PDA

View Full Version : Ебаси тъпата работа



08-27-2007, 03:43
Добре бе как може някои хора да са толкова зле.

Бях с едно момиче заедно за около 2 месеца, първия месец всичко ок. Втория нещо и стана, само ми вика за дреболии и аз понеже не искам да я разтроивам я изслушвам и винаги съм мн добър и никога не се карам.

Един ден имаше някво задръстване а аз бях отишъл към тях ама закъснях с половин час а винаги съм точен и си бях оставил телефона в нас щото се зареждаше. И отивам до тях и тя ми се развика аз и обясних и тя вика ти си мн зле защо никога не можеш да се караш и аз и казвам защото няма нужда и тя ми тръшна вратата. И от тогава винаги бях на място 15 мин преди да трябва да съм там и тя пак искаше да ми вдигне някакъв голям скандал защото посрешнах една съученичка от летището и тя ми вика че съм отишал щото съм я обичал и тя щяла да ми изневери нарочно и на мен ми писна и аз и казах майната ти и от тогава не и обръщах внимание.

И сега само ми се скарват нейни приятелки как съм могъл да скъсам с нея като тя ме обичала толкова много как съм могъл да бъда толкова хладнокръвен и че съм и изневерил. Аз вече и тях игнорирам защото те са само нейни приятелки с които ме е запознала.

Не ми пука за техните лиготии но как може някой да е толкова тъп че да се държи така.

Dead`Paladin
08-27-2007, 04:04
абе жени са бе :lol: искаш и мозък ли да имат :-D

08-27-2007, 04:10
Еми, правилно си постъпил, да се научи!
Офтопик: Dead`Paladin, как може да се снимаш с очила у вас?

Dead`Paladin
08-27-2007, 04:49
Еми, правилно си постъпил, да се научи!
Офтопик: Dead`Paladin, как може да се снимаш с очила у вас?

1 - не съм у нас
2 - лампата много ми светеше
3 - беше и много топло
:lol:

LizZz
08-27-2007, 08:36
Абе вижте подписа на Умрелия паладин и т'ва е :lol: :lol: :lol:
П.С.:Последното изречение :wink:

mir4ovski
08-27-2007, 08:39
абе жени са бе :lol: искаш и мозък ли да имат :-D
ne kazvam 4e e postapila pravilno ama ne slagai vsi4ki pod obsht znamenatel molq te.
kam avtora-kvo se vrazvash na nekvi ligli4ki haresai si dryga i gotovo

Korni_ReSeRvE
08-27-2007, 08:42
pff hubavo si napravil 4e si q zarqzal

Just_say_no
08-27-2007, 08:53
Малее ква ли ще е тая дето толкова те обича пък ти вика за най малкото нещо а ? - тъпа селска пръчка :mrgreen:

LizZz
08-27-2007, 08:55
Малее ква ли ще е тая дето толкова те обича пък ти вика за най малкото нещо а ? - тъпа селска пръчка :mrgreen:
:mrgreen:

hforce
08-27-2007, 09:52
ti si zle!!! (<-samo se bazikam) (kum avtora e tva)
kak moje da q zareje6 .... 4ak togava, ne te razbiram... kak 6te turpi6 4ovek da ti vika 1 mesec? vika ti 2 dena, tegli6 i edna i ne se zanimava6 pove4e, a ti si q turpql 1 mesec....
kakto i da e, stanaloto stanalo, jalko za ediniq zaguben mesec i za nervite

btw, ima veroqtnost momi4eto prosto da e iskalo da se skarate, a ti da ne si i daval vuzmojnost, ako iska6 da si s neq, pogovorete i se izqsnete

a na oneq pa4i im tegli 1 ili im obqsni za kakvo stava vupros

white_chik
08-27-2007, 10:45
Еми може има всякви хора.Като е била с тебе не й е пукало за теб,сега като не си нейн иска пак да й ходиш по гъза.Заеби с такива момичета да си нямаш работа :smt012

DevilWish
08-27-2007, 17:38
Еми може има всякви хора.Като е била с тебе не й е пукало за теб,сега като не си нейн иска пак да й ходиш по гъза.Заеби с такива момичета да си нямаш работа :smt012
Много точно казано.Тя те оценява сега ,но е късно :smt019

rusalkata_
08-27-2007, 17:54
абе жени са бе :lol: искаш и мозък ли да имат :-D

ха ха много смешно.не си забавен!

по темата :arrow: така като четох написаното реших,че тя си е търсела причини да те зареже,но щом приятелките й идват при теб да ти се карат... ](*,) очевидно бившата ти е била леееко избухлива и ревнива.по-добре,че си я зарязал. :wink:

Scarabey
08-27-2007, 22:30
Според мен колкото и да си ревнив,не трябва да го показваш,защото така само отблъсваш човека до себе си.

rihannka
08-28-2007, 10:45
emi pich..sqko momiche e razlichno .i az se karam s moq ama chak pak tolkova..prosto ne te e obichala tolkova kolkoto tvardqt neinite priqtelki.teiche zaebi ne mu misli!

shivacheva
08-28-2007, 12:48
По-добре,че си я зарязал...Просто на такава си попаднал...чудно само как си я издържал месец и нещо... :smt012 ...Изобщо не обръщай внимание на другите смотли,пишещи и се за приятелки. Ще намериш сто пъти по-добра! :wink:

MoHuTo
08-28-2007, 13:41
Еми може има всякви хора.Като е била с тебе не й е пукало за теб,сега като не си нейн иска пак да й ходиш по гъза.Заеби с такива момичета да си нямаш работа :smt012