PDA

View Full Version : постоянно си мисля за него..



lonely angel
08-26-2007, 21:30
Taka mn haresvam 1 momche.Toi ne e ot moq grad i idva samo za vakanciite,no az mn go haresvam.Ne se poznavame lichno,no v 1 ot saitovete za zapoznanstva si pisahme malko i posle toi me nameri v skype i si 4atihme...Toi nz za simpatiite mi kum nego,no se 4udq dali ima smisul da razbira,za6toto mn burzo se privurzvam kum daden 4ovek,a i da go vijdam samo vakanciite...Ta molq vi posuvetvaite me kakvo da pravq,mn sum oburkana i postoqnno mislq za nego :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Molq vi da mi dadete suvet [-o< [-o< [-o<

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

=)
08-26-2007, 21:46
действай това че сте от различни градове изобщо няма значение
ако ти кажа че моята любов е в друг град но това е положението

tuka6na
08-26-2007, 21:53
Любов без близост няма.Ако мислиш ,че и така ще стигнете до някъде -действай.Само ти си знаеш .

08-26-2007, 22:02
gadni4ko :roll:

08-26-2007, 22:02
gadni4ko :roll:

08-26-2007, 22:05
vruzkite ot razstoqnie sa obre4eni mila no ti si dlujna da mu kaje6 ako naistina go haresva6 aide uspeh

KaLiNcHo
08-26-2007, 22:06
ma moje puk i da izleze ne6to

lonely angel
08-26-2007, 22:13
E da vuzmojno e i da izlezne,no ako nishto ne stane posle 6e mi e super gadno...ohh :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sh3_1s_7h3_0n3
08-26-2007, 22:43
Любов без близост няма.Ако мислиш ,че и така ще стигнете до някъде -действай.Само ти си знаеш .

Аааайде пък да няма! Има разбира се... само че и 2мата трябва да са готови на това...
И не говоря наизуст, а като човек, който вече го е изпитал...

LoveHim
08-26-2007, 22:56
Abe po dobre da ne razbira. Nqma smisyl ne e zaradi raztoqnieto, ami prosto po dumite taka si mislq.

Dead`Paladin
08-27-2007, 04:55
абе разстоянието повече ли е от 25 км връзка трудно може да има.... :-k

Presley
08-27-2007, 06:30
Ами всичко е много хубаво.Хубаво е ,че имаш симпатии и т.н. Но едно е странно-вие не сте имали пряк контакт..!Може да ти е симпатичен,да имате общи теми эа раэговор,да ви е приятно да си кумоникирате по чата,но не сте се виждали!Това е доста важно...!Първо,че не энаеш кой стой от другата страна (имаше една такава реклама :-D ).Второ,понякога в чата всичко върви супер,а на живо нещата не са същите.Тоест ,эа да раэбереш дали найстина е това,эа което го мислиш ,трябва да се видите на живо...не эалагай на снимки и чатове.Иначе съветът ми е първо да се видите,когато си дойде,пък после ще решиш какво да правиш.Първо се вижте,това е най-важното.

Super_Mitio
08-27-2007, 06:33
Главата напреде аз съм така спокс мене и мойта приятелка не делят 250 км ама любовта кво ли не прави пак и скоро заминава за виена ся ще ходя да я изпратя и така ДЕЙСТВАИ

Korni_ReSeRvE
08-27-2007, 06:35
vij mila deistvai i jivei za miga ne se 4udi kakvo 6te stane po natatuk.az imah ne6to podobno i su6to si padnah po edno mom4e ot selo kudeto hodeh samo prez vakanciite.toi su6to si padna po men.lqtnata vakanciq bqhme zaedno posle kato si zaminah se razdelihme i produljihme na pred,sledva6tata vakanciq pak ne6to podobno i taka.i na dvamata oba4e ni be6e malko kofti 4e nemoje da sme zaedno 6toto sme ot drugi gradove,no eto 4e toi vze 4e se premesti da u4i v moq grad i suotvetvo i zajivq tuka taka 4e..nikoga neznae6 kak moje da se oburnat ne6tata.po dobre deistvai sledva6tiq put ako go vidij i ako znae6 4e i toi ima ne6to kum teb.trugnete puk kato si zamine6 produlji napred i prosto tva 6te ti ostane edin mn hubav spomen i sledva6tata vakanciq ako i dvamata se o6te ste svobodni moje pak da probvate .prosto jivei za miga :wink:

Gabroveca
08-27-2007, 06:42
Нема се косиш! Живота не е само любов !
След време като завършиш и почнеш да бачкаш, ще се смееш на проблеми като тоя :wink:

tuka6na
08-27-2007, 08:14
Любов без близост няма.Ако мислиш ,че и така ще стигнете до някъде -действай.Само ти си знаеш .

Аааайде пък да няма! Има разбира се... само че и 2мата трябва да са готови на това...
И не говоря наизуст, а като човек, който вече го е изпитал...

Мда ,ясно ми е за какво говориш.Но не говорим за започнала вече връзка и да се наложи да се разделите за някво време да кажем,а до колкото разбирам нещо тепърва започващо по този начин,което за мен си е безперспективна връзка.; )

mir4ovski
08-27-2007, 08:17
vruzkite ot razstoqnie sa obre4eni mila no ti si dlujna da mu kaje6 ako naistina go haresva6 aide uspeh
absolutno ne sam saglasna.s moita lubov jivehme na 300 km az v pld toi v bansko ama ei sq sled 15 dena shte idva da jivee pri men.zaedno sme po4ti ot godina i go obi4am bezymno.taka 4e yspeh opitai it opit glava ne boli

MoHuTo
08-27-2007, 08:19
давай! няма значение че ще се виждате толкова рядко,важното е че ще сте заедно !
:!:

mir4ovski
08-27-2007, 08:28
ponqkoga e po vajno da znaesh 4e nqkoi nqkade te obi4a da znaesh 4e misli za teb otkolkoto da e na raka razstoqnie oba4e da si milsi za dryga.blizostta ne vinagi e garancieq za hubava vrazka ponqkoga ne razstoqnieto te kara da se 4yvstvash sam i samoten ne kazvam 4e nqma da ti lipsva oba4e pak sha znaesh 4e izpitva neshto kam teb.
tva si e moe mnenie

mechtaq_za_teb
08-27-2007, 08:31
Ти решаваш дали да му кажеш за чувствата си.Ако смяташ,че не може да излезе нищо между вас,защото той е от друг град недей да се измъчваш,а потърси друго момче.Но ако наистина го харесваш толкова много давай.Не губиш нищо.

lonely angel
08-27-2007, 09:51
Presley`n`Sum Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 9:30 am Заглавие:

Ами всичко е много хубаво.Хубаво е ,че имаш симпатии и т.н. Но едно е странно-вие не сте имали пряк контакт..!Може да ти е симпатичен,да имате общи теми эа раэговор,да ви е приятно да си кумоникирате по чата,но не сте се виждали!Това е доста важно...!Първо,че не энаеш кой стой от другата страна (имаше една такава реклама ).Второ,понякога в чата всичко върви супер,а на живо нещата не са същите.Тоест ,эа да раэбереш дали найстина е това,эа което го мислиш ,трябва да се видите на живо...не эалагай на снимки и чатове.Иначе съветът ми е първо да се видите,когато си дойде,пък после ще решиш какво да правиш.Първо се вижте,това е най-важното.


Nie sme se vijdali po ulicite adski mn puti,no ne se poznavame li4no...
Blagodarq na vsi4ki za mneniqta do tuk,nadqvam se da ima o6te :-)
No ima 1 problem,ako re6a da mu kaja 4e go haresvam nz kak,za6toto dosega nikoga ne sum pravila purvata kra4ka,a i sum mn sramejliva,kogato stava vupros za mom4eta :-s :-s :-s

08-28-2007, 10:53
Ami macko i az kato drugite moga da ti kaja samo da deistva6,za6toto jivota e samo 1 :wink: S16to s1m izpadala v podobna situaciq i ne sgre6ih kato mu razkrih kakvo 4ustvam k1m nego \:D/ aide davaite i o6te s1veti na mackata-ob1rkana e... :smt012 :smt012 :smt012