PDA

View Full Version : Сексуално насилие



IzTyShTeNaTa;(
08-27-2007, 00:15
zdraveite... znachi moqta istoriq... e malko... straanna no iskam pomosht.. Znachi.. stanah na 15 i dignah kupon v nas... bqhme mnogo hora i se napihme super zdravo.. Imam priqtel ot 3 meseca.. no ne sme go pravili.. toi syshty beshe na kupona .. natiskahme se super zdravo no do sex ne se stigna...Vsichko beshe mn hubavo kato edna malko prikazka..No kuminaciqta doide kogato vsichki gosti si trygnaha.Az bqh mn piqna, maika mi ne beshe v nas-beshe v komandirovka, brat mi syshty go nqmashe... togava v nas ostanahme samo az i bashta mi... trqbvashe da pochistim.. no toi zapochna da me gali tuk tam dokato se mycheh da pochistq padnalite neshta po zemqta.Popitah go kakvo pravi a toi ne kaza nishty a prosto me celuna.Bqh tolkova piqna che ne se otdrypnah..problema e tam.. che vsichko koeto se sluchi onazi nosht mi haresa... toi me hvana na ryce i me zanese v spalnqta...Do togava az ne bqh spala s momche... beshe mi za pyrvi pyt.. i ne me bolq zashtotobashta mi beshe mn nejen s men. Kogato me sloji na legloto me subleche i me galeshe nejno po gyrdite, posle sleze nadolo i me celuvashe na sqkyde...Sled tova se stigna do poloviq akt.Na drugiq den vse edno ne se b eshe sluchilo nishto no vecherta toi otnovo mi naletq.Opitah se da go otblusna no toi me prinudi da go napravq.Na drugiq den maika mi se pribra bratmi sushto.. sqkash se bqha nagovorili.Tova beshe edno golqmo spasenie za men... no seki pyt kogato ostana sama s bashta mi toi me prinujdava da spq s nego...Nz kakvo da pravq... Dali da kaja na maika mi? i na priqtelq mi? posuvetvaite me kakvo da napravq.. tova ne e ot onezi lujlivi prizivi za pomosht az naistina se nujdaq ot golqma pomosht i podkrepa... ;( kajete mi kakvo da pravq.. molq viii!!!

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

BaByLisS
08-27-2007, 00:28
Еми кажи на майка ти много ясно .. До кога мислиш да търпиш тфа .. А и как може да ти хареса с баща ти .. Къф човек си :smt012 Майкоо кфи хора има .. (дано темата не е ебавка) ии без да се обиждаш аама баща ти има психични проблеми .. На къде отива тоя свят .. :smt011

EzeozaL
08-27-2007, 00:29
lele . Razbirase vednaga kaji na maikati ..... ba6ta ti e izvreten ](*,) ](*,) ](*,) vednaga kaji na maika ti

08-27-2007, 00:30
emi nqh piqna... zatova mi haresa.. no veche toi prekalqva,...ne moga poveche da kriq ot vsichki tova koeto se sluchva... no me e strah da kaja zashtoto moje da mi posegne neshto... :(:(:(:(

kr1s0
08-27-2007, 00:31
баща ти е сфършил за смяна е :smt005 не знам след такава постъпка не бих му казал нито дума.. а и кажи на маика ти задължително :!: :!:

EzeozaL
08-27-2007, 00:32
emi nqh piqna... zatova mi haresa.. no veche toi prekalqva,...ne moga poveche da kriq ot vsichki tova koeto se sluchva... no me e strah da kaja zashtoto moje da mi posegne neshto... :(:(:(:(

Няма да посегне! Просто веднага кажи на майка ти ! И сичко ще спре със сигурност !

BaByLisS
08-27-2007, 00:34
Абе айде моля ти се .. Не се оправдавай с тфа че си била пияна .. Тфа е баща ти все пак .. Казвай веднага на майчето и уредете легло на баща ти в лудницата .. :smt006

EzeozaL
08-27-2007, 00:38
Абе айде моля ти се .. Не се оправдавай с тфа че си била пияна .. Тфа е баща ти все пак .. Казвай веднага на майчето и уредете легло на баща ти в лудницата .. :smt006
Напълно Точно казано !

08-27-2007, 00:41
a na priqtelq mi kak da kaja... toi sig shte me zareje ako razbere... a tva za maika mi.. i to shte e trudno.. ne se znae dali shte mi povqrva zashtoto bashta mi bi q ubedil che luja samo za da se mahne ot vkyshti

EzeozaL
08-27-2007, 00:43
Ами първо кажи на майка ти пък после на приятелят ти ако искаш ако не си трай :) сеедно не е ставало нищо ,но на майка ти задължително !

pish0nko
08-27-2007, 00:44
Ама това биологичния ти баща ли е боже ако аз бях на твое място директно го погребвам жив :evil: :shock:

BaByLisS
08-27-2007, 00:52
Оф бе Боже мили .. Ми не казвай на никой и си търпи извратените истории на баща ти .. Не че тфа може да се нарече баща .. :x

08-27-2007, 00:54
da biologichniq mi bashta e :(

pish0nko
08-27-2007, 01:02
Мали маце незнам как да ти помогна напрао ми стана някво никво заклевам се ем опитаи да споделиш с майкаси ако нети повярва което е мн вероятно ако сам аз ще избягам .... не че е решение ам!! :(

swords1010
08-27-2007, 01:16
Това е сексуално насилие. Случилото се е ужасно! Задължително уведоми майка си, тя е един от хората, които могат да вземат адекватно решение, кажи и на приятелят си, ако те обича, то той ще те разбере и определено, ще получиш подкрепа от него.

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121087&sid=e4c382b44721dd0e47df5a0abb528e7f

Разгледаи тази тема, тук, че откриеш правата си, както и телефони на някои от които спокойно можеш да се обадиш.

http://www.stopech.sacp.government.bg

Този линк, също може да ти е от полза.
Дано темата не е е****а.
Успех!!!

08-27-2007, 03:34
Ебаси ебавката :lol: :lol: :lol:

_Imaginary_girl_
08-27-2007, 06:16
А лелеее къв е тоя човек бре :shock: :shock: :shock:
Веднага се оплачи на майка ти,на приятеля ти и изобщо
ВЕДНАГА сподели с близките ти,тоя да го изселат направо ...
Да посегне на дъщеря си ... нз просто :smt013 :smt013 :smt013

Super_Mitio
08-27-2007, 06:19
Мен ми се струва поредната шегичка но има и такива хора на планетата за жалост :( ми само едно мога да ти кажа: ТЪРСИ СИ ПРАВАТА


Сори за грешката там на тАрси

Morpheus
08-27-2007, 07:05
И какво ? Искаш да ми кажеш, че баща ти е бил на купона у вас и ви е оставил да се напиете като говеда ? И после е правил секс с теб ?

dream_girl_13
08-27-2007, 10:08
О, Боже мой... Кажи на майка си, какво чакаш? Това, което се е случило е истински ужас... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Нямам думи... :shock:

Болшевик
08-27-2007, 10:09
Обади се на милицията!

CuteBaby
08-27-2007, 11:07
Кажи на майка ти :!: А на приятеля ти ако не искаш не е нужно да му казваш ;) успех

meaningless
08-27-2007, 11:23
Не е толкова лесно просто да каже на майка си - най-вероятно я е срам...
Ако е така, се свържи с професионалист - социален работник или нещо такова. Той ще те посъветва какво да правиш ...
Но задължително направи нещо, а не оставяй нещата така!

kotetyyy
08-27-2007, 11:52
Еммм... маи е поредната шега ако не е казжаи на маи4ету пък аку не стане потърси правата си!

rihannka
08-29-2007, 09:35
ako bashta mi napravi takova neshto s men..vednaga kazvam na maika mi i ako tq ne mi povqrva otivam v policiqta...ili si zemam bagaja i otivam pri priqtela mi..ne moga da si pomislq da tarpq tezi kravosmesheniq ..ujas.tozi chovek nemopje da go narechesh tvoi bashta!

bebito0o
08-29-2007, 09:40
ОМГ баси бащите абе мисля че темата е ебавка...но се пак ако не е:баща ти заслужава да гние в затвора!!!!!а ти да потърсиш психиятрична помощ!!!

NeKvA nIkVa
10-23-2007, 23:06
mislq 4e temata e ebavka ama ako ne e moq savet e ako brat ti e po golqm ot teb i ste v dobri otno6eniq kaji na nego i posle otidete dvamata i govori s maika ti,ako nne ti povqrva neka i toi se zastapi sa teb,a otnosno tva 4e ti e bilo priqtno(mai ne si dobre s glavatya ama tva e odelen vapros)tva moje6 da go propusne6 i pre neq i pred brat ti i pred priqtelq ti NAI VE4E,6toto ako mu go kaje6 i ne t ezareje kato mu kaje6 4e ti e bilo priqto 6te te zareje 10000000 %

GameMaster
10-24-2007, 06:30
o0o0o0o0o gospodi ...kaji vednaga na maika is be .kakvo 4akash???Takova ne6to ne se prem1l4ava ..........tova si e izvratenqshtina :|

madboy
10-24-2007, 07:07
Кажи как се казва баща ти,кажи къде живее,дай ми негова снимка,и да дойда и да го пречукам,тоя дърт кучи син :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :smt013

rakiQ
10-24-2007, 07:27
ако темата е бъзикк ... :smt012

но имах една позната..баща и я беше изнасилил..ии тя избяга от тях

golf_5_r32
10-24-2007, 08:17
първо когато си поркан нищо не помниш но нз явну майка ти нему стига абе би му мамата и кажи му неизкам и примерну излез навънка нещо такова или кажи имам работа туй онуй ти сиси виновна щом му даваш а не отй да та е пребивал се съмнявам така че нз кажи на психолог абе вече ти си преценяваш ади и успех :)

-/-
10-25-2007, 01:27
zdraveite... znachi moqta istoriq... e malko... straanna no iskam pomosht.. Znachi.. stanah na 15 i dignah kupon v nas... bqhme mnogo hora i se napihme super zdravo.. Imam priqtel ot 3 meseca.. no ne sme go pravili.. toi syshty beshe na kupona .. natiskahme se super zdravo no do sex ne se stigna...Vsichko beshe mn hubavo kato edna malko prikazka..No kuminaciqta doide kogato vsichki gosti si trygnaha.Az bqh mn piqna, maika mi ne beshe v nas-beshe v komandirovka, brat mi syshty go nqmashe... togava v nas ostanahme samo az i bashta mi... trqbvashe da pochistim.. no toi zapochna da me gali tuk tam dokato se mycheh da pochistq padnalite neshta po zemqta.Popitah go kakvo pravi a toi ne kaza nishty a prosto me celuna.Bqh tolkova piqna che ne se otdrypnah..problema e tam.. che vsichko koeto se sluchi onazi nosht mi haresa... toi me hvana na ryce i me zanese v spalnqta...Do togava az ne bqh spala s momche... beshe mi za pyrvi pyt.. i ne me bolq zashtotobashta mi beshe mn nejen s men. Kogato me sloji na legloto me subleche i me galeshe nejno po gyrdite, posle sleze nadolo i me celuvashe na sqkyde...Sled tova se stigna do poloviq akt.Na drugiq den vse edno ne se b eshe sluchilo nishto no vecherta toi otnovo mi naletq.Opitah se da go otblusna no toi me prinudi da go napravq.Na drugiq den maika mi se pribra bratmi sushto.. sqkash se bqha nagovorili.Tova beshe edno golqmo spasenie za men... no seki pyt kogato ostana sama s bashta mi toi me prinujdava da spq s nego...Nz kakvo da pravq... Dali da kaja na maika mi? i na priqtelq mi? posuvetvaite me kakvo da napravq.. tova ne e ot onezi lujlivi prizivi za pomosht az naistina se nujdaq ot golqma pomosht i podkrepa... ;( kajete mi kakvo da pravq.. molq viii!!!

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Поздрав от мене ...

Слави Трифонов и Ку-Ку Бенд - Кажи на майка си...

Chad Michael Murray
10-25-2007, 09:26
awe v toq sait sichki ste zagoreli ili izvrateni we da mu se nema

sLaDkA_GrEsHkA
10-25-2007, 11:26
maika ti moje i da se strahuva da vzeme merki taka che ako tq ne deistva po vuprosa govori s nqkoi drug blizuk rodnina... ili s maikata na nai dobrata ti priqtelka ili izobshto nqkoi na kogoto razchitash !!!! prosto raboti vurhu vuprosa vuzmojno nai skoro ve pak tova se otrazqva i na psihikata ti

gavro64eto
10-25-2007, 11:37
estestveno,4e trqbva da spodeli6 s maika si,trqbva da se napravi ne6to po vaprosa i netrqbva da se pritesnqva6 tova e absolutno nenormalno.

Mishity
10-25-2007, 12:09
Първо ДАНО ТЕМАТА НЕ Е ЕБАВКА!
А той истински баща ли ти е между другото??Защото ако е...значи има психически отклонения.А на теб пък как може да ти хареса с баща ти?Не съм педагог или нещо от сорта,ама...май и двамата имате психически отклонения!!!Първото което е...колкото и да си била пияна е трябвало да го отблъснеш!!Та ти си му дъщеря бе!!!Я се осъзнай малко..Първият ти мъж (човек в леглото) да е баща ти!Абе момиче,ти акъл имаш ли?!?!Естествено,че трябва да кажеш на майка си и на брат си,а защо не и да пуснеш жалба в полицията??

<black_soul>
10-25-2007, 12:17
пишеш се изтощената... сигурно проблема ти е че просто си се изтощила от толкова много чу*ане с БАЩА ТИ! ми кажи му да намалите темпото малко... предложи му да го правите през ден!!!
т*па пат*а! кое нормално момиче на 15 ГОДИНИ ще бъде принуждавано от баща си да спи с него. ако наистина те е принудил щеше да бъде груб с теб. значи той те хваща и те съблича насила, но в същото време е "мил и нежен"... този път не сте го измислили добре... или просто тва е истина и авторката е мнооого загубена!
П.П. колко време ми трябваше да стигна до извода!

golf_5_r32
10-25-2007, 14:36
пишеш се изтощената... сигурно проблема ти е че просто си се изтощила от толкова много чу*ане с БАЩА ТИ! ми кажи му да намалите темпото малко... предложи му да го правите през ден!!!
т*па пат*а! кое нормално момиче на 15 ГОДИНИ ще бъде принуждавано от баща си да спи с него. ако наистина те е принудил щеше да бъде груб с теб. значи той те хваща и те съблича насила, но в същото време е "мил и нежен"... този път не сте го измислили добре... или просто тва е истина и авторката е мнооого загубена!
П.П. колко време ми трябваше да стигна до извода!

аз това си го знех но просто изках да видя до каде ще стигне тва

DevilWish
10-25-2007, 14:47
И какво ? Искаш да ми кажеш, че баща ти е бил на купона у вас и ви е оставил да се напиете като говеда ? И после е правил секс с теб ?
Tochno tva i na men mi se stori stranno

olive_oil
10-25-2007, 15:47
не само майка ти тр да зне. Брат ти иприятеля ти също!!!