PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията



аззз
08-27-2007, 01:40
много съм притеснен и моля за мненията ви въпреки че малко се притеснявам да пиша за този проблем - значи проблема е в това че си имам супер приятелка обаче нещо "малкия" е заспал и тя си мисли че това е по нейна вина и страда - от което мен много ме боли защото се чувствам като дефектен :( проблема ми се изразява в следното - понякога ми трябва горе доло минута да го надървя , след което той даже не е и максимално твърд а на всичкото отгоре и спада бързо (10-12 секунди)Ужасен психологически проблем си формирам и за това моля някой ако е преживял същото и се е оправил да сподели . не зная дали проблема е здравословен или психологичен . за да добиете по ясна представа за състоянието ми - 18 годишен съм пуша по кутия на ден и много рядко пия , нямам никакви болести и поддяволите искам приятелката ми да се чувства пълноценно с мен и покрай нея и аз да се чувствам добър и нужен

pish0nko
08-27-2007, 02:26
фкараите малко любовна игра :) предполагам ще има ефект за да помогне да се възбудиш !!

08-28-2007, 23:29
ami 4estno da ti kaja bratle az imah s16tiq problem...i dosta lesno se opravih a i dokolkoto razbrah vsi4ko e bilo na nervna po4va i malko ot cigarite 6ot sig vs zn 4e nikotina zadr1stva kr1vonosnite p1ti6a a penisa to4no 4rez tqh se p1lni s kr1v.....

08-29-2007, 10:28
пич кво направи да се оправиш щото аз и снощи направих фал :cry:

batkodoki
08-29-2007, 13:39
много съм притеснен и моля за мненията ви въпреки че малко се притеснявам да пиша за този проблем - значи проблема е в това че си имам супер приятелка обаче нещо "малкия" е заспал и тя си мисли че това е по нейна вина и страда - от което мен много ме боли защото се чувствам като дефектен :( проблема ми се изразява в следното - понякога ми трябва горе доло минута да го надървя , след което той даже не е и максимално твърд а на всичкото отгоре и спада бързо (10-12 секунди)Ужасен психологически проблем си формирам и за това моля някой ако е преживял същото и се е оправил да сподели . не зная дали проблема е здравословен или психологичен . за да добиете по ясна представа за състоянието ми - 18 годишен съм пуша по кутия на ден и много рядко пия , нямам никакви болести и поддяволите искам приятелката ми да се чувства пълноценно с мен и покрай нея и аз да се чувствам добър и нужен

щом си на 18 и нямаш някакви системни заболявания като диабет, проблема е чисто психогенен. всичко е в навивката. мнозинството млади момчета в началото на половия си живот формират в себе си комплекс "на очакването", формиран от липсата им на опит и чуто-прочетено тук там за това какво "трябва" да се случи.
ами нищо не "трябва" :) вс човек е личност и за него не важат общоразпространени схеми. за да излезеш от ситуацията на зацикляне въру несъществуващ проблем можеш да пробваш:
-когато се събереш с приятелката си, просто и ясно се договорете "че днес само ще си играем, без да Го пъхаме "там"". после намали светлината до минимум, и започнете да се наслаждавате откривайки тялото на Другия с ръце, тяло, устни и език. изобщо не мисли "ще ми стане или не", защото това е без значение щом няма да Го "пъхате там" днес. остави се само хилядолетните инстинкти записани в гените ти да те водят. наслаждавай се на това, което усещаш в момента......и нещата се случват сами, понеже тялото освободено от робията на съзнателните страхове си реагира точно според прадревните първични инстинкти :) понякога 50-100 грама алкохол /не повече!/ в стомаха също помага да "паднат райберите" :)

Exoras
08-29-2007, 15:47
еми пича над мен си го каза много точно. иначе и аз имах същия проблем с бившото ми гадже и след това с още 1 момиче, ноооо наскоро не съм пробвал и не мога да кажа, дали съм се оправил. НООООООООООООООООООООООО 100000% проблема ти е само в психиката, братле, ТАКА ЧЕ СПОКИЧ :) Нещата ще си дойдат на мястото от само себе си, ще видиш!!!! :)

А и най-важното е да спреш да мастурбираш - след седмица се получава ефектът УООООООООООООООохохохохох ооуууууууууу :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rashito0o
08-29-2007, 16:06
фкараите малко любовна игра :) предполагам ще има ефект за да помогне да се възбудиш !!

оптаите така пък ко нестане нз :)

belerofone
08-29-2007, 16:27
много съм притеснен и моля за мненията ви въпреки че малко се притеснявам да пиша за този проблем - значи проблема е в това че си имам супер приятелка обаче нещо "малкия" е заспал и тя си мисли че това е по нейна вина и страда - от което мен много ме боли защото се чувствам като дефектен :( проблема ми се изразява в следното - понякога ми трябва горе доло минута да го надървя , след което той даже не е и максимално твърд а на всичкото отгоре и спада бързо (10-12 секунди)Ужасен психологически проблем си формирам и за това моля някой ако е преживял същото и се е оправил да сподели . не зная дали проблема е здравословен или психологичен . за да добиете по ясна представа за състоянието ми - 18 годишен съм пуша по кутия на ден и много рядко пия , нямам никакви болести и поддяволите искам приятелката ми да се чувства пълноценно с мен и покрай нея и аз да се чувствам добър и нужен

щом си на 18 и нямаш някакви системни заболявания като диабет, проблема е чисто психогенен. всичко е в навивката. мнозинството млади момчета в началото на половия си живот формират в себе си комплекс "на очакването", формиран от липсата им на опит и чуто-прочетено тук там за това какво "трябва" да се случи.
ами нищо не "трябва" :) вс човек е личност и за него не важат общоразпространени схеми. за да излезеш от ситуацията на зацикляне въру несъществуващ проблем можеш да пробваш:
-когато се събереш с приятелката си, просто и ясно се договорете "че днес само ще си играем, без да Го пъхаме "там"". после намали светлината до минимум, и започнете да се наслаждавате откривайки тялото на Другия с ръце, тяло, устни и език. изобщо не мисли "ще ми стане или не", защото това е без значение щом няма да Го "пъхате там" днес. остави се само хилядолетните инстинкти записани в гените ти да те водят. наслаждавай се на това, което усещаш в момента......и нещата се случват сами, понеже тялото освободено от робията на съзнателните страхове си реагира точно според прадревните първични инстинкти :) понякога 50-100 грама алкохол /не повече!/ в стомаха също помага да "паднат райберите" :)

Ако си прав , струва ми се ще се наложи голям автогенен тренинг , за да "паднат райберите"...
Описнаият проблем среща и още много обяснения....Чиста преумора от висока физическа активност.....тялото реагира по различен начин на средата в която се намира...възможно е моментите на "издънка" не ти или тя да носите вината а атмосферата например....
Приемам още една вероятност....ако отхвърлим твърдиението на БАТКОДОКИ за неопитността ти...то тогава търсим какво се епроменило в сегашната ти връзка когато не можеш да се справяш в сравнение с предишната ти приятелка....Ако съм прав отговорът на въпроса ще реши проблема ти...

Успех....

08-29-2007, 22:36
много съм притеснен и моля за мненията ви въпреки че малко се притеснявам да пиша за този проблем - значи проблема е в това че си имам супер приятелка обаче нещо "малкия" е заспал и тя си мисли че това е по нейна вина и страда - от което мен много ме боли защото се чувствам като дефектен :( проблема ми се изразява в следното - понякога ми трябва горе доло минута да го надървя , след което той даже не е и максимално твърд а на всичкото отгоре и спада бързо (10-12 секунди)Ужасен психологически проблем си формирам и за това моля някой ако е преживял същото и се е оправил да сподели . не зная дали проблема е здравословен или психологичен . за да добиете по ясна представа за състоянието ми - 18 годишен съм пуша по кутия на ден и много рядко пия , нямам никакви болести и поддяволите искам приятелката ми да се чувства пълноценно с мен и покрай нея и аз да се чувствам добър и нужен


naistina bratle prosto probvay da se otpusne6 za6toto kogato si pod naprejenie ne se polu4ava tva si e vroden instinkt...da ne si misli6 4e konete sa 4eli knigi i forumi kak se pravi sex? ;) .....prosto go pravi za udovolstvieto vslu6vay se v instinktite si za6toto te 6te te vodqt po pravilniq p1t, nedey si vgl1bqva 4e problema (ako moga taka da go nareka) e v teb za6toto relano poglednato toy ne s16testvuva....predpolagam 4e vseki edin tinejdj1r preminava prez tazi faza no prosto ne si go priznava...prosto znay 4e ako ostavi6 vsi4ko po te4enieto na obstoqtelstvata nqma da sre6tne6 nikakvo zatrudnenie ili problem...vdigni si malko samo4uvstvieto.....b1di malko po uveren i malkiq na 1viq etaj 6te se s1budi ;))).....blagodarq mn

08-29-2007, 23:39
аз благодаря,пич :) мерси ви на всички ,горе долу нещата се пооправиха и аз пооправих мойта русата :)хубаво е да има ето такива форуми.не защото задължително ще получиш най-правилния съвет , еми просто ей така - да споделиш с някой (в случая с клавиатурата и монитора) каква каша е в главата ти и някак след това ти улеква и това адски помага за вземането на правилни решения :) аз съм щастлив - това ми помогна сега душата ми е -> :-({|=