PDA

View Full Version : Местя се,но...



freAk_arKa
08-27-2007, 13:07
Здравейте,от тази учебна година се местя в друго училище... Значи в този клас,където ще съм повече от половината хора ме познават много добре и сме си fr,обаче има едни други,с които не се познавам...та проблема ми е,че те са от по-високомерните и надути,които не понасят някой да им се бърка,така както правя аз като отивам на "тяхна" територия. Като са ме виждали по улиците само подхвърлят разни коментарчета гадни и ме заплашват какво щяло да ми се случи тая година,че нямало да ми бъде лесно... Те дори не ме познават... Хора,кажете ми как да им натрия носовете и да спрат да се заяждат,трябва ли да ги търпя и да чакам сами да престанат или аз да предприема нещо?!

mtg1992bg
08-27-2007, 13:59
Все отнякъде знаят , че си от техния клас, тоест те познават явно...Поне така мисля. Да не са от старото ти училище?
Високомерните и надутите хора в един колектив са често срещано явление, ако мен питаш.
Лично аз също се местя в нов клас тази година и не познавам почти никой от там.Всъщност в стария си клас имах такива надути съученици и сега се надявам да не се повтори същото.
Как да им натриеш носа? Не знам. Честно - седем години ги търпях, просто...ги търпях. Ако са нападателни обаче, не съм на това мнение. Не можеш да допуснеш хора да те заплашват, щом като наистина не те познават добре и не сте имали препирни и така нататък.
Изчакай да започне учебната година и ако продължават да го правят ще потърсиш решението. Просто още ми се струва рано - щом не се познавате, може и на майтап да го правят, да искат "да си спечелят респект", не знам. :roll:
Късмет :wink:

belerofone
08-27-2007, 15:03
Имаш силно объркани представи за това какво искаш да постигнеш с тези хора....Да им натриеш носовете не е най-добрата идея ....това само ще задълбочи конфликта....Тогава наистина ще ти бъде трудно....
Това , че са правили някакви коментарчета е доказателство , че искат да те сплашат...да се откроят като доминиращи в класа ти и очевидно за момента се справят особено добре...
Реши какво искаш да постигнеш....Гарантирам ти едно нещо обаче...Ако в самото начало на година направиш един положителен жест към тези коит най-не те харесват...най-малкото което ще постигнеш е да им покажеш , че не търсиш конфликти че не искаш да има някакво разделение на територия както се изрязи ти....Ако тези хора са достатъчно разумни и имат поне капка мяра в себе си вероятно ще примеат посланието и ще те оставят на спокойтствие....Няма да сете приятели вероятно но пък можете да започнете от едни равни и спокойни отношения....

Успех...

FlippanT
08-27-2007, 16:07
Здравейте,от тази учебна година се местя в друго училище... Значи в този клас,където ще съм повече от половината хора ме познават много добре и сме си fr,обаче има едни други,с които не се познавам...та проблема ми е,че те са от по-високомерните и надути,които не понасят някой да им се бърка,така както правя аз като отивам на "тяхна" територия. Като са ме виждали по улиците само подхвърлят разни коментарчета гадни и ме заплашват какво щяло да ми се случи тая година,че нямало да ми бъде лесно... Те дори не ме познават... Хора,кажете ми как да им натрия носовете и да спрат да се заяждат,трябва ли да ги търпя и да чакам сами да престанат или аз да предприема нещо?!

Абе батка, аз се местя в нов град, ново даскало и не познавам абсолютно никого тук. Тай че като се заяждат се сещай, че има и по-зле от тебе :::

Enchantress
08-27-2007, 17:33
Здравейте,от тази учебна година се местя в друго училище... Значи в този клас,където ще съм повече от половината хора ме познават много добре и сме си fr,обаче има едни други,с които не се познавам...та проблема ми е,че те са от по-високомерните и надути,които не понасят някой да им се бърка,така както правя аз като отивам на "тяхна" територия. Като са ме виждали по улиците само подхвърлят разни коментарчета гадни и ме заплашват какво щяло да ми се случи тая година,че нямало да ми бъде лесно... Те дори не ме познават... Хора,кажете ми как да им натрия носовете и да спрат да се заяждат,трябва ли да ги търпя и да чакам сами да престанат или аз да предприема нещо?!
Имах същия проблем и не мисля,че ще ти създават проблеми.Хората от предишния ми клас бяха такива,ежедневно ме заплашваха,заяждаха се,кви ли не номера ми праеха,абе изобщо кво ли не измисляха та да ми правят живота черен.Кво да ти кажа...противно положение,понякога нетърпимо.Опитай да не им обръщаш внимание,а ако продължат ще трябва да си разчистиш сметките с тях.Все пак изчакай известно време преди да предприемеш каквото и да било,ама недей им позволява да прекаляват :wink:

Seducti0n
08-27-2007, 18:42
Странна работа,не те познават,пък същевременно ти правят злобни коментарчета.Да не ти пука,въобще.Продължавай да си поддържаш старите приятелства и общувай с хората,които са ти приятни.Не им прави мили очи и не се страхувай от тях.,,Кучето,което само лае,не хапе,,.Не се шашкай и не се свивай,покажи им,че си нещо повече от тях.Успех. :wink:

freAk_arKa
08-27-2007, 19:07
Благодаря ви за съветите! Наистина май е най-добре да изчакам,да видя как ще се развият нещата като почнем училище и тогава да му мисля какво ще правя...

Seducti0n
08-27-2007, 19:14
Благодаря ви за съветите! Наистина май е най-добре да изчакам,да видя как ще се развият нещата като почнем училище и тогава да му мисля какво ще правя...Няма какво да му мислиш толкова.Просто бъди себе и не се нагаждай,спрямо другите.Съобразявай се с тях все пак,но не забравяй,че и ти си човек.Злобни и високомерни хора винаги е имало,важното е да не им обръщаш внимание,защото те целят именно това-хора като теб,които се чудят как да се държат с отворковците,не ставай тяхна мишена. :wink:

?love_haTe!
08-28-2007, 08:11
Заеби ги тез пачи..няя трайш изобщо да ти каат нещо,нито ше им надигаш носовете.Тегли им една майна...бийм шута,не ги оставяй да те тормозят и ти ги тормози..влез в ролята на дразнител за тях :-) Покажи им,че не си тъпачка,с която ще се подиграват :wink:

sexa_na_kompleksa
08-28-2007, 09:10
Не им обръщай внимание.Общувай само с момичетата,които са ти приятелки.От моя клас също има такива създания и аз правя точно това - не им орбъщам внимание и си общувам само с моите си приятелки.Ако пък нещата загробеят,опитай се да говориш с тях или с класния ръководител (няма да се изложиш,ако го направиш и даже е много хубаво да споделиш с класния,че има проблем,за да се опита да го разреши,пък ако не си мръдне пръсте ,ако скочиш да ги биеш после ще излезнеш с оправданието,че те постянно са те тормозили,а класния нищо не е направил).Но ако ще се биеш с тях,което не смятам баш за решение на проблем,го направи след училище и то извън самото училище,за да избегнете евентуалното ходене при директора.
Айде мацка успех ! :wink:

miminia
08-28-2007, 18:00
покажи им ,че не могат така да се ебат с тебе или ако и тва не стане бой :smt005 :smt005 понеже аз си падам мн по боя и за тва ти го предлагам :lol: 8-[