PDA

View Full Version : най-добрата ми приятелката или бившия?!?



pitan4icata
08-26-2007, 12:49
охх едвали ще ми помогнете ,но разчитам на светите ви за да се улесня в решението ми...
та значи ходих с едно мом4е 3 месеца още в на4алото най добрата ми приятелка постояно ми се сардеше 4е отделям пове4е време на него ,и по4ти месец ме избягваше и само аз я тарсих на 2-3 пати тя беше сардита и на него 4е я беше базикнал не6що и както и да е той и се извини и се сдобрихме си4ки накрая.Оба4е аз тогава взех да се разубеждавам 4е искам сам пове4е с него ,някакси ми беше омразнал и исках нещо разли4но, и разбира се поисках савет от нея и с нейна помощ сабрах сили да го зарежа(някои може да са 4ели темата защо го зарязах )и така снощи се видяхме с него щот искаше да му изясня накои неща и да се разберем и с мн разговори се осъзнах как приятелката ми ми е повлиала да се разделим,до токова 4е ако беше казала не остани с него щях да остана с него,а то стана обратното за да и е удобно на нея и имаме пове4е време заедно,както преди. Отделно тя в този момент ми се сарди 4е не исках даи кажа едно нещо за мом4е което си беше таина между мен и сега бившия ми приятел и ме изкара 4е и нямам доверие и мн ми се разсарди до ся и се обяснявах но тя ме блокира и откава да ме слуша (тва и др пат с е е слу4вало за др неща)закво не може просто да сме прителки без да искаме нищо в замяна.Тва истинска приятелка ли е???? .Плус това сега знам 4е бившия ми винаги ще е 4овек които ме разбира и каза 4е ме оби4а и 4е винаги мога да раз4итам на него дори само като приятели така да излезем и си говорим щот вразката ни винаги се е градяла на тва и искаме си се запазим като приятели ,да ама аз се замислям дали да не сдобрим и да заеба най добрата ми приятелка която познавам от 3 години ...? и на която ве4е нямам доверии не искам да ми се меси в живота,ама не е лесно 6щот ся от 15 пак сме заедно в даскало а и аз нея никога не мога да я подмина прекалено мн неща сме преживяли заедно!

_Snow_
08-26-2007, 12:54
НИКОГА,НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ЗАМЕСТВАИ ПРИЯТЕЛ ИЛИ ПРИЯТЕЛКА ЗА ГАДЖЕ МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ!!!!!!!Поне така правя аз!щото утре може да скъсате и кво ще си съдиш самичка и няма да имаш приятели [-X [-X [-X [-X

DivoTo_KoTe
08-26-2007, 13:02
понеже ме мързи да прочета цялото...По заглавието съдя,че се колебаеш м/у гадже и приятелка.....Любовта не е вечна тей,че моя съвет е да избереш приятелката ти...Момчета колкото искаш не е единствения

pitan4icata
08-26-2007, 13:05
da de ama i mom4eto go 4ustvam akto nai dobar priqtel! i sa6tnost me e qd 4e s enamesiha 4ustvata togava ina4e 6tqhme sme super dobri priqteli,6tot toi razbira vsi4ko koeto tq ne kato 4ovek-priqtel!

find_m3
08-26-2007, 13:12
офф няма да съм крайна ма му еби майката на гаджето и се дръж за приятелката си щото ще ти "писне" пак и няма да има на кой да споделиш!

pitan4icata
08-26-2007, 13:16
da be ama za6to ne moje i s dvamata ,tq e takav egoist edva li ne me kara da izbiram..ili smao neina t.e. bez priqtel-gadje ili bez neq
v momenta predpo4itam bez nikoi 6tot mi pisna ot neq samo mi se sardi se iska az da i se izvinqvam ne moga q tarpq ,no znam 4e 6a sajelqvam posle.. :(

monityY
08-26-2007, 13:36
охх едвали ще ми помогнете ,но разчитам на светите ви за да се улесня в решението ми...
та значи ходих с едно мом4е 3 месеца още в на4алото най добрата ми приятелка постояно ми се сардеше 4е отделям пове4е време на него ,и по4ти месец ме избягваше и само аз я тарсих на 2-3 пати тя беше сардита и на него 4е я беше базикнал не6що и както и да е той и се извини и се сдобрихме си4ки накрая.Оба4е аз тогава взех да се разубеждавам 4е искам сам пове4е с него ,някакси ми беше омразнал и исках нещо разли4но, и разбира се поисках савет от нея и с нейна помощ сабрах сили да го зарежа(някои може да са 4ели темата защо го зарязах )и така снощи се видяхме с него щот искаше да му изясня накои неща и да се разберем и с мн разговори се осъзнах как приятелката ми ми е повлиала да се разделим,до токова 4е ако беше казала не остани с него щях да остана с него,а то стана обратното за да и е удобно на нея и имаме пове4е време заедно,както преди. Отделно тя в този момент ми се сарди 4е не исках даи кажа едно нещо за мом4е което си беше таина между мен и сега бившия ми приятел и ме изкара 4е и нямам доверие и мн ми се разсарди до ся и се обяснявах но тя ме блокира и откава да ме слуша (тва и др пат с е е слу4вало за др неща)закво не може просто да сме прителки без да искаме нищо в замяна.Тва истинска приятелка ли е???? .Плус това сега знам 4е бившия ми винаги ще е 4овек които ме разбира и каза 4е ме оби4а и 4е винаги мога да раз4итам на него дори само като приятели така да излезем и си говорим щот вразката ни винаги се е градяла на тва и искаме си се запазим като приятели ,да ама аз се замислям дали да не сдобрим и да заеба най добрата ми приятелка която познавам от 3 години ...? и на която ве4е нямам доверии не искам да ми се меси в живота,ама не е лесно 6щот ся от 15 пак сме заедно в даскало а и аз нея никога не мога да я подмина прекалено мн неща сме преживяли заедно!

nqkolko puti spomenava6 frazata "nqi dobra priqtelka" ne ti e takava,overqvam te,jivei si jivota s mom4eto koeto obi4a6.. ako tq ne e siglasna s re6enieto ti,prosto nqma da e 4east ot jivota ti.. tegli i edin 6ut.. :::

ArTanDra
08-26-2007, 13:38
НИКОГА,НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ЗАМЕСТВАИ ПРИЯТЕЛ ИЛИ ПРИЯТЕЛКА ЗА ГАДЖЕ МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ!!!!!!!Поне така правя аз!щото утре може да скъсате и кво ще си съдиш самичка и няма да имаш приятели [-X [-X [-X [-X

Хм... а ако става примерно за брак пак ли да заеби мъжа си заради приятелката? Да ви имам и съветите.

По темата: Не избирай никога между еди си кой , обясни и като човек , че с нейното държание тя един вид те кара да избираш и я попитай тя как ще се чувства , ако ти някой ден я поставиш пред същия въпрос. Ако ти отговори , че ще избере тебе от сега ти казвам ще те излъже в очите .. кажи и че приятелите са важно нещо , но любовта е по - важна (е тука не става дума за любов , защото момчето го искаш за най - добър приятел , но тя въпроса ти го е поставила още докато сте били гаджета). И НИКОГА не си ограничавай кръга от хора до 1 приятелка и за мене правиш грешка и не я слушай какво ти приказва излизай си с момчето , а пък на 15 ще се оправите и ако ти е приятелка ще осъзнае грешката си и повече няма да повтори "Мене или него"

П.С. На колко си ? Ако си на 13-14 ти е простено , ама ако си повече..

pitan4icata
08-26-2007, 13:50
obqsnqvam q i q karam da se postavi na moe mqsto ,no ne razbira, i mi kazva 4e te sa4etavala 2-te ne6ta.. da ama 6tot az ne m se mesih i ne se karah s priqtelq i q verno ne go odobrqvah mn i tq znae6e ama nqmah protiv da izlizma i s tqh, ama tva e stara istoriq.Ot2 sedmici si i obra6tam dovolno vnimane daje hodihme na po4ivka sq 1 sedmica.. ama ve4e ne sam sigurna do kolko mi e priqtelka.. a i biv6iq mi mi kaza 'nqkoi den 6te se osaznae6 kva e. no neka az da ne sam tozi det 6ti otvori o4ite,no dano se sre6tnem togava i imame 6ans da opitame pak bez tq da se mesi..' moje bi e tapo no mi puk kvo mislqt drugite-takava sma det se vliq ot 4ujdo mnenie i trudno se doverqvam na nqkoi. i ot opit znam 4e edin pogled ot strani gleda mn po trezvo na ne6ta i za tva se zamislqm i tarsq i va6ite saveti
:|


na 16-po4ti 17 sam

ArTanDra
08-26-2007, 15:04
Ама ти и ходиш по свирката после защо ти влияе ... еми тогава не се обяснявай повече с нея (нямам предвид игнор) и прави каквото ти е кеф и си излизай с момчето , разбирам те че се влияеш обаче все някога трябва да спреш голяма си да взимаш решения и и кажи в прав текст "Пука ми за тебе , но не и за мнението ти".. може да я изслушваш какво иска да ти каже , но си преценяй кое е правилно за тебе и кое не , а тя приятел има ли си ? Някога имала ли е ? И ако е имала приятел пак ли прекарва толкова време с тебе , както сега?

N0_feAR
08-26-2007, 15:59
Ама ти и ходиш по свирката после защо ти влияе ... еми тогава не се обяснявай повече с нея (нямам предвид игнор) и прави каквото ти е кеф и си излизай с момчето , разбирам те че се влияеш обаче все някога трябва да спреш голяма си да взимаш решения и и кажи в прав текст "Пука ми за тебе , но не и за мнението ти".. може да я изслушваш какво иска да ти каже , но си преценяй кое е правилно за тебе и кое не
подкрепям
Не мисля, че е редно тази твоя най-добра приятелка да те настройва срещу гаджето ти заради егоизма си, напротив, би трябвало да те подкрепя. То по тази логика някой ден ще реши, че пак не й обръщаш внимание заради други твои приятели и ще те накара и тях да за*беш.Сама каза, че изпитваш някакви чувства към бившия и че също го имаш за приятел. Еми 2 в 1, к'во по-хубаво от тва. И все пак не казвам да за*беш приятелката си. Явно пак трябва да поговорите...

Korni_ReSeRvE
08-26-2007, 16:13
zavisi ot slu4eq ako priqtelkata ti te nastroiva protiv gadjeto,hi4 ne ti e priqtelka.no ina4e az sum tvurdo za tova PRIQTELITE PRED GADJETATA