PDA

View Full Version : песен



08-26-2007, 10:46
плс дайте линк или ми кажете как се казва песента която се пее в филма тинейджърски работи когато Нел слиза от автобуса и се е нагримирала яко и е с 1 къса поличка.10х предварително

zvezdichkaaa
08-26-2007, 14:40
Айде бе хора плс и на мен ми треа тази песен моля ви много,много! [-o< [-o<

cold_arrow
08-26-2007, 14:46
пфф и на мен мн ми трябва тъкмо гледах дали има такава тема за да пусна,но ето че има аре бе хора помагаите плсс [-o< [-o< [-o<

zvezdichkaaa
08-28-2007, 11:01
Е,аз вече си изясних нещата с песента,но за да не пускам нова тема ще ви питам тук коя е главната актриса в този филм /its a boy girl thing/ и на къф език и как се превежда фразата au naturel /тва е от изречението :Дами изглежда днес ще излезем на "au naturel"/.Знам че вече ставам банална но искам да знам името на актрисата,защото се чуда дали тва не е Миша Бартън.10х предварително.

rusalkata_
08-28-2007, 13:54
Е,аз вече си изясних нещата с песента,но за да не пускам нова тема ще ви питам тук коя е главната актриса в този филм /its a boy girl thing/ и на къф език и как се превежда фразата au naturel /тва е от изречението :Дами изглежда днес ще излезем на "au naturel"/.Знам че вече ставам банална но искам да знам името на актрисата,защото се чуда дали тва не е Миша Бартън.10х предварително.

хммм виж ето тука коя е главната актриса
:arrow: http://www.imdb.com/title/tt0482527/

zvezdichkaaa
08-28-2007, 17:12
Мерси!