PDA

View Full Version : Нормално ли е?



obarkana...
08-27-2007, 19:13
Здр.Зна4и супер много сам обаркана зна4и работата е там 4е цикълът ми доиде на 28-мия ден както и трябва но на втория ден от минструацията тя ми спря за едно деноно6тие и на др ден ми доиде отново об6то ми трае6е кам 5-6 дена.Нз нормално ли е това?от друга страна приятеля ми е сигурен за вси4ко 6от по принцип с презерватив го правим но преди това за 1 мин без и нз какво да си мисля. Плс даите мнение.мерси предварително!

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

08-27-2007, 19:19
Здр.Зна4и супер много сам обаркана зна4и работата е там 4е цикълът ми доиде на 28-мия ден както и трябва но на втория ден от минструацията тя ми спря за едно деноно6тие и на др ден ми доиде отново об6то ми трае6е кам 5-6 дена.Нз нормално ли е това?възможно ли е да е цветна бременност???от друга страна приятеля ми е сигурен за вси4ко 6от по принцип с презерватив го правим но преди това за 1 мин без и нз какво да си мисля. Плс даите мнение.мерси предварително!

foreverr
08-27-2007, 19:33
ами от колко време имаш цикъл?Ако е от скоро мисля че е нормално,но ако не е от скоро маи не е нормално-незнам не съм сигорна-ако наистина си притеснена отиди на гинеколог!

obarkana...
08-27-2007, 19:42
ми от 4-5 години имам цикъл но мисля 4е и предния път ми бе6е спряло за 2 4аса и нз какво дам мисля :(((

NerazreshenSimvol
08-27-2007, 19:59
ами от колко време имаш цикъл?Ако е от скоро мисля че е нормално,но ако не е от скоро маи не е нормално-незнам не съм сигорна-ако наистина си притеснена отиди на гинеколог!

Браво, Пепи, научила си, че се пише гИнеколог!!! =D> Остава и да научиш, че НЕ и ЗНАМ са две отделни думи, и че не се пише сигОрно, а сигУрно!

За грешките на създателката на темата няма да говоря, защото явно наистина е доста "obarkana...".

По темата... Не знам какво те притеснява. Казваш, че ти е дошло на 28-ия ден. Как е спряло за едно денонощие? Предполагам, че първия ден не е било никак обилно, може би просто си имала бяло течение, съпроводено с доста малко кръв, а в деня след паузата се е засилило. Също доколкото разбрах, имаш някакви други опасения, свързани с това, че една минута с приятеля ти сте били без презерватив... #-o Само не ми казвай, че се страхуваш, че си бременна! :smt005 Нали ти е дошло, споко!!!

Всъщност какъв ти е проблемът? :-k

NerazreshenSimvol
08-27-2007, 20:02
ми от 4-5 години имам цикъл но мисля 4е и предния път ми бе6е спряло за 2 4аса и нз какво дам мисля :(((

Спряло за 2 часа ??? #-o :-k :smt005

08-27-2007, 20:03
притеснява се да не е цветна бременност...това и е проблема ;) но според мен не е!

Sweet__baby
08-28-2007, 07:57
Няма кои знае какъв повод за притеснение! За 2 часа -нищо не е! Спокойно... А пък , ако толкова си притеснена не е лошо да идеш на гИнеколог, дори и ей така за всеки случай да се прегледаш!
Успех! :smt006 :wink:

Presley
08-28-2007, 08:29
Мнение?
Окей: Пиши по-грамотно.