PDA

View Full Version : Друго даскало...?



BebeTooOoo
08-26-2007, 16:59
Здравейте.Пак ще помоля за съвет.Значи сега ще съм 7-ми клас :oops: иии ми предстоят изпити.Миналата година нещо се отпуснах , но тази искам да се стегна и наистина да получа добри резултати както за края на годината , така и на изпитите.Но идва и проблемът - в училището , в което уча учителите са много скапани (смисъл знам кои ще ми се паднат тази година и от хора , на които са преподавали съм чувала , че по - високо от 4-ки няма да изкарам , няма значение дали съм се справила с дадения материал или не ).Точно заради това се замислих дали да не се преместа в друго училище , където повечето даскали ги познавам иии що годе са добре , печени са.Единственото , което ме притеснява е дали класа , в който ще се падна ще ме приеме ( все пак те са си заедно 6 години и оп неква нова им се дофтаса ).Тааа вие на мое място какво бихте избрали...смисъл да се преместа ли или не? :-s

teenage_drama_queen
08-26-2007, 17:08
смятам че това са само слухове и ако си подготвена достатъчно добре няма да имаш проблеми си учителите,просто не трябва да имаш никакви пропуски и да си на ниво :wink: а иначе за местенето,не смяташ ли че е късно вече а и е доста неприятно в една от най-важните години да сменяш средата,такаче не бих ти го препоръчала,единственото решение е да учиш така че никой не може да те барне по който и да е предмет :wink:

08-26-2007, 17:14
смятам че това са само слухове и ако си подготвена достатъчно добре няма да имаш проблеми си учителите,просто не трябва да имаш никакви пропуски и да си на ниво :wink: а иначе за местенето,не смяташ ли че е късно вече а и е доста неприятно в една от най-важните години да сменяш средата,такаче не бих ти го препоръчала,единственото решение е да учиш така че никой не може да те барне по който и да е предмет :wink:
и аз мисля така \:D/

hasaiko
08-26-2007, 17:27
Не ми се вярва да си освоила материала добре и да не изкараш повече от 4-ка...А ако наистина са такива даскалите,те съветвам да ходиш на частни уроци или курсове по проблемните предмети :) Няма смисъл,според мен,да се местиш...

08-26-2007, 17:53
da ti kaja i az 6te sum sedmi klas, a daskaloto mi go mrazq. ama pone u4itelite (ili pone pove4eto) si znaqt rabotata. ama vuprosa e tam 4e ako si nameri6 svesten u4itel za bulgarskiq i matematikata speciqlno ne bi trqbvalo da se izloji6! u4ene zdravo 6e pada, taka 4e.......... nqma osobeno izbor. po-dobre si stoi tam kudeto si! :) :wink:

Presley
08-28-2007, 08:11
Не ги слушай ти.Ако учиш,ще имаш добри оценки.Глупостите на народа,эарежи ги.Ако си съвестна,ще успееш.Който учи,ще сполучи.Хаха :-D Аэ бих си останала в даскалото,в което съм.нямя файда да се местиш.АМа пък ,ако толкова искаш-давай.Класът ще те приме.Естествено,ако направиш усилие.късмет и не се води по мнението на хората от форума.Решението е твое.

fuckyouuuu
08-28-2007, 08:28
........

Reed
08-28-2007, 10:09
Отначало ше ти е кофти,ама се ще намериш общ език с някой от класа... 8)

Enchantress
08-28-2007, 10:18
Ами незнам,ма май ще е по-добре да си останеш там,където си в момента.

ArTanDra
08-28-2007, 10:26
90% oт учениците си измислят.. И даскалите едва ли нещо им има по скоро мързела на някой е в почече. Не виждам как няма да имаш повече от 4 ако учиш - невъзможно освен ако нещо не иска да се заяждат с теб. Учи си и не давай повод на учителите за лошо отношение и всичко ще е наред.Не се мести в друго училище няма смисъл , а още от сега свиквай с мисълта , че ще ходиш на уроци.

Sweet__baby
08-28-2007, 12:39
Наистина може да са слухове! Но след като си решила да се стегнеш - да учиш и да постигнеш добри резултати....ходи на частни уроци по Български език и математика..Все пак ти предстои да кандидатстваш!
Успех и Умната! :smt006 :wink: