PDA

View Full Version : Тъп въпрос :) Гейско ли е да кажа...



08-27-2007, 20:14
Едно момиче хареса 1 от нас ( ние сме 3ма авери, все сме знаедно от няколко години ) и ние се базикахме "какво ти харесва па на тебе бе ламе".
И накрая спряхме с лиготийте и аз споделих, че момчето е симпатяга и и има защо да го хареса.
Та тука следва въпроса -> това прави ли ме гей :-D ?
Смисъл ако някой е грозен ти ще си кажеш "малее баси грозника"
А като познаваш някой от години и си му авер, ще кажеш това което мислиш нали?
Та гейско ли е да го кажа :? ?

08-27-2007, 20:20
многоооооо.. многомного,ужасно много :-({|=

^Sam90^
08-27-2007, 20:22
Не, не е гейско. За това сте приятели - за да си казвате всичко.

DevilWish
08-27-2007, 20:22
Не е гейско [-X ,но има някой ](*,) момчета ,които не го приемат това и никога не биха казали за друг от техния пол ,че е хубав или нещо такова.
Можеш просто да кажеш точен е ,а и е симпатяга ;) Така ще се приеме 100% ,айде успех! :smt006

Leksi23
08-27-2007, 20:23
Е па що да е гейско :shock:

08-27-2007, 21:31
Едно момиче хареса 1 от нас ( ние сме 3ма авери, все сме знаедно от няколко години ) и ние се базикахме "какво ти харесва па на тебе бе ламе".
И накрая спряхме с лиготийте и аз споделих, че момчето е симпатяга и и има защо да го хареса.
Та тука следва въпроса -> това прави ли ме гей :-D ?
Смисъл ако някой е грозен ти ще си кажеш "малее баси грозника"
А като познаваш някой от години и си му авер, ще кажеш това което мислиш нали?
Та гейско ли е да го кажа :? ?
ндам яко. ти сигурно и пишки обичаш.

swords1010
08-27-2007, 21:38
Определено не е гейско. Та вие сте приятели ти му казваш това, което мислиш, няма нищо лошо в това. И все пак, зависи ти как го чувстваш. :wink: Аз също бих го направил. :wink:

swords1010
08-27-2007, 21:44
еми педалско е много ясно....
щом го виждаш за красив :shock:
педераска работа :smt013
Защо? Красотата е положително качество, защо да не го кажеш, на човек, който наистина е красив? Нещо от рода на:
"Та ти си красив, естествено, че ще те харесва."
Не бих си позволил да кажа обаче:
"Виж, не си кой знае к'во, не мисля че те харесва." :wink:

flyleaf
08-27-2007, 21:49
Ако някое момиче например каже на друго ,че е много красиво и симпатично ,и нещо от сорта ,вие за лесби ли ще я помислите ...едвали ,та защо да звучи гейско

swords1010
08-27-2007, 21:50
еми педалско е много ясно....
щом го виждаш за красив :shock:
педераска работа :smt013
Защо? Красотата е положително качество, защо да не го кажеш, на човек, който наистина е красив? Нещо от рода на:
"Та ти си красив, естествено, че ще те харесва."
Не бих си позволил да кажа обаче:
"Виж, не си кой знае к'во, не мисля че те харесва." :wink:
да те питам, ти педал ли си или си просто много разнежен :?
Не съм "педал". Просто казвам аз как бих постъпил. :-D И все пак, зависи от ситуацията, зависи от това аз какво чувствам, зависи и от човека който стои пред мен. Бих казал подобно нещо на човек, който се е отчаял, и не смята, че определено момиче би го харесала, за да го окоража, например (бих го казал и при други обстоятелства, ако момчето ме попита дали е красиво :-D , например), но има и ситуации, в които определено не бих казал подобно нещо. Пък и на моменти аз нямам много задръжки нито пък ме интересува какво биха си помислили околните за мен, може би и това играе някаква роля. :-D

swords1010
08-27-2007, 22:07
trt1989 в крайна сметка, от които и да съм, теб това не те засяга !!!

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 23:37
Е па що да е гейско :shock:

А де? :?:

miri6a gadno i gospoda
08-27-2007, 23:53
toq "swords1010" BAHTI pedala rofl

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 23:55
toq "swords1010" BAHTI pedala rofl

Я млъквай. :smt012

krem4et0
08-28-2007, 06:08
Не е гейско. Моя приятел е казвал на приятелите си-я, колко хубав си с тази прическа, с тези дрехи изглеждаш добре...........Аз ако кажа на приятелка, че е красива и секси, значи ли че съм обратна? Просто имам естетическо чувство!

hforce
08-28-2007, 06:50
ne e pedalsko
pedalsko e da si pregurne6 gadjeto a s drugata ruka da hvane6 tvoq priqtel za ruka i da podti4kvate po mosta na vliubenite i da kre6tite s cqlo gurlo "OBI4KAMEEEEEE SE" <- eto tova e pedalsko
priqtelkata mi est 6te6e da se prusne ot smqh... si4ki 6tqha da se prusnat ot smqh

pedalsko e i: su6tiq toq moi priqtel samo 4e s nqkuv drug (samo 2mata) s svaleni dunki i 2mata (samo po bokserki, a dunkite sa svaleno do dolu i edvam hodat) i go praat su6toto <- i tva ne e pedalsko

prosto e mnogo zdravo ligavene
ligavene e i kato se obarvame po zadnika ili kato hodime za ruca (praime go kato jenata me qdosa i po4vame da si praime na puk)

tva 4e si kazal na nqkuv 4e bil gotin/sladuk/krasiv i t.n. opredeleno ne e pedalsko v sravnenie s slu4kata na mosta na vliubenite (purvata, s mene koqto e, drugata ne q znam samo sa mi q razkazvali)

^Sam90^
08-28-2007, 08:15
оф, trt1989, напрао пръщиш от акъл! Момчето си казва кво мисли ти веднага "Педал!"... ебаси детската история =;
Еми, не е гейско, естетсвено - момчетата също имат очи, също имат вкус.... или само момичетата могат да определят кое е хубаво и кое не, а ние сме някви недоразвити?! Я, се замислете малко бе - напълно нормално е, особено щом са приятели..... :roll:

ChRiSTiaNo_07
08-28-2007, 08:49
:smt005 :smt005 :smt005 все едно да кажа,че Роналдо е як лелееее гей съъъъъъъъм #-o