PDA

View Full Version : За бръсненето на лицето...



08-26-2007, 11:44
По принцип от бръсненето ми излизат едни такива пъпчици по лицето.Бръсна се със самобръсначка и пяна "Жилет".Знаете ли по какъв начин да избегна появата на тези пъпчици,чрез друг начин на бръснене или и аз не знам как...Пишете ако знаете нещо!

08-26-2007, 11:54
Po dobre otidi na nqkoq kozmeti4ka tq shte ti kaje nai-dobre,yspeh! :)

namina
08-26-2007, 12:16
както те посъветваха по горе питай козметик :wink:

Болшевик
08-26-2007, 12:23
Не ги слушай тия по горе :smt011
За какъв козметик говорят, да не си гей ](*,)

Значи купи си по-добър автършейв, ама около 1,5 литра - сипваш го в някаква купа и си потапяш главата вътре след бръснене да постои 5-10 мин. и пъпки няма да имаш :wink:

08-26-2007, 12:29
Явно имаш чувствителна кожа. Купи си някакъв лосион за след обезкосмяване(те на са специално за след бръснене). Значително успокояват кожата. Разпитай в някоя аптека или козметичен магазин. Но задължително освен лосиона ползвай и афтършейв веднага след бръсненето

08-26-2007, 12:34
На контра ли се бръснеш? Това с пъпчиците се получава при бръснене на контра, понеже космите врастват под кожата и около тях се натрупва лимфа и понякога инфектрат. Не дей да се ръснеш на контра. Не е чак толкова голяма загуба. вярно няма да си супер гладък, ама ...
и си купи успокояващ балсам на нивеа. не дей гледай, че бащи ти ръси Old spice.

SunnyG
08-26-2007, 13:00
Не ги слушай тия по горе :smt011
За какъв козметик говорят, да не си гей ](*,)

Значи купи си по-добър автършейв, ама около 1,5 литра - сипваш го в някаква купа и си потапяш главата вътре след бръснене да постои 5-10 мин. и пъпки няма да имаш :wink:
Защо пък трябва да е гей,за да ходи на козметик?Какви са тия глупости?
Отивай на козметик,няма да ти кажат нещо невеярно :wink:

CuRly_Doll
08-26-2007, 17:08
Не ги слушай тия по горе :smt011
За какъв козметик говорят, да не си гей ](*,)

Значи купи си по-добър автършейв, ама около 1,5 литра - сипваш го в някаква купа и си потапяш главата вътре след бръснене да постои 5-10 мин. и пъпки няма да имаш :wink:
Защо пък трябва да е гей,за да ходи на козметик?Какви са тия глупости?
Отивай на козметик,няма да ти кажат нещо невеярно :wink:
kva e taq maniq,kogato nqkoe mom4e otide na kozmetik i ve4e e gei...mi 4ekaite malko tva izob6to ne e vqrno.Daje EVALATA MU PRAQ,6ot se poddarja :wink:

Болшевик
08-26-2007, 20:35
Мен ще ме е срам да стъпя на такова място бе ](*,)
По-гейско от това е само секс с мъж!
Мъжът, ако не е космясал и пуснал мустак - нищо не е.

Eclipse_bb
08-26-2007, 20:46
По принцип от бръсненето ми излизат едни такива пъпчици по лицето.Бръсна се със самобръсначка и пяна "Жилет".Знаете ли по какъв начин да избегна появата на тези пъпчици,чрез друг начин на бръснене или и аз не знам как...Пишете ако знаете нещо!


Остави полуидиотчетата...
Значи, след като се избръснеш, най-добре измий лицето си с ЛЕДЕНО СТУДЕНА ВОДА, или още по-добре, потопи го в (чиста) мивка, пълна с ледено студена вода. Усещането не е приятно, но има ефект. Ако можеш да си позволиш, вземи си качествена електрическа самобръсначка (Филипс, или поне Браун).
Също така, добре е в балсама за след бръснене да има екстракт от АЛое Вера (помага за заздравяването на наранената/ възпалена кожа), или екстракт от мента (действа аналогично със студената вода - затваря порите и предотвратява възпаления).
Това е ;)
Успех ;)

08-27-2007, 03:11
Мен ще ме е срам да стъпя на такова място бе ](*,)
По-гейско от това е само секс с мъж!
Мъжът, ако не е космясал и пуснал мустак - нищо не е.

Така, ти ще ми викаш гей докато мацките се овъртат около мен, бръснатия, поддържания, стилен мъж и ще се смеят на теб, космат, смърдящ, пъпчасал, лиглъо.

Това е истината братле!