PDA

View Full Version : Той е музикант, а аз - ограничена.



Мая
08-26-2007, 20:14
В един сайт за запознанства ме грабна снимката на едно момче от моя град - невероятно излъчване има. Започнахме да си пишем и много се учудих, че не е като 99% от хората във въпросния сайт. Умен е, мисли по интересен начин и изобщо...хареса ми. Целият му живот е обвързан с музика, има група, ходи по концерти.. А аз въобще не разбирам от музика. Ама въобще. Слушам някаква, само че не съм попаднала на група, която да ме грабне наистина. Само отделни песни.. Пък и нито знам имената на участващите в дадена група, нито никакви факти около нея, пък той, като започне да говори такива неща, не може да се изчерпа..
И така - чувствам се адски ограничена, като заговорим за музика.
А момчето наистина ми харесва и бих искала да се видим, но знам, че с него нямам шанс, защото животът му е обвързан с нещо непознато за мен.
Жалко, наистина не си спомням да съм виждала по-хубав външно и по-умен човек /като комбинация, по отделно съм виждала/. Какво говоря, аз и него не съм видяла..

Мая

CuRly_Doll
08-26-2007, 20:17
tva,4e ne razbira6 ot muzika ne ozna4ava,4e nqma 6ans da si s nego...dokato toi govori za muzika go slu6ai i ti 6e dobie6 nqkvi znaniq...pak i ne e zadalkotelno da imate ob6ti ineteresi,za da ste zaedno...namerete temi,koito i dvamata mojete da obsajdate :wink:

assd
08-26-2007, 20:17
противоположностите се привличат :wink:
ако си художничка значи сте един за друг :D

Offf
08-26-2007, 20:40
O:) Изпадала съм в подобна ситуация.
Значи музиката заема голяма част от живота на това момче,но в никакъв случай не и целия му живот.Ако се срещнете и се харесате,това няма да има голямо значение.Опитай се да го спечелиш със своите качества,различаващи се от знания в областта на музиката.Наистина е тъпо,когато виждаш,че човека,когото харесваш/в когото си влюбен/когото обичаш има различни от твоите виждания и интереси,но пък хорта не сме еднакви и това е нормално.

Щом го харесваш,пробвай! Ако не стане - здраве да е!
Само не се спичай заради темата за музика-ако се видите и стане въпрос за твоите любими групи,просто му обясни,че нямаш такива и причините за това.
Човек открива някои неща понякога след дълго търсене,а понякога без да ги търси :-D
Та така де, в момента мислиш много =; Не мисли,а действай!И не се мотай,да не ти го отмъкнат ;-)

Dead`Paladin
08-26-2007, 20:45
ха... просто му кажи ,че не разбираш много от музика и толкова...това не ти е никав проблем...

08-26-2007, 21:01
mili4ka moje da ti prozvu4i grubo no go kazvam za tvoe dobro - po-dobre se otkaji ot tova mom4e za6toto nqmate bude6te zaedno. predstavi si da trygnete i toi da te popita za mnenieto ti za nqkoq nova pesen na negovata grupa - ti 6te kokoli6 o4i i 6te izmurmori6 nqkoq glupost. ne moje muzikant da bude s 4ovek koito ne moje da oceni tova koeto toi pravi. kakto go opisva6 tova umno i krasivo mom4e moje da si nameri momi4e koeto pone da go podkrepq v tova koeto pravi. govorq ot opit - kogato si tineidjur (izvinqvai ako vie ne ste no sum po4ti sigurna 4e ste) ne6to takova kato tvoq grupa bi zaelo purvoto mqsto v jivota ti taka 4e 4ovek koito ne se vpisva ne ti trqbva. razbira6 me sigurno. aide uspeh s nqkoe mom4e s koeto ste na edno nivo, ti si verno ograni4ena. i pak povtarqm - za tvoe dobro go kazvam.

naso
08-26-2007, 21:16
писнало ми е от такива пикли като тебе :x :smt011 :smt013 :smt019
ми гледай по дале4 от носа си и след деситина години мое некой свестен пи4 да те хареса а заса ги остави свестните на другите
ае пийс

RoyTheReaper
08-26-2007, 22:10
toi da te popita za mnenieto ti za nqkoq nova pesen na negovata grupa - ti 6te kokoli6 o4i i 6te izmurmori6 nqkoq glupost.

Olele kakva tragediq, da ne znae pesen na lubimata mu grupa, kolko 6te bude naranen gorkiq... :smt005 :smt005

Prosto interesite vi ne savpadat napalno. Normalno e. Mnogo po-fundamentalno razli4ni hora ot vas pravqt uspe6ni vrazki. Ne 4e vie 100% 6te budete uspe6na dvoika, no edva li tova 6te e pri4inata.

_Ice_DiaMoNd_
08-27-2007, 05:07
И какво като момчето е обвързано с нещо непознато за теб... например баща ми също е музикант и в групи е свирил и като почне за музика да говори не спира ,а майка хабер си няма от музика но ... с времето е понаучила нещо и се включва в разговорите ни с татко .. и аз съм същата работа занимавам се с музика имам си група само тва ми е в главата ... ама с приятеля ми нямаме такива проблеми :-D

Тей ,че ако толкова мн се инт от момчето и това за музиката толкова мн ти пречи що не седнеш нещо да прочетеш да се пообразоваш малко... наистина ако искаш да си с това момче :-D А иначе успех с нещата :D

Vikitooo
08-27-2007, 05:29
Аз не виждам нищо нередно в това, че имате различни интереси. Даже напротив, ще си бъдете по-интересни за в бъдеще :lol: Смело напред и не се отказвай!

IKisseDAGirL
08-27-2007, 06:00
Никога не е късно да научиш по нещо. След като той се интересува от това, не пречи да просвети малко по малко и теб :wink:

alkobalko
08-27-2007, 06:14
Това не е проблем. Явно музиката не ти е силната страна. Все пак не всеки го влече в тази посока. Това обаче не означава, че си ограничена. Още повече като се видите няма да говорите през цялото време за музика, има много други теми за разговор.

MoHuTo
08-27-2007, 08:28
Аз не виждам нищо нередно в това, че имате различни интереси. Даже напротив, ще си бъдете по-интересни за в бъдеще :lol: Смело напред и не се отказвай!

mir4ovski
08-27-2007, 08:30
противоположностите се привличат :wink:
ако си художничка значи сте един за друг :D
e tyka t priznah!!!!
verno e 4e tvoeto nerazbirane ot myzika ne e pri4ina da ne ste zaedno zashto pak da ne moje toi da te ponay4i na tva onova

bqsna_teenagerka
08-27-2007, 09:25
обясни му проблема...кажи му че и много държиш на него..и го остави той да те въведе в нещата!

08-27-2007, 11:08
Ne se otkazvai ot nego zaradi tova. kolko mu e pitai go za nqkoi grupi i slu6ai da vidi6 za kakvo stava vupros. ne e zaduljitelno da gi haresva6 no pone 6te ima6 mnenie.i moq fr e muzikant i tva e celiq mu jivot. kato se zapoznahme az su6to se interesuvah ot muzika, no dale4 ne tolkova kolkoto toi. postepenno zapo4nahme vzaimno da si vliqem i da prihva6tame edin ot drug. zaribi me po kitarata. s nego sum ot 3 god ot 2 svirq na kitara. gotino ni e, mn sporim za muzika za6toto az napr ne haresvam negovata lubima grupa i mn go buzikam, kakto i toi men :) taka 4e 6tom go haresva6- davai :P

`Death`Whore``
08-27-2007, 11:15
Хм...не е проблемът в това, че не разбираш от музика, а в нещо друго. Ти явно чуваш една песен по радиото и дори тази песен да ти хареса адски много, не се интересуваш от другите неща на съответния изпълнител или група. Което е доста глупаво. Не е нужно да знаеш имената на членовете на групите или историята им...аз не се интересувам от тези неща, но се интересувам от музиката. всяка група има собствен стил /всяка добра група ;)/, това знаеш ли го? Не, защото не ти пука. Явно музиката не те интересува. А за човек, който се занимава полупрофесионално с музика, човек, за когото музиката е фон и не се интересува от нея, не е много интересен.

koalka
08-27-2007, 17:04
Ми вижте се, ако се харесате, не вярвам музиката да е проблем.

DevilWish
08-27-2007, 17:33
Тъкмо ще има какво да научиш от него ,а и той може да научи нещо от теб.Къде е написано ,че трябва да сте 100% със сходни интереси?