PDA

View Full Version : Sony E. k550i



find_m3
08-26-2007, 14:51
Хора нз дали е за тука темата ,ама искам да си взимам Sony E. k550i и моля,ако има някой тука да си каже впечатленията.Интересувам хубави снимки ли прави и дали звука е силен.И също така всички модели телефони ли мога да ползват Vodafone life и само Mtel ли предлага услугата и за цените.За цената на телефона също се интересувам защото гледах на много места и са различни парите.Кажете ,ако някой е минал по моя път на какво се е спрял?

Мерси мнооого предварително :-) :-)

MajeStic
08-26-2007, 15:29
Хора нз дали е за тука темата ,ама искам да си взимам Sony E. k550i и моля,ако има някой тука да си каже впечатленията.Интересувам хубави снимки ли прави и дали звука е силен.И също така всички модели телефони ли мога да ползват Vodafone life и само Mtel ли предлага услугата и за цените.За цената на телефона също се интересувам защото гледах на много места и са различни парите.Кажете ,ако някой е минал по моя път на какво се е спрял?

За звук... не гледак K серията, а W серията. Хубави снимки... 2 MP са до някъде задоволително, но тъй като нямам такъв телефон не мога да ти кажа. И Vodafone Life мисля, че поддържат само 3G телефони. Това мога да ти дам аз като информация.

пп:
звук не очаквай от този телефон. W серията е за теб:)

find_m3
08-26-2007, 17:23
Хора нз дали е за тука темата ,ама искам да си взимам Sony E. k550i и моля,ако има някой тука да си каже впечатленията.Интересувам хубави снимки ли прави и дали звука е силен.И също така всички модели телефони ли мога да ползват Vodafone life и само Mtel ли предлага услугата и за цените.За цената на телефона също се интересувам защото гледах на много места и са различни парите.Кажете ,ако някой е минал по моя път на какво се е спрял?

За звук... не гледак K серията, а W серията. Хубави снимки... 2 MP са до някъде задоволително, но тъй като нямам такъв телефон не мога да ти кажа. И Vodafone Life мисля, че поддържат само 3G телефони. Това мога да ти дам аз като информация.

пп:
звук не очаквай от този телефон. W серията е за теб:)

ок ,ако просто взема слушалки от W серия телефон?

Reed
08-26-2007, 20:08
Ми да ти кажа много е хубав :-) Прави наистина много добри снимки и ...ъм на мен лично ми е достатъчно силен :-D Една приятелка си го взе със 100 лева отстъпка(май) от Германос-за 300 лева..даже те сега въртят рекламата :smt017

cold_arrow
08-26-2007, 20:30
Ми аз ще си взимам телефон и се колебаех между сони ериксон к550i и между к800i,но вече реших да да си взема к800i,защото отидох в магазина на м-тел и ги разгледах и к800i повече ми хареса а и незабравяй че к800i беше телефон номер 1 за 2006 и те заветвам да си вземеш к800i имаго дори и с водафон лаиф и ако го вземеш е карта на сметка м-тел релакс 200 ти правят 100 лева отстъпка той е 499 а с м-тел релакс 200 е 399.

cold_arrow
08-26-2007, 20:31
сорка че непомогнах много

MajeStic
08-26-2007, 21:13
ок ,ако просто взема слушалки от W серия телефон?

Ако ще слушаш през слушалки може и тази маневра да направиш :P На моя K800 се чува доста добре със слушалки от W серията 8) Ама, ако ще слушаш през колонката на GSM-а ти препоръчвам W серията.

пп:
Ако искаш разгледай и Nokia 6233/6234.
СРАВНЕНИЕ:
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1288&sub=compare&producer_id_2=45&id_2=937&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8
Ето, ако не ти се чете ще ти отделя някой приимущества на Nokia-та:
1. Батерията на Nokia 6233 е по-издръжлива от тази на Sony Ericsson. Nokia-та е с батерия 1100 mAh
2. Резолюцията на дисплея на Nokia-та е 240x320 докато на SE-то е 176 x 220 пиксела.
3. Картата памет за Nokia-та ще ти е доста по-ефтина.
4. Прави видео запис на резолюция 640x480, което е прекалено добре особено с тези 25 FPS( кадри в секунда ).

Приимуществата, които виждам в SE K550:

1. Светкавица Да

2. Aвтофокус

find_m3
08-27-2007, 12:05
Пфф шашнахте ме :shock: ,за k800i обаче да не се надявам ,че бащата няма да ми даде толко пари за играчка....., :smt012 както и да е за Nokia 6233 ...не е лоша като качество и е 3G,но за дизайн повче ми харесва Sony-то пък и аз не съм умряла да гледам ТВ на телефона нестига ,че в нас не гледам...A ,ако наистина к550i е като k750i поне горе долу значи си е супер телефона само дано е здрав.Мерси много за инфото ще видим колко мога да измуфтя :lol: