти трябва да си изживееш сама болката от първата несподелена любов ..по много гаден начин при тебе ама .... само едно да ти кажа гледай напред и да не те ебе

ThePowerOfLove
08-26-2007, 13:09
Ако това не е някой базик наистина е отвратително :-k И аз не знам какво да ти кажа...не обвинявай само майка си..може би и това момче не е цвете за мирисане дет се вика :? Колкото и да не ти се вярва ще срещнеш и други момчета. Живота е пред теб! Не мисли за това,което е станало

sexa_na_kompleksa
08-26-2007, 15:17
Кофти ....
Опитай се да не мислиш за това момче.Знам,че е трудно.И аз много страдах по моята първа истинска любов и даже още страдам,но се опитвам да не мисля за него,а да излизам повече с приятелки и да се забавлявам.Или пък ако няма с кой да излезна сядам и уча. :roll: Та те съветвам и теб така - по-добре седни и си учи,не си мисли за майка ти,за Божко,за момчета ... подготови се добре и след две години кандидатствай в някой друг град,за да бъдеш далеч от майка ти.Там като отидеш съвсем ще забравиш за всичко - що бъдеш толкова заета от работа и учене,че изобщо няма да се сещаш за старите си проблеми.
Айде сега кажи си,че живота е хубав и че всико ще се оправи и се усмихни ! :-)
Успех ! :wink:

N0_feAR
08-26-2007, 15:34
това, което прочетох не сам е тъжно, а отвратително. Как търпиш такава майка?!!? (извинявам се ако те обиждам) Аз по принцип съм доста избухлив човек и на твое място бих постъпила по друг начин, баща ти как е, добър човек ли е? АКо е така защо не отидеш при него. хем ще си в родния си град, ще се виждаш с приятелките си там а дори и с това момче. А мислела ли си за това, че въпросното момче въобще не знае, че ти го обичаш?? Но виж ся, дори да не стане работата с него, живота е пред теб и ще има още много момчета. Знам, че ще ти бъде трудно, но трябва да се справиш с всичките си проблеми.
Нямам какво друго да ти кажа освен да ти пожелая успех и горе главата.

Jamalska
08-26-2007, 16:55
Съжалявам за скептицизма ама си мисля,че темата е ебавка...
на 10 години се влюбва...15 годишен излиза с 10 годишна и отделно поради силна нужда от секс ходи по курви...
аха...

AnTiBuLLsHiTs
08-26-2007, 16:57
Съжалявам за скептицизма ама си мисля,че темата е ебавка...
на 10 години се влюбва...15 годишен излиза с 10 годишна и отделно поради силна нужда от секс ходи по курви...
аха...
Подкрепям те.Или тоя мн здраво се е филмирал или е прекалил с ТВ-то. :)

find_m3
08-26-2007, 17:43
Съжалявам за скептицизма ама си мисля,че темата е ебавка...
на 10 години се влюбва...15 годишен излиза с 10 годишна и отделно поради силна нужда от секс ходи по курви...
аха...
Подкрепям те.Или тоя мн здраво се е филмирал или е прекалил с ТВ-то. :)

мм да и аз си мисля ,че тука нещо куца и ДАНО да е така,защото това,което казваш е мноого кофти ,но всякакви ги има, нито майка ти е цвете нито той

IKisseDAGirL
08-27-2007, 06:54
Съжалявам за скептицизма ама си мисля,че темата е ебавка...
на 10 години се влюбва...15 годишен излиза с 10 годишна и отделно поради силна нужда от секс ходи по курви...
аха...
Подкрепям те.Или тоя мн здраво се е филмирал или е прекалил с ТВ-то. :)
Поне го поздравявам за това, че има нерви да пише толкова дълги романи.. аз не бих се наела :)

ni6to_novo
08-27-2007, 07:59
Съжалявам за скептицизма ама си мисля,че темата е ебавка...
на 10 години се влюбва...15 годишен излиза с 10 годишна и отделно поради силна нужда от секс ходи по курви...
аха...
:smt011

without_me
08-27-2007, 08:44
Съжалявам за скептицизма ама си мисля,че темата е ебавка...
на 10 години се влюбва...15 годишен излиза с 10 годишна и отделно поради силна нужда от секс ходи по курви...
аха...
Подкрепям те.Или тоя мн здраво се е филмирал или е прекалил с ТВ-то. :)
Нищо лично,но мисля че те са прави.Цялата тази история ми звучи като сценарий на сапунен сериал.Но даже и като такъв,сценарият ти е неправдоподобен.Незнам от кой град си,но ми звучи съмнително 10-12 годишна да ходи по нощни дискотеки,това е изключено,защото охраната едва ли би те допуснала.Те правят проблеми на 15-16 годишни даже...но кой знае...И още доста неща свързани с момчето не пасват...Не те познавам,за да кажа със сигурност дали това,което си написала е вярно или не,но ако не съм права и наистина съществуват такива хора,каквито ти си ни описала мога да кажа само,че няма за какво да съжаляваш,че си ги изгубила...

08-27-2007, 10:40
и на мен ми се струва, че ако не всичко, то поне част от историята е скалъпена и за съжаление, не изпитвам някакво съчувствие кам авторката

fuckyouuuu
08-27-2007, 12:00
........

bLiNdchY
08-28-2007, 09:15
Гадно е ама к'во да се прави земи и работи и се махни от там и тва е :wink:

qHu4Ka
08-28-2007, 20:02
Съжалявам за скептицизма ама си мисля,че темата е ебавка...
на 10 години се влюбва...15 годишен излиза с 10 годишна и отделно поради силна нужда от секс ходи по курви...
аха...
Подкрепям те.Или тоя мн здраво се е филмирал или е прекалил с ТВ-то. :)
Нищо лично,но мисля че те са прави.Цялата тази история ми звучи като сценарий на сапунен сериал.Но даже и като такъв,сценарият ти е неправдоподобен.Незнам от кой град си,но ми звучи съмнително 10-12 годишна да ходи по нощни дискотеки,това е изключено,защото охраната едва ли би те допуснала.Те правят проблеми на 15-16 годишни даже...но кой знае...И още доста неща свързани с момчето не пасват...Не те познавам,за да кажа със сигурност дали това,което си написала е вярно или не,но ако не съм права и наистина съществуват такива хора,каквито ти си ни описала мога да кажа само,че няма за какво да съжаляваш,че си ги изгубила...
nap1ln0 s1m s1glasna s teb :|

08-29-2007, 08:33
за жалост има много такива случей!незнам дали това е истина или л1жа :---)

AXAXAXAXAXAXAX
08-29-2007, 14:38
a hAXhAXhAXHAX AXWhAXW hAXWHAXH HXAh EBASI GAVRATA IZKEFI ME XDDDDDDDDDDDDD :smt018 :smt018 :smt018 \:D/ [-o< =D> [-X [-X

Saverio
08-29-2007, 16:02
О, това е ужасно.... трябва да поговориш с някой специалист... или с някой възрастен човек, или с приятелка, на която можеш да се довериш... Но трябва да вземеш някакво решение... продължавай напред... трудно е, но ще успееш. :cry: