PDA

View Full Version : neshto vkusno ;)



kameliqbaby
08-27-2007, 20:32
Pff sama sam v kashti i sam mnogo gladna ne moga da ida navanka da qm 6toto mnooogooo vali a pak me marzi da gotvq nqkvi specialni ne6ta.Davaite nqkvi idei za neshto barzo lesno i vkusno (samo da ne sa sanvi4i,4e mi pisna ot tqh)

P.s:temata e mn typa ama ako ne mi predloji nqkoi neshto 6te sam parviq 4ovek umrql ot glad :-D

BlueAvalanche
08-27-2007, 20:35
Взимаш 1 кофичка/купичка. Слагаш 2-3 яйца, и разбиваш, след това в гадната жълта смес набиваш каквото имаш в хладилника ( шунка, кашкавал и т.н. ), загряваш тигана с олио и изсипваш сместа - пече се като палачинка ( и се вика ОМЛЕТ ) :-D

shadow4e
08-27-2007, 20:37
Аз пък мразя омлети. Предпочитам миш-маш :)

kameliqbaby
08-27-2007, 20:39
vahh obojavam mi6 ma6 ama nz kak se pravi :( shadow4e kaji mi plss mmm mn se priqdeee

^Sam90^
08-27-2007, 20:39
Стотици деца измират от глад в страните от 3тия свят не защото ги мързи да си сготвят, а защото нямат какво да сготвят. Мисля, че няма да си първата, умряла от глад.

Винаги можеш да си объркаш яйца или спагети някви....

shadow4e
08-27-2007, 20:46
Миш-маш се прави лесно :)

Режеш чушки. Загряваш олио в тиган и ги слагаш да се пържат. Настъргваш домат с ренде и го изсипваш. Чакаш да се запържи повечко и после слагаш натрошено сирене и 1-2 яйца. Слагат се понакрая, защото те изгарят бързо :)

Аз така го правя.


Яйцата ги счукай първо в чашка, защото може някое да е развалено и да ти отиде труда навятъра :)
Домати не е задължително да слагаш, ако нямаш :)

И е важно, че не се слага сол, ако сиренето е солено. По-добре, ако ти липсва сол сложи чак като почнеш да го ядеш, защото иначе рискуваш да си в моята ситуация :) Цяла купа с миш-маш в хладилника от снощи. Не знам какво ми стана и се обръках така, а н всичкото отгоре сложих цяла средна лъжица и....

kameliqbaby
08-27-2007, 21:20
Миш-маш се прави лесно :)

Режеш чушки. Загряваш олио в тиган и ги слагаш да се пържат. Настъргваш домат с ренде и го изсипваш. Чакаш да се запържи повечко и после слагаш натрошено сирене и 1-2 яйца. Слагат се понакрая, защото те изгарят бързо :)

Аз така го правя.


Яйцата ги счукай първо в чашка, защото може някое да е развалено и да ти отиде труда навятъра :)
Домати не е задължително да слагаш, ако нямаш :)

И е важно, че не се слага сол, ако сиренето е солено. По-добре, ако ти липсва сол сложи чак като почнеш да го ядеш, защото иначе рискуваш да си в моята ситуация :) Цяла купа с миш-маш в хладилника от снощи. Не знам какво ми стана и се обръках така, а н всичкото отгоре сложих цяла средна лъжица и....

Napravih sii \:D/ sega hapvam mn mi e vkusno ama sigurno 6toto sam mn gladna :) mersi shadow4e

shadow4e
08-27-2007, 22:58
Мммм и на мен ми се дояде, ама без сол :lol:

ProstoAz
08-28-2007, 08:17
Мисля, че темата приключи, а и заглавието и трябва да е написано на кирилица!