PDA

View Full Version : Идеи как да потръгнат нещата в една сложна ситуация..



Едно_момче
08-26-2007, 22:31
Ами..надявам се да има хора които биха прочели това. Преди време ходех с едно момиче, но нещата се стекоха така, че скъсахме. В момента има един друг сладур на който адски много се кефя, но тя ходи с един боклук (казвам го, защото се движи с най-големите боклуци в града а и се държи някак дървено с нея когато ги виждам, не лошо но някак като последния мазен гъзар излязъл с гаджето си). Момичето е мило и адски сладко, знам че преди съм и допадал, защото познавам сестра и и тя ми е казвала, но когато ми каза аз бях все още с първото момиче, което споменах. Сега искам да направя нещо, но дори и не я познавам, виждам че понякога ме поглежда когато се срещнем, но когато я виждам е с него и немога да направя нищо. Искам съвет как да успея дори и замалко да поговоря с нея.. Сестра и не е вариант, защото вече учи далече и не я виждам. :?
Мерси, ако някой е прочел всичко до тук и има някаква идея..

LoveHim
08-26-2007, 23:16
Ai pich i az ne moga da ti kaja. Govori s neq i ako veche ne e kysno moje da stane neshto s neq.

08-26-2007, 23:18
Ami v momenta ne se se6tam za ni6to drugo osven da i nameri6 nomera na GSM-a,skype ili ne6to podobno i da si pi6ete,da izlezete na kafe i t.n.t. Moje6 sa6to da govori6 s nqkoq neina dobra priqtelka,no kolkoto i da q haresva6 az spored men ne e pravilno da se zabarkva6 s momi4e koeto si ima gadje ako naistina e taka kakto si misli6te 6te skasat,no nz tova e edinstveno tvoe re6enie az prosto izrazqvam mnenie Dano sam pomognala i uspeh :-) :-) :-)

Едно_момче
08-27-2007, 06:45
Да и аз не обичам да се бъркам във връзки, но просто виждам, че тя заслужава нещо повече знам ли :(

Korni_ReSeRvE
08-27-2007, 06:52
GSM ili SKYPE , za drugo ne se se6tam

Едно_момче
08-27-2007, 19:43
Никакви идеи ли не ви идват на ум.. :(

w0sh
08-27-2007, 19:45
Щом познаваш сестра и некя тя ви сватоса.

TIMEX
08-27-2007, 19:49
Ами..надявам се да има хора които биха прочели това. Преди време ходех с едно момиче, но нещата се стекоха така, че скъсахме. В момента има един друг сладур на който адски много се кефя, но тя ходи с един боклук (казвам го, защото се движи с най-големите боклуци в града а и се държи някак дървено с нея когато ги виждам, не лошо но някак като последния мазен гъзар излязъл с гаджето си). Момичето е мило и адски сладко, знам че преди съм и допадал, защото познавам сестра и и тя ми е казвала, но когато ми каза аз бях все още с първото момиче, което споменах. Сега искам да направя нещо, но дори и не я познавам, виждам че понякога ме поглежда когато се срещнем, но когато я виждам е с него и немога да направя нищо. Искам съвет как да успея дори и замалко да поговоря с нея.. Сестра и не е вариант, защото вече учи далече и не я виждам. :?
Мерси, ако някой е прочел всичко до тук и има някаква идея..
Ами човек за тебе е блокук за нея не е и аз тей бе с една се сваляме накрая и викам искаш ли да се залюбим таз ми вика аз съм заета (пак тя е страшно яка) и аз викам кат се освободиш кажи вече 2 год с 1 капут ходи някво гейче ама не го оставя еи !!! :evil:

roskbbb
08-27-2007, 19:52
Щом познаваш сестра и некя тя ви сватоса.

momcheto kazva che tq uchi daleche...

A kolkoto do temata ako znaesh kade jivee moje da idesh do tqh ili ako poznavash neini fr i vzemi telefona mn hora go kazaha :) ima mn nachini ili kogato q vidish dr pyt ako e skoro prosto q drypni za malko i i vzemi kordinatite i se vijte samo dvamata i taka :) uspeh

08-28-2007, 09:34
Не познавам нейни приятелки, просто съм в съвсем различна компания. А тва за успеха, да мерси ще ми трябва :?

mir4ovski
08-28-2007, 10:04
pogovorete si

Octofunk
08-28-2007, 10:23
Първо не знам на какво основание мислиш че е боклук! Той човек като е влюбен, всички хора, които му пречат му се струват боклуци ама едва ли е така!
Сега по темата: на първо четене трябва да разбереш как вървят нещата между тях! Ако всичко е наред, скоро няма да стане! Ако обаче нещата куцат, и то серозно, деистваи, но не пресилваи нещата! Покани я на кафе, после примерно излезте на кино и така се виждаите примерно през ден-2. Показвай и тънко, че не си безразличен, но не се натрапваи прекалено. Тя ако също не е безразлична ще започне самата тя да те търси да се видите и така... Нататък нещата ще се получат! :-)
Ае успех.