PDA

View Full Version : Всичко се връща!!



Boynce
08-27-2007, 16:47
Преди известно време ви споделих че моя си има и др приятелка ....
Както и да е продължаваме да сме заедно и да го преодоляваме...
Обаче знаете че се всичко се връща
На скоро и съвсем случайно се запознах с едно момче и без да искаме м/у нас пламнаха искри...До тук добре ...Една вечер се съгласих да отида в тях с лед работа ( 1.30 вечерта) да пием изведнъй се случи обади ми се и каза ела .....и без много да мисля отидох.Пихме смяхме се (имаше и др хора не бяхме само двамата) беше мноо забавно.Към 4 реших да си ходя и тои ме изпрати до колата и ме прегурна и се опита да ме целуне и да ми пусне език при което аз се дръпнах (нз защо така съм решила тогава) а тои ми каза че съм много сериозна .......както и да е и си тръгнах по пътя си говорихме 5 мин по тела и му казах да не ми звъни защото на др ден ще бтда с моя...

Правилно ли сам постъпила като не сам го целунала и тн...
Това което ми се случва с това момче последствие ли е от това което ми причини моя приятел?И
имат ли нещо общо двете неща и изоб6то .....ЗАЩО?

koalka
08-27-2007, 16:50
Не мисля, че е последствие...
Просто се е случило да срещнеш момче, с което да ти е хубаво, да има тръпка, това е.Но е тъпо, ако искаш да му отмъщаваш(на приятеля ти).По-добре се разделете, според мен нещата отдавна са свършили.И все пак ти явно държиш на него, щом не си го целунала онзи, правилно си постъпила-честно, а той никак не го заслужава.

drfatt
08-27-2007, 16:53
Мятай се с новия пич и като ти писне, се събери със стария. Или си намери нов пич. Или стани лесбийкиа. Варианти много. :roll:

w0sh
08-27-2007, 16:54
операция за смяна на пола също е вариант...

drfatt
08-27-2007, 16:55
операция за смяна на пола също е вариант...
Ееее, много кинти...

Boynce
08-27-2007, 17:10
операция за смяна на пола също е вариант...
Ееее, много кинти...
осрахте ми темата и ве4е никои не пише!Сега напишете нещо компетентно по въпроса за назидание :)

drfatt
08-27-2007, 17:24
операция за смяна на пола също е вариант...
Ееее, много кинти...
осрахте ми темата и ве4е никои не пише!Сега напишете нещо компетентно по въпроса за назидание :)
Добре, нека да започнем с дефиниция на връзката, която имаш. Ти си с мъж, който кръшка. Ти се чустваш ужасно обидена и огорчена от това, всичко това видяхме в предната ти тема. Подтискайки собственото си достойнство, ти продължаваш тази връзка, но срещаш друг. Между вас летят феромони на поразия и изглежда, че има бъдеще за вас.
В този момент ти имаш избор - да приемеш унижението или да правиш това, което ти харесва.
Имаш достатъчно добро основание да зарежеш стария си приятел, след като е кръшкал веднъж, значи ще кръшка пак. Освен това рискуваш да намажеш кондиломи или някой друг лош витамин.
На твое място бих унищожил тотално егото на стария, за да не може да го вдига една година и да плаче като дете пред огледалото и бих започнал да излизам с новия. Аз съм мъж и не мога да се абстрахирам от този факт, може би затова бих постъпил толкова директно.
Но не прави това, което ти е правил той, тъпо е да изневеряваш. Има една поговорка - "ако е гарга, да е рошава".
Смятам, че бях достатъчно компетентен. Помисли и избери. 8)

DevilWish
08-27-2007, 17:27
Мии горното мнение горе-долу покрива и моето.
Според мен можеш да си ги въртиш и двамата ,не за отмъщение ,а просто така ,защото според мен ти всъщност НЯМАШ връзка [-X :|

drfatt
08-27-2007, 17:32
Мии горното мнение горе-долу покрива и моето.
Според мен можеш да си ги въртиш и двамата ,не за отмъщение ,а просто така ,защото според мен ти всъщност НЯМАШ връзка [-X :|
...но би могла да има. С другия пич. Надали младежа би приел да е втора цигулка. Последната мацка, с която бях, си имаше постоянен приятел от три години, с който живееше. Колкото и да ми беше яко, докато бях с нея, не мога да забравя унижението, че трябва да се крием, че не мога да ходя с нея по улицата, да я целуна на публично място или да й се обадя тогава, когато ми се иска. Да си тъпкач си е изкуство, но всичко си има граници, а аз самия имам емоции(колкото и странно да звучи това). Накрая неволно станах малко груб с нея... и тя ме заряза на рождения ми ден. И знаете ли какво? Стана ми супер яко. :)

drozila
08-27-2007, 17:33
budi s toq koito ti dopada pove4e i drugiq go raskarai. dori ni6to da ne stane, mom4eta pod put i nad put :D

Boynce
08-27-2007, 17:36
Мии горното мнение горе-долу покрива и моето.
Според мен можеш да си ги въртиш и двамата ,не за отмъщение ,а просто така ,защото според мен ти всъщност НЯМАШ връзка [-X :|
...но би могла да има. С другия пич. Надали младежа би приел да е втора цигулка. Последната мацка, с която бях, си имаше постоянен приятел от три години, с който живееше. Колкото и да ми беше яко, докато бях с нея, не мога да забравя унижението, че трябва да се крием, че не мога да ходя с нея по улицата, да я целуна на публично място или да й се обадя тогава, когато ми се иска. Да си тъпкач си е изкуство, но всичко си има граници, а аз самия имам емоции(колкото и странно да звучи това). Накрая неволно станах малко груб с нея... и тя ме заряза на рождения ми ден. И знаете ли какво? Стана ми супер яко. :)
Да бих могла,но все пка аз почти не го познавам а и може да се окаже че не е за мен.Как да пусна "питомното" (до колкото е такова) за да гоня дивото........

ArTanDra
08-27-2007, 17:41
Мии горното мнение горе-долу покрива и моето.
Според мен можеш да си ги въртиш и двамата ,не за отмъщение ,а просто така ,защото според мен ти всъщност НЯМАШ връзка [-X :|

И така става копие на бившия си идеално.. а уж сме жертви :smt010 По - добре поговори с бившия ти (сегашния ти и аз незнам , ама то май и ти) и се разделете и кажи на това момче с което си се запознала , че си имаш приятел и поради тази причина си се отдръпнала при целувката , защото не правиш никак добре , че лъжеш него и той не ти е виновен , че незнаеш какво искаш от живота.

drozila
08-27-2007, 17:42
Мии горното мнение горе-долу покрива и моето.
Според мен можеш да си ги въртиш и двамата ,не за отмъщение ,а просто така ,защото според мен ти всъщност НЯМАШ връзка [-X :|
...но би могла да има. С другия пич. Надали младежа би приел да е втора цигулка. Последната мацка, с която бях, си имаше постоянен приятел от три години, с който живееше. Колкото и да ми беше яко, докато бях с нея, не мога да забравя унижението, че трябва да се крием, че не мога да ходя с нея по улицата, да я целуна на публично място или да й се обадя тогава, когато ми се иска. Да си тъпкач си е изкуство, но всичко си има граници, а аз самия имам емоции(колкото и странно да звучи това). Накрая неволно станах малко груб с нея... и тя ме заряза на рождения ми ден. И знаете ли какво? Стана ми супер яко. :)
Да бих могла,но все пка аз почти не го познавам а и може да се окаже че не е за мен.Как да пусна "питомното" (до колкото е такова) за да гоня дивото........
opitai riska, struva si v tova e trupkata se pak

drfatt
08-27-2007, 17:46
Мии горното мнение горе-долу покрива и моето.
Според мен можеш да си ги въртиш и двамата ,не за отмъщение ,а просто така ,защото според мен ти всъщност НЯМАШ връзка [-X :|
...но би могла да има. С другия пич. Надали младежа би приел да е втора цигулка. Последната мацка, с която бях, си имаше постоянен приятел от три години, с който живееше. Колкото и да ми беше яко, докато бях с нея, не мога да забравя унижението, че трябва да се крием, че не мога да ходя с нея по улицата, да я целуна на публично място или да й се обадя тогава, когато ми се иска. Да си тъпкач си е изкуство, но всичко си има граници, а аз самия имам емоции(колкото и странно да звучи това). Накрая неволно станах малко груб с нея... и тя ме заряза на рождения ми ден. И знаете ли какво? Стана ми супер яко. :)
Да бих могла,но все пка аз почти не го познавам а и може да се окаже че не е за мен.Как да пусна "питомното" (до колкото е такова) за да гоня дивото........
Знаеш ли, колкото и да се кефеше момичето от мен, колкото и да ми казваше, че ме обича и че винаги е мечтала да бъде с мъж като мен, аз не й вярвах. Защото връзката ни не беше пълноценна. На 27 съм и предполагам биологичния ми часовник е изтракал, ама смятам, че ми е време за нещо по-сериозно. А тя просто не ме заслужава. Сама си направи паралела между моята история и твоята.

DevilWish
08-27-2007, 17:46
Наистина трябва да ни послушаш.Едва ли сегашното ти ,което трудно бих нарекла "връзка" съжалявам ,за което ( :-# :-$ ) ще е по-добро от това ,което можеш да изпиташ :)