PDA

View Full Version : Първта любов



NLAi
08-26-2007, 09:33
Предлагам тук всеки да разкаже за своята първа любов и за тва дали е истина че тя никога не се забравя ??Още ли изпитвате нещо към нея ??Като я видите какво си мислите??надявам се темата да се развиеее ДА ЗАПОЧВАМЕ>>>>>>>>>>>>

iLoveChocolate
08-26-2007, 09:52
истина е,че никога не се забравя, все още съм с първата си любов, така че не мога да дам мнение по другите въпроси :D

shaka_kan
08-26-2007, 09:53
Ostava si ve4n0 parvata lub0v! az vse 06te g0 p0mnq i si mislq za neg0, kat0 g0 vidq cqlata iztrapvam...

SlAnChO
08-26-2007, 10:03
ami dam opredeleno ostava kato edin mnogo dulbok spomen :) zapoznah se s moita parva lubov predi 4 godini i povqrvaite mi i do dnes kato go vidq i me dokosne ne6to mi se preobra6ta otvutre...az go obi4ah togava obi4am go i sega i edva li nqkoi den 6te spra , no kakto kazvat s vremeto moje i da izbledne spomenat...4estno0 kazano misleh si 4e sum go zabravila 4e sum go preodolqla no uvi naskoro go vidqh i kogato me celuna me prati ne na 7-moto ami na 10-toto nebe ....be6e neveroqtno...istinata e 4e kogato si izpitval tolkova si4lni 4usvtva kum nqkogo, ti trqbva dosta vreme da gi preodolee6, nezavisimo ot tova 4e v momenta primerno se sre6ta6 s drug po koito su6to si pada6 mnogo..purvata lubov si e purva lubov tq ostava ...ne moga da kaja zavinagi...za6otto vse pak tova e presileno no vse pak ostava dosta dulgo vreme :) \:D/

08-26-2007, 10:08
Em az vinagi 6te pomnq purvata si lubov.vqrno e 4e nikoga ne se zabravq.o6te kato go vidq i cqlata iztrupvam i neznam kude se namiram.s nego e su6toto.nie sega sme mn dobri priqteli no nikoga nqma da zabravim tova koeto be6e mejdu nas

Insatiable
08-26-2007, 11:10
Предполагам, че не се забравя първата любов и искрено се надявам да не се налага да я забравям, защото сме все още заедно с него вече година и половина... Та за това не мога да отговоря на другите ти въпроси :)

mir4ovski
08-26-2007, 11:21
Mi az sam oshte s parvata lubov po4ti godina ve4e.dano sled 50 godini da moga da kaja sashtoto zashtot naistina go obi4am bezymno mnogo.spored men ima samo po edna istinska lubov zatva nqma kak da se zabravi sled neq vsi4ko svarshva......nz

lady_forever
08-26-2007, 12:51
Моята първа любов е назад в миналото и макар да е минало тя не се забравя.Но всеки път като се срешна с него ми е някак неудобно да го погледна в очите и в мен веднага нахлуват спомените за раздялата ни и за нещата,които сме искали да направим след нея.

IKisseDAGirL
08-26-2007, 12:55
Забравя се и още как. За нищо на света не бих се върнала назад, смешно ми е да си го помисля :-#

BeBsItO
08-26-2007, 16:24
1 vata lubov ne e nai istinskata ili na ve4nata, no e opredleno nai zabludenata i 4istata. za6toto vse o6te neznae6 kolko boli ot lubovta...

monityY
08-26-2007, 16:43
първата любов? :roll: колкото и странно да прозву4и на си4ки,бях съвсем малка... едва ли 6те ми повярвате 4е е било любов...като имате предвит 4е бях .. :smt017 мисля 4е 3ти клас...но на 90% съм сигурна 4е е било любов... да истина е 4е първата любов не се забравя,аз ли4но никога няма да я забравя... Не не изпитвам ве4е ни6то към "въпросния" 4овек... по простата при4ина 4е отдавна не поддържаме връзка...той даже едва ли ме и помни... историята е следната: ::: той бе6е с една година по голям от мене... мисля 4е бе6е 4рти клас,аз 3ти(не съм сигурна),4естно казано не помня даже как се запознахме... бяхме от едно даскало.... сиг сме се запознали по традиционния на4ин нз :smt017 .. след време по4нах мн да го харесвам.. особено когато бяхме оти6ли на лагер,той по4на да ме у4и да "ритам" хаха... по4нах мн да се интересувам от футбол покрай него.. бях от неговия отбор,макар4е не ми пука6е изоб6то... и той по4на да ми преподава уроци по футбол... станах доста добра,като се има предвит 4е съм моми4е... :smt005 си4ко което ме моле6е го рпавих за него..харесвах го се пове4е и пове4е... докъто не се ВЛюБИХ! след време той тръгна с едно моми4е от моя клас.. аз се скъсах да рева... но просто аз тогава бях една "смотла" и никой не ме забелязва6е... моми4ето което ходе6е с нея,знае6е 4е го харесвам.. казва6е 4е "не съм достата4но секси за да ми обърне внимание" а аз се надявах 4е ме харесва.. но уви.. :-k след време те скъсаха и си4ки разбраха 4е го харесвам,едно моми4е от класа ме накара да отида и да му призная,даже да му предложа да си станем гажета :smt005 .... и... ::: отидох с голям страх,само 4е вместо аз да му кажа моми4ето което ме накара да му призная му изплю цялата история.. той каза 4е до 1 седмица 6е ми отговори дали иска да тръгнем.. мина седмица,две.. ни6то и ни6то... в стола като ходих да ям,се заси4ахме и седе6е на мойта маса...ядяхме заедно,лафехме си и той каза един път 4е след няколко дни 6е ми отговори на въпроса.. минаха си дните,седмиците-ни6то и ни6то! аз се примирих.. едва едва.. забравих го като се влюбих в друго мом4е от моя клас... ::: незнам мисля 4е бе6е истинска любов,за6тото от тогава на сетне не съм изпитвала подобно не6то към нито едно мом4е... си4ките пъти когато съм се влюбвала са били като бях малка 3,4,5 клас... :| и любовта ми винаги бе6е несподелена,умирах за тези мом4ета (ест не за си4ките на веднъж :mrgreen: ) но бях луда за тях.. от тогава минах през толкова мом4ета... не мога към никое да изпитам това което изпитах към първата си (смея да кажа) голяма ЛюБОВ! сега 4акам да сре6тна подходя6тото мом4е,в което да се влюбя и любовта ми да не е несподелена както тогава... може да ми се смеете.. 4е съм била малка,4е е било само увли4ане..но толкова сълзи за едно увли4ане едва ли 6те изтекат от о4ите ми :smt010 ... и смея да кажа 4е правя огромна разлика межу просто харесване и любов... за6тото съм харесвама 1,2 мом4ета след това.. и както казах към никое,никое от 3 години на сам не съм се влюбила.. макар4е съм ве4е по голяма.. но аз смятам 4е за любовта няма граници и необходими години които трябва да навър6и6.. така4е при мен любовта се е появила по рано,при други може да се появи и на 30,40 :wink: това е от мен...

shivacheva
08-26-2007, 17:51
Eх...момчета,момчета...къде се загубихте,бе?Ами вашата любов?Хм...

Първата любов не се забравя...Мога само това да кажа (говорим за истинската любов). 8-[ :-$ :smt008

TIMEX
08-26-2007, 17:55
Все още немога ви отговоря :) има вреемееее аз просто теи секс и бяям

koalka
08-26-2007, 18:07
С него се разделихме преди два дни, по взаимно съгласие, няма да се впускам в подробности, просто чувствата не са същите и нещата вървяха зле...
Та няма да го забравя, в това съм сигурна, а пък и искаме да бъдем приятели.Но той ми е първата голяма и истиска любов, това е. :wink:

Котарана
08-26-2007, 18:08
Mislia che otdavna go preodoliah, no mi kostvashe dosta usilia.I az predi si mislih, che nikoga nqma da zabravia i niakvi takiva gluposti, no ne mi puka veche, ne mi pravi vpechatlenie i mnogo se radvam. :-D

ZaHaRcHe
08-26-2007, 19:37
Est 4e pyrvata liubov se pomni .. tq e nai sladka i nai boleznema az vse o6te stradam i kato se setq za nego mi stava my4no i ponqkoga si poplakvam..No kakvo da se napravi ne vs e ve4no

08-26-2007, 21:43
hmm,kato vi 4eta otgovorite i si mislq 4e ili az ne sum nared ne6to,ili "parvata mi Lubov" e bila samo nqkakva zabluda :-k
istinata e 4e parvata mi lubov e nai-dalgata mi vrazka do momenta,imah mn dr sled nego,no te bqha po-skoro ne6to mimoletno,prosto ne s vsi4ki se polu4i,no 4uvstvata mi kum nqkoi ot tqh bqha mnooogo po-silno,otkolkoto kum Nego! I kato go vidq ne 4uvstvam absolitno ni6to [-X
trudno go zabravih,do togava ne vqrvah 4e moga da stradam taka,ama sled nego se vlubih 100 puti po-silno i me naraniha 100 puti po-silno,i sega si davam smetka,4e toi izob6to ne e bil golqmata mi lubov!Ne moga da kaja 4e sme priqteli,6toto toi zamina za dr grad i mn rqdko se vijdame,ponqkoga mi se obajda kato si idva,ama si izlziame na kafe,vsi4ko normalno izob6to ne se i se6tam 4e e imalo ne6to mejdu nas,vijdala sum go i s dr momi4eta i ne mie pravelo vpe4atlnie.misleh si 4e go obi4am,no sled ne6tata koito izjivqh lsed nego,makar i za po-kratko vreme,razbrah 4e izob6to ne sum go obi4ala.Parvata mi lubov moje da e minalo,no ISTINSKATA predstoi O:)

Polinkaaaaa
08-26-2007, 21:43
Да никога не съм забравяла първата ми любов...Даже сега пак се събрахме

08-27-2007, 01:01
Ooo da opredeleno nqma takova priqtno useshtane kato purvata lubov:)daje az oshte sum vluben v neq!i ne moga da q zabravq a i ne iskam zashtoto kato se setq kakvi sladki spomeni imam s neq i napravo nastruxvam!!!Da purvata lubov se pomni cql jivot

Dead`Paladin
08-27-2007, 04:58
Все още немога ви отговоря :) има вреемееее аз просто теи секс и бяям


брао брао :!: е т'ва е :lol:

Vikitooo
08-27-2007, 05:54
Миии..Вярно е,че не се забравя, но пък избелява и остават само спомените..Много болка ми донесе на мен първата любов, но ми даде и любов..Разделихме от много "мозак" и двамата страдахме, но така се получи...Няма значение, важното е че Той наистина беше първият мъж и първата ми любов в житоа ми, O:)

tweeetyreni
08-27-2007, 10:19
Vqrno e pyrvata lubov ne se zabravq.Az shte q pomnq vinagi i naistina kakto kazaha drugite az sega kato go vidq oshte me stqga korema i ne moga da gledam na nego kakto predi.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-27-2007, 12:21
ми беше едно момче от ямбол.. срещнахме се на път за морето ;) охх невероятно беше .. още сме си мн добри фр и все още си ме подкрепя :)

CrazyWitch
08-27-2007, 12:41
Еми .. ученическата ми любов.. Май бях влюбена не знам ;)
Че .. сега като го видя.. нищо не си мисля.
"Здрасти", "Как си?". Формалните въпроси и това е :)
Ама си мисля, че ако се разделя със сегашния си приятел (защото нещата тук са къде къде по) и ако го видя след 2г. например, ще изтръпна цялта.. до припадък ;) .

Стоян е в затвора :)
08-27-2007, 13:14
Вярвате ли ми че несъм се влюбвал до сега ? на 22г съм.
А несъм и имал гадже никога...

zmey
08-27-2007, 13:20
Вярвате ли ми че несъм се влюбвал до сега ? на 22г съм.
А несъм и имал гадже никога...

A da ti e chestito.

08-27-2007, 15:29
AZ SRE6NAH PURVATA SI LUBOV VDETSKATA GRADINA I NAISTINA NIKOGA NIAMA DA IA ZABRAVIA .DRUG E VUPROSUT 4E I DA Q SRE6TA SIGURNO NQMA DA SE PIZNAEME :D