PDA

View Full Version : Приятелите



EMuT0
08-26-2007, 13:42
Здравейте
Искам да споделя мъката си с някой който ще ме разбере и се надявам това да сте вие.Сега ще бъда 8 клас и почти всичките ми приятели(от класа който е общо 18 души) ще учат в училища в други градове.Освен това ще ми разбият класа и ще има един 8 клас.А аз нямам кой знае какви отношения с хората от другия клас.Най-добрата ми приятелка, която също ми беше в класа ще учи в град който е далеко и ще се прибира много рядко.От всичките ми съученици с които имам отношения по-големи от само "Здрасти" когато се срещнем остана само едно момиче.А ми е толкова мъчно за всички.Всеки ден се сдържам да не заплача.Скоро брат ми имаше рожден ден и се замислих с кого ли ще празнувам аз моя(той е по време на учебната година).Като споделя това с майка ми тя казва, че ще си намеря приятели да не се безпокоя и най-накрая че трябва да уча повече.

Kisses_P
08-26-2007, 14:06
Пътищата с приятелите ти са се разделили.Нормално е.А майка ти е права.Ще намериш други приятели.Навярно и те са в такова положение

VaNicHkaa
08-26-2007, 14:06
Ами да ти кажа ..и аз сега ще съм 8 клас..мри мен най-добрата ми приятелка вече не ми е..но си намерих нова и с нея ми е супер забавно и готино..нали каза че има едно момиче с което сте в добри отношения..предлагам ти да излезете няколко пъти на кафе заедно за да се сближите повече и кой знае може пък тя да се окаже точната приятелка и ако стане така ..нищо не ви пречи да сте си двете до 9 клас..там класа се сменя и ще имаш повече възможности да се запознаеш с нови хора и да намериш подходящтите приятели..по -добре мисли за хубавите моменти с твоите приятели отколкото за това че учат на друго място ;)..надявам се да съм ти помогнала поне малко :)

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-26-2007, 14:16
Еее недей така! :? Сигурно ще си намериш нови приятели! :)

sexa_na_kompleksa
08-26-2007, 14:51
Няма защо да се притесняваш.Все с някой ще се сближиш.Наблегни и малко повече на ученето,за да можеш да влезнеш в някое хубаво училище,където ще можеш да си намериш свестни приятели,а не после да съжаляваш.Успех и недей да плачеш - няма смисъл. :wink:

FuckLove
08-26-2007, 15:09
Ми нормално е 7-8 клас ве4е класа да не е същия споко ще си намериш нови фр това гадно 4увство е само временно :smt006 :wink: :::

EMuT0
08-26-2007, 17:36
blagodarq na vsi4ki za podkrepata

mr0b1
08-26-2007, 17:42
blagodarq na vsi4ki za podkrepata

destka radost prudnq v torbi4ka :cry:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-26-2007, 19:35
разбира се че ще си намериш...сиг в началото ти е трудно но ще свикнеш.. виж аз преди време смених града в които живеех .. отидох в другия град където не познавах 1 човек.. малко по малко нещата се оправиха просто нали знаеш че винаги в началото в наи трудно ;)

Presley
08-27-2007, 07:07
Да,неприятно е и то доста.И все пак мисли по-поэитивно.Няма полэа да се съсипваш.Естествено е да ти е кофти...и все пак не се отчайвай.Това ,което тки е каэала майка ти е вярно.100% ще намериш нови хора,с които да си паснеш.Когато това стане,ще се чувстваш доста по-добре,така че се пострай да стане по.скоро.Не дземонстрирай неприяэъм към хората,эащото няма да стигнеш до никъде.И раэбира се ще поддържаш контакт със старите си приятели.Има телефони,интернет,абе много начини эа кумоникация...пък и от време на време ще се виждате.По-добре е от нищо.Не се отчайвай,не е кщрая на света.А эа рождения ти ден-100% эще има с кого да гто праэнуваш,това да ти е проблемва! :-D

Seducti0n
08-27-2007, 07:52
Здравей миличка.Слава богу,вече минах през това и ето защо те разбирам напълно.Нормално е да ти е мъчно за съучениците си.До сега сте живяли като едно голямо семейство,а сега изведнъж всичко като че ли пропада и всеки тръгва по пътя си. :? Вместо да се натъжаваш за тях се замисли над това,се опитай да не губиш напълно контактите си с тях.Да се виждате ,да си говорите,дори и рядко.Аз например съм от София и всичките ми бивши съученици учат тук,но все пак и ние немарима много време да се виждаме,повече си общуваме по скайпа.Айде спокойно,не е края на света.Всичко ще е наред,наистиа се надявам да се сприятелиш с хората и от класа и да бъдеш щастлива. :D

Naked in the wind
08-27-2007, 08:47
Като се сетя,че когато завършвах 7-ми клас и аз се чувствах така.А то няма смисъл.И аз си мислех:"Разделяме се с приятелите си..какво ще стане по-нататък?"А на другите сякаш не им пукаше,което много ме натъжаваше.След време осъзнах обаче,че те очевидно не са ми били приятели.Едно момче дори като ме види по улицата и си обръща главата на другата страна,а с него сме съседи и почти всяка сутрин ходехме заедно на училище..Но както и да е.Съвета ми е да не го мислиш отсега.Ще си намериш нови приятели и всичко ще се оправи :?