PDA

View Full Version : Да направя ли тази грешка или ... ?



class
08-27-2007, 12:04
Ето и мойта история : Преди 1 месец започнах да излизам с 1 позната , и се опознахме и точно след 5 дена , тя ми призна че когато сам я докосвал и е харесвало , и на другия ден аз и казах че я харесвам и че бих се радвал много да пробваме , тя каза че ще си помисли , но докато станем , и тя ме хвана за ръка и ми каза " Така се държат гаджетата ..." всичко вървеше добре този ден , докато не видяхме баща и пред блока и неможахме да се целунем , на другия ден неможахме да се видим , защото бях зает и се видяхме в неделята , когато тя ме видя ми се нахвърли и ми каза че съм и липсвал , точно тогава се появи нейната приятелка и всичко се провали пак ... Вечерта си поговорихме и ми каза че малко я страх да ме целуне ... защото съм и бил първия ( както и тя за мен впрочем ) и да не бързаме.. Понеделник валеше и се видяхме само за 2-3 часа , във Вторник ми съобщава че ме чувствала като приятел повече от колкото като нещо повече... ( аз си замълчах и и казах че може би и аз съм сгрешил , но я попитах още 1 път дали ме харесва и дали след време може да стане нещо , отговора и беше "Незнам , трябва да си помисля" ) В Сряда и позвънях и и казах да излезнем като приятели и тн .. от тогава всеки ден ми звъни и излизаме ... , преди 1 седмица аз трябваше да замина за 1 седмица и и казах , а тя попита "Кога ще си дойдеш и ми звънни когато се прибереш" , през тази седмица си писахме само по скайп и тя 1 вечер ме попита дали ми има доверие , а аз казах , че може да ми има ... тя започна да ми разправя кого си харесвала и как знаела, че няма нищо да стане ... и вече не ги харесвала.. на следващия ден и съобщих кога ще се прибера и тя ме покани у тях " да гледаме Американски пай 2 ( който 100 пъти съм го гледал ) , но каза че щяла да бъде сама и аз се съгласих ... Дойдох си в четвъртък , но трябваше да замина за събота и неделя и така не се получи ... Днес когато се прибирам , гледам писала ми по скайп , че си прекарала страхотно събота вечер и аз я попитах защо , а тя ми обясни че се запознала с 1 момче което е брад на гаджето на нейната най-добра приятелка и си изкарали страхотно , но той си имал гадже ... Аз я попитах нещо от сорта защо скъсахме преди време , а тя ми каза може би не си пасваме ... а аз и казах та нали харесваш всичко в мен , как да не си пасваме , а тя ами да , но не сме се целували ... ( А преди 2 седмици някъде 1 идеот и предложил и тя му отказала моментално и дойде и ми се похвали .. ( по точно аз я накарах да си признае де ама... ) ) аз и казах тогава " Не се притеснявай ще му мине " , а тя попита " Както на тебе ? " , а аз и отварнах "кой ти каза че ми е минало ... " , днес и казах същото че не ми е минало и тн , а тя взе да се вайка от сорта да не бъда тъжен заради нея и че щял да съм си намерил по-добро момиче от нея и тн , а аз и казах че не е тя проблема ( да я успокоя ...) . Иначе накратко в този 1 месец аз от 1 харесвам , сега мога да кажа че съм влюбен в нея... но се чудя дали да и кажа , дали да и призная , моля да ме посъветвате , какво да направя ;(

BaByLisS
08-27-2007, 12:14
Ами пич , явно момичето не е на ясно с чувставата си към теб .. Хем те зима за приятел , хем за нещо повече .. Седни и си поговори сериозно с нея би ли могло да стане нещо м/у вас .. ако стане - стане .. ако не .. :( Но мисля че най-разумно е да поговорш с нея :> Желая ти успех :smt006

class
08-27-2007, 13:12
Незнам как да я попита... незнам за какво да си говорим ... ако и задам пряг въпрос тя ми казва " Незнам" , дори сега когато и е станало скучно е седнала на компа и ми пише...

BuBi008
08-27-2007, 13:25
Незнам как да я попита... незнам за какво да си говорим ... ако и задам пряг въпрос тя ми казва " Незнам" , дори сега когато и е станало скучно е седнала на компа и ми пише...
Emi obqsni i che ti e pisnalo veche ot tova neznam i iskash da znaesh vse pak i ti si chovek i zaslujavash istinata. Trqbva da se razberete vednyj za vinagi i ne vqrvam da e koi znae kolko malka che da mislish nqkvi klopki che po nqkakav nachin da i izvadish dumite ot ustata s chengel.

class
08-27-2007, 13:36
[4:37:07 PM] Момиче каза: mnogo dobre znaesh che mnenieto mi za teb e mnogo razlichno



Ето 1 малка част от това което е писала...

kosebosece
08-27-2007, 13:39
според мен трябва да и поставиш ултиматом или те иска за гадже или и обясняваш че не можеш да и бъдеш само приятел защото така се измъчваш, всичко трябва да стане само с приказка ако не искаш така да продължава трябва "Незнам" да се махне от речника и. Или да или нищо [-X =;

drfatt
08-27-2007, 16:09
Бате, излагаш се. Как очакваш да имаш връзка с една жена, като те е страх да я докоснеш. Липсва ти едно много важно качество, което пъха в задния си джоб и външния вид, и парите, и остроумието. Липсва ти увереност. Няма нищо по-сексабилно за една жена от уверен мъж с добро самочуствие. Повтаряш грешката, която аз правех на 16-18 години, а именно - оставяш момичето да определи рамката в отношенията ви и приемаш евентуалния успех едва ли не като награда, която ще получиш. Обаче цветята и славата обира най-добрия, останалите се хилят тъпо и завиждат. Затова промени някой детайли в отношенията си с нея и ще имаш успех(надявам се да си струва).

1. Повече действие, по-малко приказки. Няма да я чакаш да ти каже "целуни ме", директно я хващаш и й пускаш един език по врата, без да се оливаш и да правиш смучки. След това няколко бързи целувки по устните, пускаш й език и нататък работата потича...

2. Доминирай! Мъжете са създадени да доминират, жените - да бъдат доминирани. Ин и Янг. Не позволявай жената да определя хода на отношенията ви, нищо не отблъсква повече жените от женствен мъж(изключвам Денди модата, ама там ти трябват много кинти).

3. Контролирай рамката. Отношенията между хората протичат по определени правила, които в съвкупност образуват рамката на една връзка. Ако оставиш мацката да нагласи рамката не само няма да я наебеш, ами ще си нанесеш сериозен удар върху собственото самочуствие. Ти си готин, ти си умен, не забравяй това и за секунда.

С малко късмет и постоянство ще си уредиш гадже, регуларен секс, свирки, в най-лошия случай ще придобиеш ценен опит, който ще ти е от полза в бъдеще. Но запомни от мен - изгубиш ли инициативата, си чао. Умната и не позволявай някой случаен коч да наебе мацката, която е твоя по право!
;-)

class
08-27-2007, 17:10
Мерси за милите думи , но ето и малко критика от моя страна


1. Да прав си ... много говоря... трябваше да я целуна тогава... грешка , ще го направя на рд-то ми ...

2. Как да го направя , когато постоянно мисля за нея... самочувствието ми е есктра , но само когато съм с нея...

3. Рамката се прави и от 2мата ... контрола се определя от същността на връзката ...


И като заключение мога да ти кажа " не искам да си уреждам гадже , а искам това момиче... Въпроса не е че искам гадже ... искам да я разбера ... ако ми беше само до секса , свирката или т.н. досега щях да съм изчукал половината София... Скоро да си попадал на човек , който е отказвал секс от красиво момиче , само защото е пияно ? Ако не си виждал , ето стоя пред тебе , макар и визуално ... Имам различно ( изкривено ) виждане за това което става около мен и в мен ... ". А да и за сведение още не съм се целувал , което не ми е проблем , проблема е че се държи странно ... хем така хем така...

drfatt
08-27-2007, 17:15
Ок, след като я искаш, я вземи. Това, че ти е казала "да останем само приятели" хич не е добре. Ако го приемеш, ще се сдухаш много за няколко месеца. Тогава ще разбереш точното значение на думата "унижение". Казвам ти го, защото съм го изпитвал. Имал съм много моменти в миналото си, с които не се гордея. Но най-много ме подтискат тези, в които съм се държал като путка. Извинявай за това, че се опитвам да те наставлявам и поучавам, но като се поувеличат годините започваш да правиш подобни простотии. Каквото и действие да предприемеш, то ще е правилно, защото ще си е твое. :)

class
08-27-2007, 17:20
няма проблем че се държиш и че се опитваш да ми вкараш малко акъл... но нали знаеш какви сме твърдоглави ... ;)

DevilWish
08-27-2007, 17:21
:-s
Какво като не си се целувал?Пробваш и става ,вече си се целувал :smt016 Самата целувка не е по образец ,а такава каквато ти я почувстваш ;) За това не се притеснявай.
А за друго - не бъди настоятелен ,остави я тя да те търси повече ,ние момичетата обичаме леко момчетата да ни бягат ;)

drfatt
08-27-2007, 17:27
:-s
Какво като не си се целувал?Пробваш и става ,вече си се целувал :smt016 Самата целувка не е по образец ,а такава каквато ти я почувстваш ;) За това не се притеснявай.
А за друго - не бъди настоятелен ,остави я тя да те търси повече ,ние момичетата обичаме леко момчетата да ни бягат ;)
Да ама ако избягаш прекалено, другите младежи започват да изпъкват повече. затова мъжа трябва да е available(с известни граници, разбира се). Но заиграе ли веднъж по хорото на момата, няма да има спиране. Затова изтъквам толкова много значението на доминирането.

class
08-27-2007, 18:11
Да ама колко далече да избягам... точно това е въпроса... ето в Събота си харесала някъв ... добрече имал гадже пича... нямам нищо против да се заглежда по други , но хем ме харесва , хем не .. Питам я , защо се получава така , когато всичко 1 в друг ни харесва , а тя мисли мисли и изплюва "може би не си пасваме..."

08-27-2007, 18:56
я я хвани я целуни да видим тугава к'во ши каже .... т'ва е лапешка раота ..... толкова ли те е страх е чоеко ? ако е тей щи кажа че най-много можеш да си отнесеш шамар , а иначе ще я изкараш от тва чувство на съмнение .... бъди мъж , а не шматка \:D/

class
08-28-2007, 05:08
НЕ ме е страх от целувката , а от начина по който ще реагира след това

neverand
08-28-2007, 08:16
Пич,тва момиче буквално си играе с тебе...зане че я харесваш,а те къса и ти обяснява колко харесва друго момче,кво за нешо е тва :shock: бати неориентираната,чесно...или земи поговори с нея да спре да си играе,или просто й кажи майната ти и спри да се занимаваш с нея..защото на нея не и дреме за тебе.

class
08-28-2007, 09:11
Пич,тва момиче буквално си играе с тебе...зане че я харесваш,а те къса и ти обяснява колко харесва друго момче,кво за нешо е тва :shock: бати неориентираната,чесно...или земи поговори с нея да спре да си играе,или просто й кажи майната ти и спри да се занимаваш с нея..защото на нея не и дреме за тебе.


Може и да си прав... , но защо тогава всеки ден ме пита дали искам да излезнем заедно ? И когато неможем се притеснява , по точно и става неприятно

08-28-2007, 09:49
защото си й душевното кошче затва,защото когато й е зле,тя винаги може да разчита на тебе,когато иска да сподели,пак може да разчита на етбе,и само до там...едва ли не те използва,не казвам,че не й дреме за тебе,но не й дреме за чуваствата ти ;) защото едно момиче което знае какво чувстваш към нея няма да прави така че да те наранява и да ти обяснява в кого е влюбена,с кого си прекарала времето,колко хубаво било и албала...бих казал че те кара да ревнуваш,ако бяхме в нещо като свалка или ако ти я беше скъсал,но тука надали има вероятност :) но пак ще се повторя,поговорете :)

neverand
08-28-2007, 09:50
;)

class
08-28-2007, 11:00
Ще ми обясните ли тогава това ?



[1:54:47 PM] Class каза: kakvo tolkova radostno ima v tova , 4e sam ti priznal ?
[1:54:58 PM] Class каза: osven 4e si vidqla 4e nqkoi te haresva
[1:54:57 PM] Тя каза: nqma da ti kaja
[1:55:08 PM] Тя каза: neka se chudish

Ставаше въпрос, че по-добре да съм си траел от колкото да си показвам чувствата...

drfatt
08-28-2007, 11:56
Обясни й, че оценяваш желанието й да бъдете приятели, но грубите й опити да те манипулира са всичко друго но не приятелски. Кажи й, че "приятел" е клише, което не те задоволява, че искаш нещо повече от отношенията ви и че ако не се съобрази с чуствата й към тебе, значи не държи и никога не е държала на теб.

Всъщност кажи й това, което ти хрумне. Това биха били мойте думи към нея. ;-)

class
08-28-2007, 12:41
Хаха, мойте думи ще звучат по същия начин , но не по толкова груб начин ... Но би ли обяснил държанието и от това което ми писала в скайпа?
"Няма да ти кажа , нека се чудиш" , признак за какво е ? Вече толкова много се обърках , че незнам какво да си мисля..

drfatt
08-28-2007, 14:13
Хаха, мойте думи ще звучат по същия начин , но не по толкова груб начин ... Но би ли обяснил държанието и от това което ми писала в скайпа?
"Няма да ти кажа , нека се чудиш" , признак за какво е ? Вече толкова много се обърках , че незнам какво да си мисля..
Човек се изразява така, когато не е сигурен в позициите си с някой, но иска да запази добрия тон в отношенията им. Тя не знае какво иска, но ти й харесваш като компания и човек, на който да излее душевните си терзания. Факт е, че я изслушваш, но го правиш, защото искаш нещо повече от нея. Принципно една жена би могла така да ти завърти главата, че да не знаеш кой си и за какво се бориш, но малката няма нужния опит.
Думите, които давам за пример са прями, но не и груби. Да отстояваш позицията си е необходимост. Добре, не е ли грубо от нейна страна да се опитва да те манипулира по толкова ламерски начин? Нямало да ти каже? Ха! ТЯ НЕ ЗНАЕ КАКВО ДА ТИ КАЖЕ. Принципния закон в психиката на 14-20 годишните момичета - хем сърби, хем боли. 8)

class
08-28-2007, 14:24
Хаха какво си специализирал ;) Жалкото е че немога аз да маниполирам , просто не съм такъв човек може би , знам ли ... Думите ми се струват груби ... мое мение , все пак не искам да разочаровам любимия човек ...

drfatt
08-28-2007, 14:35
Хаха какво си специализирал ;) Жалкото е че немога аз да маниполирам , просто не съм такъв човек може би , знам ли ... Думите ми се струват груби ... мое мение , все пак не искам да разочаровам любимия човек ...
Пич, психологията ми е професия и знам за какво говоря. Тези думи са в състояние да изяснят тотално отношенията ти с тази жена. Но не ти препоръчвам варианта да бъдеш "най-добрата приятелка", много е унизително. Ще ти се наложи да я гледаш как се натиска с поредното гадже-олигофрен и да получаваш факс да хванеш твърд, тъп предмет и да направиш нещо лошо с лицето му. Изживявал съм го, много е гадно. Честно да ти кажа, по-добре да бъдеш наранен, отколкото да си причиниш месеци агония. Проблема е, че натрупаната агресия ще изливаш върху себе си, а тя ще те пита със звънливото си гласче "Какво не е наред с тебе?". Месеци агония, които ще направят от тебе мъж.:)

Имаш и план В - всеки мъж се нуждае от няколко супер секси красиви жени, с които да е само приятел и да ходи на кафе или клуб от време на време. Те могат да дадат ценни съвети относно начина на обличане, обноските, тактиките за успешна свалка и пр. и като цяло значително повишават шанса да забършеш нещо. Аз лично имам три такива приятелки и като отида някъде с тях, жените наоколо не свалят очи от мен.:)

Gia
08-28-2007, 14:40
За първи път виждам човек, който толкова ясно да ги вижда нещата. 8) Тъй като всеки съди малко или много по своя опит, ще ти дам пример със себе си, за да не ти давам някви кой знае колко универсални изводи и правила. В момента, повярвай ми, аз НЕ знам какво искам. Има едно момче, което винаги съм харесвала и сега той най-после е готов да бъдем заедно. Същевременно имам приятел от две години и половина, нещата не са розови, но все пак сме много свикнали един с друг и той много ме обича. Аз, в случая, мотая и двамата, не защото ми доставя удоволствие, а защото НЕ знам какво искам. За сведение съм на 22.
Мисля, че това, което приятелят ми (само приятелят, не гаджето) изпуска, е инициативата. Аз се обаждам и му обяснявам по сто часа как не знам какво искам. А всъщност искам да бъде по-активен. Хубаво е да оставяш хората сами да решават, но понякога можеш много да им помогнеш да направят избор и то този, който би те направил щастлив. Успех! :)
П.С. drfatt ай съвет и на мен, нищо че сигурно съм ти кака... :oops:

class
08-28-2007, 14:41
НО въпроса от план Б е да превъзмогна 1 малък проблем ... влюбването , което все повече и повече се надига ... Ще трябва да се замисля... какво всъщност искам... Щом ти си го преживял , какво е станало с приятелката ти после ?

Дали ако се преструвам , правя се че не ми пука , правя се на най-добрата и приятелка ( макар че тя си има 1 ... знам ли ) , изведнъж тя няма да изпита нещо ? Ако не изпитва в момента... Немога както виждаш да седна и да поговорим , или аз поне така си мисля... Тя ще отрече ако има нещо , а ако няма пак ще отрече и ще се измъкне пак ... което ме нервира от 1 страна , а от друга ми дава надежди ...

drfatt
08-28-2007, 14:52
Рутината е най-големия проблем в едни отношения. Когато двете страни позволят те да бъдат структурирани по един модел и започнат да ги спазват, е нужен катаклизъм, за да настъпи промяна. Преди години една жена, която много силно обичах ме помоли да й уредя аборт - беше бременна от друг. Аз естествено като класическа путка се навих веднага и използвах всичките си връзки за това. После няма как да ти обясня колко зле се почуствах заради това, че наруших два основни принципа - да не вредя и да защитавам достойнството си. Както и да е, дори след всичките компромиси със себе си и целия див алтруизъм, който вкарах аз бях нещастен.Именно тогава станах толкова "груб"(аз се определям като прям).
Когато изпитваш емоции към някого и не можеш да ги удовлетвориш, страдаш. Това си е закон божий. Няколко месеца се чустваш зле, нищо не те радва и се наливаш като казак. След това съвсем случайно се запознаваш с някоя мацка, която обръща представите ти за живота. И така е цял живот. Може да е цикъл, но поне знаеш, че си живял. 8)

drfatt
08-28-2007, 14:54
Мисля, че това, което приятелят ми изпуска, е инициативата.
Именно. Делата различават губещия от победителя(ако може да има губещ и победител в един триъгълник).

class
08-28-2007, 14:57
Т.е ме съветваш да направя план А ... Но както казваш , ако съм "путка" , после ще стана по-прям , ще стана едва ли не мъж... ( кой знае :smt005 ) , така няма ли да я нараня и нея?

drfatt
08-28-2007, 15:08
Всички мъже са путки, драги. Въпроса е дали ще позволиш някой да се гаври с достойнството ти или не. Ако не извадиш всичко на масата и не се изясниш, винаги ще има едно наум в отношенията ти с момичето, неизказани думи и неизпълнени дела - скелети в гардероба. Това ще убие чуствата ти към нея, но ще го направи бавно, подмолно. А и ще отнесеш повече болка, отколкото ако си директен. Убеден съм, че всяко твое решение би било правилно, защото получения опит ще ти бъде ценен.:)

Gia
08-28-2007, 15:13
Как по-точно очакваш да я нараниш? Нима можеш да я нараниш като и покажеш, че я харесваш? Покажи й как се чувстваш, когато си с нея, но не онова "Оле, ще умра от ужас! Ама тя как ли ще реагира? Ккаво ще си помисли? Ккаво ще направи?" А онова "Wow, чувствам се божествено с теб!" Разбери, че това как тя ще реагира, много зависи от това какво ти ще направиш и ще кажеш. Тя очевидно се колебае и ти си този, който може да наклони везните в своя полза.
И, не на последно място, освен действие и увереност, трябва и малко повече постоянство в действията. Веднъж покажеш ли й как се чувстваш ("Wow..."), не се отдръпвай, ако не отговори веднага на чувствата ти. Подчертвам, че влюбването е процес, нещо което се случва или не се случва, а за да се случи, трябва да му се помогне. ;)

bqsna_teenagerka
08-28-2007, 16:00
не съм ти чела поемата...но ще ти кажа: ако това което мислиш да направиш е грешка,не го прави!

08-28-2007, 16:11
Оле, жено, к'во беше т'ва включване!!! "Не съм чела, не ме интересува, ама да кажа... К'во значи грешка? Грешки няма. Ако човек мисли малко повече върху това, което му се случва, ще спре да окачествява действията си и тези на другите като им лепи етикети. Ако те е наранило сега, може след 2 дни, да те направи най-щастливият човек на света. Както каза drfatt - цикличност. И в този ред на мисли, предлагам да не се злоупотребява с миналия опит, ок, човек винаги си има едно наум, но ситуацията и хората никога не са същите.

drfatt
08-28-2007, 16:13
Напротив, нещата са същите, защото хората са същите. Всеки се приема за уникален, но всички правят едни и същи грешки. Миналия опит се бори точно срещу това.;)

Gia
08-28-2007, 16:16
Напротив, хората се променят и точно така се трупа опит. Не можеш да натрупваш опит и да не се мениш. Но миналият опит пречи!!!, защото не си даваме сметка точно за това, че ситуациите са различни.

drfatt
08-28-2007, 16:20
Know the smallest things and the biggest things, the shallowest things and the deepest things. As if it were a straight road mapped out on the ground ... These things cannot be explained in detail. From one thing, know ten thousand things. When you attain the Way of strategy there will not be one thing you cannot see. You must study hard.
Това е сентенция на Миамото Мусаши, най-великия майстор на меча на всички времена. Акцентирайки върху детайлите, губиш погледа си върху цялото. А именно то те интересува. Да си обективен означава да можеш да концентрираш една ситуация до нейните контури, след което си способен да направиш предположение за това как тя ще се развие. А всяка една ситуация може да бъде обективизирана. Просто не трябва да се забучваш върху детайлите й.;)

class
08-28-2007, 18:41
Нали точно детайлите, ти казват къде си сгрешил....

Gia
08-28-2007, 20:09
drfatt, много философско е това. Ние сме си обикновени хора и мислим върху детайлите или пък приеми, че още се учим. Като остареем и помъдреем тогава ще можем да минем пътя към себе си, но сега все още, струва ми се, търсим себе си. Ох, да сложно е, но...
class, няма грешки, всичко е в главите ни, грешките са интерпретация, ако днес оценяваш нещо като "грешка", след една седмица може да си кажеш: "Добре, че постъпих точно така." (или поне при мен е така, никога не си казвам грешка, грешка, грешка, казвам си ок, дай да го преразгледам, да извлека ползата). Концентрирай се върху положителното, все едно дали е детайл или контур. :)

class
08-28-2007, 20:31
Да , НО , ето това "но" винаги се получава , ако е грешка да я притискам , може да стана нахален , може да помисли ... Осъзнах вече че съм направил лош подход , когато и казах , избързах просто е ... а сега ако направя този , ще се случи по-лошо или по-хубаво , 2те противоположности , както смъртта и животта. Някой ще кажат " смъртта винаги ни застига " , но не е важно това , а е важно как сме живяли ... Поне си мисля , че и с това е така , не е важно че ще се разделим , а важното е как ще го запомним това разделяне ... ( ако има разделяне ...)

TIMEX
08-28-2007, 20:45
Ами пич , явно момичето не е на ясно с чувставата си към теб .. Хем те зима за приятел , хем за нещо повече .. Седни и си поговори сериозно с нея би ли могло да стане нещо м/у вас .. ако стане - стане .. ако не .. :( Но мисля че най-разумно е да поговорш с нея :> Желая ти успех :smt006
И аз ти желая успех !

Gia
08-28-2007, 21:41
Ок, сега ще ви разкажа една историйка, която е истинска, защото е моя (или поне е истинска през моята призма). Отбелязвам, че ще се съсредоточа само върху две момчета, за да не става сложно, но помежду другото е имало и други, в които съм била влюбена и съм си мислела не по-малко грандиозни неща. ;)
Та, с Т. се познаваме от 4 години. Винаги съм го харесвала и винаги съм се чудела дали и той ме харесва. Но за тези четири години той не е оставал без гадже. Раздели се с първата си приятелка и след има-няма една седмица тръгна с друга и така откараха 3 години и половина.
С В. се познаваме от 2 години и половина, през които сме двойка, живеем заедно, карали сме се милион пъти и сме се разделяли няколко пъти по моя инициатива за по една седмица. След това си се събираме и така... Преди около 2 седмици пак с ебяхме скарали много.
Точно тогава разбрах, че Т. се е разделил с приятелката си (по нейно желание) и реших да му кажа, че го харесвам. И о, чудо! ;) оказа се, че и той ме бил харесвал през цялото време. А аз се сдобрих с приятеля си.
Т'ва е историята в общи линии. Сега интерпретацията. Аз винаги съм се чудела за Т., но не съм направила нищо, за да не се меся във връзките му. (грешка?). Той винаги се е чудел, но не е казал нищо, за да не се меси във връзките ми (когато той има гадже, аз нямам и обратно) (грешка?)
Прз цялото време Т. ми е бил нещо като образец, с който съм сравнявала всички и сега имам за него една доста идеализирана представа (грешка?) Това, което ме дразни у него е, че никога не е поемал инициативата, ако не бях аз, така щеше и да си остане с чуденето или щеше да се разбере на един по-добър етап (значи съм избързала?) или когато е твърде късно (значи, уцелих момента?).
От друга страна, приятелят ми винаги е бил активен. Ако за 4 години Т. ме е докоснал!! няколко пъти, то В. си ме гушна още същата вечер, когато се запознахме. Това дава една доста ясна позиция.
Ккато казах Т, ми е нещо като еталон, а с В. се караме почти за всичко, но той е този, който още ме гушва вечер.
Ако не беше тази поредица от грешки с Т., нямаше да е толкова уникално това, че от 4 години се харесваме и уважаваме толкова много. Ако приятелят ми не беше толкова нахален и уверен в себе си, сега нямаше да сме гаджета и нямаше да сме заедно след толкова раздели. Ще попитате: та, вие заедно ли сте, след като мислиш за друг? Ще ви кажа, че той по никакъв начин не е почувствал нещо негативно от случилото се, защото сега, когато наистина мога да избирам, се чувствам много по-близка с него.
Вие поне сте млади, ами аз какво да кажа? И двамата ме виждат като потенциална съпруга и майка на децата си, имам си годежен пръстен и така... Хайде сега вие ми кажете кое е грешка и кое не. Единият е за мен (или поне така си мисля), другият въобще не е за мен (но сме заедно вече две години и половина).
"Грешките" лъсват след време, сега направи това, което ти диктува сърцето, защото няма нищо по-тъпо от това да си останеш с чуденето....

class
08-28-2007, 21:57
Трогателно , но имам 1 съмнение / или по-скоро съвет/ , на 22 години да се венчаеш .... знам ли ... защо толкова рано затягаш примката ... ;) Ако си щастлива , нямаше да го пишеш тази история...

Всъщност моето сърце казва , по-точно не казва то ме изгаря от вътре , да я целуна ... Дали обаче това е най-правилното немога да кажа... ако и за 2мата е първа целувка , ако не и хареса... ами ако стане така че тръгне заради 1 целувка? Знам ли , много мисля ... може би това е проблема...

Gia
08-28-2007, 22:32
Ами, първо, нормално е на 22 да мислим за по-сериозни нещица. Споко, не съм тръгнала да се женя още. Тов ае полу-сериозно за мен, но не и за приятелят ми.
Ти разказваш за началото на вашите отношения и всичко изглежда така сякаш е станало с лекота. Защо да не продължава да се развива по същия начин? Малко е сложничко, защото искаш всичко да е идеално.
Има някои тънкости, които с времето се усвояват. Да казваш нещата не съвсем директно. Да й оставяш винаги право на избор. Например: "Хайде да излезем. Ако искаш, де..." Би било супер да отидем еди къде си, еди кога си..." Така тя ще прави съвсем съзнателни избори и това ще ви сближи.
Това, което искам да кажа е, че ако искаш целувката да е перфектна, изчакай мъничко, докато и тя е сигурна, че я иска. Но не спирай да правиш стъпки в тази посока. :)

class
08-28-2007, 22:42
Всъщност аз почти нищо не правя... Тя постоянно ме пита " Искаш ли да излезнем към 6 часа , ако искаш де ..." Както казваш все ми дава право на избор... НО започна да говори как е тъжно , защото никой няма да я забележи ... че никой няма да я хареса ... че си харесвала все момчета , които не са за нея... и никога няма да погледнат , защото са били заети или защото са били еди какви си ...

Gia
08-28-2007, 23:04
А ве ти сигурен ли си, че тя не те сваля? Тя знае ли със сигурност как се чувстваш ти? Бтв, да не е целувка точно, пробвай с леки, уж неволни докосвания. Не се стряскай, ако се дръпне първия път, това ще е от изненадата. Но не се шашкай. Тя очевидно търси компанията ти. И стига с това "аз почти нищо не правя". Горкото момиче, вече к'во ли не измисля, за да се видите... И пак питам тя със сигурност ли знае, че ти все още искаш да сте заедно?

class
08-28-2007, 23:13
За такова докосване каквото първия път ли стаав дума... Ако си прочела първия ми роман де ... Всъщност сега излиза, че аз съм виновен... А тогава защо постоянно споменава за други?

Gia
08-28-2007, 23:33
Да, за такова докосване става въпрос. Малко са се размили нещата, но ти недей да обмисляш всяка дума и всяко действие, може и тя да не знае защо ги е казала. Остави го това кой какво защо казал, започни все едно от началото, когато е било хубаво и всичко се е случвало естествено. Не му мисли толкова. Ако и тя така анализира всяка дума, през нейната призма кой знае как изглежда историята. В крайна сметка drfatt май ще се окаже прав за детайлите: погледнато отгоре, тя търси компанията ти и й харесва да сте заедно. Гледайте повече да се забавлявате заедно и да ви е хубаво, а не да спичате за кой какво бил казал. Моля те, покани я ти утре да излезете, но не така подчертано приятелски, а намек за нещо повече: като историята с филма, когато тя те е поканила.
П.С. Нали се оплаках, че един от моите хора не е активен, ей ся ме покани утре на разходка, разтуптя ми сърчицето. Преди две седмици аз измислях не мога да ти кажа к'ви неща, само за да му изпратя смс. Преди два дни ми заяви, че бих била чудесна майка за децата му... Вие поне сте млади, ами ние.... :oops:
Хайде пиши как се развиват нещата. Всичко ще е ок. :)

class
08-28-2007, 23:39
Как да го направя ... като първо тя когато се видим веднага с това започва :roll: Кога ще се видим пак , а от скайпа започва нали днес се разбрахме за толкова... Впрочем поканих я в нас да гледаме 3тата част , а тя каза че предпочита у тях ... След 6 дена имам РД , знам ли ставам на 18 години , поканил съм я ... утре ще я питам дали ще дойде ( т.е днес...) Един танц може да промени нещата ... а на този танц може да се промени и чувствата... нали знаеш тра ла ла :-({|= и :smt008 , всъщност какво толкова по различно има ... дали ще съм на 18 или на 22 ... Все ще си я обичкам ... имам предвид , любовтта е същата ... разума малко повечко , но и тогава недостатъчно , то когато имаш достатъчно разум , ще трябва да си теглиш куршума или да теглиш на половината около тебе ;)

Gia
08-29-2007, 08:05
Ех, какъв си чудесен. Виждам, че вече ти изкристализират нещата. :) Колкото до танца, нали няма да чакаш да мине половината вечер. Накарай я да се почувства най-специалното момиче. Колкото до филма, и той е благодатна почва. ;) А ве, ти си знаеш. аз вече взех да ви завиждам... :oops:
И си кажи точната дата на р.д. (да не се опитвам тука да смятам...), да ти го честитя специално.
Ама наистина много сте сладки. :)

class
08-29-2007, 08:29
Рд-то ми е във Вторник ... всъщност защо ни завиждаш , като аз поне се отчаях ... мъча се да и покажа колко е специална , но незнам дали го разбира или не ... не искам направо да си разкрия чувствата.. Защото 1 път го направих , получи се , но след 4 дена се разпадна това вълшебство :smt011

Gia
08-29-2007, 08:46
Ами, казах ти, давай възможност да прави съзнателни избори. Ако сте се събрали да гледате филм и тя седне на леглото, ти не се чучвай на някой стол, а попитай "Може ли?" и се настани до нея. Чувствата няма да разкриваш като й кажеш, ама аз те обичам, а като я докоснеш, погалиш, погледнеш я нежно в очите... Ако ти отврърне със същото, направо си и я гушни и така... Колкото до р.д. не я питай иска ли, а й кажи, че ти много ИСКАШ и би много би се радвал тя да дойде.
А защо ти завиждам ли, защото поне не правиш сложни еквилибристики със спомените и чувствата си от 4 години насам. Не изпускай шансовете си.

class
08-29-2007, 09:22
Ами всъщност няма какво да правя съпоставка със стари чувства , просто защото съм нямал такива... Интересното при мен е , че това е единственото момиче , което досега ми е харесвало , а аз пък взех че започнах да се влюбвам в нея ... мерси за съветите ... жалко че тази седмица няма да може да гледаме филм :smt013 Или нищо не се знае ... ох с нетърпение очаквам 6 часа ... ;)

class
08-29-2007, 09:59
Всъщност написах 1 нещо , точно когато скъсахме и и споделих , че съм го написал , а тя искаше да го види ... чудя се дали да и го покажа... в него има много много тъга ... и отчаяние

Gia
08-29-2007, 13:16
Честно казано, не знам. Ти как искаш?

class
08-29-2007, 13:24
Ами незнам ... хем искам хем не ... незнам как ще реагира ... Ако така покажа чувствата си , може би ще е по-добре ...

TIMEX
08-29-2007, 13:42
Излежда иска да сте просто приятели.

Gia
08-29-2007, 13:47
Ами, ти си решаваш. Но недей да се страхуваш от чувствата си. Ти говориш за тази любов сякаш е най-ужасното и срамно нещо. Дръж се, както в началото - смело, позитивно... Дори да те отхвърли, в което се съмнявам, ти ще спреш ли да я обичаш? Едва ли. Но тя ще знае, че едно забавно, позитивно настроено и мило момче я обича. Това не е никак малко. Прави й комплименти, благодари й за приятното време заедно, тя ще разбере, не се съмнявай. Не се спичай само защото един път по стечение на обстоятелствата, магията се развалила. Представи си, ако тогава е било само харесване, а сега е влюбване, не отиват ли нещата към по-добро.
Мисли позитивно. Ти си решаваш, но вече ти казах, по-добре едни отношения от типа "колко ни е хубаво заедно", отколкото "мрън, аз не знам, не съм сигурен/на".
Представи си, че сега е началото, не мисли толкова за преди, ок?

class
08-29-2007, 14:01
Мерси , за красивите думи ... Сигурно си права , но чакането ме убива... , чакането до 6 часа ... и съм сигурен , че когато се видим ще мине времето супер бързо.. Ако имаше начин да се превърти часовничето ...

Колкото повече мисля , толкова повече се измъчвам , но немога да спра да мисля...

Още 1 въпросче , кога ще кажеш на някое момче че е "странна птица, че е уникален " ???

Gia
08-29-2007, 20:11
Познай! Когато му се радваш, разбира се. Е, зависи и от тона и от повода, но помисли, дали някой би прекарвал с някого толкова време, ако мислеше, че е странен в лошия смисъл. ;) бтв, кажи как мина днес, ако искаш, де. ;) може и на лични, ако drfatt няма да се обиди, че преди и той беше много активен по темата. :P

class
08-29-2007, 21:16
Дали е лични или не , все тази аз си излях душата , а за 2-3 часа повече няма нищо да ми стане... колкото до drfatt , сега той не е активен толкова защото си пишем по скайп.. ( ако имаш и ти няма нужда да тролим форумчето :) )


Ами как мина , отидох да я взема малко по-рано , а тя когато излезна ми прошепна " Ей сега идвам " , все едно ме криеше ... , оказа се че няма да сме сами , както винаги , дойде и нейната приятелка ( то май е и моя ... ) Разхождахме се и се държеше някак странно , все ме избягваше , ако застане по случайност до мен , отиваше от другата страна на А. ( да я наречем така приятелката и ) , в 8 трябваше да ни остави сами , гаджето на А. товага свършва работа , отидохме там и я оставихме , таман я попирах защо така ме избягва и телефона звъни "А. се обажда да се върнем , защото шефа на гаджето на А. иска да почерпи П. ( така да наречем момичето което ми харесва) защото му е помогнала ( работеше 3 часа вместо него , защото имаше агажимент , който неможе да се отложи ) , отидохме там и стана така че аз бях излишния ... П. ме попита дали съм и сърдит задето ме оставя , а аз и казах "не" ( но по интунацията можеше да се усети .... ) , нещо се заприказвахме и гаджето на А. я извика , останахме пак сами ( макар и за няколкоо мин . ) , а тя ме попита как така ме е избягвала и аз се наложи да и обясня , и тя мисли мисли и накрая каза че не го е правила нарочно ... а защото да сме се чували по добре с А. ( защото само ние 2мата говорихме ... П. не си отвори устата или си я отвори , само за да се съгласи или нещо да попита , но само толкова , за да се знае че и тя е там ....) , аз и казах няма нищо нали , а тя пак ме попита дали съм и се сърдил задето ме оставя сам ... Аз казах и да кажа "да" променя ли нещата , а тя каза ако кажеш "да" няма да ходя... и в този момент А. дойде да ни съобщи , че се отлагало за утре , защото там незнам си какво си ( не е интересно ) , и ние тръгнахме да се разхождаме и да си говорим ... , а преди това забравих да спомена , че ги поканих на рожденния ден и те казаха че ще се постараят да дойдат.. ( не стана както исках , но ... ) , а после докато бяхме сами , казах на П. че ако не я пуснат случайно , ще поговоря с родителите и , и ще се постарая да дойде... Поканих я в нас да гледаме филм утре , т.е днес , а тя каза ами А. и аз какво да правя и казах че и тя може да дойде... ами прекарах си страхотно , макар че 1 час само бяхме сами ...

Gia
08-29-2007, 22:13
О.М.Г. Ами, А., ами Б.? Аз тука вече почвам да давам фира, не стига сичко, ми и А. За к'во се натриса?
Бтв, пробвай да ме намериш на Magrat_v, иначе аз скайп много, много не ползвам или, ако ползвам е само като чат, а ве, аз съм от CQ- поколението, ама...

drfatt
08-30-2007, 00:07
Пич, никакви приятелки повече. Тя се чуства по-спокойна като има някой около нея, ама не ти трябва гувернантка... сещаш се. Планирай повече срещите ви и оправи бравата на проклетата си врата. :)

class
08-30-2007, 00:12
Пич, никакви приятелки повече. Тя се чуства по-спокойна като има някой около нея, ама не ти трябва гувернантка... сещаш се. Планирай повече срещите ви и оправи бравата на проклетата си врата. :)


Бравата става ... но ключа го изгубих ...

class
08-30-2007, 21:32
Казваш никакви приятелки , как да я разкарам??? Ето нов проблем и ако наистина я разкарам , дали П. се би съгласила пак да излизаме така... "сами"

drfatt
08-30-2007, 23:23
Ако не се навие, значи си чао. 8)

class
08-30-2007, 23:42
Какво искат жените :?: В този случай момиче . Не искат ли точно това , да са харесвани , някой да им обръща повече внимание... :-k В момента съм спрял да мисля и немога да измисля повече , но мисля че схванахте идеята

Gia
08-31-2007, 07:42
Не си ти човекът, който трябва да разкара приятелката. Излизайте си тримата, както досега, после А. си отива при гаджето, вие си оставате. Мисля, че това е едно приятелство, което не трябва да застршаваш, защото ще си навлечеш само неприятности. Бъди най-чудесното същество - кавалер, мил, добър, когато са двете, но с подчертан интерес към П., за да се чувства наистина специална. После си излизайте двамата. Дори когато нещата станат сериозни, А. ще продължава да движи с вас. Но само П. може да ограничи времето, което прекарва с нея. Спокс, нещата ще се подредят. ;)

Class4o
08-31-2007, 08:41
Леле немога да си влезна в профила ... От 2-3 дена насам имам този проблем , някой път става, някой път не ... Имам чувството , че само П. неразбира какво става... на А. и е прекалено ясно ... може би съм твърде прозрачен ...

Gia
08-31-2007, 09:20
Ами, ние няма как да знаем какво точно се случва в главата/сърцето на П. Ще ти кажа само, че аз лично някои намеци, ако мога така да ги нарека, ги зацепвам по-късно или си въобразявам, че въпросният ми приятел (remember?) ми е сърдит или че му е скучно с мен... Подчертавам, че това си го въобразявам. А ве, сложна е ситуацията.
Както вече казах, не ни трябва да се хващаме за всяка дума и за всяко настроение. Важна е общата картина, щом се виждате всеки ден, че и оставате насаме, всичко е ок. Ти изобщо как се държиш като сте сами?

Class4o
08-31-2007, 09:28
Немога да се определя... зависи , например последната ни среща говорихме за това как се е държала с мен , после я помолих да се разходим по-дълго и тя се съгласи , говорихме също до колко е възможн да не я пуснат на рд-то ми , и че ако не я пуснат ще отида да говоря с тях и тн , после говорихме за думичката "незнам" ( Бяхме 5 мин на асансиорната врата... )

Как трябва да се държа... Немога да си определя държанието ...

Джиа
08-31-2007, 11:38
Хубаво, хубаво. Добре е. Изпращай я до вратата, ако досега не си... И аз не мога да си вляза в профила.

class
08-31-2007, 11:41
Аз влезнах ... по някаква случайност ... ;) Влезни в скайп , ако имаш възможност ...

Krem4eto
08-31-2007, 20:17
Хмммм...Тази яко те върти на малкия си пръст.Дай и ултиматум от сорта на "Или Мен Или повече никакво писане и излизане с мен"!

class
09-10-2007, 07:09
Лол , нещо и стана на нея... (Усмихна ми се щастието) , сега ми звъни по телефона , обеснява ми се че много държала на мен , дори и приятелката и незнае какво става с нея , но това което става с нея ми харесва ;) , след рд-то ми все едно гръм я порази 8-[ Щом в интервал на 3 дена ми звъни всеки ден ( по GSM-a , а принципно аз и звънях) и дори ме посрещна на вратата когато се прибрах от вилата ... нещо е станало ... ще видим ;) Времето ще покаже :smt005 :smt005

!!!!!
09-10-2007, 18:28
Успех бате!!! Ти го заслужаваш!!! След толкова мъчения най-накрая да се получи всичко!!!
Пиши после какво е станало :)

Sunarry
09-10-2007, 18:44
abe az ob6to zeto ne razbrah koi na kogo kavo kazal pisal i haresval kato priqtel ili ne.... use6tam samo 4e istoriqta ti e ebati obyrkanata #-o

comics
09-10-2007, 19:27
Мерси за милите думи , но ето и малко критика от моя страна


1. Да прав си ... много говоря... трябваше да я целуна тогава... грешка , ще го направя на рд-то ми ...

2. Как да го направя , когато постоянно мисля за нея... самочувствието ми е есктра , но само когато съм с нея...

3. Рамката се прави и от 2мата ... контрола се определя от същността на връзката ...


И като заключение мога да ти кажа " не искам да си уреждам гадже , а искам това момиче... Въпроса не е че искам гадже ... искам да я разбера ... ако ми беше само до секса , свирката или т.н. досега щях да съм изчукал половината София... Скоро да си попадал на човек , който е отказвал секс от красиво момиче , само защото е пияно ? Ако не си виждал , ето стоя пред тебе , макар и визуално ... Имам различно ( изкривено ) виждане за това което става около мен и в мен ... ". А да и за сведение още не съм се целувал , което не ми е проблем , проблема е че се държи странно ... хем така хем така...
аз също мога да се похваля, че съм 0тказал секс от пияно МН красиво момиче... ;) не си сам, пич и успех

class
09-10-2007, 21:55
И става все по-заплетена... (То аз дори вече си мисля че съм в някой филм)

drfatt
09-11-2007, 09:26
Бате, ти изобщо имаш ли някаква идея какво да правиш с мацката, като си с нея? И не забравяй - една лястовичка пролет не прави, постоянство и силна храна. 8)

class
09-11-2007, 21:01
Да , но когато видиш лястовичка знаеш че лятото е дошло ;)

class
09-12-2007, 07:44
Нямам достатъчно красив съсед...





ПС: Днес съм решил да и направя 2 подаръчета: Роза и целувчица , но се чудя как точно да и ги поднеса :)

Мислех си за нещо от сорта когато я взема от тях да и кажа че днес е късметлийка , защото имам 2 подаръчета... голямо и малко - да си избере кое първо да и покажа ... подарявам и розата с комплиметче и после и казвам че за другия подарък трябва да си затвори очите , но точно тук ми куца малко.... аз искам да я целуна по устните , но май ще си я целуна по бузата :-k После зависи как реагира може и :smt008

Джиа
09-12-2007, 11:28
Перфектно. Аз викам да забравиш за бузата, другите к'во мислят?

heartless*charm
09-12-2007, 11:35
мдам, бузата е боза...

sentient_
09-12-2007, 11:51
Zle zle

eastar
09-12-2007, 13:54
По устните бе :)ква бузка :)

09-12-2007, 21:17
:smt005 :smt005 Mislq, che po ustnite dosta she byde dosta svejo :smt008

morenita
09-13-2007, 00:04
Ami vij v zaglavieto na temata ti sam kazvash che tovae " greshka". Sudeiki po napisanoto ot teb neq q vee vqtura na bql kon, iska da opita s kogo li ne i kato gledam ne i lispvat kandidati. Dori i da se saberete ne vqrvam da izdurjite dulgo vreme zaedno zashtoto tq ne zvuchi kato chovek koito moje da sedi na edno mqsto. Spred men prosto trqbva da opitash da q spechelish otnovo shtom tolkvoa ti haresva, no shte e mnogo trudno da q zadurjish. Uspeh :)

09-13-2007, 10:51
Не съм много наясно , но кандидати няма за сега много ... имаше 1 но го отряза грубичко ... Тия другите не са кандидати , а просто нещо и свирнал Цоньо и си мисли че го харесва... като я питам какво и е допаднало в него , тя незнам , но знам само че не е за мен и дран дран , на следващия ден може този да е друг... вчера нестана така както го бях запланувал , заради тъпата ми сестра :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 , но все пак и подарих розата пред много хора ... , снощи докато си говорехме нещо аз и викам нещо че има 2 вариянта така да се даржи към мен : да ме манипулира , което е изключено ( охвърлих го пред нея , веднага щом го казах ) и другия е да се срамува . Тя се хвана на първия вариянт и ми вика така ли си мислиш , аз там говорих и че не си мисля че е такава и дран дран и тя каза да не е това , а аз и викам тогава остава че се срамуваш от това какво изпитваш , а тя нищо не отговори. Аз си млъкнах и си стоях да видя какво ще каже , попита ме какво ми има и аз и викам че ми е гадно от това че искам по-често да сме насаме , а тя ми вика готово ... Ай сега иди я разбери , мисля че не е възможно това което ми се случва... как може хем да иска да сме приятели , хем да се държи все едно иска нещо друго...

Единственото което ми остава е да я целуна ...

heartless*charm
09-13-2007, 11:01
хм... просто е от добрите момичета, които си играят малко несъзнателно с момчетата...уж от добри чувства и да не им разбият сърцето :wink: но кво ти говоря, пробвай да я целунеп и ше видиш сам кво ще стане ;)

Джиа
09-13-2007, 11:18
Само на мен ли думичките "манипулира" и "срамува" ми звучат пресилено? Изобщо що подхващаш такива теми? Не може ли просто да й е приятно с теб? Забавлявай я, прави й комплименти, ала бала... Стига си настоявал да се изяснявате... Иначе съм на 100% съгласна с heartless*charm.

class
09-13-2007, 13:53
Gia много добре знаеш че излизаме всеки божи ден ... забавляваме се , но някой път ми се прииска да я прегърна , да си излея чувствата ... Иначе мога да си се държа приятелски , но ако се държа незнам ... пфф аз си се държа така както си се държа просто немога да я разбера... Да седнем на пейка , но не каква пейка ако може да е на най-тъмното и закънтено място ... като каже малко ми е студено вече незнам кавко да правя... знаеш ли колко пъти протягам ръка и се спирам... Хем така хем така... приятелката и ме съветва да и дам време... тя от 1 месец така прави .. :) Какво предлагате ... като сме сами за каквото и да си говорим стигаме до нас 2мата ... и като ме попита с това "как си ?" "Защо си намусен " " защо се сърдиш" какво да и кажа... то хем така хем ... ако и кажа че съм добре , държа се че ми е добре , тя ще види че и без нея съм добре... а вътрешно аз ще съм развалина ...

09-13-2007, 14:03
бате или доминираш ( както каза един умен човек ) или и играеш по свирката ... наслука

class
09-13-2007, 21:01
брей това ли било философията? Цяла вечер се майтапя с нея с изрази от любими песни и после ми позволи да я прегърна... Ех та то тогава било лесно ... защо , как и какво ? На кого му пука ... Бих пийнал 1 секс он дъ биийч ;) Ай със здраве ...