PDA

View Full Version : .. след секс .. бяло около пениса .. !?!?! ](*,)



Machio
08-27-2007, 11:06
Проблемът е следния: След секс без презерватив с постоянната си партньорка .. още преди да съм "свършил" извадих пениса си и забелязах бяло вещество в областта на главичката! .. не миришеше на нишо .. имаше вид на силно овлажнена пудра или сол! .. беше се разпространило по цялата повърхност на пениса ми .. забелязах това вещество и при партньорката си .. разговаряхме .. но и двамата не знаем от какво би могло да се появи .. и двамата нямаме раздразване на епидермиса .. няма сърбеж .. няма парене .. няма неприятна миризма .. отстранихме веществото много лесно - само с вода ..
Въпросът: какво се случва .. от къде се появи това бяло вещество .. и какво е .. нормално ли е .. опасно ли е .. имаме ли повод за притеснение .. или става вапрос за лична хигиена .. какво да правим ако отново се случи това ..
Моля за компетентни мнения и сериозно отношение към проблема!
Предварително Благодаря!!!

BaByLisS
08-27-2007, 11:33
Хмм бяло течение .. :-k

Machio
08-27-2007, 11:40
BaByLisS - бяло течение!?! .. възможно ли е .. за първи път се появява .. други симптоми на бяло течение?!

`Death`Whore``
08-27-2007, 11:43
Сигурно е от нея, но не е нормалният вагинален секрет - той е течен.

Machio
08-27-2007, 11:50
"цервикална слуз" ... говори ли ви нещо .. аз продължавам да ровя .. чета тук-там че "... бялото течение е с по-различен от бялото цвят, миризма или някакво дразнене .. докато "цервикалната слуз" е задължителна, за всяка жена в репродуктивна възраст /къде по-обилно, къде не/. Има вид на кисело мляко или нестегнато нешесте, цвят бял, без мирис, появява се преди овулация и нещо подобно се появява и преди мензис ..."

`Death`Whore``
08-27-2007, 11:52
Има разлика между нещо почти течно и с бял цвят и "овлажнена сол". Имала съм доста такива проблеми и знам какво говоря.

foreverr
08-27-2007, 11:58
ами аз мисля че това е наи обикновен вагинален секрет от приятелката ти-но не сам сигорна-затова тя да птиде на гинеколог,а ти на уролог!

rashito0o
08-29-2007, 17:02
Хмм бяло течение .. :-k


точно тфа си е и кък няма да ги знаете или хайде поне тя нз ли че това е вагинален секрет и всяка жена го притежава?
:roll: :roll: :roll: :roll:

belerofone
08-29-2007, 17:36
Не сме специалисти доктори...НО предвид пъстроцветното описание на проблема вероятно става дума за вагинален секрет...Накак си обаче започвам да се съмнявам във достоверонста на твърдението просто защото приятелката ти вероятно познава по.добре анатомията си и знае какви са течностите които излизат от нея...От поста ти разбирам , че едва ли не и тя е в недоумение....
Приемам вероятността за цервикална слуз...Допускам от описанието ти , че не е началото на овулация защото тогава слузта става по-рядка , прозрачна и с ниска киселинност , за да се улесни придвижването на сперматозоидите...При всеки останал вариант влагалищната слуз отговаря на по-леката форма на зашеметяващото ти описание....

batkodoki
08-29-2007, 18:08
Проблемът е следния: След секс без презерватив с постоянната си партньорка .. още преди да съм "свършил" извадих пениса си и забелязах бяло вещество в областта на главичката! .. не миришеше на нишо .. имаше вид на силно овлажнена пудра или сол! .. беше се разпространило по цялата повърхност на пениса ми .. забелязах това вещество и при партньорката си .. разговаряхме .. но и двамата не знаем от какво би могло да се появи .. и двамата нямаме раздразване на епидермиса .. няма сърбеж .. няма парене .. няма неприятна миризма .. отстранихме веществото много лесно - само с вода ..
Въпросът: какво се случва .. от къде се появи това бяло вещество .. и какво е .. нормално ли е .. опасно ли е .. имаме ли повод за притеснение .. или става вапрос за лична хигиена .. какво да правим ако отново се случи това ..
Моля за компетентни мнения и сериозно отношение към проблема!
Предварително Благодаря!!!

Точно така изглежда НОРМАЛНОТО ВЛАГАЛИЩНО СЪДЪРЖИМО!

Писанията на лаиците за "вагинален СЕКРЕТ" и вида му можеш безпроблемно да пренебрегнеш. Влагалищната течност не е резултат на секреция, влагалищната лигавица (с изключение на единични) НЕ съдържа жлези, така че и нищо не секретира.
Влагалищното съдържимо се продуцира по съвсем различен механизъм и нормалният му вид е точно като това, което описваш!

roxannaa
08-29-2007, 19:42
ako tova bqlo ve6testvo e gasto kato izvara,taka go oprili4avat ginekolozite moje da stava duma za gabi4ki.poqvqvat se dosta 4esto pri jenite ne se pridavat samo po polov pat...mnogo sa uporiti i nai dobre e da se otide na ginekolog

LightNight2
09-15-2013, 01:54
Според мен това не става въпрос за бяло течение защото бялото течение ако не се лъжа има неприятна миризма .. при мен се е случвало с извинение ако мога да го кажа да бъркам с пръсти по време на любовната игра и по пръстите ми имаше бяло не точно като течност, а точно като това което описиваш нещо като гъста слуз не знам и аз точно какво е може би вагинален секрет някакъв, но не мисля, че е кой знае какъв проблем за притеснение понеже нямате неприятни симптоми и двамата, но за по сигурно според мен ще е най добре да минете през лекар. Успех !

NissaN
09-20-2013, 12:52
Някъв секрет от нея.