PDA

View Full Version : Хуваба храна с високи калории



08-27-2007, 03:15
Здравейте, 17 годишен съм висок съм 180 см и съм 57 килограма, искам да кача към 8 килограма. Искам да попитам ако някой знае диети, и хубави храни които съдържат много калории. Благодаря ви! :-D

sladku_bebzi
08-27-2007, 06:37
Торта, кекс, банички - всякакви сладки и тестени изделия...
Ср, тва "хубави" храни го разбрах като вкусни, а не като полезни, за тва написах тези храни, а за полезните има доста в коментарите след моя.

ff
08-27-2007, 07:08
Това на хубави храни ли ти прилича?Баници,тестени..глу пости,може да са пълни с калории,но са толкова вредни..
За въпроса-ами яж овесени ядки(мюсли) с пълномаслено кисело или прясно мляко,като добаваш вътре и ядки,стафиди,мед..получава се доста калорична закуска.Също варени картофи,ориз,спагети,кашка ал,ядки-те са хем мн полезни,хем много калорични-приблизително 600 кал-съвсем спокоино можеш да изяждаш по 100грама,пълнозърнест хляб...

AliceSw
08-27-2007, 10:11
James, ти ли си?!? :shock:

давай с пълномаслени млека, кашкавал, сирена, всякакво месо, без дюнери и боклуци, иди на диетолог, така ще е най-лесно - ще ти изготвят програма, ще ти изпишат някоя добавка, нещо за увеличаване на апетита и тъй

sh3_1s_7h3_0n3
08-27-2007, 10:11
абе, имах един приятел, който ходеше на фитнес и имаше спец режим на хранене, който включваше мн варени картофи, ориз, пилешко, и др подобни. не знам какъв точно беше самия режим, но за 1 месец беше качил 4-5кг...ест после спря да качва, но като за начало беше мн добре и той беше мн доволен 8)

sladku_bebzi
08-27-2007, 11:48
Това на хубави храни ли ти прилича?Баници,тестени..глу пости,може да са пълни с калории,но са толкова вредни..
За въпроса-ами яж овесени ядки(мюсли) с пълномаслено кисело или прясно мляко,като добаваш вътре и ядки,стафиди,мед..получава се доста калорична закуска.Също варени картофи,ориз,спагети,кашка ал,ядки-те са хем мн полезни,хем много калорични-приблизително 600 кал-съвсем спокоино можеш да изяждаш по 100грама,пълнозърнест хляб...

А ти явно не си на ясно с различните видове мюсли.Има си такива, в които има мед и и стафиди!!!

08-27-2007, 12:58
Мюслито е диетично бе тъпаци!!!

08-27-2007, 13:09
Мюслито е диетично бе тъпаци!!!я обясни какво значи "диетично", че това понятие е мнго бозаво.

ПО темата: С картофи и ориз никой не с танал як и никой не е качил мускули. Яж месо, яйца, ддроб, млечни продукти!

Sweet__baby
08-27-2007, 13:38
Някои се чудят как да смъкнат някои килце, а ти да качиш.. :smt005 :smt005
Евала! :smt005

08-27-2007, 23:22
А знаете ли дали диетолог ще може да ми препоръча и режим на фитнес заедно с режимът на хранене?

ff
08-28-2007, 06:38
sladku_bebzi , моито момиче,момче или там каквото си,я виж че съм написала мюсли в СКОБИ,отпред е овесени ядки и става въпрос основно за него!!А има и мюсли без стафиди и мед.Тъи че не се заяждаи,когато просто ти е станало глупаво,заради тъпотиите,които си написала!Не си компетентна,не разбираш,даваш глупави съвети-твой проблем,спори когато си сигурна и само когато има нужда.
П.С-не се имам за много компетентна,но смятам че разбирам малко повече

belerofone
08-28-2007, 07:42
А знаете ли дали диетолог ще може да ми препоръча и режим на фитнес заедно с режимът на хранене?

Фитнес режим диетолог не може да ти напарви....Това се парив от инструктори.....
За храна.....При твоя ръсти и килограми съмнявам се да качиш много...Това , което ще се случи е да забавиш метаболизма си вероятно....
Това по което моежш да определиш какви храни са подходящи за твоето тяло е като си напаривш мускулна "топография"....Един вид широко поределение на мускулите....По това може да се определи какви храни и упражнения правиш...

Поздрави....

08-28-2007, 08:26
Ами яж квото искаш без ограничения но най-важното е да не погълташ мазнини !!!