PDA

View Full Version : Как да развеселя едно момиче, което очевидно е в депресия!



vladislav
08-26-2007, 14:58
Значи, цялата история е, че когато излизаме с нея на басейн тя е нещастна почти винаги, всъщност е много сладка и много момчета я зарибяват, но никой не преуспява!
Истината е че тя всеки ден прави едно и също - на басейн в Хасково с мен и няколко приятели, вечерта пие Алкохол (не се напива много резбира се) у една нейна приятелка само двете и тъка!

Аз не съм обвързан по-никакъв начин с нея, а и да бих искал тя вероятно би ме отблъснала както преви със всеки който се опита да е нещо повече от приятел с нея (a, те въобще не са малко!
От това което знам е скъсъла с гаджето си преди около месец, но отчеяниено и според мен не е от това!

Всичките ми опити да я накарам да прави нещо различно и да гледа по-положително на живота удрят на камък!](*,)

И накрая започвам да мисля, че не съм аз подходящият човек които да я направи щастлива :( , но и не искам да се отказвам толкова лесно и да се превърна в поредният не успял малоумник!

Всъщност това момиче е много странно развита личност, сигурен съм че дори тя не знае защ се чувства така кофти!

thefreak
08-26-2007, 15:11
Трябва ти някой също толкова странен като нея да я развесели.
Ти не й говориш на нейния език.

08-26-2007, 15:14
mi tfa mn stranno mi se vijda,,v smisal to e normalno vseki na periodi ma 4ak puk vseki den.,,,ami
nzzz izkarai q ot tfa gadno vsekidnevie,,vseki den edno i sa6ty,,,,zakarai q ve4erta nqkyude,,,da se zabavlqvate ne da xoi s taq neina priqtelka,,,koqto moje bi e sa6tata depresiq kato neq,,,tzt...dano yspee777 :)

Себе си...
08-26-2007, 15:19
Много е трудно да помогнеш на някой , който сам не иска да си помогне . Има една приказка , че когато човек е в яма , най-доброто нещо , което би могъл да направи е да спре да копае ... Това с басейнът се е видяло , че няма да помогне , но понякога и разговорите в такива ситуации не са особено желателни от този , който се намира в душевна безизходица . Лично аз когато съм депресирана обичам да разговарям с много близък приятел , но тогава е нужно той да говори , а аз да мълча и да попивам казаното от него ... В такива моменти на човек не му е до излизане , не я карай на сила да прави нещо , което не иска , но пък никога , когато имаш възможност , не я оставяй сама - така тя ще види , че държиш на нея прекалено много и по някакъв начин ще те допусне още по-близо до себе си .. Когато сама се увери че си достатъчно близо , ще ти сподели къде точно е проблемът . Не бъди сигурен , че не знае какъв е той ... Прекарвай повече време с нея - без значение дали сте навън , в тях , у вас ... Когато започне да си връща усмивката на лицето й и видиш , че започва да се подобрява , тогана я задължавай да се разнообразявате , за да мже да се оттърси от преживяното ... Дано всичко се оправи по-бързо , пожелавам ти го !

ArTanDra
08-26-2007, 15:41
Мисията невъзможна...

vladislav
08-26-2007, 15:51
Офф в интерес на истината, и аз за пръв път виждам такова нещо!

На ден, 2, 3 пъти се усмихва много сладко за дребни неща (например ако си засечем погледите, и нещо такова)

Една вечер, след като беше свършила с приятелката си и алкохолизма!
Излезнахме и тя каза, че се забавлява много, и ще и е преятно всяка вечер да е тъка, а на другия ден все едно не се е случило нищо, все същите...

Не знам, да не би нещо да е неразположена, казва че стомаха и глвата я преболяват, ама това пък в продължение на няколко дни дае тъка... :shock:

Korni_ReSeRvE
08-26-2007, 16:06
vseki 4ovek si ima svoeto slabo mqsto,vse ima ne6to koeto da q nakra da se usmihne i da proqvi nqkakva polojitelna emociq,prosto trqbva da otkrie6 koe e tova ne6to i da deistva6 po nego.kolkoto i mom4eta da e otblusnala se 6te se nameri nqkoi koito da prieme.a ako ti uspee6 da q izmukne6 ot taq depresiq vqrvam 4e toq nqkoi 6te si ti.

monityY
08-26-2007, 16:24
Значи, цялата история е, че когато излизаме с нея на басейн тя е нещастна почти винаги, всъщност е много сладка и много момчета я зарибяват, но никой не преуспява!
Истината е че тя всеки ден прави едно и също - на басейн в Хасково с мен и няколко приятели, вечерта пие Алкохол (не се напива много резбира се) у една нейна приятелка само двете и тъка!

Аз не съм обвързан по-никакъв начин с нея, а и да бих искал тя вероятно би ме отблъснала както преви със всеки който се опита да е нещо повече от приятел с нея (a, те въобще не са малко!
От това което знам е скъсъла с гаджето си преди около месец, но отчеяниено и според мен не е от това!

Всичките ми опити да я накарам да прави нещо различно и да гледа по-положително на живота удрят на камък!](*,)

И накрая започвам да мисля, че не съм аз подходящият човек които да я направи щастлива :( , но и не искам да се отказвам толкова лесно и да се превърна в поредният не успял малоумник!

Всъщност това момиче е много странно развита личност, сигурен съм че дори тя не знае защ се чувства така кофти!
kade vijda6 depresiq v tfa da xodi na plaj da pie alkohol da izliza s pritelki i...taka... moje da e seki den edno i su6to,no na neq tova i haresva.. taka4e nedei se mu4i da promenq6 jivota i..

vladislav
08-26-2007, 16:42
Значи, цялата история е, че когато излизаме с нея на басейн тя е нещастна почти винаги, всъщност е много сладка и много момчета я зарибяват, но никой не преуспява!
Истината е че тя всеки ден прави едно и също - на басейн в Хасково с мен и няколко приятели, вечерта пие Алкохол (не се напива много резбира се) у една нейна приятелка само двете и тъка!

Аз не съм обвързан по-никакъв начин с нея, а и да бих искал тя вероятно би ме отблъснала както преви със всеки който се опита да е нещо повече от приятел с нея (a, те въобще не са малко!
От това което знам е скъсъла с гаджето си преди около месец, но отчеяниено и според мен не е от това!

Всичките ми опити да я накарам да прави нещо различно и да гледа по-положително на живота удрят на камък!](*,)

И накрая започвам да мисля, че не съм аз подходящият човек които да я направи щастлива :( , но и не искам да се отказвам толкова лесно и да се превърна в поредният не успял малоумник!

Всъщност това момиче е много странно развита личност, сигурен съм че дори тя не знае защ се чувства така кофти!
kade vijda6 depresiq v tfa da xodi na plaj da pie alkohol da izliza s pritelki i...taka... moje da e seki den edno i su6to,no na neq tova i haresva.. taka4e nedei se mu4i da promenq6 jivota i..

Знаех си че няма да се размина без да бъда обвиновен и аз в нещо, от хора неразбиращи проблема ми или недорасли да го разберат!


Депресията знаеш ли къде е виждам, 90% от времето в което я виждам е тъжна, винаги превидно замислена, а всъщност безцелно блуждаеща в пространството, от нещато които сме си казвали разбирам, че е отчаяна от живота и вече и е писнало, ако си харесваше начина на живот дали щеше да ми казва тези неща и да се държи по този начин!

А да и междувременно някак си я чувствам близка и затова ще се мъча да променя живота и, защото виждам че не е щастлива!

monityY
08-26-2007, 16:54
еми успех

shivacheva
08-26-2007, 17:40
Себе си... ти го каза...послушай я... :wink:
Все пак щом излизате заедно и си говорите,би трябвало да знаеш нещо за нея,какви са интересите й,какво обича да прави и т.н.От тези неща (щом искаш да я изкараш от депресията) си направи изводи и се опитай да разнообразиш малко деня й...А и не можеш да бъдеш сигурен,че не е заради гаджето й...Поне се опитай да разговаряш повече с нея и да я опознаеш доста добре...Чак тогава би могъл да имаш по-успешен опит да я развеселиш и да я отделиш от сивия й делник...Успех и бъди постоянен,какъвто си решил да бъдеш,щом сам си решил,че не искаш да бъдеш поредния малоумник отритнат от нея.И отново-успех! :wink: :)

mir4ovski
08-26-2007, 18:07
dai i malko vreme shte izleze ot depesiqta kogato e gotova prosto i se ysmihvai pove4e no ne q pritiskai

koalka
08-26-2007, 18:10
Опитай се да поговориш с нея, може би от това има нужда, не знам.Или може би просто изчакай да й мине, дано не е сериозно.