PDA

View Full Version : Няма такова понятие!



08-27-2007, 19:28
Мили момичета, които страдате заради "най-добрата" си приятелка!
И вие, които тепърва ще страдате!
Такова животно нЕма. Няма истинско приятелство между същества от женски пол, разберете го!
Единствената ви ИСТИНСКА приятелка е майка ви, но много често не го разбирате или не искате да го разберете. Само тя никога няма да ви завиди, да ви открадне гадже, да издаде тайната ви (защото така й е хрумнало), да ви злепостави.
Не споделяйте тайни с "най-добрите" си приятелки, защото скоро ще ви заболи! Особено, ако сте по-умната, по-харесваната, по-успяващата, по-добрата!
Това исках да ви кажа и не ме интересува мнението на девойчета, които ще тръгнат да ми доказват противното. Вижте само колко са темите, свързани с предателството на "най-добрата". Кое в същност й е най-доброто?

thefreak
08-27-2007, 19:31
Ти имаш нужда от малко секс май....

Seducti0n
08-27-2007, 19:44
Не съм съгласна с някои неща.Интересува ме,само едно нещо,защо пускаш тема,в която изказваш личното си мнение,а същевременно не търпиш критикта.Макар и индиректно ти ни насаждаш твоите възгледи,като пренебрегваш нашите,това честно ли е :?:

rumenceto
08-27-2007, 19:57
Аз съм съгласна с авторката на темата донякъде,защото точно днес имах голямо сдърпване с "най-добрата" си приятелка.Но съм съгласна и с това ,че трябва все пак да не налагаш само своето мнение- трябва да приемеш,че не всички хора са на това мнение.

dream_girl_13
08-27-2007, 20:25
О, ясно... :lol: :lol: :lol: Ще се пръсна от смях, хахахахахх! Не мога да повярвам.... :lol: :lol: :lol: Това е глупост, за Бога! [-X Така значи, майчето ми е най-добрата приятелка... Инетресно ако кажа на майка ми за любовните си трепети, или кой простак от десети клас подсвирква зад мен дали ще я интересува? Най-малкото пък да се зарадва, хахаха! Не мога да споделям с майка ми неща, които първо: не я засягат, второ: която тя не разбира...
Темата е абсурдна... ](*,) Страшно глупава и безмислена!
Някои неща наистина са вярни. Но все пак... не всички бихме могли да подкрепяме едно мнение, а ти ни го натрапваш нетърпейки възражение... [-X

[SuCk_Lov3]
08-27-2007, 21:46
ne sum suglasna...

Blab
08-27-2007, 22:01
И мен са ме предавали "приятелки" дори такива от категория "най-добра" и да, след това винаги имам едно наум...
Майка ми ми е добра приятелка, една от най-добрите бих казала.
Подобна конкуренция и препирни се получава м/у момичета с подобни интереси и виждания, та дори и вкус.Досега тези, които са ми били "най-добри" приятелки са приличали малко или много на мен(та дори и външно), но в момента имам 2 близки, адски близки същества, с които сме коренно различни...може би в това е тайната на женското приятелство, не трябва да сте като 2 капки вода...

belerofone
08-28-2007, 07:24
О, ясно... :lol: :lol: :lol: Ще се пръсна от смях, хахахахахх! Не мога да повярвам.... :lol: :lol: :lol: Това е глупост, за Бога! [-X Така значи, майчето ми е най-добрата приятелка... Инетресно ако кажа на майка ми за любовните си трепети, или кой простак от десети клас подсвирква зад мен дали ще я интересува? Най-малкото пък да се зарадва, хахаха! Не мога да споделям с майка ми неща, които първо: не я засягат, второ: която тя не разбира...
Темата е абсурдна... ](*,) Страшно глупава и безмислена!
Някои неща наистина са вярни. Но все пак... не всички бихме могли да подкрепяме едно мнение, а ти ни го натрапваш нетърпейки възражение... [-X

Отхвърляш прекалено агресивно твърдението на авторката....Наистина майка ти е най-добрата приятелка която имаш....Друг е въпроса , че ако за теб приятелството се измерва в това да споделяш сексуалните си мисли то естественно мама няма да се впише....Вярно е , че са от друго поколение , но гледната точка на страничен наблюдател с опит е полезна....Ако за теб приятелството е да ходите по кафета и си говорите за гаджетата , а при първата пречка приятелството да се разпадне прекрасно...давай....Но ако искаш човек на който можеш да разчиташ това е майката ....Не забравяй , че всички лъжат....

Поздрави....

Kisses_P
08-28-2007, 07:33
До голяма степен съм съгласна с авторката.И аз съм се опарвала на такива приятелки.Бях на същото мнение,че две жени не мгоат да са приятелки,но не е точно така.Просто в повечето случаи се получава завист една към друга и от там тръгват повечето настъпвания.Е,имам една приятелка още от детството.СУпер се разбираме и никога не сме се карали.Е,явно може д аима приятелство межди две жени

Presley
08-28-2007, 07:46
Много вярно.Съгласна съм.
Само се эаблуждавате,доверявате и всичките си таини ,а после хоп-провала идва.Ами какъв е иэвода..?Приятелство между жени няма..!И рано или късно всеки го раэбира.Кофтито е ,ако е много късно..
Това,че майката е най-добрата приятелка също го подкрепям!!!Насйтина е така.Няма да доблирам поста на автора,эатова ще спра до тук.

П.С:Поэдравления эа автора :-D !

Presley
08-28-2007, 07:50
Не съм съгласна с някои неща.Интересува ме,само едно нещо,защо пускаш тема,в която изказваш личното си мнение,а същевременно не търпиш критикта.Макар и индиректно ти ни насаждаш твоите възгледи,като пренебрегваш нашите,това честно ли е :?:
Човекът иэраэява мнение.Нещо лошо?А и мнението му е вярно,и най-големия кютук нема да го оспори :-D !А пък глупавите въэгледи на теэи,които са против...споделете ги.Эабрана няма.

^FaiNt^F
08-28-2007, 08:10
Такова приятелство съществува. Само че между момичета с мъжки мозък. Може би не ме разбрахте какво имам предвид....важното е, че аз се разбрах. Всичко опира до това, което ви свързва. Хах...няма значение.

seksi_kote_f
08-28-2007, 09:07
точно така е както го казваш,наи добра приятелка няма и няма и да има всичко е една измама :)

namina
08-28-2007, 09:08
Мили момичета, които страдате заради "най-добрата" си приятелка!
И вие, които тепърва ще страдате!
Такова животно нЕма. Няма истинско приятелство между същества от женски пол, разберете го!
Единствената ви ИСТИНСКА приятелка е майка ви, но много често не го разбирате или не искате да го разберете. Само тя никога няма да ви завиди, да ви открадне гадже, да издаде тайната ви (защото така й е хрумнало), да ви злепостави.
Не споделяйте тайни с "най-добрите" си приятелки, защото скоро ще ви заболи! Особено, ако сте по-умната, по-харесваната, по-успяващата, по-добрата!
Това исках да ви кажа и не ме интересува мнението на девойчета, които ще тръгнат да ми доказват противното. Вижте само колко са темите, свързани с предателството на "най-добрата". Кое в същност й е най-доброто?





напротив мила.............има най-добра приятелка.................имам я от цели 9 години и наистина ти казвам,че съществува понятието тай-добър приятел...........с нея сичко си споделяме ,и никога не ме е предавала.......и напротив като съм добре се радва за мен както аз за нея........а искам да ти кажа,че и майкати може да ти открадне гаджето и да ти направи мръсно.............лично аз знам такива случаи.....

find_m3
08-28-2007, 09:11
До скоро и аз мислех ,че имам приятелки ,но се оказа ,че е само въпрос на интереси така ,че съм съгласна с авторката...до някъде

IlLuSi0nS`
08-28-2007, 09:48
не е нито едното, нито другото.. истината е, че човек винаги е сам, защото никой не може да изживее с теб собствения ти живот.. НО по пътя си ние срещаме хора и общуваме, има хора, с които ни е по-приятно да общуваме, разбираме се, създаваме по-дълбока връзка.. тези хора ни оказват влияние, променят живота ни и нас самите в някаква степен.. НО както и всичко останало, нищо не продължава завинаги.. идва момент, когато пътищата ви се разделят - такъв е живота.. обстоятелствата се променят, хората се променят.. и винаги остава само споменът за онова, което е било, за онзи, който си бил.. и този спомен е там, за да не забравяме никога хората, които са били с нас, независимо колко са ни наранили.. защото, колкото и истинска да е една връзка, тя не продължава завинаги.. боли, да.. но това, че боли не означава, че не е било истинско.. просто такъв е живота - срещаш някого, прекарваш известно време с него и после се разделяш.. неизбежно е..

dream_girl_13
08-28-2007, 11:15
О, ясно... :lol: :lol: :lol: Ще се пръсна от смях, хахахахахх! Не мога да повярвам.... :lol: :lol: :lol: Това е глупост, за Бога! [-X Така значи, майчето ми е най-добрата приятелка... Инетресно ако кажа на майка ми за любовните си трепети, или кой простак от десети клас подсвирква зад мен дали ще я интересува? Най-малкото пък да се зарадва, хахаха! Не мога да споделям с майка ми неща, които първо: не я засягат, второ: която тя не разбира...
Темата е абсурдна... ](*,) Страшно глупава и безмислена!
Някои неща наистина са вярни. Но все пак... не всички бихме могли да подкрепяме едно мнение, а ти ни го натрапваш нетърпейки възражение... [-X

Отхвърляш прекалено агресивно твърдението на авторката....Наистина майка ти е най-добрата приятелка която имаш....Друг е въпроса , че ако за теб приятелството се измерва в това да споделяш сексуалните си мисли то естественно мама няма да се впише....Вярно е , че са от друго поколение , но гледната точка на страничен наблюдател с опит е полезна....Ако за теб приятелството е да ходите по кафета и си говорите за гаджетата , а при първата пречка приятелството да се разпадне прекрасно...давай....Но ако искаш човек на който можеш да разчиташ това е майката ....Не забравяй , че всички лъжат....

Поздрави....

Не... Не става въпрос само за това, о, не глупости. Просто майка не винаги ме разбира... Може да се е случило нещо твърде важно за мен, а тя да каже, че е дребна работа или да ме прекъсне или дори да не иска да ме слуша. :? С кого да споделя?! Само със себе си...
Знам, че майка ми ми е приятелка... Но не винаги. Девиза ми е съмнявай се във всичко и във всекиго, но съм открила хора, на които наистина имам доверие. Но няма да забравя мама никога! Въпреки всичко обаче някои неща в темата... Наистина не са съвсем правилни.

ThunderGoddess
08-28-2007, 11:58
Ъъъ ... лично аз вече не вярвам в тия приказки за исинтско приятелство между две момичета. Убедила съм се, че що се отнася до приятелства, момчетата са доста по-добри приятели. В защита на мнението си ще кажа, че най-добрата ми приятелка ( която познавам от трета група на детската градина) преди няколко месеца ми говореше как никога не е имала толкова верна и предана приятелка като мен, а сега е на път да тръгне с момче, с което се мразим и ме е обиждало супер много пъти. Ебах и приятелството и приятелката.

IKisseDAGirL
08-28-2007, 12:19
Има разлика между най-добра приятелка и добра приятелка. Първата е просто най-добрата от тези, които имаш, което не означава все пак, че е достатъчно добра.. дано някой да ме е разбрал :)

Аз имам добра приятелка, която същевременно ми е и най-добра. :wink: :lol: За никого другиго не съм била толкова сигурна, колкото за нея, че е такава.. няма смисъл да обяснявам с подробности, просто го знам и ако ще и 682597451 такива теми да пуснеш, не можеш да го промениш.. просто защото няма начин да промениш нея :)
Всъщност каквото и да кажеш, това няма да промени фактите, че има такива хора. ;-)

naMy4Ho_KoTe
08-28-2007, 12:32
Мили момичета, които страдате заради "най-добрата" си приятелка!
И вие, които тепърва ще страдате!
Такова животно нЕма. Няма истинско приятелство между същества от женски пол, разберете го!
Единствената ви ИСТИНСКА приятелка е майка ви, но много често не го разбирате или не искате да го разберете. Само тя никога няма да ви завиди, да ви открадне гадже, да издаде тайната ви (защото така й е хрумнало), да ви злепостави.
Не споделяйте тайни с "най-добрите" си приятелки, защото скоро ще ви заболи! Особено, ако сте по-умната, по-харесваната, по-успяващата, по-добрата!
Това исках да ви кажа и не ме интересува мнението на девойчета, които ще тръгнат да ми доказват противното. Вижте само колко са темите, свързани с предателството на "най-добрата". Кое в същност й е най-доброто?

”Най-добра” не означава ”перфектна”. :idea: Всеки прави грешки. Все пак и най-добрите приятелки са хора, със своите слабости и пороци.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-28-2007, 13:35
говорете за себе си 8-[ аз предполагам няма да бъда предадена от моята.. до сега не сме се карали за момчета и такива глупости.. не сме се карали че едната е гледала от другата или некфи такива неща въпреки че имаме еднакви дрехи.. ДА .. Е?!.. не сме се разделили.. била е с мен в труди моменти.. понякога когато ми е гадно само тя знае как може да ме успокои и го прави.. да не мислиш че го прави за себе си?!НЕ... прави го да.. защото и аз го правя!всичко което каза очевидно ти се е случило .. просто си направи изводите.. или не можеш да бъдеш добра фр или някъде грешиш :::

ЛИЧНО МНЕНИЕ!

VerryBerry
08-28-2007, 13:38
m,nz,az pak mislq 4e ima!

08-28-2007, 14:11
В общи линии съм съгласна с автора на темата.
Разбира се не трябва да се изпада в крайности- имай си приятелки, споделяй си трепетите и тръпките- но с мярка, с граница на личното пространство, която не трябва да се прекрачвя. именно предоверяването, разголването на душата е това с което прекаляват някои а после страдат.
и за важните неща- да семейството, близките коита имаме

08-28-2007, 14:41
napalno podkrepqm avtorkata...i az kato mn hora si misleh 4e imam nai-dobre priqtelka,koqto vsa6tnost se okaza nai-golemiq mi vrag...ne be6e koi znai kvo....taka 4e istinski priqteli nqma,tva e moito mnenie

08-28-2007, 17:15
О, ясно... :lol: :lol: :lol: Ще се пръсна от смях, хахахахахх! Не мога да повярвам.... :lol: :lol: :lol: Това е глупост, за Бога! [-X Така значи, майчето ми е най-добрата приятелка... Инетресно ако кажа на майка ми за любовните си трепети, или кой простак от десети клас подсвирква зад мен дали ще я интересува? Най-малкото пък да се зарадва, хахаха! Не мога да споделям с майка ми неща, които първо: не я засягат, второ: която тя не разбира...
Темата е абсурдна... ](*,) Страшно глупава и безмислена!
Някои неща наистина са вярни. Но все пак... не всички бихме могли да подкрепяме едно мнение, а ти ни го натрапваш нетърпейки възражение... [-X
Много тъпо... :smt017

tItEufFf
08-28-2007, 17:27
Не мисля, че е вярно...моята най-добра приятелка е по-добрата, по-умната, по-богатата...НИКОГА за НИЩО не съм и завиждала!! Не сме се карали,абсолютно всичко си споделяме и ни е супер приятно заедно. Това,че ти си сбъркала в избора си за "най-добра" приятелка не ни засяга !!!

Comin' Under Fire
08-28-2007, 19:58
Благодаря, за линка и за темата. Ами така си е. Приятелство между жени няма, защото винаги се появява завистта.
Няма как едната да е по-добра от другата - това автоматично я прави враг, а не приятелка. Макар, че тя няма вина, че е по-добра а другата просто не може да постигне това.
И разбира се, щом едната може неща които, другата не може това веднага я прави по-тъпа, по-грозна, по-загубена и все разни такива "приятни" неща.
О, а пък ако една е по-добре във финансов аспект от другата пък и е по-умната и по-хубавата пък съвсем... т. н. "приятелство" веднага отива по-дяволите. Има просто добри приятелки, но не и такава която да наречеш "най-добра", защото обикновено "най-добрите приятелки" излизат най-големите усойници. За нещастие е така... имах две най-добри приятелки, които непрестанно ми завиждаха за всичко. С едната от които бях близо 10 години, ама проклетата й мания да бъде по-добра от мен и да се вбесява за всеки мой успех го съсипа. Със сегашната ми уж, "най-добра" приятелка нещата се развиват по същия начин и май пак вървят към прекратяване на отношенията ни. :smt012

without_me
08-29-2007, 07:12
Ъъъ ... лично аз вече не вярвам в тия приказки за исинтско приятелство между две момичета. Убедила съм се, че що се отнася до приятелства, момчетата са доста по-добри приятели. В защита на мнението си ще кажа, че най-добрата ми приятелка ( която познавам от трета група на детската градина) преди няколко месеца ми говореше как никога не е имала толкова верна и предана приятелка като мен, а сега е на път да тръгне с момче, с което се мразим и ме е обиждало супер много пъти. Ебах и приятелството и приятелката.
Навярно си чувала най-известната творба на Шекспир "Ромео и Жулиета"Изводът от тяхната история е,че те са били обречени от самото начало на гибел,защото...техните семейства са се мразили.Но не мисля,че когато Жулиета е избрала любовта пред "ценностите" на семейството,се е отрекла от любовта си към майка си,баща си и т.н
Твоята приятелка може и да е срещнала своя Ромео може и да греши...но не мисля,че трябва да смяташ постъпката й като предателство...

Благодаря, за линка и за темата. Ами така си е. Приятелство между жени няма, защото винаги се появява завистта.
Няма как едната да е по-добра от другата - това автоматично я прави враг, а не приятелка. Макар, че тя няма вина, че е по-добра а другата просто не може да постигне това.
И разбира се, щом едната може неща които, другата не може това веднага я прави по-тъпа, по-грозна, по-загубена и все разни такива "приятни" неща.
О, а пък ако една е по-добре във финансов аспект от другата пък и е по-умната и по-хубавата пък съвсем... т. н. "приятелство" веднага отива по-дяволите.
Може би имаше предвид "Няма как едната да НЕ е по-добра от другата",защото иначе 2 изричение става безсмислено,но както и да е... мисълта ми е,че всичко,което ми го описа се нарича "КОМПЛЕКС"
Това е често срещано при повечето хора-той/тя е по-харесвана,значи аз съм просто зле;тя е по-слаба,значи биха харесали нея...
Но не разбрах какво означава "няма вина",няма вина,че е по-добра!?Нека ти кажа нещо няма определение "по-добра",няма хора по-добри,а това,че един човек се чувства по-добър от друг не означава че това е реално и другия тогава автоматично става загубеняк.Това е нищо повече от въпрос на нагласа,защото когато един види друг,преуспяващ човек и си казва "явно той се справя по-добре от мен и е по-добър" това не значи,че фактически е вярно,защото околните могат да са с друга нагласа,с друго мнение,което естествено ние трудно ще разберем.И тогава въпроса ми е от къде разбра,че приятелките ти се чувстват по този начин и защо те да са единствените виновни?Не си ли ти тази,която развива теории,че те са завиждащите,по тъпи,по-загубени и други "приятни неща",не си ли ти тази,която ги слага в тази група!Това мила се нарича въпрос на нагласа и ти се обръщаш винаги към своята приятелка като към по-низша от теб...това,че си разбрала,че тя те завижда и,че е голяма комплексарка не ознабава,че и ти трябва да я третираш като такава.Съжалявам ако някой въобще не е разбрал какво искам да кажа,моя е вината,че обяснявам трудно...

Iria
08-29-2007, 09:39
Много вярно.Съгласна съм.
Само се эаблуждавате,доверявате и всичките си таини ,а после хоп-провала идва.Ами какъв е иэвода..?Приятелство между жени няма..!И рано или късно всеки го раэбира.Кофтито е ,ако е много късно..
Това,че майката е най-добрата приятелка също го подкрепям!!!Насйтина е така.Няма да доблирам поста на автора,эатова ще спра до тук.

П.С:Поэдравления эа автора :-D !
Съгласна съм. =D>

tuka6na
08-29-2007, 11:03
И наистина ,колко са наивни младите хора.И това е част от 'чара' им,но странно-аз никога не съм била така.Малко преди да се изнеса от нас,един човек ми каза че няма вечни приятели ,има вечни интереси...Нещо от сорта.Никога няма да забравя този момент,винаги се сещам.Тогава ми звучеше нереално,а сега не се сещам някой да ми е казвал по-вярно нещо.На всяко 'правило' разбира се си има изключения.Но просто не трябва да очакваш много от хората: )

elti
08-31-2007, 13:41
Струва ми се ,че авторката се води от някаква ярост и гняв-дали защото някоя нейна "най-добра" приятелка я е предала или нещо друго само тя си знае,но въпреки всичко не съм съгласна.Аз имам най-добра приятелка вече 11 год и мога да ви кажа,че каквото и да е ставало,винаги сме били заедно.Това,че ти е не просто приятелка ,а най от всички не значи ,че и тя няма да сбърка в даден момент,но да кажеш,че няма такова нещо като приятство между момичета/жени-първо е много крайно,второ не е вярно.Това е твое лично мнение за нещата и не смятам,че трябва да го натрапваш на всички.