PDA

View Full Version : една голяма любов



анастасия-
08-27-2007, 16:22
Эдравейте всички..
Пиша тук,эащото искам да споделя с някого,когото не поэнавам..някак си раэлично е.Энам,че не можете да ми помогнете,но някой съвет и малко подкрепа не са иэлишни :smt010
Става дума эа едно момче,с което се эапоэнах преди няколко години.Срещнахме се и пламна любов,но эа съжаление много скоро угасна..само от негова страна.Прекъснахме всякакъв контакт,но напоследък отново кумоникираме.Октана ми само един път към него-Скайп.Отчайващо е ,но е така..
А и винаги аэ го поэдравявам,един път не се сети...!Проблема е ,че когато поговоря с него,макър и эа малко се чувствам по-добре.Иначе се е стигало до доста кофти състояниядари съм повръщала..!
Е моля ви даите съвет.Да прекъсна ли контакта си с него (не энам как ще го направя,ще се поболея :smt010 ),или да продължа да се унижавам и да го търся...
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Благодаря ви много :smt010 :smt010 :smt010

08-27-2007, 16:28
Покажеш ли ми или му кажеш, че си вюбена в него ще те върти кат пупал. Вкарай малко женски хитренки. Скъси полата, покави бюуст. Вкарай малко женско хитренки, за да разбере кво е изпуснал. От обяснения в любов никое момче не се трогва baby \:D/

BebeTooOoo
08-27-2007, 16:29
Ей я горе главата.Щом вече чувствата ви не са взаимни ( от негова страна ) какъв е смисъла да продължаваш по този начин...ако той не те харесва , няма как да го накараш насила да го направи.Просто не мисли за него , поне се опитай , колкото и да е трудно , ако си силна ще успееш.Не си губи времето в нещо , което няма смисъл.Айде успех.

radito
08-27-2007, 16:30
Мене ако ме питаш хич не се занимавай

08-27-2007, 16:43
Аэ пък те съветвам да не спираш да му пишеш!След като това те прави щастлива по някакъв начин,какво лошо има?Не мисли глупости,а просто действай.Поне е някаква утеха...

tweeetyreni
08-27-2007, 17:55
Tova deto pravish ne e hubavo pravi se na nedostypna ostavi shtom ne ti obrashta vnimanie pravi i ti taka nqma da se unijavash [-X Momcheto ne e nishto poveche ot teb.Ostavi go po dobre che taka kato vidi kakvo pravish za nego moje da ti se kachi na glavata i ako stane neshto m-u vas moje da se stigne i do po losho.Taka che smelo napred shte vidish che moje i bez nego.

DevilWish
08-27-2007, 17:57
Еммм не е човек ,който заслужава вниманието ти.Заеби го :x

ArTanDra
08-27-2007, 18:01
И една голяма илюзия.. блокни го в скайп и порасни.

Dead`Paladin
08-27-2007, 18:36
в почти същото положение съм знам колко е трудно и какво изпитваш......единствено ще ти кажа....бъди силна! ще търпиш болката!.........ще боли....ще боли...но ще дойде един момент и вече болката няма да ти прави особено впечатление....т'ва е майна :|