PDA

View Full Version : Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?



VaNicHkaa
08-26-2007, 19:52
Не видях такава тема , но ако има нека тази бъде заключена :)

Та искам да разбера как мислите вие ..дали наистина може да съществува приятелство между момиче и момече? Аз доста пъти вече се убеждавам че не може ..в най-честия случей момчето хлътва по момичето..тя не го харесва и хубавите им до тогава приятелски отношения се разпадат..незнам дали само при мен е така но просто вече ме е страх да се сближа с някое момче като приятел защото накрая все едно и също става ..пък и при една моя приятелка същото..тя все ми говори за някои си че и бил много добър приятел и нищо повече и след 1 седмица той и казва че иска нещо повече и че я чувства по близка..немога да разбера защо все така се получава

^Sam90^
08-26-2007, 19:54
Най-здравото приятелство е между момче и момиче! Ако се намерят правилните ест ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-26-2007, 19:55
леле мила не говори така гаджето ми си има наи добра фр.. :smt011 възможно е да но са редки случаите аз имах.. но се скарахме.. не е заради тва щото тои ми е казал че ме харесва или аз него.. нем нищо такова просто явно не се получиха нещата.. ;) как да е ще ти заключат темата защото такива теми има много... :::

OtherDimension
08-26-2007, 19:57
Най-здравото приятелство е между момче и момиче! Ако се намерят правилните ест ;)

хохохохо
най-смешното нещо, което съм чел от мнооого време насам ;)
стара китайска поговорка гласи, че при едно такова приятелство рано ил късно единият от двамата се влюбва..
дори и да не стане, не е възможно.. или поне става много рядко

П.С. ако единият е обратен е по-нормално де, могат да си ходят по магазинчетата, на козметиче, да си викат муцка и т.н. :lol:

thefreak
08-26-2007, 19:57
Интересно къде си гледала, ама не си видяла такава друга тема....
Аз залагам, че си гледала тавана....

MajeStic
08-26-2007, 19:57
Да. Може. Аз съм жив пример, че това е възможно :Р

machoka
08-26-2007, 19:58
Може, може..

LunaTriCk
08-26-2007, 19:59
невъзможно е. винаги идва онова "и още нещо". дали след 3 месеца или 3 години, "то" идва. единственото условие е, ако единия от двамата е грозен и няма привличане.




П.П.

Най-здравото приятелство е между момче и момиче!
мухахахахахахахахахаха.... :lol:

sherry
08-26-2007, 20:01
Според мен може да съществува, стига да попаднеш на точния човек. Едва ли всяко момче би се влюбило в най-добрата си приятелка, не е изключено като възможност, но не става винаги така.

^Sam90^
08-26-2007, 20:02
хаха еми да :wink:

shadow4e
08-26-2007, 20:04
Имах си най-добър приятел 5 години. Още си го обичам и то много, но.... Всъщност в началото като се запознахме малко се сваляхме по детски 6-ти клас :)Ама то беше за кратко и нито целувки, нито нищо. А и просто си бяхме интересни, а не защото сме се харесвали. Цял ден седяхме в един хотел сами една ваканция и нямаше какво да правим и затовА ни идваха лошите мисли :) Ама това бързо премина.


тА... беше хубаво :)

AliceSw
08-26-2007, 20:05
вече не знам, преди бях убедена, че може, сега сигурността ми започва да се размива...и все пак ако няма физическо привличане и от двете страни, може май :-s

VaNicHkaa
08-26-2007, 20:07
Ами то аз говоря например че все така става ако приятеля е от скоро..не сме най-добри приятели от малки или нещо подобно, защото виждам че тези които пишат че имат най-добри приятели момчета или момичета те са от по дълго време ..възможно е явно и наистина такова приятелство да съществува..но просто в моя град момчетата някак си са само на момчешки компании и ако се опитам да се държа по приятелски с някой ,той го разбира по друг начин и така

RAWRRR
08-26-2007, 20:12
Аз никога не бих се влюбил в моята най-добра приятелка.
Просто го няма привличането не знам :-k

това е странно,защото бях чела доста смислена статия,кяото развиваше теорията че мъжете не могат да имат за най-добра приятелка или приятелка изобщо момиче,което да ни ги привлича сексуално :roll:

от моя опит..мога да кажа,че не може да има такова приятелство,и винаги е мнгоо тежко да игнорираш интимните стремежи на най-добрият си приятел и да запазите приятелство като по буквар :roll:

OtherDimension
08-26-2007, 20:14
RAWRR, отново ме подкрепя :lol: браво!! :-D

MajeStic
08-26-2007, 20:16
вече не знам, преди бях убедена, че може, сега сигурността ми започва да се размива...и все пак ако няма физическо привличане и от двете страни, може май :-s

Ми за това трябва да си сложиш сам граница между приятелство и връзка. Искаш да си имаш приятел... супер. А какво става, ако примерно най-добрия ти приятел тръгне с теб... след връзката вече няма толкова силно приятелство. Тъпо. Предпочитам да съм си приятел с приятелката ми 8) Има на кой да си кажеш всичко \:D/ Отделно е момиче и ти помага... е защо да губя такъв коз 8)

shadow4e
08-26-2007, 20:22
MajeStic, в техните случаи те не са го искали нарочно да се влюбат, просто така се случва...

OtherDimension
08-26-2007, 20:25
Majestic, ако хората можеха толкова лесно да си контролират чувствата, нямаше раздел Любов да е толкова пълен..

RAWRRR
08-26-2007, 20:31
RAWRR, отново ме подкрепя :lol: браво!! :-D
Аз винаги ще ти дишам във врата http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/079.gifhttp://www.teenproblem.net/f/images/smiles/112.gif


скайп ми бъгва съжалявам,ако си писал и не ти отговарям :?

MusicIsTheKey
08-26-2007, 21:16
При всеки мой опит за приятелство с момче стават гафове.
При това не от моя страна :? На мнение съм,че не може.

MusicIsTheKey
08-26-2007, 21:21
Мисля,че перфектно разбираш за какво става дума,м? :P

machoka
08-26-2007, 21:22
КАзах му на Снуук да седи далеч от теб! :evil:

MusicIsTheKey
08-26-2007, 21:22
КАзах му на Снуук да седи далеч от теб! :evil:

А аз му казах да седи близко :P

...многооо близко :P

machoka
08-26-2007, 22:04
ATAKABG

Това е естествено.. добрите приятели се познават по това, че се въздържат и не си посягат.. .. все пак не става въпрос за момче гей или момиче лесбо.. нормлано е да има флуиди, в реда на нещата.. това не те прави по-лош приятел.

LunaTriCk
08-26-2007, 22:06
то въздържането е до един момент :roll:

machoka
08-26-2007, 22:09
Ако имаш воля и държиш истински на приятелството, ще е завинаги ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-26-2007, 22:16
Най-здравото приятелство е между момче и момиче! Ако се намерят правилните ест ;)

разбира се че е така ;) винаги има изключения... видяли сте 1 2 случая и аиде вече сички са така.... мога да кажа че понякога ми е ммного по приятно да разговарям с някои приятел отколкото с приятелка.....въпреки че приятелките ми за сега са ми по верни.. :)

OtherDimension
08-26-2007, 22:24
Ако имаш воля и държиш истински на приятелството, ще е завинаги ;)

наистина ли го вярваш това?

sh3_1s_7h3_0n3
08-26-2007, 22:28
Абе, то все, че единият ще хлътне - ще хлътне... ама ако успее да се пребори със себе си и да запази приятелството - рай!

2мата ми най-добри приятели са момчета... и си имат приятелки и всичко точно... 8)

Но в интерес на истината по-лесно би било с приятел-гей :lol:
маааму...така и не можах да намеря такъв... :roll: 8)

за сметка на т'ва...след една приятелка..гаджетата й винаги стават обратни... обаче пък започват да отричат всичко женско :?

LunaTriCk
08-27-2007, 08:43
a[N]D[i]T[k]a]
Най-здравото приятелство е между момче и момиче! Ако се намерят правилните ест ;)

разбира се че е така ;) винаги има изключения... видяли сте 1 2 случая и аиде вече сички са така.... мога да кажа че понякога ми е ммного по приятно да разговарям с някои приятел отколкото с приятелка.....въпреки че приятелките ми за сега са ми по верни.. :)

Виж, има разлика от това понякога да разговаряш с някой, с това той да ти е приятел. :wink:

ScionOfStorm
08-27-2007, 08:47
Да, може да има приятелство между момиче и момче. В момента имам такова с едно момиче, към което неслучайно се обръщам със "сестриче", "сестро" и тн. И никога нито тя, нито аз сме мислели за нещо друго освен приятелство, и съм сигурен, че няма и да го помислим. А и сме доста близки, може би един от най-близките ми хора въобще :)

LunaTriCk
08-27-2007, 08:55
И от колко време е така ? :roll: 2-3 години ?

ScionOfStorm
08-27-2007, 09:00
Ми, всъщност, малко - само 1, но усещам , когато видя човек, с който ще се разбирам през цялото време, и който ще ме подкрепя през живота ми.
И е абсурд да се влюбим един в друг, казвам ти го. Просто това мога да се закълна, че няма да стане, принципно не се изхвърлям в изказванията си :)

`Death`Whore``
08-27-2007, 09:01
Мамка му, колко пъти ще питам ако няма, бисексуалните въобще ли нямат приятели? =P~

quench
08-27-2007, 09:02
кво приятелство с жена бе? те всичките са змии, мамка им!

вие бихте ли си сожили усойница в пазвата???

бахти глупавите мъже сте...

Lestat357
08-27-2007, 09:07
Според мен е възможно, но се случва много рядко. Поне на мен вече ми се е случвало веднъж. Споделяхме си всичко, излизахме навън понякога по-често, отколкото излизаше с гаджето си (той беше студент тогава и много зает, ние бяхме на 17) и не съм имал желание нещата да преминават на друго ниво. Не съм казвал, че никога не сме били на прага да прекрачим бариерата на приятелството (хаха, така ми хрумна в момента), но това е било инцидентно и няма как да не се случи нито веднъж, според мен. При положение, че тя никак не беше грозна. Ъм и още не е. Няма да напиша спрямо моите критерии, защото те са твърде общи не обичам да поставям нещата в рамки. Зa съжаление по стечение на обстоятелствата това приятелство вече не съществува. Говорим си понякога, контактуваме чрез Skype ще се видим веднага след връщането й от лятната бригада, на която е в момента, но нещата не са същите. Това не е важно - случвало ми се е веднъж, значи е възможно.:) Случвало ми се е и "другото", де. Двупосочно - и аз да съм бил този, който усеща, че му става все по-трудно да я възприема просто като приятелка, пък било то най-добра и съответно моя много близка приятелка да започне да ме възприема по друг начин. И в двата случая нещата не завършиха много добре.





Ако имаш воля и държиш истински на приятелството, ще е завинаги ;)

наистина ли го вярваш това?

Това го вярва не само той. С уточнение "завинаги" не бих употребил. Когато приятелството е истинско и този човек значи много за теб би могъл да подтиснеш доста трайно някои пориви и желания. Дори и да е трудно. Защото си задаваш въпроса "и след като знам, че с нея не е така какво? всичко ще приключи - но тя има нужда от мен и това е по-важно" с мен е така. Проблемът е че от момента, в който си й признал за чувствата си, а те не са взаимни - нещата вече няма как да бъдат същите. Отново зависи от много неща и от възрастта ви включително.



Абе, то все, че единият ще хлътне - ще хлътне... ама ако успее да се пребори със себе си и да запази приятелството - рай!

2мата ми най-добри приятели са момчета... и си имат приятелки и всичко точно... 8)

Но в интерес на истината по-лесно би било с приятел-гей :lol:
маааму...така и не можах да намеря такъв... :roll: 8)

за сметка на т'ва...след една приятелка..гаджетата й винаги стават обратни... обаче пък започват да отричат всичко женско :?


Рай, но "Този рай води в ада". :)

Това, че си имат приятелки не е гаранция, че някой от тях не е запчонал да изпитва малко по-различни чувства към теб. Дано не е така, де, щом не го желаеш. Просто няма как да бъдеш сигурна, поне е по-малко вероятно да премине към действие скоро.

Хаха, приятел-гей. Мога да те запозная с един такъв, ако държиш много, но не притежава необходимите качества, за да ти бъде добър приятел.

И аз съм бил част от подобна връзка/илюзия след която съм се замислял колко по-лесно би ми било, ако бях гей. Не съм, обаче и не възнамерявам да ставам такъв. Все същият непоправим оптимист съм си и все така всеотдайно чакам птиченцето на щастието да кацне и на моето рамо. Дано да го дочакам, а и какво друго ми остава? Аз не се шегувам, но това за приятелката ти беше шега, нали?

`Death`Whore``
08-27-2007, 09:09
Не ми е ясно какво би попречило физическото привличане на едно приятелство. Е баси. Една моя приятелка е много красива, но ми е приятелка.

Аз от сума ти време се опитвам да имам приятел мъж...ама са педераси и се дърпат...

OtherDimension
08-27-2007, 09:10
Lestat357,
каза, че ти се е случило - значи е възможно..
но виж как е свършило?
тук говорим за истинско приятелство(поне аз така си мисля), а ми се струва, че това не значи да има с кой да си пиеш кафето и да се шляеш по улиците..

quench
08-27-2007, 09:14
Не ми е ясно какво би попречило физическото привличане на едно приятелство. Е баси. Една моя приятелка е много красива, но ми е приятелка.

Аз от сума ти време се опитвам да имам приятел мъж...ама са педераси и се дърпат...

хаха, единственото притеснение, което изпитвам, коагто съм с теб е, че мога внезапно и без да се усетя да ти дръпна обицата на носа.... :roll:

:smt005

АдърДименшън впрочем е напълно прав

Lestat357
08-27-2007, 09:26
Lestat357,
каза, че ти се е случило - значи е възможно..
но виж как е свършило?
тук говорим за истинско приятелство(поне аз така си мисля), а ми се струва, че това не значи да има с кой да си пиеш кафето и да се шляеш по улиците..

Не си ме разбрал правилно, защото явно примерът ми с излизанията навън не беше подходящ, особено изваден от контекст. Ние бяхме много, много близки. Причина нещата да приключат бе това, че след завършването пътищата ни се разделиха. По начин, по който просто нямаше как да се виждаме и да контактуваме често мноого дълго време и естевствено след това нещата не бяха същите. "Стечение на обстоятелствата", както вече отбелязах макар и това да звучи повече като оправдание. Вината е повече моя, не отричам и неведнъж съм съжалявал за това. Част от миналото, но в момента имам нужда точно от такова приятелство и вярвам че ще ми се случи отново. А едно приятелство по принцип трябва да се поддържа, така че пиенето на кафе или шляеенето по улиците (примерно, както си го нарекъл ти) също е част от него.

BaByLisS
08-27-2007, 09:42
Най-доброто приятелство :mrgreen:

sh3_1s_7h3_0n3
08-27-2007, 09:46
Рай, но "Този рай води в ада". :)

Това, че си имат приятелки не е гаранция, че някой от тях не е запчонал да изпитва малко по-различни чувства към теб. Дано не е така, де, щом не го желаеш. Просто няма как да бъдеш сигурна, поне е по-малко вероятно да премине към действие скоро.

изпитвали са симпатии към мен и аз съм го знаела, но тези 'симпатии' никога не са прераствали в нещо по-силно... запазихме приятелските си взаимоотношения въпреки всичко. никога не сме прекрачвали границата, а сме имали мн възможности... приятелството ни оцеля... :)


А пък т'ва за приятелката ми... хм... 'почти' беше шега... за 2ма съм сигурна, че обърнаха резбата... 8) ^^

gabrielka@a
08-27-2007, 10:06
Не видях такава тема , но ако има нека тази бъде заключена :)

Та искам да разбера как мислите вие ..дали наистина може да съществува приятелство между момиче и момече? Аз доста пъти вече се убеждавам че не може ..в най-честия случей момчето хлътва по момичето..тя не го харесва и хубавите им до тогава приятелски отношения се разпадат..незнам дали само при мен е така но просто вече ме е страх да се сближа с някое момче като приятел защото накрая все едно и също става ..пък и при една моя приятелка същото..тя все ми говори за някои си че и бил много добър приятел и нищо повече и след 1 седмица той и казва че иска нещо повече и че я чувства по близка..немога да разбера защо все така се получава
И при мен става така :smt010 :smt010 :smt010 Вече ми писна и искам истински приятел,а не момче,което се прави на такъв,а мисли за нещо друго :smt010 :smt010 :smt010

FelisDirus
08-27-2007, 10:29
Разбира се, че може. За мен един мъж, който ми е приятел, е безполов (както искате го разбирайте).. не мога да го възприема по друг начин освен като приятел.

`Death`Whore``
08-27-2007, 10:46
хаха, единственото притеснение, което изпитвам, коагто съм с теб е, че мога внезапно и без да се усетя да ти дръпна обицата на носа.... :roll:

:smt005

АдърДименшън впрочем е напълно прав
Като се оправи, ще ти дам да я дръпнеш лекичко ;)

Ама аз наистина искам да имам приятел мъж... :smt009

malka_sladuranka
08-27-2007, 11:30
Естествено, че може. Повечето ми приятели са мъже. Приемам си ги просто като приятели и нищо повече. Както каза малко по-нагоре _Cuddly_, когато един мъж ми е приятел, той за мен е безполов...

Sw0rDz
08-27-2007, 12:47
Такива сме зверове ,че с жена неможем да бъдем приятели а само да се възползваме от тях хахах :smt005 . Може само ако няма привличане

I'm crazy
08-27-2007, 14:38
Еми моя най-добър приятел е момче :D ....Той в началото ме харесваше...но нищо не се получи между нас...и си останахме много добри приятели...познаваме се от 2 или 3 години...Нз точно :D Но си се обичаме и си се разбираме :-D

seksi_kote_f
08-27-2007, 23:06
ест че може то това е наи доброто приятелство :)

teenkopele
08-28-2007, 05:33
Според зависи от много неща. Някой път може, друг път не. :wink:

Spork
08-28-2007, 06:47
Най-здравото приятелство е между момче и момиче! Ако се намерят правилните ест ;)



П.С. ако единият е обратен е по-нормално де, могат да си ходят по магазинчетата, на козметиче, да си викат муцка и т.н. :lol:



ахахахаха тфа е яко най-добия ти фр да е гей...тре го проам..... :-D :-D :-D :smt005 :smt005 ама...за ся неам нужда...мъжо ми си ми е най добросто фр :Р 8-[ [<3 него]

sinful`girl
08-28-2007, 07:20
Има приятелство и приятелство. Много зависи от хората и обстоятелствата. Аз имам приятел,с когото сме заедно от бебета(нашите са адски близки приятели) и с него сме в една компания,почти сме неразделни вече 17 години (като се има предвид че и двамата сме на по 18).Имало е моменти,в които е можело да се забием,но никога не е ставало това,защото и той мене си ме чувства като сестра и аз него като брат. В този случай нищо не може да стане между нас,НИКОГА. Казвам никога,защото аз не мога да гледам на него по такъв начин,както и той на мене. Знаеме си,че сме братче и сестричка :) Друг е моментът,че съм имала приятели момчета,с които в един момент просто нещата си стават от самосебе си.При първият удобен случай се забиваме. За това ви казвам,че има приятелство и приятелство. Зависи от това до колко сте близки,от колко време се познавате и тн..... :)

Disrespect
08-28-2007, 07:31
ако и двамата са грозни няма да има сексуално привличане

:>

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 07:33
Аз от сума ти време се опитвам да имам приятел мъж...ама са педераси и се дърпат...

И при мен е така :(

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 07:38
ако и двамата са грозни няма да има сексуално привличане

:>

Хаха.. глупости всеки с вкуса си :wink:

music_pirate
08-28-2007, 09:30
може да има само ако момчето е с други сексуални наклоности :-D
иначе не може

Octofunk
08-28-2007, 09:59
Изключително трудно! При определени обстоятелства и само ако наистина няма физическо привличане може да се получи. Един от 10000 случая е такъв. :roll:

Enchantress
08-28-2007, 10:15
Може,имах съм такъв приятел,ама в един момент сичко прецаках :smt007

RAWRRR
08-28-2007, 10:42
може да има само ако момчето е с други сексуални наклоности :-D
иначе не може
това не е вярно
защото ако момчето е хомо,момичето хетеро или би,може да харесва "по-инак" момчето..
на мен ми се е случвало и знам :|

sinful`girl
08-28-2007, 11:16
Изключително трудно! При определени обстоятелства и само ако наистина няма физическо привличане може да се получи. Един от 10000 случая е такъв. :roll:

Не е така,защото физическо привличане има винаги,обаче тези неща се превъзмогват в името на приятелството. Както казах по-нагоре,имам приятел,скогото 17 год сме неразделни,имало е физическо привличане,обаче никога не е ставало нищо,защото се настройваме психически,че ние сме като брат и сестра и една евентуална забивка може да прецака всичко. Така физическо привличане винаги има,но е важно как психически приемаш приятелят или приятелката си ;)

П.С Не знам дали нещо разбра,защото малко се омотах,амаааа важното е че аз се разбрах :smt005

namina
08-28-2007, 11:27
[B]a[N]D[i]T[k]a
:arrow: нари заключи темата :lol: кво стана :lol: щото аз я виждам отключена :lol: :lol: :lol: :lol:

AFT
08-28-2007, 11:36
Нем, не може да има такова приятелство.

Btw винаги съм искала да имам най-добър приятел - гей. :roll:

08-28-2007, 13:08
АБЕ ЕЙ СМЕШНИЦИ
що говорите наизуст...
моята най-добра приятелка е момиче....
Обаче изобщо, ама изобщо не ми харесва...бих повърнал отколкото да я целуна :-& :-& :-& :-& :-&

РАЪРРР*
08-28-2007, 13:27
АБЕ ЕЙ СМЕШНИЦИ
що говорите наизуст...
моята най-добра приятелка е момиче....
Обаче изобщо, ама изобщо не ми харесва...бих повърнал отколкото да я целуна :-& :-& :-& :-& :-&
да бе,егати приятелството..
с такова отношение към най-добрата ти приятелка ........

zvezdichkaaa
08-28-2007, 13:34
Според не може!

_Blue Light_
08-28-2007, 15:28
Абсолютно е възможно! Аз съм пример за това, а и не виждам нищо странно в приятелство между момче и момиче. :roll:

sunny_flower
08-28-2007, 18:18
Аз съшто мисля че приятелството между момиче и момче е напълно възможно дори мисля че е по добре да имаш приятел от другия пол отколкото от съштия като твоя при момичетата има много завист за дреха или гадже а при момчетата много често се карат или бият заради момиче което според мен е много глупаво за това недейте да говорите глупости 4е приятелството между момиче и момче е невъзможно това са пълни глупости [-X

dream_girl_13
08-28-2007, 18:23
Дам, може естествено. :-D Имам мн приятели момчета, за които съм убедена, че нямат чувства към мен, а заедно просто се забавляваме. И това е. С едно момче едва ли може да се скараш за нещо, за което би се скарал с момиче и въобще никога не съм се карала с приятелите си момчета... Абсолютно съм сигурна, че наистина приятелството между момиче и момче е много здраво!

Octofunk
08-29-2007, 09:49
Изключително трудно! При определени обстоятелства и само ако наистина няма физическо привличане може да се получи. Един от 10000 случая е такъв. :roll:

Не е така,защото физическо привличане има винаги,обаче тези неща се превъзмогват в името на приятелството. Както казах по-нагоре,имам приятел,скогото 17 год сме неразделни,имало е физическо привличане,обаче никога не е ставало нищо,защото се настройваме психически,че ние сме като брат и сестра и една евентуална забивка може да прецака всичко. Така физическо привличане винаги има,но е важно как психически приемаш приятелят или приятелката си ;)

П.С Не знам дали нещо разбра,защото малко се омотах,амаааа важното е че аз се разбрах :smt005
Пренебрегват се до един момент..... :roll:

Sexapilna_kukla
08-29-2007, 12:45
Рядко има приятелство между момиче и момче, което да не прерастне в любов... било то от страната на единия или другия... :roll: А едно момче би бил много по-добър приятел, от колкото една девойка... защото просто истинско приятелство между две момичета няма... за жалост неизбежно се появява завистта, лицемерието и много други неща... а с момче нещата стоят по съвсем друг начин...

FikyScHetOo
08-29-2007, 17:57
Мисля,че истинско приятелство съществува. Имам много добри приятели момчета, но при тях момента е,че се познаваме от мноого време и е тругно да ги възприема по друг начин. Такова приятелство с момиче :) също имам и няма злоба...макар,че повечето случаи не е така.
Според мен всичко зависи оот нагласата, с която гледаш на някой.Ако знаеш,че сте само приятели и го възприемаш като такъв (и той теб) няма да стане гаф или нещо подобно.
Естествено и другия случай не липсва - с приятел да си увъртаме думите и да си правим намеци...Но по-скоро е за заигравката :-D

malka_sladuranka
08-29-2007, 19:44
Интересно как някои идват и заявяват толкова авторитетно "Не, не може да бъде" само защото не са го изпитали или са залетяли по приятелите/ приятелите си...

swords1010
08-29-2007, 19:58
Аз пък съм на мнение, че е възможно такова приятелство, някои от най-добрите ми приятели са момичета. Естествен, обаче влюбени не трябва да има, иначе малко или много се развалят нещата. :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
08-29-2007, 21:25
Да, но това са изключително редки случаи. Дасега съм имала само 1 такъв приятел, дето бяхме неразделни и не се е стигало до любов.

namina
08-29-2007, 21:45
естествено,че може аз си имам най-добър приятел! :wink:

kotetyyy
08-30-2007, 08:27
естестжено з ли4но си имам мом4ета приятели

HopeLesss
08-30-2007, 10:37
Няма невъзможни неща, но понеже аз съм си патила не веднъж от такова приятелство, казвам, че не може да има истинско такова между момче и момиче...

Like the wind`
08-30-2007, 19:44
Иска ми се да е възможно такова приятелство,защото определено има доста предимства пред това между момичета,но опитът ми в това отношение ме кара мноого да се съмнявам.Винаги при единият се пораждат чувства. :|

VaNicHkaa
08-30-2007, 21:11
Ее не това не може да бъде вече ..днес ми беше последния опит да завържда приятелство с едно момче и преди малко ми каза че ме чувства по-близка и т.н ..охх незнам вече ..за кой ли път се убеждавам..аз нямаше какво друго да кажа освен че при мен не е така и стана много кофти ..точно поради тази причина че винаги е ставало така направих темата ..незнам как повечето пишат че е възможно и се получава

shadow4e
08-30-2007, 21:21
Явно не им показваш достатъчно ясно, че сте само приятели. :) След като се стига дотам, че те не го знаят.

girl88
08-31-2007, 06:29
spored men edno mom4e moje da ti e mn po goliam fr ot kolkoto edno momi4e (za sajalenie ISTINSKA priatelka trudno se namira pone pri men :( )

100%angel
08-31-2007, 13:03
Най-здравото приятелство е между момче и момиче! Ако се намерят правилните ест ;)

хохохохо
най-смешното нещо, което съм чел от мнооого време насам ;)
стара китайска поговорка гласи, че при едно такова приятелство рано ил късно единият от двамата се влюбва..
дори и да не стане, не е възможно.. или поне става много рядко

П.С. ако единият е обратен е по-нормално де, могат да си ходят по магазинчетата, на козметиче, да си викат муцка и т.н. :lol:

Малеееее приятелство между момче и момиче : ЗАБРАВЕТЕ преди два дена си изпатих мн здраво от такова приятелство мн е кофти след това

tItEufFf
08-31-2007, 15:27
Незнам...Не съм имала приятел момче...става въпрос за приятел на кого да споделям всичко...не...според мен при мен няма да се получи...аз веднага ще :smt007

`Death`Whore``
08-31-2007, 15:31
Незнам...Не съм имала приятел момче...става въпрос за приятел на кого да споделям всичко...не...според мен при мен няма да се получи...аз веднага ще :smt007
1. Ти само с красиви хора ли общуваш? Когато започнеш да гледаш на мъжете не само като на потенциални гаджета, ще можеш да даваш мнения.
2. Не е нужно на приятеля да казваш всичко. И не е нужно - всеки има неща, които са за него.

OtherDimension
08-31-2007, 15:37
Незнам...Не съм имала приятел момче...става въпрос за приятел на кого да споделям всичко...не...според мен при мен няма да се получи...аз веднага ще :smt007
1. Ти само с красиви хора ли общуваш? Когато започнеш да гледаш на мъжете не само като на потенциални гаджета, ще можеш да даваш мнения.


ти си ми много интересна
това е неин начин на мислене, това е нейно мнение
защо да не го дава ?!
виж какво пише : СПОРЕД МЕН няма да се получи
на каква се правиш ? :-s

`Death`Whore``
08-31-2007, 15:38
Но каза, че веднага ще се влюби, което означава, че от самото начало тя ще гледа да си подбере потенциалния приятел да бъде добре изглеждащ.

OtherDimension
08-31-2007, 15:47
Но каза, че веднага ще се влюби, което означава, че от самото начало тя ще гледа да си подбере потенциалния приятел да бъде добре изглеждащ.

Незнам...Не съм имала приятел момче...става въпрос за приятел на кого да споделям всичко...не...според мен при мен няма да се получи...аз веднага ще

къде го прочете?
просто признава, че като станат близки веднага ще се влюби..

`Death`Whore``
08-31-2007, 15:48
Да, и аз това казах. Ако го приема като човек от самото начало, няма голяма вероятност да се влюби. А ако го харесва, за какво приятелство говорим?

malka_sladuranka
08-31-2007, 15:52
Ами, ако се влюби в последствие от разговорите и сближаването им като приятели?

OtherDimension
08-31-2007, 15:56
Ами, ако се влюби в последствие от разговорите и сближаването им като приятели?

да ?
тя има предвид, че като се сближи с момче рано или късно ще хлътне..

^Sam90^
08-31-2007, 16:02
Е, да, ама не е вярно... човекът, с когото съм най-близък и на когото казвам всичко е момиче. Не се опитвайте да го изкарате от това, че съм би, защото след нея най-добрия ми приятел е момче и също е Би... но аз го приеам като приятел и нищо повече.
Не е нужно да приемаш всички хора като сексуални обекти - има момент, когато човек ти е толкова близо, че го чувастваш като роднина... е бихте ли спали с роднина? Не. По същия начин е и с приятелите.

OtherDimension
08-31-2007, 16:08
е бихте ли спали с роднина? Не. По същия начин е и с приятелите.

изобщо не е същото

^Sam90^
08-31-2007, 16:16
е бихте ли спали с роднина? Не. По същия начин е и с приятелите.

изобщо не е същото
Защо мислиш така? Момичето и момчето, които дадох за пример наистина ги чувствам като роднини, даже и по-близки, защото нямам роднини, с които да съм в такива отношения. На тях 2мата мога да разчитам за абсолютно всичко, както и те на мен...
Е, предполагам, че си зависи от човека все пак де...

OtherDimension
08-31-2007, 16:17
може да са ти безкрайно близки, да сте неразделни
но абсолютно по различен начин ще гледаш на сестра си, ако имаш такава, вярвай ми!

^Sam90^
08-31-2007, 16:21
Е, може и да си прав - нямам сестра. Но знам, че не искам да спя с въпросното момиче... просто не искам, макар да е адски секси.

LunaTriCk
08-31-2007, 19:05
За приятелство са нужни двама. Вие може и да твърдите че не бихте посегнали, но не можете да гарантирате за другия ? :wink:

1921
08-31-2007, 20:51
в 95% от случаите НЕ!!! ](*,)

malka_sladuranka
08-31-2007, 20:59
Малеееее приятелство между момче и момиче : ЗАБРАВЕТЕ преди два дена си изпатих мн здраво от такова приятелство мн е кофти след това Това, че ти си си изпатила не означава, че при всички ще е така.
Аз например имам страшно много приятели момчета и съм си "патила" само един единствен път...
Според мен всичко си е до подход.....

lina1707
09-05-2007, 11:47
Добре де ами ако си имаш най-добър приятел 3-4 год. обаче той през цялото време те е смятал за нещо повече от това и ти го разбереш късно ще продължаваш ли да си НАЙ-ДОБЪР ПРИЯТЕЛ С НЕГО?

radito
09-05-2007, 11:58
Оф при мене виаги така се получава, че момчето хлътва. С единия тръгнах и после като се скарахме всичко свърши. 2-я го отрязах и спряхме да сме толкова близки. 3-я също го отрязах, спряхме да поддържаме контакт и сега от няколко месеца сме дори по-гъсти от преди и той пак се пробва, но аз се правя на ударена. Кофти ситуации. Има и 4-ти, но там историята е по-сложна. И всичките тия са ми били най-добри приятели :? Е с 2-ма от тях още сме, ама...

love_only_one_boy
09-05-2007, 20:34
Естествено!!! Това е най-доброто решение!!! :-D

Ice
09-05-2007, 21:26
Да! Аз имам най-добър приятел момче, и мога да кажа, че нито той нито аз имаме нещо повече от приятелски чувства един към друг! :-)

dafi86
09-06-2007, 06:34
ДА!!! Може :)

PollyPoi
09-06-2007, 10:07
"Приятелството между мъжа и жената значително отслабва с настъпването на ноща"
само това ще напиша :-D

ErinEverly
09-06-2007, 10:32
Естествено, че може. Ама сте и вие едни. Тва че ви тресе хормона не означава че не може!!! Е аз имам едно 5 момчета, които са ми много добри приятели и нищо повече :lol:

`Death`Whore``
09-06-2007, 11:16
"Приятелството между мъжа и жената значително отслабва с настъпването на ноща"
само това ще напиша :-DСтига глупости. :)

За приятелство са нужни двама. Вие може и да твърдите че не бихте посегнали, но не можете да гарантирате за другия ? :wink:
Това, че другият би ти "посегнал" не означава, че не сте приятели. Това, че би го направил не означава, че ще го направи...красиви и сексапилни хора не могат ли да са приятели? Един мой добър познат ми каза преди време /преди да тръгна с мъжа/, че би ме чукал, но не се вижда с мен...един друг мой добър познат е яко загорял и само ми предлага секс /всъщност ако приема, ще се сдуха яко и ще се измъкне/, но това не ми пречи и с двамата да се чувствам супер яко и да са ми...не приятели, добри познати /казвала съм 1 милион пъти, че избягвам думата "приятел", имам 1 приятелка и толкова/.

Skullbreaker
09-06-2007, 11:26
Естествено , че може....
При това много силно и стабилно....
Айде стига глупости..Единия щял да се влюби..Не-винаги е така..

OtherDimension
09-06-2007, 11:39
Естествено, че може. Ама сте и вие едни. Тва че ви тресе хормона не означава че не може!!! Е аз имам едно 5 момчета, които са ми много добри приятели и нищо повече :lol:

.. и всяка вечер сънуват как ти се празнят заедно в устата :roll:

ErinEverly
09-06-2007, 12:49
Естествено, че може. Ама сте и вие едни. Тва че ви тресе хормона не означава че не може!!! Е аз имам едно 5 момчета, които са ми много добри приятели и нищо повече :lol:

.. и всяка вечер сънуват как ти се празнят заедно в устата :roll:

Хахха... Много мило :lol:
Добре да се изразя по този начин - от страна на момичето може. Тва че болшинството от вас мислят с друга част от тялото си, не означава че и момичетата сме така :lol:
Бтв, много сме цинично го раздаваш :lol:
А и.... не съди за другите по себе си :lol:

OtherDimension
09-06-2007, 13:02
Естествено, че може. Ама сте и вие едни. Тва че ви тресе хормона не означава че не може!!! Е аз имам едно 5 момчета, които са ми много добри приятели и нищо повече :lol:

.. и всяка вечер сънуват как ти се празнят заедно в устата :roll:

Хахха... Много мило :lol:
Добре да се изразя по този начин - от страна на момичето може. Тва че болшинството от вас мислят с друга част от тялото си, не означава че и момичетата сме така :lol:
Бтв, много сме цинично го раздаваш :lol:
А и.... не съди за другите по себе си :lol:

хаха?
1во -> казвам какво мислят 99% от момчетата
2ро -> според статистика жените мислят по-често за секс от мъжете
3то -> не го приемай лично :)

ErinEverly
09-06-2007, 13:06
1во -> Това, че ти си част от стадото, не означава че и моите приятели са :lol:
2ро -> Според статистиката аз не съм част от нея :lol:
3то -> Аз и не го приемам, просто давазм поле за изява на Мачока :lol:

`Death`Whore``
09-06-2007, 13:08
И какво, ако мечтаят да правят секс с нея? Това не означава, че общуват с нея заради това.

OtherDimension
09-06-2007, 13:08
разбира се, че не
на всеки неговите приятели не са част от стадото ... и изведнъж се оказва, че няма стадо :lol:

ErinEverly
09-06-2007, 13:14
Абе я не ми давай наклон на пишката :lol:
Сега, важното е любов да има :lol: Оттам-нататък приятелите са вечни :lol:

OtherDimension
09-06-2007, 13:19
забравих, че говоря с г-жа Компетенция по всички въпроси..

ErinEverly
09-06-2007, 13:23
Да не е хубаво да забравяш такива важни факти. Една година ви оставих и вижте кво стана :lol:
Добре... Искаш да спорим - да спорим.
Колко приятелКИ имаш? Имаш ли такива, с които се познаваш от малък? Такива, от които не те е срам дори да ходиш по боксерки, без да предизвикваш някакво впечатление?
Виж, аз имам. Не с боксерки, но пак по бельо. Момчета, с които се познавам от най-ранна детска възраст и които не мога да възприемам като "сексуални обекти" ( :lol: ). Сега тва предполагам че е въпрос до човека, но това ни навежда на заключението, че истината е различна за различните хора и този спор е безсмислен.

OtherDimension
09-06-2007, 13:28
не, нямам такива приятелки
но темата не се казва "Може ли да съществува приятелство между ЕринЕвърли и момче?" ..
говорим принципно, а и не само
от опита, който лично аз съм имал или мой приятел/приятелка смятам, че не може
естествено това не е правило, като това, че няма добри жени шофьори напримерно ( :D )
и все пак...
а и нещо друго - никога не съм искал да имам момиче за приятел, просто защото са двулични змии
не, че съм женомразец, но е така - Евите не стават за приятелки.
точка :lol:

ErinEverly
09-06-2007, 13:32
Мали... Къде си бе господин Принципност :lol:
Че повечето са двулични, да, признавам го. Точно затова имам толкова малко приятелки :lol:
Както и да е... Ти явно не си видял от всеки ъгъл ситуацията... Виждала съм и влюбвания, ма съм виждала и истински приятелства. Не трябва да отричаш нещо, само защото не го познаваш :wink:
А и ако Адамовете не мислеха толкова с пишките си, света щеше да е също толкова хубав, колкото и ако Евите не бяха двулични :wink: Не че съм мъжемразка :lol:

OtherDimension
09-06-2007, 13:35
абе .. ръка да пипне, око да види
тука прочетох няколко мнения за истински приятелства - еми хубаво, може и да има ...
ама това за мен са редки случаи
плюс това ... тва е много сложен въпрос
познавате се от 2-3 години
досега всичко е ТОК
ама утре идва примерно Кирчо и ти казва : Петрана, влюбен съм в теб от 3 години, но чак сега набирам смелост да ти го призная !!!!
какво правим ? :lol:

ErinEverly
09-06-2007, 13:57
абе .. ръка да пипне, око да види
тука прочетох няколко мнения за истински приятелства - еми хубаво, може и да има ...
ама това за мен са редки случаи
плюс това ... тва е много сложен въпрос
познавате се от 2-3 години
досега всичко е ТОК
ама утре идва примерно Кирчо и ти казва : Петрана, влюбен съм в теб от 3 години, но чак сега набирам смелост да ти го призная !!!!
какво правим ? :lol:

Е... Тук говорим за 17 години, не за 3 :lol:
А и истината е че Кирчо и да си го мисли, няма да го каже :lol: Чака Петрана да направи първата крачка :lol: Свенливия Адам познаваш ли го? :lol:
Кзах ти - не отричай нещо, което не познаваш...

Escarina
09-07-2007, 23:07
Ми да може. С най-добрия ми приятел се познаваме вече десет години и всичко си е наред. И бих казала, че приятелството между момче и момиче е най-искреното:)

MistyMonster/LikeViolence
09-08-2007, 07:18
Ми не ми се е случвало ама знам ли за напред. :-D

HopeLesss
09-08-2007, 21:33
Ерин, говорим си за приятелство от деца?

Ами ще ти кажа само, че сестра ми и гаджето й се познават от бебета. Сиреч майките ни са ни разкарвали заедно в количките. Бяха най-добри приятели цели 16 години и не можеше и дума да става за любов. Е, както искаш го приемай, ама вече 3-та година са си щастливо влюбени и се смеят като се сетят как една даскалка по английски обясняваше, че няма приятелство между момче и момиче без да прерастне в любов, а те ревностно защитаваха "тяхното" приятелство, което в последствие се превърна в доста повече ;)

Deskata_90
09-08-2007, 22:54
Според мене е възможно даже това е по читавото приятелство спрямо мойте виждания.

ErinEverly
09-09-2007, 17:33
Ерин, говорим си за приятелство от деца?

Ами ще ти кажа само, че сестра ми и гаджето й се познават от бебета. Сиреч майките ни са ни разкарвали заедно в количките. Бяха най-добри приятели цели 16 години и не можеше и дума да става за любов. Е, както искаш го приемай, ама вече 3-та година са си щастливо влюбени и се смеят като се сетят как една даскалка по английски обясняваше, че няма приятелство между момче и момиче без да прерастне в любов, а те ревностно защитаваха "тяхното" приятелство, което в последствие се превърна в доста повече ;)

Е, ние говорим по принцип, нали?
Все пак, за да ИМА са нужни само двама човека, а за да НЯМА трябва да е целия свят. Няма значение сестра ти, мойта леля или т.н. Тук говорим дали може да има. И аз казвам - да може. Имам поне 5 супер добри приятеля, с които се виждам поне по 3 пъти на седмица и не сме се влюбвали. И тва не е защото единият е кривокрак, другият - с три ръце и т.н. Ние просто сме си адски близки като приятели и аз не мога да възприемам момче, което ми е като брат, като човек, в който мога да се влюбя. Тва е някаква пълна простотия, а аз не обичам кръвосмешения :lol:

09-09-2007, 18:22
[quote="OtherDimension"]

хохохохо
най-смешното нещо, което съм чел от мнооого време насам ;)
стара китайска поговорка гласи, че при едно такова приятелство рано ил късно единият от двамата се влюбва..
дори и да не стане, не е възможно.. или поне става много рядко

П.С. ако единият е обратен е по-нормално де, могат да си ходят по магазинчетата, на козметиче, да си викат муцка и т.н. :lol:

е добре де, на тази логика бисексуалните примерно не могат да имат приятели :lol:

mushroomche
09-10-2007, 00:04
\:D/
може разбира се
но рядко [-X

'IrReSiStIblE'
09-10-2007, 07:27
Много хора вече са написали моята гледна точка по въпроса,така че ще кажа само,да може да съществува.

HopeLesss
09-10-2007, 08:01
Ерин, говорим си за приятелство от деца?

Ами ще ти кажа само, че сестра ми и гаджето й се познават от бебета. Сиреч майките ни са ни разкарвали заедно в количките. Бяха най-добри приятели цели 16 години и не можеше и дума да става за любов. Е, както искаш го приемай, ама вече 3-та година са си щастливо влюбени и се смеят като се сетят как една даскалка по английски обясняваше, че няма приятелство между момче и момиче без да прерастне в любов, а те ревностно защитаваха "тяхното" приятелство, което в последствие се превърна в доста повече ;)

Е, ние говорим по принцип, нали?
Все пак, за да ИМА са нужни само двама човека, а за да НЯМА трябва да е целия свят. Няма значение сестра ти, мойта леля или т.н. Тук говорим дали може да има. И аз казвам - да може. Имам поне 5 супер добри приятеля, с които се виждам поне по 3 пъти на седмица и не сме се влюбвали. И тва не е защото единият е кривокрак, другият - с три ръце и т.н. Ние просто сме си адски близки като приятели и аз не мога да възприемам момче, което ми е като брат, като човек, в който мога да се влюбя. Тва е някаква пълна простотия, а аз не обичам кръвосмешения :lol:

Там е работата, че ти никога не може да си сигурна в другия! Повярвай ми, колкото и да ти се вричат във вечно приятелство, колкото и да сте близки, отколкото и време да се познавате, хората се променят... не казвам, че винаги става така, но в 80% от случаите - да. Просто ти си имала щастието да имаш такива приятели. Но това, че ТИ си го имала, не значи, че се случва често.

Още нещо... всеки гледа през своята призма, нали така? Преди 1 година щях ревностно да защитавам твоята теза, ако не ми се беше случило ужасното нещо най-добрият ми приятел, най-добрият приятел на гаджето ми... да ми каже в очите, че ме обича от 3 години... че докато ме е прегръщал и докато ми е казвал, че аз съм малката му сестричка, е искал да ме целува и да ме вкара в леглото си... ](*,)

Така че ако ще и 190354729 човека да дойдат при мен и да ми кажат, че има приятелство между момче и момиче, аз пак ще им кажа: "Да, има... докато единия не се влюби" ;)

ErinEverly
09-10-2007, 10:08
20% са си достатъчно! Гледай сега, вие искате да кажете, че двама човека не могат да са приятели, ако са различни полове. Еми примерно един 30годишен мъж трябва задължително да ти е в леглото, ако има отношения с теб, така ли?
Ама това са пълни глупости! Никой от вас ли няма компания от хора, сред които има и от другия пол? Ама моля ви се.... Просто не мога да разбера как го виждате това. Можеш да се влюбиш в приятел, да, но можеш и да имаш истински приятел!
Аман от тази глупава любов, дето всеки, навършил 12 години, смята че я е преживял!

HopeLesss
09-10-2007, 10:19
На теб всички от компанията ти ли са ти истински приятели? :? Може би тук ни се разминават схващанията за истинското приятелство.

П.П. Отдавна съм минала 12те години ;)

VeRdiSSima
09-10-2007, 10:46
Не видях такава тема , но ако има нека тази бъде заключена :)

Та искам да разбера как мислите вие ..дали наистина може да съществува приятелство между момиче и момече? Аз доста пъти вече се убеждавам че не може ..в най-честия случей момчето хлътва по момичето..тя не го харесва и хубавите им до тогава приятелски отношения се разпадат..незнам дали само при мен е така но просто вече ме е страх да се сближа с някое момче като приятел защото накрая все едно и също става ..пък и при една моя приятелка същото..тя все ми говори за някои си че и бил много добър приятел и нищо повече и след 1 седмица той и казва че иска нещо повече и че я чувства по близка..немога да разбера защо все така се получава Може но в повечето случаи единият се влюбва в другият :!: Има и изключения :idea:

flowerlina
09-10-2007, 11:18
Не :smt011

ErinEverly
09-10-2007, 13:02
На теб всички от компанията ти ли са ти истински приятели? :? Може би тук ни се разминават схващанията за истинското приятелство.

П.П. Отдавна съм минала 12те години ;)

Еми да... И от компании имам най-добри приятели. И това ли не може?
Еми са идва логичният въпрос - ти вярваш ли в приятелството въобще?

П.П. Никой не е казал, че говоря за теб.

HopeLesss
09-10-2007, 13:05
Да, вярвам :) Имам една единствена приятелка, с която сме дружки от 13 години ;)

А моя въпрос - ти колко най-добри приятеля имаш? 5? 10? 15?

Аристотел е казал: "Който е приятел на всички, не е приятел на никого" ;)

ErinEverly
09-10-2007, 13:43
Да, вярвам :) Имам една единствена приятелка, с която сме дружки от 13 години ;)

А моя въпрос - ти колко най-добри приятеля имаш? 5? 10? 15?

Аристотел е казал: "Който е приятел на всички, не е приятел на никого" ;)

Е се едно да кажа, че истинско приятелство между 2 момичета не може да има. Тъпа глобализация, без никаква мисъл в нея.
5 момчета мога да кажа, които наистина са ми най-добри приятели. Друг е въпросът, че от момичета не мога да кажа, че имам най-добра приятелка, въпреки че имам приятелки.

Valar
09-10-2007, 13:48
Аз имам няколко такива приятелки, с които се познавам от доста време. Никога не е имало дори намеци за нещо повече нито от моя страна нито от тяхна. Нямам и желание за това, тъй като се разбирам отлично с тях и не бих искал да си развалим приятелството. Гледам на тях като на хора, с които ще излезем да пием по нещо и да си поприказваме, а не като на обект за сваляне.

gal4ety
09-10-2007, 14:35
защо да не може...може :-D O:)

gal4ety
09-10-2007, 14:36
например аз имам приятели момчета!!!!!

SuNsEt
09-10-2007, 17:23
Ами може да има такова приятелство.Но ако става въпрос дали моми4е и мом4е могат да са най-добри приятели,според мен не може. :wink: Винаги единият ще харесва другия... :lol: :lol: :lol:

Madness
09-11-2007, 11:31
Като се замисля...май между момиче и момиче е по-трудно :lol: