PDA

View Full Version : Къде се намира малката и къде се намира голямата Insomnia



Imaginary__Love
08-27-2007, 20:18
бихте ли ми казали къде се намира малката и къде се намира голямата insomnia....много ще съм ви благодарна : ))

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

scorpias
08-27-2007, 20:23
abe horA, kude se namira golqmata i kude se namira malkata insomnia? :roll:

Едитни си мнението на кирилица и може да ти кажа...

Imaginary__Love
08-27-2007, 20:54
готово...сега ще ми кажеш ли :roll: :roll:

find_m3
08-28-2007, 08:37
аз ще ти кажа :lol: еми голямате е на графа срещу пазарчето в една от преките :smt017 ,а малката е ....а сега де :lol: не съм ходила отдавна и нз как точно да те ориентирам ,ама е на ул.гурко хмм това е улицатат дето върви перпендикулярно на главния вход на националния стадин :lol: ебаси нз дали си разбрал/а,ако не кажи да дообяснявам

Decu
08-28-2007, 08:40
аз ще ти кажа :lol: еми голямате е на графа срещу пазарчето в една от преките :smt017 ,а малката е ....а сега де :lol: не съм ходила отдавна и нз как точно да те ориентирам ,ама е на ул.гурко хмм това е улицатат дето върви перпендикулярно на главния вход на националния стадин :lol: ебаси нз дали си разбрал/а,ако не кажи да дообяснявам

Аз не те разбрах особено добре, като имаш предвид, че знам къде се намират :-D

find_m3
08-28-2007, 08:47
аз ще ти кажа :lol: еми голямате е на графа срещу пазарчето в една от преките :smt017 ,а малката е ....а сега де :lol: не съм ходила отдавна и нз как точно да те ориентирам ,ама е на ул.гурко хмм това е улицатат дето върви перпендикулярно на главния вход на националния стадин :lol: ебаси нз дали си разбрал/а,ако не кажи да дообяснявам

Аз не те разбрах особено добре, като имаш предвид, че знам къде се намират :-D

хахах абе пфф нз как да обясня нз как се казва улицата на голямата инсомня ,ама са ще я намеря и ще пробвам като за дебили :lol: на графа (в софия :lol: )има един пазар.Като вървиш към стадион васил левски (дано това знаеш къде е) в началото на пазара има една улица казва се 6-ти септември (от другата страна е 6-то), като влезеш в улицата почти веднага в дясно се намира (голяма магазин).Малката инсомня е горе долу пак там ,както казах намира се улица гурко (там където се намира и Брейк Пойнт,ама по надолу).По-добре от това здраве му кажи...кой разбрал разбрал :smt005 :smt005

I'm crazy
08-28-2007, 21:42
Малката не е ли на улица 6 септември :D

shadow4e
08-28-2007, 22:14
На 6-ти септември е голямата.
Видях, че са ти обяснили, но ще пробвам и аз.

Вървиш от Славейков в посока Попа. Първата улица, която се стига е 6-ти септември, свиваш по нея вдясно и се вижда магазинът. От дясната страна е, до него има кафене. А улицата завършва в Малките пет кюшето, където има Джимис и близо до там е и Матрицата.

До малката как се стига пак ще ти обясня от Славейков.
Първиш по Графа в посока Попа. Този път свиваш, не по първата, а по втората уличка "Шишман", свиваш вляво т.е. покрай градинката. Вървиш все направо 3 преки докато стигнеш "Гурко". Вървейки по Шишман преди да стигнеш Гурко ще видиш книжарница, после "Мама мия", после 7-мо СОУ, Лучано, от лявата страна Бордшоп /там също има кецове):/, после къща Тропс. Така вече си стигнал Гурко и свиваш вдясно в посока стадион "Васил Левски". Вървиш по десния тратоар и ще го видиш, магазинчето е малко, близо до него се намира кафенето "Фенерите".


Обясних с подбробностти, не за да запомниш всичките тези неща, а просто като тръгнеш да си спомниш за някоя от "забележителностите" :lol: Можех и още по-подробно, но реших, че няма смисъл :)

П.п. Уча в Седмо :)

find_m3
08-29-2007, 07:04
На 6-ти септември е голямата.
Видях, че са ти обяснили, но ще пробвам и аз.

Вървиш от Славейков в посока Попа. Първата улица, която се стига е 6-ти септември, свиваш по нея вдясно и се вижда магазинът. От дясната страна е, до него има кафене. А улицата завършва в Малките пет кюшето, където има Джимис и близо до там е и Матрицата.

До малката как се стига пак ще ти обясня от Славейков.
Първиш по Графа в посока Попа. Този път свиваш, не по първата, а по втората уличка "Шишман", свиваш вляво т.е. покрай градинката. Вървиш все направо 3 преки докато стигнеш "Гурко". Вървейки по Шишман преди да стигнеш Гурко ще видиш книжарница, после "Мама мия", после 7-мо СОУ, Лучано, от лявата страна Бордшоп /там също има кецове):/, после къща Тропс. Така вече си стигнал Гурко и свиваш вдясно в посока стадион "Васил Левски". Вървиш по десния тратоар и ще го видиш, магазинчето е малко, близо до него се намира кафенето "Фенерите".


Обясних с подбробностти, не за да запомниш всичките тези неща, а просто като тръгнеш да си спомниш за някоя от "забележителностите" :lol: Можех и още по-подробно, но реших, че няма смисъл :)

П.п. Уча в Седмо :)

Яко седмо е супер даскало =D> ,а бтв :lol: фенерите няма да го видиш щот са го затворили :smt005 и по тоя маршрут към малката инсомня може да минеш и през Park и Fabrik :P ааа малката инсомня няма как да не я познаеш щот отпред са направили сууупер яка пейка от бордове :smt007 идваше ми да си я гепя ,ама беше с катинари заради такива като мене :lol:

08-30-2007, 21:35
да не пускам нова тема,знаете ли дали магазина работи в неделя?

08-31-2007, 09:10
Магазинът не работи в неделя.
Ааа на мен пък ми е чудно от къде идва тфа понятие "малка Инсомния",като няма никаква,абсолютно никаква прилика с "голямата инсомния"? Нито като стоки,нито като стил...
"Малката Инсомния" = "Мухоморка"
"Голямата Инсомния" = "Инсомния"
(:

Boot
08-31-2007, 10:45
"Малката Инсомния" = "Мухоморка"

(:
цъ

08-31-2007, 13:34
"Малката Инсомния" = "Мухоморка"

(:
цъ

какво "цъ" ? като на тоя адрес на "малката Инсомния" се намира "Мухоморка" ?

find_m3
08-31-2007, 17:20
"Малката Инсомния" = "Мухоморка"

(:
цъ

какво "цъ" ? като на тоя адрес на "малката Инсомния" се намира "Мухоморка" ?

каза ти го човека "цъ" стоката си е почти еднаква

Swinkenhoffer
08-31-2007, 17:32
мразя Мухоморка... едни къси гащи, които само ти покриват дупето, струват 40лв., егати!! :shock:
за тея пари ще си взема два чифта дънки... дори чантите им са по-евтини.
не че има много общо с темата, ама аз да си кажа. :-D
и продавачките са зли.

09-01-2007, 16:32
като неаш кинтаж у жоба каде си трагнал в А група без бутонки ве боклук