PDA

View Full Version : На дискотека без гаджето



08-27-2007, 07:18
Вашите половинки излизат ли без вас на дискотека.Моя го направи скоро.Идва да ме изпрати и ми вика че се прибира да си ляга.На другия ден като се видим го питам дали е ходил някъде на гости,на дискотека или се е прибрал.Той си призна че е бил на диско с приятели,защото го молели много и му казали,че откакто е с мен никъде не ходи с тях.Направо полудях.Поне да ми беше звъннал да ми каже че отива.Но ми каза че му е било много тъпо без мен и че са стояли само един час.Много се карахме заради това,даже исках да се разделим.Той ме успокои че не е гадно пишлеме и че няма да намеря другъде такъв верен приятел.Но като че ли не му вярвам и си мисля че е бил с друга на дискотеката.Вие какво ще кажете?Да му вярвам ли?На вас случвало ли ви се е ?

Conrad
08-27-2007, 07:23
EEE убиваш меее ,по тая логика моите връзки трябва да бъдат за по една седмица.И като е бил без теб на дискотека ,какво толкова ,краят на света ли .ЕЕЕ ама и ти искаш на всяка манджа меродия ,дай малко свобода на човека.Щом му нямаш доверие дотолкова ,че да мислиш че ходи с друга явно имате доста консервативни отношения

krem4et0
08-27-2007, 07:24
Той не обича дискотеки и не ходи. Аз ходя без него по тази причина. Той излиза с приятели и вдигат купони и без мен. голяма работа. Не е свършил света!

Presley
08-27-2007, 07:25
Е какво лошо има да отиде на дискотека беэ теб???Не е престъпление,даже е нещо съвсем нормално.Не се впрягай,смешно ее...!Не е направил нищо лошо.Глупаво е да искаш постоянно да е с теб,да ходи с теб навсякъде,абе да сте като лепки ...

Kisses_P
08-27-2007, 07:26
Само за това да искаш да се разделите :shock: ти нямаш акъл.Момчето ти е казало ,че са седяли само 1 4ас и му е било тъпо,а ти се чудиш дали да му вярваш.Моя попринцип не обича да ходи по дискотеки, но сега беше на морето и е ходил.И кво?да се разделиме ли сега.Не.голяма раб ота че е отишъл.Всеки има право да ходи където си иска

neli0071
08-27-2007, 07:32
e ne si zaslujava da se razdelqte zaradi tova [-X

love_actually
08-27-2007, 07:38
Mi mpeto gadje na diskoteki ne hodi :P Ama nedei da go kusah mom4eto vqrvai mu ako ne e doverieto vruzkite nqma da gi ima :wink:

08-27-2007, 07:43
Има свободата да си прави каквото иска. Не съм толкова префърцунена, че да искам да късаме заради такова нещо хаха. Имам му доверие. Аз също съм ходила на дискотека без него и какаво?

IKisseDAGirL
08-27-2007, 07:46
Горкото момче :lol:
На негово място до сега да съм ти теглила майните с извинение.

Naked in the wind
08-27-2007, 07:49
Моят приятел излиза доста често късно навън без мен.Това е защото баща ми не ме пуска да се шлияя навън по тъмно,което е глупаво,защото съм почти на 18,но както и да е.Гаджето винаги ми казва къде и с кого ще ходи,а после ми разказва как е минало и за мен няма проблеми :roll:

08-27-2007, 08:03
Ми и той не ме пуска на дискотека с приятелки,защото си мисли че му изневерявам.Затова му правя такива скандали.

MoHuTo
08-27-2007, 08:05
Честно казано си смешна направо, как може да искаш да го късаш заради това че 1 път е отишъл с фр на дискотека...еми момиче замисли се малко - ти не си единствения човек в живота му, има си и приятели, така че не се прави на интересна и му дай малко свобода, да излезе 1-2 пъти с приятелите си...аз ако имах такова гадже като тебе досега да съм те зарязала, ти направо го задушаваш човека [-X

thefreak
08-27-2007, 08:10
Вашите половинки излизат ли без вас на дискотека.Моя го направи скоро.Идва да ме изпрати и ми вика че се прибира да си ляга.На другия ден като се видим го питам дали е ходил някъде на гости,на дискотека или се е прибрал.Той си призна че е бил на диско с приятели,защото го молели много и му казали,че откакто е с мен никъде не ходи с тях.Направо полудях.Поне да ми беше звъннал да ми каже че отива.Но ми каза че му е било много тъпо без мен и че са стояли само един час.Много се карахме заради това,даже исках да се разделим.Той ме успокои че не е гадно пишлеме и че няма да намеря другъде такъв верен приятел.Но като че ли не му вярвам и си мисля че е бил с друга на дискотеката.Вие какво ще кажете?Да му вярвам ли?На вас случвало ли ви се е ?
Ами какво да кажа...
Ще кажа, че си лигла.

CVETELLINA
08-27-2007, 08:19
Моя приятел си ходи на дискотека (нощна).Преди се дразнех много,но сега вече не,защото му имам доверие,пък и е само с момчета.Ама той знае,че се нервя мн.,когато ходи и за тва рядко се случва вече. :wink: Иначе по принцип към авторката не мисля,че има за кво да се съмняваш в него,ако си сигурна,че те обича и след като го познаваш и евентуално знаеш,че не е такъв да изневерява,тогава няма за какво да се съмняваш в него 8) Хах а той защо не те пуска,явно ти няма доверие,което не е добре..но все пак,както той може да ходи където иска-така и ти можеш..Тва да си забранявате някви неща е мн. тъпо :-s

^Sam90^
08-27-2007, 08:23
Е ти кво искаш - вечно да ти е лепнат за полата ли? :-k Нека си ходи момчето, кво толкова - ако му слагаш вериги и му режеш крилата, накрая ще те зареже... поне аз бих :roll:

Super_Mitio
08-27-2007, 08:29
Е мойта си излиза по дискота и аз я оставям знам каква е и затова треа си сигорна колко той те обича ама не виждам смисъл да го оставяш :wink:

mir4ovski
08-27-2007, 08:31
az gi obi4am diskotekite tancite alkohola ama toi sega shte rabotiu v diskoteka i sha gi sa4etavam.ina4e ako toi si y doma i ne my se hodi az predpo4itam da si ida pri nego rqdko se e sly4valo da ne izlizame zaedno

Korni_ReSeRvE
08-27-2007, 08:57
ha mi oti6ul e 4oveka kvo tolkova.tva 4e e bil na diskoteka nezna4i 4e nepremenno e bil s nqkoq.az poznavam edni fr deto mom4eto ve4e gi ima 18 i si hodi na takiva no6tni diskoteki bez gadjeto mu koeto e na 16.i vuob6te ne sa se karali za takova ne6to.

`Death`Whore``
08-27-2007, 08:59
ЕЕ, било е по-добре да ти звънне, но може да не е искал рпиятелите му да му слушат личните разговори. Стига си се лигавила - накарали са го и му е било тъпо без теб. Какво толкова?

bqsna_teenagerka
08-27-2007, 09:09
ох горко му на момчето! направо си го хванала за гушата и го стискаш толкова здраво! отишъл на диско голям праз...не може ли да подиша малко! ако толкова не можеш без него и го обичаш би трябвало да му даваш отвреме на време свобода и да му вярваш.
не те е излъгал на следващия ден ти е казъл и ти направо си изригнала по спокойно! не е нужно навсякъде да си с него това е подтискащо!

08-27-2007, 09:19
АХАУхУАХухУАхуахАУУАХахаа ...ъъъ...извинявай мила ама ти ТЪПА ЛИ СИ БЕ МАМКА МУ ? o.O
Да му дигнеш скандал понеже е ходил на диско без тебе...ако бях на мястото на пича АЗ да съм скъсал с тебе...пф,човека да не би да няма право да живее без тебе ?
Ти не си цетъра на света,остави пича малко че ще го задушиш...

hforce
08-27-2007, 09:40
Вашите половинки излизат ли без вас на дискотека.Моя го направи скоро.Идва да ме изпрати и ми вика че се прибира да си ляга.На другия ден като се видим го питам дали е ходил някъде на гости,на дискотека или се е прибрал.Той си призна че е бил на диско с приятели,защото го молели много и му казали,че откакто е с мен никъде не ходи с тях.Направо полудях.Поне да ми беше звъннал да ми каже че отива.Но ми каза че му е било много тъпо без мен и че са стояли само един час.Много се карахме заради това,даже исках да се разделим.Той ме успокои че не е гадно пишлеме и че няма да намеря другъде такъв верен приятел.Но като че ли не му вярвам и си мисля че е бил с друга на дискотеката.Вие какво ще кажете?Да му вярвам ли?На вас случвало ли ви се е ?

6te ti kaja da hodi6 da se grumne6
1. priqtelqt ti ti e kazal, a ne e i dlujen da ti kazva, kamo li da ti zvuni
2. stoql e 1 4as i ne e se e zabil s nikoq, a ti mu se kara6, ako se be6e zabil s nqkva togava mu se karai, a ili ti mu se kara6 4e ne se e zabil s nikoiq....
a i tva 4e nqma da nameri6 drug veren priqtel e taka, vernite sme zaeti, a nas nqma kak da ni otmukne druga

no ok, zareji go, nameri si nekuv bokluk, toi 6te ti e "veren", nqma da hodi po diskoteki bez tebe (nqma da ti kazva ina4e 6te si hodi), nqma da se zabiva s drugi po diskotekite (pffff da we), nqma da te luje (hehehehe) i t.n.
a tvoito mom4e 6te go nameri nqkoq druga, 6te go oceni i 6te e 6tasliva s nego

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-27-2007, 09:40
ее голяма работа... :) ти ако не му вярваш защо си с него ..?! .. ах ах.. ;)

Fluffy^;pp
08-27-2007, 09:57
:smt017 :smt017 Защо като не е с теб ..това непременно трябва да означава ,че забива други момичета х_х М че и той е човек и той има нужда от разнообразие,забавление и малко свобода..Поне да излезе с приятели.Ако той ти правеше тия номера едва ли щеше да ти е мн приятно ; Х

IcE_IcE_BaBy``
08-27-2007, 09:57
xex...mi ne te uprekvam shtoto neznam ot kolko vreme hodite.nie s moito otnachalo mn se revnuvahme i ne izlizahme nikade sami.no takiva skandali i prochie e nqmalo :) sega mu imam pulno doverie i kogato iska si izliza s priqteli na bira i np :) dai mu svoboda!ne badi konservativna.nikoi ne obicha konservativni momicheta.dori da se draznish malko trai si.v kraina smetka vrazkite se krepqt na doverieto ;)

Cherkeza
08-27-2007, 10:27
Момиче добре ли си ?

kameliqbaby
08-27-2007, 12:32
Boje za kakvo se vprqgash?Nqma smisal ishto losho ne e napravil.Nie s moq mn chesto si izlizame po otdelno,prosto priqtelite sa ni razlichni i zatova ne biva da mu se cupish!

CrazyWitch
08-27-2007, 12:36
Поне да ти се беше обадил!
Вярвай му. Пък кото стане.
Аз като тръгна да излизам някъде давам отчет де ще излизам и т.н., както и той на мен.

VerryBerry
08-27-2007, 13:43
na diskoteka s ili bez gage vse edno-vajnoto e da si izkara6 dobre
(a i gageto 6te pre4i na flirta :wink: )

08-27-2007, 13:51
най добре го зарежи и си намери друг. Намери си някой да ходи по теб като упашка и за рачичка. Та и за хляб да ходите заедно !

Аиде лека вечер !

ili_l
08-27-2007, 16:10
не го притискай толкова бе и той е в правото си да има личен живот

Polinkaaaaa
08-27-2007, 22:01
Да случва ми се но всеки път когато ходи ми казва че е било тъпо и аз естествено не му вярвам,но това е отделен въпрос..Мацка не се притеснявай давай отвреме на време малко свобода на твоя приятел да излиза с неговите приятелите не го задушавай. :wink:

Scarabey
08-27-2007, 22:19
Това за мене са пълни глупости,че той да не е женен за тебе та да не може да излиза с приятелите си без тебе.Ебем ти логиката заклевам се

_Imaginary_girl_
08-28-2007, 04:08
Ще ти кажа само едно - не прави от мухата слон :wink:
Нямаш никакъв повод за притисненения и скандали ...
Не е станало нищо.Човека просто е отишъл на диско с фрдс ...
не виждам нищо лошо,даже обратното :?
Ако искаш връзката ви да продължи нормално ще трябва
да му дадеш малко свобода и разбирателство :D

`Death`Whore``
08-28-2007, 05:57
Това за мене са пълни глупости,че той да не е женен за тебе та да не може да излиза с приятелите си без тебе.Ебем ти логиката заклевам се
Ако се оженят, това ще му пречи ли да излиза без нея?

08-28-2007, 07:17
Да ама мен ме дразни това,че и той мрънка много като изляза с приятелки.Все иска да знае къде съм,с кого съм.Аз му казвам и след малко е на хоризонта при нас.Аз не мога да имам лично пространство,а той може така ли?Ей това ме дразни най-много.На дискотека е абсурд да ме пусне сама без него.Затова и не съм ходила без него.

coteto
08-28-2007, 07:59
i az sam bila taka toi me zarqzva v nas i mi vika 4e yj se pribira a pak izliza nqkade s priqteli znam mn e gadno 4yvstva6 se predadena pone da mi be6e kazal taka pone nz 6te6e da e dr kato e kazal.a pak i az imam problem s doverieto nz za teb

seksi_kote_f
08-28-2007, 08:59
я слез малко на земята... това е много тъпа постъпка :( ти му весиш на главата и по тоя начин го изнервяш,дръж се малко на ниво.Явно му нямаш никаво доверие щом се съмняваш,а щом му нямаш доверие ..... сама се досети :smt018

Scarabey
08-28-2007, 17:57
Това за мене са пълни глупости,че той да не е женен за тебе та да не може да излиза с приятелите си без тебе.Ебем ти логиката заклевам се
Ако се оженят, това ще му пречи ли да излиза без нея?
Ми не,но тогава ще има по-голямо право да му държи сметка отколкото сега

AiKaTa
08-28-2007, 18:18
абе неискам да звуча грубо,не се засягаи ама мацка подгонила те е параноята!смешно е да го държиш на въже.или е с теб или не.той не е на 5 години (предполагам) за да неможе да мисли какво да направи да е длъжен да ти дава отчет и да е с теб навсякъде.всеки човек има личен живот,друг е въпроса как го споделя с останалите...мисля,че това твоето е повече от прекалено!спокойно той ако иска да направи нещо и да ти каже и да не ти каже къде и с кой е ако иска ще го направи...а ако има чувства ще ти бъде верен,но не го притискай толкова и то за такава глупост...отделяш го и от приятели те му...абее много гадно си постъпила!

alkobalko
08-28-2007, 18:52
В това няма нищо лошо. Той не е длъжен постоянно да е с теб и да не се отдея. Има право да се види спокойно с приятелите си.

monityY
08-28-2007, 19:19
Вашите половинки излизат ли без вас на дискотека.Моя го направи скоро.Идва да ме изпрати и ми вика че се прибира да си ляга.На другия ден като се видим го питам дали е ходил някъде на гости,на дискотека или се е прибрал.Той си призна че е бил на диско с приятели,защото го молели много и му казали,че откакто е с мен никъде не ходи с тях.Направо полудях.Поне да ми беше звъннал да ми каже че отива.Но ми каза че му е било много тъпо без мен и че са стояли само един час.Много се карахме заради това,даже исках да се разделим.Той ме успокои че не е гадно пишлеме и че няма да намеря другъде такъв верен приятел.Но като че ли не му вярвам и си мисля че е бил с друга на дискотеката.Вие какво ще кажете?Да му вярвам ли?На вас случвало ли ви се е ?

mace,kak 6e go kusa6 za 1 disko... az kolko gadjeta sum imala,s nito edno ne sum bila na disko s tqh.. xodat si sami,svalqt si macki praat si kfot iskat,izob6to ne mi dreme.. ako te obi4a nqma da ti izneveri... sama kazva6 4e ne otdelq dostata4no vnimanie na priqtelite si zaradi tebe..taka4e edva li 6tom prenebregva tqh 6e trugne po momi4eta,qvno naistina e vluben v teb,nedei da go naranqva6 i da vur6i6 gluposti za 1 disko.. ne e nujno da e nasqkade s tebe,toi e svoboden 4ovek,ostavi go da si jivee jivota, da si xodi na kuponi s priqteli i t.n.. ne go pritiskai seki put da e s tebe na disko.. :::

`Death`Whore``
08-28-2007, 19:44
Да ама мен ме дразни това,че и той мрънка много като изляза с приятелки.Все иска да знае къде съм,с кого съм.Аз му казвам и след малко е на хоризонта при нас.Аз не мога да имам лично пространство,а той може така ли?Ей това ме дразни най-много.На дискотека е абсурд да ме пусне сама без него.Затова и не съм ходила без него.Това вече е отвратително. Когато очаква нещо от теб, трябва на първо място той да го прави. Кажи му, че щом той ще има личен живот, и ти ще имаш. Не позволявай да те тъпче!

beb4o_bu
08-28-2007, 21:36
И аз съм на мнение, че след като той налага някакви правила, логично е и той да ги спазва. Много е кофти, когато нямате личен живот извън границите на връзката ви. И това е изключително поробващо... Като се има в предвид и това, че когато започнеш връзка... по-сериозна... рано или късно се отделяш от предишното си обкръжение. Не говоря да скъсаш напълно с тях, но срещите ви намаляват. А когато и партньорът ти също ти забранява да ги виждаш... е тва е много лошо.
Приятелят ми ходи на дискотека без мен. Дори има момичета в компанията, с която е. Той ме кара да ходя с него, но аз често нямам желание за диско. Той просто е такъв, че всичко ми казва, а аз му имам доверие именно заради това. Но той не ми забранява нищо. А и ако ми забрани, няма да се разберем. Дори не му обяснявам много много с коя приятелка точно съм излизала.
Просто се наложИ... защото няма как. Ти не можеш да си затворничка, а той да държи ключовете... Нали ме разбираш...

^VeLiTo^
08-28-2007, 21:39
Е направо ме разби....в една връзка се иска малко свобода....нищо че е отишъл без теб.Ясно че ти е кофти че не ти е казал но разбери го момчето :D
Аз съм така с моя приятел-давам му свобода да излиза с приятели но с мярка естествено :lol: