PDA

View Full Version : Обилна менструация



Maybe again..
08-27-2007, 17:58
Здравейте :) Значи на 14 съм,за първи път ми дойде преди 2 месеца.Миналия път всичко беше ок,но този месец е много обилно.Предполагам,че е нормално,но ми е много зле.Майка ми твърди,че е от загубата на доста кръв,но не знае как да ми помогне.Въпроса ми не е как да го спра,а как да ми стане по-добре.В смисъл цял ден ми е адски лошо,спи ми се,но когато легна не мога да заспя,постижението ми беше 10 минути сън.Майка ми взе 1 шоколад и каза,че ще ми помогне да се посъвзема,но ми е все така лошо.. :(

`Death`Whore``
08-27-2007, 18:03
Не прави грешката да приемаш химия, за да повлияеш на менструацията си по някакъв начин. Пий билков чай...движи се. Ако стоиш в къщи през цялото време, ще ти е по-зле. Излизай, яж си...

Me again..
08-27-2007, 18:14
Оо,нямам дори намерение да пия никакви неща..
За излизането навън...ами първото,което е,ми е зле и едвам стигам от едната в другата стая :? И другото,превръзките ми не издържат,ако седна,смятай,че на всякъде е протекло.4 пъти днес се къпах,4 различни вида превръзки и все същата работа :(

`Death`Whore``
08-27-2007, 18:16
Не знам какво да ти кажа...случвало ми се е, когато ми пропусна в началото...и редовно ми е неприятно и ме боли...щом не можеш и да спиш...

08-27-2007, 18:20
Ами,може би пропуснах да спомена нещо важно.За първи път ми дойде януари,после пропусна 6 месеца.Обеснявам си го,че всичкото,което е трябвало да ми дойде за тия месеци,идва сега.Ще гледам филми цяла нощ,пък дано по някоя време заспя..Мерси все пак :)

08-27-2007, 20:13
МИла, в началото всичко е нормално, всичко може да ти се лсучи. И аз бях така- пропусна ми 6 месеца, после като взе пак да ми идва, беше ако река- все бях оклепана, призляваше ми, припадах. С времето нещата се орпавят, но пак ми тече по мн де. Всичко ще е наред, не се тревожи, само да се нормализира цикълът ти. Пий повечко течности и яж шоколад. :) Надявам се скоро да си ОК :)

foreverr
08-28-2007, 04:15
ами незнам идете на лекар с маика ти или на генеколог щом ти е лошо-а за силното течение-нормално е

08-28-2007, 07:39
МИла, в началото всичко е нормално, всичко може да ти се лсучи. И аз бях така- пропусна ми 6 месеца, после като взе пак да ми идва, беше ако река- все бях оклепана, призляваше ми, припадах. С времето нещата се орпавят, но пак ми тече по мн де. Всичко ще е наред, не се тревожи, само да се нормализира цикълът ти. Пий повечко течности и яж шоколад. :) Надявам се скоро да си ОК :)
Оо,мерси,успокои ме поста ти :)
Днес ми е малко по-добре и всякаш не тече толкова силно.Вече ми е четвърти ден,надявам се да намалява вече и да свършва...голям ужас е.Как ще свикна незнам.. :lol:

Sweet__baby
08-28-2007, 08:02
Отиди на гинеколог. Има лекарства, които са точно за това- обилна менструация.. Не се притеснявай да кажеш и на майка ти-все пак и тя е жена! :wink:

Presley
08-28-2007, 08:16
Нормално.В началото,дори първата година цикъла ти ще е нередовен.Но после ще се нормалиэира.Трайкай и ще мине.Пък эа лошото...не яж шоколад.Колкото повече храна и течности поемаш,толкова по-обилно ще става кръвотечението.А пък и шоколада не е подходящ.По-скоро яж свежи храни-плодове,эеленчуци...по-леки неща.Почивай си.Дори и да не можеш да эаспиш,си лежи.И ако ти е тооолкова эле,отидете на гинеколог.Ако майка ти не може да ти помогне,вероятно той ще може!
А и нещо важно.Ако те боли,пий Спаэмалгон.Не пии аналгитици.

!vEt0
08-28-2007, 08:21
Спкойно,ще се оправиш

Presley
08-28-2007, 08:22
Отиди на гинеколог. Има лекарства, които са точно за това- обилна менструация.. Не се притеснявай да кажеш и на майка ти-все пак и тя е жена! :wink:
Иэраэяваш мнение.Окей де,ама поне прочети темата.Момичето е каэала на майка си.Тя дори се е опитала да и помогне-дала и е да хапне шоколад.А и лекарствата в случая не са добър иэбор эа решение.Първо-много е малка.Второ-и беэ химия ще се оправи.Трето-в положението и няма нищо ненормално,все пак и идва едва эа втори път.

Presley
08-28-2007, 08:24
Е честито.А така.
А и с времето ще свикнеш да не се палиш толоква от малко эамайване :-D !

П.С:!vEt0 ,эащо се криеш?Мислиш ,че има нещо срамно ли?пуснала си темата,като анонимна...окей,твой иэбор,ама внимавай поне :-D !!!

08-28-2007, 08:24
Sweet__baby,майка ми знае...
Presley`n`Sum,вчера беше злето,днеска ми е доста по-добре.Болеше ме малко вчера,но беше за 15 мин най-много,нищо не пих,то само си спря.Да се надяваме,че свършва вече... Ако и днес и утре е така,най-вероятно ще има гинеколог,но за сега нямам голямо желание

Presley
08-28-2007, 08:27
Sweet__baby,майка ми знае...
Presley`n`Sum,вчера беше злето,днеска ми е доста по-добре.Болеше ме малко вчера,но бе!vEt0ше за 15 мин най-много,нищо не пих,то само си спря.Да се надяваме,че свършва вече... Ако и днес и утре е така,най-вероятно ще има гинеколог,но за сега нямам голямо желание

Радвам се, !vEt0

08-28-2007, 08:29
Ем,да,стана квато стана :lol: Ем,не исках да става така,щото имам твърде много познати влизащи тук...както и да е..нищо

Presley
08-28-2007, 08:34
Ем,да,стана квато стана :lol: Ем,не исках да става така,щото имам твърде много познати влизащи тук...както и да е..нищо
Упс,сори ако съм направила беля :-D
Абе не се притеснявай.Лошо няма.нормални,женски проблеми! :-D

08-28-2007, 08:36
Нищо,аз съм си виновна,че не гледам..знаех си,че ще стане тъй,както и да е..
Ем,да,ама... 8-[

ThunderGoddess
08-28-2007, 10:55
Според мене няма нищо ненормално, особено като не ти е идвало 6 месеца може да си понатрупала просто материал, който чака да изтече. Едва ли ще имаш нужда от гинеколог - особено при положение, че се чувстваш по-добре, не виждам смисъл.

kotetyyy
08-28-2007, 13:17
Нормално е!

kalpazanka
08-29-2007, 08:46
Колкото и да те боли, аналгетици не пий, за да не стане по-обилно. Пий рутаскорбин за течението, а ако вече стане опасно- или дицинон, или гинеколог.