PDA

View Full Version : семена от хавайска роза



quasar_
08-27-2007, 17:58
Искам да закупя семена от хавайска роза за лична употреба. Ако някой познава човек, който може да ме снабди, ще му бъда благодарен да ме свърже с него. Нека пише на mupoo_86@abv.bg.
P.S. Живея в Стара Загора, така че е за предпочитане 'снабдителя' да е от там, но ако не е - не е проблем

junk
09-30-2007, 22:22
Трудно ще намериш човек, който отглежда хавайска роза, понеже е доста претенциозно растение.По-скоро потърси в нета, некфи онлайн магазини за поръчки на семена..

b0Nb0n
09-30-2007, 22:39
i az iskam dori moje i da ne sa samena nqkoi ako prodava gramaj sy6to sym navit ako ima oferta da mi pi6e na li4no :)

junk
09-30-2007, 23:00
начи желаещите ставаме повечко.. =Р
поразровете се
http://www.growhigh.co.uk/catalog/product_info.php?products_id=931
има интересни неща, салвия ала бала
викам да праим партия и да поръчваме, после се черпиме и сичко ток и жица хахах

vaca
09-30-2007, 23:38
ham neshto sam neveja za kakvo se izpolzva tova :oops:

junk
09-30-2007, 23:52
'използва се', за да постигнеш психеделичен ефект..

PaRty'GirL
10-01-2007, 00:14
hmm... tfa dobro li e nqkoi probval li e

b0Nb0n
10-01-2007, 11:25
junk bate ot de si

AtMosFera
10-03-2007, 14:43
В София има,бе...
Август последно купувахме с моя приятел...
За сега не знам, но лятото имаше
Тряя пак да поразпитам... Взе да ми липсва "нереалността" ... Семките са филм... Бих казала повече и от гъбите... Ако смятате да го оспорвате това твърдение, аргументирайте се добре,моля ви... :-)


WHisskas,кажи от къде ги взахте?Аз сега за преди Метрополиса трябва да съм намерила,4е ние на партия 3ма 4овека бяхме и аз имах от кои да взема обаче ко стана нз,из4езна ми тоя и съм бясна!!!в краен слу4аи ще го карам на добрите стари бонбонони.Забравих кви са,някакви тъмно лилави,оба4е заклевам се мажат 3 пъти по-яко от пеперудите.......нещо като 4ервените звезди.....уникалното...

Special K
10-11-2007, 21:16
В София има,бе...
Август последно купувахме с моя приятел...
За сега не знам, но лятото имаше
Тряя пак да поразпитам... Взе да ми липсва "нереалността" ... Семките са филм... Бих казала повече и от гъбите... Ако смятате да го оспорвате това твърдение, аргументирайте се добре,моля ви... :-)
Определно го оспорвам :D Семките са тежки единствено в началото докато хващат и то ако не се приготвят като хората т.е. на чаи.Иначе пробваи 5 грама сухи гъбки ама култивирани а не диви и брани и пак ми кажи кое е по филм :D :D
После ако си мислиш че и това е слабо в което се съмнявам, си хапни само 3 грама гъбки но ги комбинираи с MAO инхибитор и виж дали това няма да е филма на живота ти......

HouseSoul
10-12-2007, 05:47
В София има,бе...
Август последно купувахме с моя приятел...
За сега не знам, но лятото имаше
Тряя пак да поразпитам... Взе да ми липсва "нереалността" ... Семките са филм... Бих казала повече и от гъбите... Ако смятате да го оспорвате това твърдение, аргументирайте се добре,моля ви... :-)
Определно го оспорвам :D Семките са тежки единствено в началото докато хващат и то ако не се приготвят като хората т.е. на чаи.Иначе пробваи 5 грама сухи гъбки ама култивирани а не диви и брани и пак ми кажи кое е по филм :D :D
После ако си мислиш че и това е слабо в което се съмнявам, си хапни само 3 грама гъбки но ги комбинираи с MAO инхибитор и виж дали това няма да е филма на живота ти......
Май ми са струва,че си от psy маняците... :wink: Хващаш ги раотите :roll: