PDA

View Full Version : Просто да си излея мъката



LinDyNettE
08-26-2007, 19:42
ami to mn dulgu i 6iroku i ako na nekoi mu se 4ete da 4ete .. 6e s epostaraq da gu napi6a v nai kratuk vid moji da e malku negramotnu no pokrai toq skype suvsem ludu po4nah da pi6a ot sq se izvinqvam i tei da po4vam po su6estvo ..
taka si4ku po4na predi mn meseci i tei ... zapoznahme se s 1 mom4e i po4nahmi da si pi6em da se vijdame abe golqm smqh vi kazvam mn si prili4ahme ama po absulutno si4ku harakter hobita lo6i navici abe ako moji da se kaji katu 2 kapki voda .. i si4ku normalnu ala bala .. i az po4nah da gu haesfam no ne mu kazvah .. i nai nakraq nekoi mu kaza togavani be6i mn neudobnu i na 2 no ni6u ne stana prijivqhmi gu .. i produljihmi da sme si pak su6ite gokemi priqteli da si pomagame i da se podkrepqme .. no edin den toi sprq da mi govori ei tei bez pri4ina ili po skoru az ne q znaeh pisah mu i toi kaza 4e nekoi na koitu toi durjal mu kazal 4e sum govorila ujasni ne6a za negu no a zdosega ne sum kazvala ni6u lo6u za negu .. i tei i tova mina sled mnogo pla4 i upravdaniq ... produljihmi na nofu ... si4ku pak ok .. i 1 den pak sprqhmi da si govorim da ne se pozdravvame da se praim na nepoznati .. i sled mn ugovorki da mu pi6a az pak mu pisah pak gu pitah kfo e stanalo za6o .. i toi kaza 4e prostu si misli 4e gu prenebregvam i 4e ne gu pozdravqvam a mu se praq na golqma frendka i uj sum gu uvajavala .. okaza se 4e i az su6otu si misla i pak kaktu sqkoga se upraihmi i re6ihmi da si govorim no ne ni6u ne stana produljihmi da se podminavame i da se praim na nepoznati ...i se okaza 4e toi e trugnal s ena uj fr no nzz za6o i tq sprq da mi govori da me gleda na krivo i tei .. :smt011 i na meni mi e stra6nu gadnu de i sega hodihmi na 1 lager i bqhmi cqla sedmica zaednu .. bez neq purvite 5 dena nitu si govorihmi nitu ni6u samo pogledi i tn ... i nzz kfo stana poslednite 2 dena si be6i kaktu predi govorihm si smeehme si se be6i super i sega katu se vurnahme nikoi ni6u pak ne kazva na drugiq prostu ne moga da razbera za6o mn mi lipsva smeha s negu i bazicite a nzz kak da si vurna vsi4ku tova mersi predvaritelnu ako ima nekoi koitu 6e gu pro4ete 4e to stana cqla saga ... :smt010

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
Заглавието на темата трябва да е написано на кирлица!

BebeTooOoo
08-26-2007, 19:50
Леле едвам го прочетох.Много неграмотно написано.Ужас.Няма нито точка , нито запетайка.Както и да е.Много объркано е иии...незнам.Това са детски истории...говори ми , не ми говори.Де да знам. :shock:

naMy4Ho_KoTe
08-26-2007, 19:55
Леле едвам го прочетох.Много неграмотно написано.Ужас.Няма нито точка , нито запетайка.Както и да е.Много объркано е иии...незнам.Това са детски истории...говори ми , не ми говори.Де да знам. :shock:

Съгласна съм 100% с теб. Пф.. Лигавщини.. Поне да го беше написала като хората..

П.П. Вместо толкова да влизаш в скайп, отиди и изкарай един курс по български език.

ZaHaRcHe
08-26-2007, 19:57
ooooooooo boje tui fokat go pro4eta mi sa izvi vrata.. to mn oburkano ve ti ti govori tu ne
vii na 13-14 li ste
ko 6a sa dyrjite kat bebeta
sedni i pogovri s nego kato golemi a ne da sa praite 4e ne sa poznavate i t.n. kato vi e bilo priqtno
ili ne6to takoz ddz #-o

08-26-2007, 19:58
Малей тва на къв език е :-D .сега по темата- ами кажи му чувствата си може и тои да изпитва същото

08-26-2007, 19:59
по-добре си поговори с него..изяснете се какви сте и какви ще сте...

Polinkaaaaa
08-26-2007, 20:25
Ето сега някои може и да го прочете...

ами то мн дългу и широку и ако на некои му се чете да чете .. ше с епостарая да гу напиша в най кратък вид можи да е малку неграмотну но покрай тоя скъпе съвсем луду почнах да пиша от ся се извинявам и теи да почвам по сушество ..
така сичку почна преди мн месеци и теи ... запознахме се с 1 момче и почнахми да си пишем да се виждаме абе голям смях ви казвам мн си приличахме ама по абсулутно сичку характер хобита лоши навици абе ако можи да се кажи кату 2 капки вода .. и сичку нормалну ала бала .. и аз почнах да гу хаесфам но не му казвах .. и най накрая некои му каза тогавани беши мн неудобну и на 2 но нишу не стана приживяхми гу .. и продължихми да сме си пак сушите гокеми приятели да си помагаме и да се подкрепяме .. но един ден той спря да ми говори ей теи без причина или по скору аз не я знаех писах му и той каза че некои на коиту той държал му казал че съм говорила ужасни неша за негу но а здосега не съм казвала нишу лошу за негу .. и теи и това мина след много плач и управдания ... продължихми на нофу ... сичку пак ок .. и 1 ден пак спряхми да си говорим да не се поздравваме да се праим на непознати .. и след мн уговорки да му пиша аз пак му писах пак гу питах кфо е станало зашо .. и той каза че просту си мисли че гу пренебрегвам и че не гу поздравявам а му се прая на голяма френдка и уж съм гу уважавала .. оказа се че и аз сушоту си мисла и пак какту сякога се упраихми и решихми да си говорим но не нишу не стана продължихми да се подминаваме и да се праим на непознати ...и се оказа че той е тръгнал с ена уж фр но нзз зашо и тя спря да ми говори да ме гледа на криво и теи .. и на мени ми е страшну гадну де и сега ходихми на 1 лагер и бяхми цяла седмица заедну .. без нея първите 5 дена ниту си говорихми ниту нишу само погледи и тн ... и нзз кфо стана последните 2 дена си беши какту преди говорихм си смеехме си се беши супер и сега кату се върнахме никoй нишу пак не казва на другия просту не мога да разбера зашо мн ми липсва смеха с негу и базиците а нзз как да си върна всичку това мерси предварителну ако има некои коиту ше гу прочете че то стана цяла сага ...


Просто вече сте си казали всичко насмяли сте се наволя-Няма нищо вечно дори и приятелството.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-26-2007, 22:40
говорете си бре... не мое така..
П.П. някои от мненията в темата бяха изтрити поради нарушение на т.10 от правилника!

LoveHim
08-26-2007, 23:01
Lele izvadihsi ochite da go cheta. I az ne sym po tiq tochki i za petai, ama pone pisha malko na razgovoren. Ami po temata za men tva sa detski istorii i az predi 2 3 godini praih syshtite raboti i sym popadala v takiva situacii, ama vsichko mina i zamina...

LinDyNettE
08-27-2007, 08:04
мерси много Polinkaaaaa 4е си отделила време знам 4е съм писала прекалено неграмотно за коету се извиних още в началото мога да пиша и по добре но просто кату бързам и се получават ужасни смесици но да не се управдава вножна съм мерси на вси4ки за дадените мнения и за упреците спрямо неграмотноста ми и обещавам от тук наттук да се старая да пиша като хората като сега :-D

MoHuTo
08-27-2007, 08:13
Ами пиши му, поговорете си и се разберете като големи хора, а не да прайте лапешки истории.. :wink:
:arrow: За правописа няма да казвам нищо - те другите го казаха :-D

mir4ovski
08-27-2007, 08:21
male nay4i se da pi6e6 da ne ste treti klas 4e da go haresvash i daa ne si govorite kato izpitvash neshto kam nqkogo prosto my kazvash i ako toi izpitva sashtoto kam teb dobre ako ne zdrave da e da ne e edinstven toq

Just_say_no
08-27-2007, 09:06
Държите се като деца. Може би за това не заслужавате да сте заедно!