PDA

View Full Version : какво да правя????



дайте съвет
08-26-2007, 09:31
вчера скъсахме с приятеля ми,,, много ми е тужно,,много пъти сме късали ,,даже не съм сигурна дали е завинаги,.,,но определено изглежда по сериозно от преди!!!но има голям проблем той ми е мн добър приятел може би наи-добрия,,, и не може да се разделиме защото и отиваме да учим на едно и също място..,и изобщо някак си живота ни е свързан,,от една компания сме и т.н.,,,кажете как да го забравя като ще го виждам непрекъснато,,,,,как да се преборя с чувствата???дори сега много ми липсва,даже мисля 4е ми липсва по скоро като приятелл и не мога да спра да го виждам защото съм свикнала с него,,, а ако се виждаме ме е страх че едва ли не никога няма да го забравя.,,а съм убедена 4е тои ще ме,,те просто мом4етата ги преживяват по лесно тези неща...нз какво да правя,,,ако искате напишете нещо ако сте попадали ж такава ситуация и т.н. мерси много

Obsession
08-26-2007, 09:57
Съжалявам, че е станало така с вас, личи си, че мн го обичаш :( Мн е трудно да забравиш човек, с който си всеки ден и постоянно го виждаш и т.н. Каквото и да ти кажем няма да променим начина по кото се чувстваш. Просто се опитай да не мислиш единствено за станалото (знам, че е почти невъзможно), бъди повече с фр. Времето лекува :-)

Obsession
08-26-2007, 10:12
Съжалявам, че е станало така с вас, личи си, че мн го обичаш :( Мн е трудно да забравиш човек, с който си всеки ден и постоянно го виждаш и т.н. Каквото и да ти кажем няма да променим начина по кото се чувстваш. Просто се опитай да не мислиш единствено за станалото (знам, че е почти невъзможно), бъди повече с фр. Времето лекува :-)

Iv4eTy
08-26-2007, 11:21
Ами сама казваш, че ти липсва повече като приятел не е ли по добре да поговориш с него и да си изясните отношенията. Не си сигурна дали сте се разделили окончателно, късали сте мн пъти.. дали това не е така защото сте свикнали един с друг и сте приятели а не чак толкоз заради други чувства?! Поговорете и се изяснете няма друг начин.

08-26-2007, 15:20
Ами сама казваш, че ти липсва повече като приятел не е ли по добре да поговориш с него и да си изясните отношенията. Не си сигурна дали сте се разделили окончателно, късали сте мн пъти.. дали това не е така защото сте свикнали един с друг и сте приятели а не чак толкоз заради други чувства?! Поговорете и се изяснете няма друг начин. ae ne vse si mislq 4e az si go obi4am o6tee i tfa nai mnogo me izmu4va ,,,,4e toi e sprql edva li ne,.,,i az dali 6t moga...znam tiq prikazki a y vremeto lekuva,, no mnogo 4esto se vijdame,,,i nzz ..tfa mnogo pre4i

08-26-2007, 21:02
bojeeee.. pri men e su6toto :)
az i priqtelq mi predi vreme se opitvahme da se zabravime vzaimno kato bqhme samo priqteli,vijdahmese ama bez celuvki bez ni6to, prosto ei taka....ama i tova ne pomogna :) i daje se radvam za6toto ve4e 3 god sme zaedno i se obi4ame o6te pove4e.....az bih ti predlojila da ne go ostaviq6....ako se obi4ate vs 6te se naredi i posle 6te vi bude mn hubavo ....

Dead`Paladin
08-26-2007, 21:07
обикновенно чуствата след раздяла се превръщат в омраза...
обърни чуствата си срещу него така да се каже ако ме разбираш....т'ва на мен поне много ми помага :wink:

kriso`vn
08-26-2007, 21:11
вчера скъсахме с приятеля ми,,, много ми е тужно,,много пъти сме късали ,,даже не съм сигурна дали е завинаги,.,,но определено изглежда по сериозно от преди!!!но има голям проблем той ми е мн добър приятел може би наи-добрия,,, и не може да се разделиме защото и отиваме да учим на едно и също място..,и изобщо някак си живота ни е свързан,,от една компания сме и т.н.,,,кажете как да го забравя като ще го виждам непрекъснато,,,,,как да се преборя с чувствата???дори сега много ми липсва,даже мисля 4е ми липсва по скоро като приятелл и не мога да спра да го виждам защото съм свикнала с него,,, а ако се виждаме ме е страх че едва ли не никога няма да го забравя.,,а съм убедена 4е тои ще ме,,те просто мом4етата ги преживяват по лесно тези неща...нз какво да правя,,,ако искате напишете нещо ако сте попадали ж такава ситуация и т.н. мерси много

и на мен ми се случи същото вчера а ти от варна ли си случайно ?

neverand
08-26-2007, 21:16
щом ти липсва,кажи му го и се съберете...

08-27-2007, 06:29
bojeeee.. pri men e su6toto :)
az i priqtelq mi predi vreme se opitvahme da se zabravime vzaimno kato bqhme samo priqteli,vijdahmese ama bez celuvki bez ni6to, prosto ei taka....ama i tova ne pomogna :) i daje se radvam za6toto ve4e 3 god sme zaedno i se obi4ame o6te pove4e.....az bih ti predlojila da ne go ostaviq6....ako se obi4ate vs 6te se naredi i posle 6te vi bude mn hubavo .... problema e 4e toi ne me obi4a,,, i v tova ve4e sam sigyrna :smt010 :smt010 i toi iska da izlizame kato priqteli,,,oba4e az vijdam 4e ne iska ni6to pove4e ve4e....nzz no toi e nai stranniq 4ovekk..za6toto az go pitax i kolko vreme 6te ti trqbva da me preodoole7 i toi ve4e edva li ne, abe ne my pyka,,,a xodixme osem meseca,,,tfa ne e malko,.,,i btw ne e zaradii mene i toi i v predn si vryzki taka e bilo,,,ae nz oba4e ne6to ne moa da go mrazq a .iskam,...