PDA

View Full Version : Пъпки след обезкосмяване, как да ги махна?



08-27-2007, 07:09
Преди 2 дена си обезкосмих гърдите и корема със зелените Veet ленти. Веднага след обезкосмяването се изкъпах и после на 2-3 пъти си намазах гърдите и корема с риванол (не посмях със спирт, защото щеше много да щипе). Може би още след 2 часа започнаха да се появяват малки червени точици, а сега тези точици са си точно пъпки и тук таме имат бели (гнойни) връхчета.
Въпроса ми е следния: Има ли начин пъпките да се махнат .... ако ли не горе долу колко време ще стоят?
Аз съм момче :)

dream_girl_13
08-27-2007, 10:56
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Ти случайно да знаеш, че не бива да се къпеш веднага след обезкосмяване?!?!!?! За това са пъпчиците! На мен веднъж също ми стана така... :? Епилирах се и веднага след това се изкъпах...
Сега нз как ще си махнеш пъпките, но друг път просто не се къпи веднага след обезкосмяване... [-X

08-28-2007, 10:43
Ami pup4icite 6te se mahnat da sedqt nia-mn 1 sedmica.no shte se mahnat osven tova sled epilaciq ne se mie obezkosmenoto mqsto pone 12 4asa.Kato se epilirash,si slagash neshto mazno ne i krem ako iskash nqkakvo bebe6ko olio 6te svarshi 4ydesna rabota.A sled tova i pudra mojei bebe6ka.