PDA

View Full Version : Те са ми под нивото...



08-26-2007, 14:17
:smt017 Първо здравейте!
Темата може да ви се види тъпа, ама имам нужда от съвет... :smt012
Наскоро едно момче ми предложи да тръгнеме. Обаче аз го отрязах, защото мисля, че ми е под нивото. Ако вече сте решили да ме питате ''И как реши, че ти е под нивото", или че имам голямо самочувствие, първо прочетете за какво става въпрос. Та...той иначе се води секссимвол за някои, и много момичета го искат, а според мене не е чак толкова готин, освен това всяка вечер е в някоя от кварталните кръчми и там запива до не знам до колко през нощта, и пуши по една кутия на ден, не учи в особено елитно у-ще, и изобщо мисля, че е много пропаднал. :? Познавам няколко момичета, които са луди по него, но просто ги усещам как в стремеж да му се харесат леко пропадат като него. Разбира се не са съвсем като него, и добре че. #-o Аз го отрязах и дори не съм разгласявала, че ми е предлагал да станеме гаджета, казах само на една приятелка, на която имам доверие. А бе изобщо не може да се каже, че го харесвам.
Също така малко преди това ми предложи и един друг... ](*,) На него също казах НЕ. [-X Но при него случая е все пак по-различен. Той е като първия, ама си е доста по-грозен и него никой не го харесва.
Това до тука може да ви се види тъпо, и ви разбирам, обаче основния проблем е, че много искам гадже. :? :roll: А какво да правя като ме харесват само някакви такива. Поне само такива имат смелост да ми предложат. Вече имам чувството, че ги е страх да не ги отрежа и после да разправям напред-назад, че са ми предложили.
Обаче в същото време имам усещане, че почвам да си харесвам едно момче...Няма лошо, ама той е от класа на тоя, за който пръв ви разказах, дето много го харесват... ](*,) Т.е. не учи в едно от най-елитните у-ща. Все пак се облича по-добре, и е по-богат. Обаче са приятели с първия, и то много добри, и той ходи по кръчмите, въпреки, че не виси там цяла нощ.....Знам, че не трябва да гледам това, особено парите, защото никой не е застрахован да остане без нищо, ама как да тръгна с него, като искам да си пазя нивото. Казах ви, по-добре е от другите, но пак има нещо, което ми пречи.... ](*,) #-o Обаче много искам гадже, а и към него май имам симпатия. ](*,) ](*,)
Само искам да ви помоля да не почвате с неща от сорта на "ти си си виновна, толкова възможности си имала да си хванеш гадже досега'', или ''мн ти я голямо самочувствието''. Да, имам си самочувствие, имам и чувства към това момче обаче. #-o Знам, че това, което писах няма да се прочете от всички, защото е дълго, но който има нерви, нека пише коментари. :roll:

MajeStic
08-26-2007, 14:22
Ми моето мнение за такива плейбойчета е негативно. Хубаво... ще те хареса, ще тръгнете и след 2 месеца ще скъсате, защото ще си хареса друга. Ми търси си някой по средата... нормален на външен вид и печен:) Това е перфектната комбинация за мен :Р

sexy_for_you
08-26-2007, 14:26
Ми моето мнение за такива плейбойчета е негативно. Хубаво... ще те хареса, ще тръгнете и след 2 месеца ще скъсате, защото ще си хареса друга. Ми търси си някой по средата... нормален на външен вид и печен:) Това е перфектната комбинация за мен :Р

И аз мисля така.

pitan4icata
08-26-2007, 14:29
trudno 6a nameri6 idealniq i az go tarsq i ti kazvam ne e lesno trq se primirqvame s nqkoi ne6ta ,no ti zasega prodaljavai taka ostvi gi teq za koito govori6 taris ne6to po dobre i ti prepora4vam da ne se zafa6ta6 s nikoi prosto za6to stava i ti sika6 gadje, neka da ima 4ustva i da si struva vrazkata za6toto nqma smisal ot mn vrazki ako pone edna ne stoinostna,ne barzai badi tarpeliva 6a doide i tvoq princ ima vreme :wink:

hoseto_
08-26-2007, 14:58
може други да не ти предлагат защото да си мислят че ти си им под нивото и ставаш само за тези дето ти предлагат

ArTanDra
08-26-2007, 15:00
Намери си някоя момче , което на ТЕБЕ да ти хареса и поеми инициативата по запознанството и как така тоя ти предложи ? Да не ти каза "Ай да ми станеш приятелка"



П.С. на колко си ?

CHANEL
08-26-2007, 15:05
Spokoino,vsichko shte se podredi...prosto imai tarpenie...i na mene mi e pisnalo ot takiva `gazarcheta`,no kakvo da se pravi.Ako si ot dobre vazpitanite momicheta sas samochustvie i stil,nqmash rabota s takav propadasht chovek(vazmojno e nqkade da te izloji,koeto nqma da e mnogo priqtno) Good Luck!

lyly_lili
08-26-2007, 15:09
:-D :-D mene daje me murze6e da go pro4eta,no sum na mnenieto na dr :-D :-D

tuka6na
08-26-2007, 19:16
:-) Ами тогава,маце,вземи че намери някой като теб.Хем да не ти е под нивото хем не над него :-D Че да се чувствате добре и двамата.
Всеки има критерии-мда това е така,и трябва да ги има.Но има и един друг момент-общо взето всеки си знае на кой хал е,къде може да бъде забелязан и къде не.Но ако тея критерии при теб са на ниво 'принц на бял кон' ,е повярвай,далече няма да стигнеш.; )

YouAreDead
08-26-2007, 19:17
_]
ъа и мислиш че ще прочета сичко тва ? ^^ мога да ти кажа и без да го чета,че никой не е на твоето ниво(което по десетобалната е -10) ^^ Което означава че си хипер зле чаткаш ли? ^^ same here :-({|= ^^

CuRly_Doll
08-26-2007, 19:22
mi nz kvo da ti kaja,osven 4e samo4uvstvieto ti naistina e do nebeto i obratno.Ok ne iska6 nqkoi propadnal kato parviqt,emi toq koito si haresla sq ne e li sa6tiqt????? :smt011

Nice Angel
08-26-2007, 19:32
еми и ти си ми под нивото ама кво отговарям ти на темата дори да не съм я чела нали...

neverand
08-26-2007, 21:27
сори скъпа,но си много глупава :) Щом си правиш изводи за 1 човек според даскалото му...начи си адски ограничена ;) съжалявам,но нали трябва да сме искрени ;)

Manenkoto
08-26-2007, 21:36
_]
:smt017 Първо здравейте!
Темата може да ви се види тъпа, ама имам нужда от съвет... :smt012
Наскоро едно момче ми предложи да тръгнеме. Обаче аз го отрязах, защото мисля, че ми е под нивото. Ако вече сте решили да ме питате ''И как реши, че ти е под нивото", или че имам голямо самочувствие, първо прочетете за какво става въпрос. Та...той иначе се води секссимвол за някои, и много момичета го искат, а според мене не е чак толкова готин, освен това всяка вечер е в някоя от кварталните кръчми и там запива до не знам до колко през нощта, и пуши по една кутия на ден, не учи в особено елитно у-ще, и изобщо мисля, че е много пропаднал. :? Познавам няколко момичета, които са луди по него, но просто ги усещам как в стремеж да му се харесат леко пропадат като него. Разбира се не са съвсем като него, и добре че. #-o Аз го отрязах и дори не съм разгласявала, че ми е предлагал да станеме гаджета, казах само на една приятелка, на която имам доверие. А бе изобщо не може да се каже, че го харесвам.
Също така малко преди това ми предложи и един друг... ](*,) На него също казах НЕ. [-X Но при него случая е все пак по-различен. Той е като първия, ама си е доста по-грозен и него никой не го харесва.
Това до тука може да ви се види тъпо, и ви разбирам, обаче основния проблем е, че много искам гадже. :? :roll: А какво да правя като ме харесват само някакви такива. Поне само такива имат смелост да ми предложат. Вече имам чувството, че ги е страх да не ги отрежа и после да разправям напред-назад, че са ми предложили.
Обаче в същото време имам усещане, че почвам да си харесвам едно момче...Няма лошо, ама той е от класа на тоя, за който пръв ви разказах, дето много го харесват... ](*,) Т.е. не учи в едно от най-елитните у-ща. Все пак се облича по-добре, и е по-богат. Обаче са приятели с първия, и то много добри, и той ходи по кръчмите, въпреки, че не виси там цяла нощ.....Знам, че не трябва да гледам това, особено парите, защото никой не е застрахован да остане без нищо, ама как да тръгна с него, като искам да си пазя нивото. Казах ви, по-добре е от другите, но пак има нещо, което ми пречи.... ](*,) #-o Обаче много искам гадже, а и към него май имам симпатия. ](*,) ](*,)
Само искам да ви помоля да не почвате с неща от сорта на "ти си си виновна, толкова възможности си имала да си хванеш гадже досега'', или ''мн ти я голямо самочувствието''. Да, имам си самочувствие, имам и чувства към това момче обаче. #-o Знам, че това, което писах няма да се прочете от всички, защото е дълго, но който има нерви, нека пише коментари. :roll:

ъа и мислиш че ще прочета сичко тва ? ^^ мога да ти кажа и без да го чета,че никой не е на твоето ниво(което по десетобалната е -10) ^^ Което означава че си хипер зле чаткаш ли? ^^



и аз така викам хипер зле си

KaLiNcHo
08-26-2007, 22:16
ami ne misli 4e si4kite sa kato tiq po dobre iz4akai az sum mom4e i ne iskam da si pravq reklama ama ima mnogo po dobri mom4eta ot tiq det ni gi opisa taka 4e spok lubovta idva kogato nai malko o4akvash aide uspeh ot men

LoveHim
08-26-2007, 22:32
Abe momiche kvo e znachenieto dali i v kakvo daskalo uchi??? Ne e li po vajno da te uvajava i da te obicha??? Imam chustvoto, che ne ti e doshyl akyla oshte. I ne razbrah NA KOLKO SI?

Reed
08-27-2007, 09:24
Хвани си някой от твойто даскало като искаш да е от елитно... :smt017

hforce
08-27-2007, 09:32
_]
:smt017 Първо здравейте!
Темата може да ви се види тъпа, ама имам нужда от съвет... :smt012
Наскоро едно момче ми предложи да тръгнеме. Обаче аз го отрязах, защото мисля, че ми е под нивото. Ако вече сте решили да ме питате ''И как реши, че ти е под нивото", или че имам голямо самочувствие, първо прочетете за какво става въпрос. Та...той иначе се води секссимвол за някои, и много момичета го искат, а според мене не е чак толкова готин, освен това всяка вечер е в някоя от кварталните кръчми и там запива до не знам до колко през нощта, и пуши по една кутия на ден, не учи в особено елитно у-ще, и изобщо мисля, че е много пропаднал. :? Познавам няколко момичета, които са луди по него, но просто ги усещам как в стремеж да му се харесат леко пропадат като него. Разбира се не са съвсем като него, и добре че. #-o Аз го отрязах и дори не съм разгласявала, че ми е предлагал да станеме гаджета, казах само на една приятелка, на която имам доверие. А бе изобщо не може да се каже, че го харесвам.
Също така малко преди това ми предложи и един друг... ](*,) На него също казах НЕ. [-X Но при него случая е все пак по-различен. Той е като първия, ама си е доста по-грозен и него никой не го харесва.
Това до тука може да ви се види тъпо, и ви разбирам, обаче основния проблем е, че много искам гадже. :? :roll: А какво да правя като ме харесват само някакви такива. Поне само такива имат смелост да ми предложат. Вече имам чувството, че ги е страх да не ги отрежа и после да разправям напред-назад, че са ми предложили.
Обаче в същото време имам усещане, че почвам да си харесвам едно момче...Няма лошо, ама той е от класа на тоя, за който пръв ви разказах, дето много го харесват... ](*,) Т.е. не учи в едно от най-елитните у-ща. Все пак се облича по-добре, и е по-богат. Обаче са приятели с първия, и то много добри, и той ходи по кръчмите, въпреки, че не виси там цяла нощ.....Знам, че не трябва да гледам това, особено парите, защото никой не е застрахован да остане без нищо, ама как да тръгна с него, като искам да си пазя нивото. Казах ви, по-добре е от другите, но пак има нещо, което ми пречи.... ](*,) #-o Обаче много искам гадже, а и към него май имам симпатия. ](*,) ](*,)
Само искам да ви помоля да не почвате с неща от сорта на "ти си си виновна, толкова възможности си имала да си хванеш гадже досега'', или ''мн ти я голямо самочувствието''. Да, имам си самочувствие, имам и чувства към това момче обаче. #-o Знам, че това, което писах няма да се прочете от всички, защото е дълго, но който има нерви, нека пише коментари. :roll:

ъа и мислиш че ще прочета сичко тва ? ^^ мога да ти кажа и без да го чета,че никой не е на твоето ниво(което по десетобалната е -10) ^^ Което означава че си хипер зле чаткаш ли? ^^



и аз така викам хипер зле си

i az sum na tva mnenie, samo 4e az pro4etoh posta

NFW`
08-27-2007, 09:41
+1 ^_^

Тази тема можем да я превърнем в анкета направо. :D

08-27-2007, 11:38
Значи твоите критерии за момче са:да е от "добро" даскало,да не ходи по кръчми цяла нощ,да не пуши много,да не е грозен,да е богат,да няма приятели,каквито не харесваш....а бе въобще когато чуеш думата характер и когато разбереш че не ти можеш да управляваш живота на някого,тогава ще си поговорим пак!!!!!!!!!!

08-27-2007, 11:47
сори скъпа,но си много глупава Щом си правиш изводи за 1 човек според даскалото му...начи си адски ограничена съжалявам,но нали трябва да сме искрени

а пък ти маи четеш и коментрираш през ред .. само това дето тебе те кефи. При евентуално препрочитане на това което е написала авторката може и да забележиш че тя не си прави изводи САМО от едното даскало.

scorpias
08-27-2007, 11:55
:smt017 Първо здравейте!
Темата може да ви се види тъпа, ама имам нужда от съвет... :smt012
Наскоро едно момче ми предложи да тръгнеме. Обаче аз го отрязах, защото мисля, че ми е под нивото. Ако вече сте решили да ме питате ''И как реши, че ти е под нивото", или че имам голямо самочувствие, първо прочетете за какво става въпрос. Та...той иначе се води секссимвол за някои, и много момичета го искат, а според мене не е чак толкова готин, освен това всяка вечер е в някоя от кварталните кръчми и там запива до не знам до колко през нощта, и пуши по една кутия на ден, не учи в особено елитно у-ще, и изобщо мисля, че е много пропаднал. :? Познавам няколко момичета, които са луди по него, но просто ги усещам как в стремеж да му се харесат леко пропадат като него. Разбира се не са съвсем като него, и добре че. #-o Аз го отрязах и дори не съм разгласявала, че ми е предлагал да станеме гаджета, казах само на една приятелка, на която имам доверие. А бе изобщо не може да се каже, че го харесвам.
Също така малко преди това ми предложи и един друг... ](*,) На него също казах НЕ. [-X Но при него случая е все пак по-различен. Той е като първия, ама си е доста по-грозен и него никой не го харесва.
Това до тука може да ви се види тъпо, и ви разбирам, обаче основния проблем е, че много искам гадже. :? :roll: А какво да правя като ме харесват само някакви такива. Поне само такива имат смелост да ми предложат. Вече имам чувството, че ги е страх да не ги отрежа и после да разправям напред-назад, че са ми предложили.
Обаче в същото време имам усещане, че почвам да си харесвам едно момче...Няма лошо, ама той е от класа на тоя, за който пръв ви разказах, дето много го харесват... ](*,) Т.е. не учи в едно от най-елитните у-ща. Все пак се облича по-добре, и е по-богат. Обаче са приятели с първия, и то много добри, и той ходи по кръчмите, въпреки, че не виси там цяла нощ.....Знам, че не трябва да гледам това, особено парите, защото никой не е застрахован да остане без нищо, ама как да тръгна с него, като искам да си пазя нивото. Казах ви, по-добре е от другите, но пак има нещо, което ми пречи.... ](*,) #-o Обаче много искам гадже, а и към него май имам симпатия. ](*,) ](*,)
Само искам да ви помоля да не почвате с неща от сорта на "ти си си виновна, толкова възможности си имала да си хванеш гадже досега'', или ''мн ти я голямо самочувствието''. Да, имам си самочувствие, имам и чувства към това момче обаче. #-o Знам, че това, което писах няма да се прочете от всички, защото е дълго, но който има нерви, нека пише коментари. :roll:


Квачка залухава ,какво друго очакваш да ти кажа ма/

CrazyWitch
08-27-2007, 12:49
Ахх, простакесо.. аз няма да ти напиша "ти си си виновна, толкова възможности си имала да си хванеш гадже досега'', или ''мн ти я голямо самочувствието'', а просто с тия емотиконки " ](*,) " я по-добре наистина си блъсни главата в стената, ама преди това си свали короната!

CrazyWitch
08-27-2007, 12:53
сори скъпа,но си много глупава Щом си правиш изводи за 1 човек според даскалото му...начи си адски ограничена съжалявам,но нали трябва да сме искрени

а пък ти маи четеш и коментрираш през ред .. само това дето тебе те кефи. При евентуално препрочитане на това което е написала авторката може и да забележиш че тя не си прави изводи САМО от едното даскало.

А да бе.. Оправдава се. Прави да я съжаляват. Хахахха.. Много се смяхме с приятеля ми до кат четяхме темата. Поне аз наистина се посмях от сърце.
Та тя в поста си споменава на няколко пъти за елитни училища, но най-смешното е за момчето към което има симпатии...
Правете си изводите. Логиката е такава, че щом той е съученик на първия - той също не учи в ЕЛИТНО училище.
Ухаххахахахха! Не ми я оправдавайте.
Но не.. Тоя .. който тя харесва има повече пари и за това може да му опрости греха, че ходи в кварталните кръчми, а не в елитни заведения сиг.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айййй... Бенджи!

BuBi008
08-27-2007, 13:19
Mai prekaleno mnogo slushash kakvo mama ti govori za "idelniqt" supryg.A imam samo edin vapros te kato ne sa ti na nivoto ti otkade gi poznavash ? Ta nali ti uchish v elitno uchilishte znachi ne gi poznavash ot tam , ti ne hodish po kruchmite do posred nosht i ot tam qvno ne gi poznavash , ti ne pushish taiche edva li ste izlezli na cigarka i kafe nqkoga..... hm.....

08-27-2007, 13:46
Ами...мерси за съветите на всички, дори и на тези, които не се отнесоха много добре. #-o Но няма значение, радвам се, че се намериха и хора, които да помогнат. Ще ви помоля само да не бързате с мненията преди да прочетете целия пост. Ако не ви достигнат нервите -не го четете, но и не пишете. [-X
И ще кажа, че не гледам САМО училището, в което учи. Точно за това ви казах да прочетете цялото мнение. [-X Гледам и как се държи. Най-вече. Но нямаше кой да бърза с критиките. :smt011

Mai prekaleno mnogo slushash kakvo mama ti govori za "idelniqt" supryg.A imam samo edin vapros te kato ne sa ti na nivoto ti otkade gi poznavash ? Ta nali ti uchish v elitno uchilishte znachi ne gi poznavash ot tam , ti ne hodish po kruchmite do posred nosht i ot tam qvno ne gi poznavash , ti ne pushish taiche edva li ste izlezli na cigarka i kafe nqkoga..... hm.....
Ами по някаква случайност сме комшии и от там ги познавам.

Квачка залухава ,какво друго очакваш да ти кажа ма/
Дамм... :smt011 Не очаквам да ми кажеш нещо друго. Всъщност си знаех, че няма да има много по-различни мнения от това. :?

Abe momiche kvo e znachenieto dali i v kakvo daskalo uchi??? Ne e li po vajno da te uvajava i da te obicha??? Imam chustvoto, che ne ti e doshyl akyla oshte. I ne razbrah NA KOLKO SI?



На 15 съм, и проблем ли има? Според мене само че и на 20 да бях няма значение. :? :roll:
Еми.....не мога да отговоря на всички коментари, но пак благодаря на тези, които се отнесоха с темата като с останалите в този форум. ](*,)

MeTaL4eTo`f
08-27-2007, 13:57
Аз прочетох цялата тема.Не мога да разбера защо е толкова важно за тебе в какво у-ще учи,колко пуши и дали ходи по крачмите и т.н. Добре,разбирам за другите момчета,които си отбласнала - нямаш симпатии към тях,ами това момче ?! Нали си го харесваш ?! ммм.....много си ограничена,отпусни се малко и се отдай на живота :wink:

08-27-2007, 15:07
Ако търсиш идеалния няма да го намериш! Нз,аз лично не мога да си представя парите да определят дали някой ми е на нивото или не! Хубаво не учи в елинто училище,но това не ти е гарант,че е глупав! Може да не е имал пари за уроци за кандидатстване,а само от училище трудно може да се научи за критериите на изпититеслед 7 клас! Щом имаш чувства към оновамомче пробвайте, пък ще видиш що за човек е,сближете се и т.н! И слез на земята! 8)

Ивилин
08-27-2007, 16:16
Мненията които ги дават момичетата са още детски. Право си е момичето да гледа какъв е - от кво семейство, има ли пари, облича ли с добре. Защото който е по-заможен значи означава, че не е от просто семейство и ще може да и предложи нещо по-добро. Докато сме малки търсим любовта. Но след като завършите мили дами ще почнете и вие да гледате кой от кво семейсто е, в кой колеж следва, дали има пари, ква кола кара, кви дрешки вкарва и т.н.(повярвайте ми). Няма да ви харесват кварталните гамени които бачкат в някоя автомивка и няма кво ви предлоцжи освен чупената ЛАДА !!! Всичко е времето си :-({|=