PDA

View Full Version : Как може да се разбере, че коза е друсан?



зеленинка
08-26-2007, 12:48
По какво може да се познае, че коза е друсан?
Случвало ли ви се е да пушите друсалка и какъв е бил ефекта?

08-26-2007, 13:28
hahaha,ebati typite vaprosi-napravo ne e istina ](*,) -trea si 4uk za da ne poznae6,basi

mi az
08-26-2007, 13:41
efekta e dobar-no ako iska6 ne6to po dobro opitai gypkite-garantiran super efekt-bojestvenno prejivqvane
:smt015

meaning
08-26-2007, 20:32
Значи,принципно си зависи от коза.Ако е чист е много по-добре.Обикновено друсан коз върви в Младост,Люлин и тн.Как да познаеш.Значи значителни белези-има малки кристалчета,необичаино лепкав е,от 2 дръпки падаш на земята.Истинският коз не трябва да те размазва до такава степен,че да не можеш да мръднеш.Просто си си напушил ок си си.Чист коз в България е малко-факт.Но НЕДЕЙТЕ да пушите друсан коз,обикновено го друсат с херца или с амфети зависи.Ако сте новобранци ще повръщате ще ви боли глава зверски.Ако дилъра ви ви продава друсан коз го сменете!

TruckPilot
08-27-2007, 06:46
Mi da kajem 4e poslednia put kat pu6ih takuv v kombinacia s polovin kilo djin i glavata imah 4ustvoto 4e mi tegi tri tona,da ne govorim 4e me cepe6e iako plus fakta 4e ne pomnia ni6to ot cleata ve4er.

meaning
08-27-2007, 07:55
Mi da kajem 4e poslednia put kat pu6ih takuv v kombinacia s polovin kilo djin i glavata imah 4ustvoto 4e mi tegi tri tona,da ne govorim 4e me cepe6e iako plus fakta 4e ne pomnia ni6to ot cleata ve4er.
Eми следващият път не смесвай коз с алкохол.И баба знае,че не е на добре.Ебати хора толкова ли се кефите да се размазвате,ако ще пийте пийте си,ако ще пушите пушете си..А това,че те е цепила яко главата говори,че си пил некачествен алкохол.Деца като пиете и се напивате,не пийте боклуци,страшно вредят и на организма ви ви идва много лошо.

Поста от Госта
08-27-2007, 10:38
Аз последния път като пушех друсан коз от наргиле (бяхме 6 човека, коза беше на топче и твърд като камък,подобно на хеш, нямам представа с кво е друсан, помня че с ножица рязахме от него) биех се в някаква пещера с вълци, а пък авера до мен виждаше по целия път жаби. Същата вечер 2-ма човека изчезнаха чак на другия ден разбрахме кво е станало с тях. Извода от онази вечер е че се надрусахме яко и..... не ми хареса особено.. смятаите 7 часов брутален филм не можеш да свържеш 2 думи...

meaning
08-27-2007, 11:25
ХАхахах звучи все едно си взимал LSD,но вече не внасят LSD в България...ти къде живееш впрочем?Смис извън България ли?
Само някакви специално поръчки,не съм запозната особено.

w0sh
08-27-2007, 13:22
По какво може да се познае, че коза е друсан?
Случвало ли ви се е да пушите друсалка и какъв е бил ефекта?
Eeфекта са скапани халюцинации от тъпия хероин вътре. бая е гадно сигурно. Добре че не знам

08-27-2007, 20:17
ХАхахах звучи все едно си взимал LSD,но вече не внасят LSD в България...ти къде живееш впрочем?Смис извън България ли?
Само някакви специално поръчки,не съм запозната особено.

От Видин съм човече, обаче трябваше да добавя че тогава пушихме младост-ки коз и още някви козове абе въобще вечерта беше ебаси черната дупка... обикалях половин час една къща докато приятелите ме търсеха. Но не е било ЛСД по скоро паркизан, кетамин, демефан и още подобни неща. Кофти вечер беше това знам...

meaning
08-28-2007, 15:20
ХАхахах звучи все едно си взимал LSD,но вече не внасят LSD в България...ти къде живееш впрочем?Смис извън България ли?
Само някакви специално поръчки,не съм запозната особено.

От Видин съм човече, обаче трябваше да добавя че тогава пушихме младост-ки коз и още някви козове абе въобще вечерта беше ебаси черната дупка... обикалях половин час една къща докато приятелите ме търсеха. Но не е било ЛСД по скоро паркизан, кетамин, демефан и още подобни неща. Кофти вечер беше това знам...
Едно нещо трябва да знае днешната младеж.И това е НЕ ВЗИМАЙТЕ КОЗ ОТ МЛАДОСТ! :smt005 /не се ебавам/

junk
08-28-2007, 20:32
Това за младост колко е вярно..
За последен път младост-ки коз пуших преди месец и оттогава реших, че младост не е мястото хахаха така се нацепихме, не можех да стана, въргалях се, чупих некфи бутилки изобщо... сички бяхме мноу зле.Бях във филм 24 часа, не знам с кфо беше друсан, но... чадел от младост вече НЕ зимаме хахаха

/wan`a`doo/
08-29-2007, 10:57
Хаха аз преди като пушех, с Младост всеки път много, ама зверски се напушвах...такива неща са ми се случвали от тоя шибан Младост ха-ха... ех, колко хубаво ми беше, знаех, че пуша ебати боклука, ама кво да се прави като дядо Ко(з)леда раздаваше с чувалчето, а друсан можеш да познаеш кога е след доста опит... обаче от опит глава боли :roll: Пф, веднъж от Младост, бях сменила постата за към 2месеца и явно бах изгубила тренинг, ми беше все едно съм на хап :lol: Потях се супер много, виждах някви светлини навсякъде и ми беше ебати филма... :roll:

tuka6na
08-29-2007, 11:08
Няма абсолютно никакъв начин да си пушил чист коз,след това да пушиш друсан и да не усетиш разликата.Халюцинаций при някои(при мен сигурно щото съм лабава и ми тряя малко),глава цепи жестоко после и така..Общо взето понякога се чувствам по всякакъв др смръдлив начин,ама не и напушена;/Мен така ми иде,пък зависи ,знам ли.

IdiOtKa
08-29-2007, 12:34
По какво може да се познае, че коза е друсан?
Случвало ли ви се е да пушите друсалка и какъв е бил ефекта?
нали се сещаш като вятарът е !

b0Nb0n
08-29-2007, 12:42
neznam ko ko stavava

theEXPLOITED
08-29-2007, 18:58
6те разбереш мнооооо бързичко,бате!хихихихихихи хихихихи :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ''.....тежко ми е и направо...........незнам....'' :-D :-D :-D :-D :-D

ArTanDra
08-29-2007, 19:37
Като повърнеш няколко пъти ще разбереш.

bull ThistLe
09-04-2007, 13:24
to miri6e na apteka :D

09-06-2007, 17:12
Аз например разбирам по 1 приятелка.Винаги и става супер зле като е по-друсан.По4ти винаги е така,6ото се пове4е по4наха да го друсат.

comics
09-09-2007, 13:45
аве как няа го познаеш - ако е друсан, си мирише на хапове и аптека ха

не съм пробал но знам о.о
09-09-2007, 14:14
Като повърнеш няколко пъти ще разбереш.

Да, това е един от начините. :)

Botmanarata
09-18-2007, 16:01
emi az sum ot mladost pi4ove pushai si ot tukashniq koz i chestno kazano sto procenta e drusan tva seki go znae...

fuckface
10-01-2007, 00:09
От друсанде могат да се получат халюцинации.

bossychick
10-04-2007, 19:38
o opredeleno se razbira koe e drusano! predi 4-5 godini nekfi pliokovci ni bqha preebali s drusan.. i vi kaam tolko mi be6e zle..sqdam nemoa da si otvorq o4ite,pie mi se voda nemoga da govorq.. draifah i me durja nqkolko 4asa..abe eba mi se maikata togaa... fuck it

IdiOtKa
10-04-2007, 19:55
ами на мен досега за моя радост не ми се е случлало да съм мно зле от друсъ коз ....даже си е супер яко ! :-D :-D ...само ми се е случвало като почне да ме пуска да умирам .....и си спомням че след един ...май беше доста зле тоя коз спах от някъде 4.30 следобед до 7-8 вечерта ..напрау незнам как стана тая раута сабудих се за 5 мин да званна, за да си отложа срещите и пак картакис...

Wrathchild
10-04-2007, 23:32
2 пъти пуших друсан коз...
И както каза Уискас след това се чувстваш като парцал.
Не бих го направила трети път, чувството след като те пусне е ужасно...

MaRiNkA_16
10-05-2007, 13:29
Ако не си пушил и изпушил много и различни козчета,а по въпроса ти съдя,че не си- най-простия начин да разбереш е,че като те пусне ще се чувстваш скапан и изцеден и главата ще те боли много...
'Друсалки' съм препушила направо...Преди време в моя квартал единствената трева,която имаше беше ебаси жмела, и за да хваща поне малко го друсаха,ама яко...
И сама съм си друсала козчета..
Друсан коз бол... Ама чистичкият,натурален,мееег а-як чук е вкарва едно от най-прекрасните усещания на света...
i kak si drysala kozzz ako moje da kaje6 4e ne sum mnogo zapoznata a mi stana interesno?

AtMosFera
10-05-2007, 13:36
Ако не си пушил и изпушил много и различни козчета,а по въпроса ти съдя,че не си- най-простия начин да разбереш е,че като те пусне ще се чувстваш скапан и изцеден и главата ще те боли много...
'Друсалки' съм препушила направо...Преди време в моя квартал единствената трева,която имаше беше ебаси жмела, и за да хваща поне малко го друсаха,ама яко...
И сама съм си друсала козчета..
Друсан коз бол... Ама чистичкият,натурален,мееег а-як чук е вкарва едно от най-прекрасните усещания на света...
i kak si drysala kozzz ako moje da kaje6 4e ne sum mnogo zapoznata a mi stana interesno?

Еми като го оме6а с нещо по-надрусващо :)

etnies
10-07-2007, 09:03
Ще разбереш след като го изпушиш!!!!!!! Ако си врачка пак може да разбереш!
http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/kampf/sterben013.gif

corbel
07-22-2009, 06:56
Значи,принципно си зависи от коза.Ако е чист е много по-добре.Обикновено друсан коз върви в Младост,Люлин и тн.Как да познаеш.Значи значителни белези-има малки кристалчета,необичаино лепкав е,от 2 дръпки падаш на земята.Истинският коз не трябва да те размазва до такава степен,че да не можеш да мръднеш.Просто си си напушил ок си си.Чист коз в България е малко-факт.Но НЕДЕЙТЕ да пушите друсан коз,обикновено го друсат с херца или с амфети зависи.Ако сте новобранци ще повръщате ще ви боли глава зверски.Ако дилъра ви ви продава друсан коз го сменете!

hamilcar
07-22-2009, 17:45
Стара тема.