PDA

View Full Version : Секс + добре оформено тяло



Хубаво тяло
08-27-2007, 13:25
Здравейте,

ходя на фитнес от година и малко животно съм много як и здрав лошото е че ми се лепят леки жени а аз искам сериозна връзка какво да правя :?: понеже имам хубаво тяло сериозните се плашат ли и аз не знам ...

Лошо тяло
08-27-2007, 13:28
Аз имам подобен проблем, при мен ми се лепят само някакви грозници които искат сериозна връзка, а аз искам леки жени.
Искаш ли размяна?! :D

bLiNdchY
08-27-2007, 13:43
trqbva ti da otkrie6 gotino momi4e i svestno s koqto moje6 da imash stabilna vryska!

`Death`Whore``
08-27-2007, 14:09
trqbva ti da otkrie6 gotino momi4e i svestno s koqto moje6 da imash stabilna vryska!
А той какво каза???

Ами...лепи се ти на жените. Не общувай с курви, а се движи в компания с по-сериозни момичета /това прозвуча, като че ли има магазин за компании :smt005 /.

thefreak
08-27-2007, 14:15
Здравейте,

ходя на фитнес от година и малко животно съм много як и здрав лошото е че ми се лепят леки жени а аз искам сериозна връзка какво да правя :?: понеже имам хубаво тяло сериозните се плашат ли и аз не знам ...
Ехехехехе от година блъскал и бил животно аххаах ей смешко за година само с химия се става животно ахахах много як бил...
Аз от 4 години тренирам и съм едва със 39 ръка и пак се комплексирам до ония телета във фитнеса...

08-27-2007, 14:57
тоя дет преди мен постна е прав. как за 1 год 6а си животно ве даи си програмата и ми кажи ко ядеш па и ниии да станем животни :Д

08-27-2007, 15:07
Аз от 4 години тренирам и съм едва със 39 ръка и пак се комплексирам до ония телета във фитнеса...

A da popitam na kolko si? 4e ima6 39 :?:

ChRiSTiaNo_07
08-27-2007, 15:33
пффффф като почнат некви комплексари да се правят на некви яко мусколести напрао ми иде да :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_UnSeEn_
08-27-2007, 15:39
az nqmam problem imam tqlo ama ve4e mi se zalepi edno momi4ence hubavi4ko i ne moga da go pusna

MoHuTo
08-27-2007, 15:43
Ами не се движи в компании на курви :wink: Хвани си едно свястно момиче :roll:

thefreak
08-27-2007, 15:49
Аз от 4 години тренирам и съм едва със 39 ръка и пак се комплексирам до ония телета във фитнеса...

A da popitam na kolko si? 4e ima6 39 :?:
На 19.

08-27-2007, 16:35
Че защо да не може за 1 година да стане животно .. може и за 6 месеца , може и без химия , може просто да ползва добавки. Това че твоя организъм е съвсем различен от неговия и ти за 4 години си постигнал това което той би могъл да постигне за 4 пъти по-малко време до колкото разбирам аз си е твой проблем ! Колкото до автора.. търси и ще намериш , така както тренираш и постигаш!

lamzzzercho
08-27-2007, 16:44
Защото фитнеса заяква мускулите, ако вдигаш много и правиш серии по 10-20! а животно се става с супер здрава тренировка и диета дори за не по малко от 2 години! От друга страна за една година не може да се стане и защото човек не може да вдига твърде много и да работи като луд и да е готов и утре да го прави! Трябва си 3-4 дена почивка, тоест за 1 година отиваш мн-помалко пъти от изчисленото (мускулна треска) а и болести се бъкат така! а добавките те активизират,а не ти дават мускули! Само анаболите го правят, но да не говорим колко са вредни за мозъка и половата система :smt009 аз тренирам от година и половина някъде и свикнах да си правя серии и с по тежко ! но нямам например мускул като на животно 45 см (даже е невъзможно бих казал) така че за тази тема няма спор! А по другата (главната) момче по добре излез от стадото с кокошките еднодневки и се огледай сериозно наоколо! ако трябва и помоли някой твой приятел да те запознае! Няма начин според мен да не се намери ако поразпиташ

drfatt
08-27-2007, 16:59
Здравейте,

ходя на фитнес от година и малко животно съм много як и здрав лошото е че ми се лепят леки жени а аз искам сериозна връзка какво да правя :?: понеже имам хубаво тяло сериозните се плашат ли и аз не знам ...
Е да ти имам проблемите. Ако си под 30, мятай каквото свариш. Ако си над 30, мятай каквото свариш и потдържай контакт с най-добрите попадения...

DeNiTyY
08-27-2007, 17:13
пффффф като почнат некви комплексари да се правят на некви яко мусколести напрао ми иде да :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

TIMEX
08-27-2007, 17:17
az nqmam problem imam tqlo ama ve4e mi se zalepi edno momi4ence hubavi4ko i ne moga da go pusna
Абе човек не те знам но момиченцето ти има много големи гарди :) и тофа ще е яко за тебе ти сигурно не мислиш се разделяте апак и ако си як и тя :) и до няква степен ... :)
И по темата сега Ами Така е не може сички момичета да искат сериозни враски тези сигурно искат секс за една нощ трябва да си намериш момиче което да те обича а това не е много лесно но продалжаваи да тренираш и търси се някога садвата ще ти се усмихне 8)

hasaiko
08-27-2007, 17:23
За да привлечеш по-сериозни мадами,гледай да изпъкнеш с умствените си качества,а не с мускули :wink: Поддържай контакт с МНОГО жени!Това че имаш хубаво тяло е голям + и ти дава самоувереност,евала!Ама ти се чудя на акъла,що искаш сериознам връзка :D Явно не ми е втасало дупето за такава връзка на мене :-D

russianmafiaboss
08-27-2007, 17:25
Аз имам подобен проблем, при мен ми се лепят само някакви грозници които искат сериозна връзка, а аз искам леки жени.
Искаш ли размяна?! :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D :-D

08-27-2007, 19:36
Аз от 4 години тренирам и съм едва със 39 ръка и пак се комплексирам до ония телета във фитнеса...

A da popitam na kolko si? 4e ima6 39 :?:
На 19.

Ne za drugo prosto mi be6e interesny 6toto az sum na 15 i imam 36 samo muskuli bez maznini i prosto se 4udeh da li e normalno. Treniram sport i seki den treniram v ku6ti.

П.п-това е нормално нали?

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 23:36
Здравейте,

ходя на фитнес от година и малко животно съм много як и здрав лошото е че ми се лепят леки жени а аз искам сериозна връзка какво да правя :?: понеже имам хубаво тяло сериозните се плашат ли и аз не знам ...

Ще си намериш сериозно момиче, когато се научиш да оставяш у жените впечатлението, че не си на принципа ”Да превърнем всяка мозъчна клетка в мускулна”. Ако ти изглеждаш и се държиш като курвар - много ясно, че ще ти се лепят курви.