PDA

View Full Version : Новите филми



ArTanDra
08-27-2007, 10:53
Не пускам тази тема за да искам съвет за някое ново филмче. По друга причина я пускам , защото съм бясна :smt013 Изгубиб 1 час от времето си да гледам една простотия (филма беше I know who killed me с Lindsay Lohan нов е 2007) и са зачудих защо правят такива филми. Пълни боклуци са , не успях да схвана историята на режисьора и защо трябва да му вниквам в болния мозък ? Филма се води уж трилър , а се оказа "как да се заколиш" и защо жанровете се видоизмениха и това е поредният тъп филм от 2006 насам , обаче само едно нещо не разбирам защо тези филми са касови и защо всички казват , че са много хубави и дълбокомислени. Актрисата ли го прави такъв или какво? Друг филм на който съм бясна е Хари Потър (говоря за Орденът на феникса) нищо не разбрах и ако някой не е чел книгите и той няма да разберем направен е некадърно - филма си изгуби магията , а защо му правят такава реклама като повечето ще останат разочаровани.. мога да кажа още много некадърни филми с голяма реклама , само искам да попитам защо според вас филмите вече не струват?

П.С. Сори за дългият пост , човек като е ядосан не знае какви ги дрънка.

zvezdichkaaa
08-27-2007, 13:15
И аз така мисля толкова трудно се намира свестен филм,а рекламата е може би,защото незнам си кой известен актьор участва и затва.Просто и аз обичам триларите и почти нищо от тва което правят не ми допада,а иначе си обичам много комедийте,но от 1 година насам не съм видяла някоя да ме разсмива кат хората/само its a boy girl thing и други подобни,но те са си класика в жанра/ става на въпрос,че просто няма хубави комедий всякаш. :smt010 :smt011 :smt013 :smt019

ProstoAz
08-27-2007, 16:22
От тази година има няколко добри попадения (за мен!) сред комедиите: Epic Movie/Епичен Филм, Code Name: The Cleaner/Кодово име: Чистачът, Mr Bean's Holiday/Ваканцията на Мистър Бийн и Firehouse Dog/Пожарникарско куче.

От трилърите: The Hills Have Eyes 2/Хълмовете имат очи 2 и Fracture/Счупване.

Тотална боза: Ghost Rider/Призрачен ездач :smt067

ПП. Междудругото свалила съм си Marco Polo/Марко Поло и мисля да го гледам утре или тази вечер. Някакви впечатления? :)

music_pirate
08-27-2007, 20:21
От тази година има няколко добри попадения (за мен!) сред комедиите: Epic Movie/Епичен Филм, Code Name: The Cleaner/Кодово име: Чистачът, Mr Bean's Holiday/Ваканцията на Мистър Бийн и Firehouse Dog/Пожарникарско куче.

От трилърите: The Hills Have Eyes 2/Хълмовете имат очи 2 и Fracture/Счупване.

Тотална боза: Ghost Rider/Призрачен ездач :smt067

ПП. Междудругото свалила съм си Marco Polo/Марко Поло и мисля да го гледам утре или тази вечер. Някакви впечатления? :)
drugi dobri nqma li .. tezi ve4e gi gledah :( ... i az ve4e nz kakov da gledam. Gledam po 2 puti na den v arenabg.com no ni6to novo pod slunceto .. :roll:

IKisseDAGirL
08-28-2007, 08:31
Този Fracture и на мен доста ми допадна. The Hills Have Eyes 2 все още не съм се престрашила да го гледам :)

Други хубави филми за мен са The Hitcher ("Стопаджията"), 28 Weeks Later ("28 седмици по-късно") и 300. The Messengers ("Предвестниците") също не е лош.
Онзи, в който участва Ледения - The Condemned ("Осъденият") май беше - като идея е добър, само дето не съм фенка на главния актьор :-k

The Number 23 ("Числото 23") ми беше леко странен, така и не успях да реша дали ми е харесал.

На "Умирай Трудно 4" ходих на кино, невероятно беше, но едва ли ако го бях гледала вкъщи щеше да ми направи такова впечатление..
"Ултиматумът на Борн" е хубав ако не си гледал предишните части, иначе няма нищо ново или оригинално, с което да те грабне, и на мен някак си не ми беше чак толкова интересен :roll:

without_me
08-28-2007, 14:19
Е забравяме летния хит "Карибски пирати:на края на света" и честно казано филма беше страхотен (не колкото предишните чести,но наистина си заслужанаше)

Blab
08-28-2007, 15:27
ох, а аз не мога да проумея защо, по дяволите, се спукват да правят т.нар. "ужаси"...
"Пропукване" и на мен ми хареса...май само той, а не... и
Sherrybaby(2006), Mission impossible 3, Failure To Launch, Hard Candy.
Имайки в предвид колко филми се снимат годишно... :-#

macka_bez_zadrajki
08-28-2007, 19:40
От новите филми за 2007 на мен ми хареса ALPHA DOG-по действителен случай е и мисля че са оспяли да пресъздадат добре филма.А Джъстин е толкова сладак....