PDA

View Full Version : с бои нищо не се оправя!!помислете как се чувстават хората..



_oBiKNovEnoTo_MoMicHeNCe_
08-26-2007, 19:22
Zdraveite vsichki...temata mi e svurzana s taka narechenite 'GYZARI' v ychilishtata..ili tezi koito se pravqt na takiva...
:roll: :smt013 Pisnalo mi e ot kakichki koito se mislqt za mnogo vajni kato imat 5-6 priqtelki koito gi zashtitavat...na men mi stiga samo 1-2 no da sa mi verni...!momichetata koito se pravqt na golemi guzarki...i iskat da biqt po malkite ot tqh zaradi glypavi prichini...sa TYPI..izvinqvaite che go kazvam po tozi nachin no e taka...naprimer bila i otkradnala gadjeto...em shtom momcheto e precenilo che vuprosnoto momiche e po dobra,krasiva ot segashnata mu....tova ne znachi che go e otkradnala...zamislete se malko i prestanete da se pravite na golqmata rabota..i sled ychilishte da chakate da svarshat chasovete i da nabiete momicheto...dori da go napravite zamislqli li ste se kakvi posledici moje da ima tova ??? kato q nabiete nqma da si vurnete priqtelq...pomislete malko...S BOI NISHTO NE SE OPRAVQ.... !!!pomislete kak se chuvstat horata koito gi unijavate...postavete se na tqhno mqsto...nqma da vi e osobeno priqtno nali ? =; ...predi da napravite neshto zamislete se...
blagodarq che prochetohte temata mi... :) nadqvam se da pomislete na tova koeto vi kazah...:) obicham vi {{}} \:D/ :smt049 :smt051

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

teenage_drama_queen
08-26-2007, 19:28
чак пък до бой никога не съм виждала да се е стигало .. :roll: до заплахи да но до бой малко пресилено :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-26-2007, 19:31
ти кфо ? да не им завиждаш че цяла тема пускаш за това... :lol: (таи това в кръга на шегата..:)) та иначе какво да кажа тъпо е да се биеш поради някфи причини че е откраднала гаджето ти или че те погледнала на криво.. (казвам това защото съм била свидетелка на такъв бои..) или пък защото снимката в сладур или някои друг саит за запознанства не му е харесала на човека.. (тва съшщо за съжаление съм го виждала.. за радост не и на мен>.) НО.. има и такива хора ти не можеш да ги промениш.. просто стои по надалеч от тях за да не станеш това което те са и от което се възмущаваш... ;)

08-26-2007, 20:06
лелей женска мафия страшно нещо :-D :-D :smt005 \:D/

fgf
08-26-2007, 20:58
za da se zamislat im trq iq pone nad 90
a teq go nemat sledovatelno ne pritejavat toq skill
po prosto ot tova nqma kak da se kaje
6to se zanimva6 s tea izob6to btw

dimooo
08-26-2007, 21:58
тука за момичета става въпрос, но аз от мъжка гледна точка ви казвам - избягвайте боя, но трябва да можете да се защитавате - и физически [-X
много е кофти да знаеш, че си безсилен или да нямаш смеслост да се изправиш срещу противника :!: :wink:

[TNT]
08-26-2007, 21:59
haxhAXhaxhxahxahaXH trqbva o6te boi da ti hvurlqt... toq put za da ne puska6 tupi temi :smt005

P.S. koi klas si? 2,3,4?

08-26-2007, 23:57
kupi si noj
kato idvat da te biq rugash nqkade
zavurtash
ostava beleg i boli mnogo :>

ArTanDra
08-27-2007, 06:20
Zdraveite vsichki...temata mi e svurzana s taka narechenite 'GYZARI' v ychilishtata..ili tezi koito se pravqt na takiva...
:roll: :smt013 Pisnalo mi e ot kakichki koito se mislqt za mnogo vajni kato imat 5-6 priqtelki koito gi zashtitavat...na men mi stiga samo 1-2 no da sa mi verni...!momichetata koito se pravqt na golemi guzarki...i iskat da biqt po malkite ot tqh zaradi glypavi prichini...sa TYPI..izvinqvaite che go kazvam po tozi nachin no e taka...naprimer bila i otkradnala gadjeto...em shtom momcheto e precenilo che vuprosnoto momiche e po dobra,krasiva ot segashnata mu....tova ne znachi che go e otkradnala...zamislete se malko i prestanete da se pravite na golqmata rabota..i sled ychilishte da chakate da svarshat chasovete i da nabiete momicheto...dori da go napravite zamislqli li ste se kakvi posledici moje da ima tova ??? kato q nabiete nqma da si vurnete priqtelq...pomislete malko...S BOI NISHTO NE SE OPRAVQ.... !!!pomislete kak se chuvstat horata koito gi unijavate...postavete se na tqhno mqsto...nqma da vi e osobeno priqtno nali ? =; ...predi da napravite neshto zamislete se...
blagodarq che prochetohte temata mi... :) nadqvam se da pomislete na tova koeto vi kazah...:) obicham vi {{}} \:D/ :smt049 :smt051

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!


Май някой хора са попаднали в такава ситуация или някоя тяхна приятелка... или завистта е голямо нещо , защото тайно желаеш ти да си като тях и да знаеш , че си "непобедима" .. и боя оправя нещата :lol: Ако е умен човек се оправя с приказки , ако е прост уверявам те че боя по главата доста помага , направиш ли го с един уверявам те , че после никой няма да смее да се закача с тебе.

Presley
08-27-2007, 06:41
И кво си мислиш?
Браво ,с таэи тема ти промени света!
:-D :-D :-D :-D

sexa_na_kompleksa
08-27-2007, 07:37
От темата ти няма особен смисъл - нищо няма да се проемни.
Вярно,че боя не е решение,ама ... тва не винаги въжи.Ако видя още веднъж Данчо - шефа на кенефа (Даниел Вълчев - министъра на образованието) - дупе да му е яко !
Аре piece ! :-D

mechtaq_za_teb
08-27-2007, 08:57
Боя рядко е решение на проблема,особено ако става въпрос за глупави причини като тези,които ти изреди.Например аз не бих тръгнала да правя каквото и да е на момичето,с което е тръгнал бившия ми приятел.Глупаво е.Тя какво е виновна,че той иска да бъде с нея.Просто си гледам напред и толкова.Но понякога при по-сериозни проблеми думите не помагат.Е тогава боя е решението :lol: Изпадала съм в такава ситуация,затова го казвам ;)
Незнам защо си пуснала темата.Може би някое по-голямо момиче е искало да те бие заради това че си й взела гаджето..или незнам.Но ако е така не стой с вързани ръце,а се защитавай! :)

Slave4You
08-27-2007, 12:50
Мен ме "биха" като бях 5-6 клас (даже без никаква причина). Да, кофти е ама като пуснеш тема няма да спрат. Според мен като стане такова нещо трябва да се каже на родител или на учител, без да си мислите че ще бъдете мн смотани ако го направите. Аз така мълчах 1-2 седмици за да не ми се подиграват ама накрая казах на наще и всичко се оправи. Та наистина рядко се стига до истински бои. Ако наистина се стигне обаче ... работа е наистина мн сериозна.

namina
08-27-2007, 12:52
И кво си мислиш?
Браво ,с таэи тема ти промени света!
точно така =D> ййййййййййййййййй войните в ИРАК спяха 8)

bLiNdchY
08-27-2007, 13:12
dori i da te oplqskat sko4i im posle 6te imat ne6to v predvid !

me4ka
08-29-2007, 14:40
лелей женска мафия страшно нещо :-D :-D :smt005 \:D/
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>