PDA

View Full Version : Този бавен край....



08-27-2007, 21:46
Пишем си сякаш всичко е нормално. SMS-ите ти са изпълнени с нежност както преди... Всичко сякаш е нормално,а не е ... Вече не си до мен... Вече не си мой... А и нямам право да те искам само за себе си... Преди се обичахме безумно много и всичко беше като красива приказка....нашата приказка....но преди бяхме заедно... Прекарвахме заедно по половин ден,понякога по цял,а имаше и моменти когато не се отделяхме един от друг с дни.... Кравивата ни приказка.... Но както всичко хубаво...и тя привършва... Делят ни толкова километри.... И въпреки,че ти твърдиш,че това не ни пречи и ще можем да се справим...че чувствата ни са толкова силни че месеците разделени един от друг няма да са проблем.... аз не мога да го повярвам... Никога съм нямала причина да не ти вярвам,но сега сякаш сърцето ми показва,че нашата връзка няма бъдеще... Не е възможно такова момче като теб да издържи да вижда приятелката си през няколко месеца и така години докато тя завърши... Колкото и да е силна обичта ти към мен немога да го повярвам... Толкова съм щастлива че те открих.Ти си човекът който съм търсила толкова много години...А така ме е страх че ще те загубя.... и с нищо не мога да си помогна...

iveto89
08-28-2007, 06:52
mili4ka..napisanato ot teb e tolkova 4uvstveno,izpulneno s emocii i nai-ve4e istinska ,4ista,nepodpravena i silna lubov....ne moga da ti dam nito suvet,nito da i pomogna nqkaksi,znam samo edno,4e ne vinagi razstoqnieto razdelq,ponqkoga sblijava horata...priemi go kato edno predizvikatelstvo,s koeto trqbva da se spravite dvamata(zaedno) i ako uspeete....tova 6te ozna4ava,4e va6ite uvstva sa tolkova vuzvi6eni,4e ni6to i nikoi nqma da moje da gi pre4upi..mn uspeh i nai-ve4e kusmet s tvoq priqtel O:) 6te stiskam palci za vas [-o<

Insatiable
08-28-2007, 13:22
Еййй защо си така негативно настроена? Може би чувствата са отслабнали заради това, че не сте заедно постоянно? Недей да се отчайваш! Той те обича ... погледни с други очи на нещата, радвай се на всеки един миг прекаран с него колкото и да е кратък ... Не се предавай! :)

MoHuTo
08-28-2007, 13:27
Миличка това, че ви делят някакви километри не означава, че всичко е приключило...Това е просто една от трудностите, които живота поднася...ако успеете да се справите с нея, значи наистина любовта ви е много силна и истинска :wink: Успех, стискам ви палци :)

drfatt
08-28-2007, 14:18
Мда. Класическият момент, когато идеалите замирисват, а илюзиите и съмнението избуяват като уродливи бурени. Познат момент. Ще трябва да го изживееш и да продължиш напред. Това, което можеш да направиш е да запазиш приятелски отношения и някой ден... кой знае.

Gia
08-28-2007, 16:03
Истината е, че не мога да си предствя как се чувстваш, не съм била в такава ситуация. Но!!!, миличка, остави го той да реши. Докато ТИ!! мислиш по този начин, обричаш всичко. Накрая и той ще повярва, че няма смисъл. Щом ТОЙ ти казва, че може да се справи, значи е наясно с чувствата си към теб. Струва ми се, че това е просто шок от промяната и докато не се нормализират и уравновесят нещата в новата ситуация, ще ти е малко трудно.
В тази връзка има двама души, недей да си внушаваш, че знаеш какво мисли или ще направи той. Още повече, когато той по никакъв начин не е намекнал, че не вижда бъдеще.
Мисли позитивно и вместо да му обясняваш как той не те обича, му кажи колко ти го обичаш. Вместо да се притесняваш от това, че го искаш и го обичаш, му позволи да ти даде нежността и обичта, която той иска да ти даде.
:)

sexy_for_you
08-28-2007, 17:25
Еййй защо си така негативно настроена? Може би чувствата са отслабнали заради това, че не сте заедно постоянно? Недей да се отчайваш! Той те обича ... погледни с други очи на нещата, радвай се на всеки един миг прекаран с него колкото и да е кратък ... Не се предавай! :)

Успех!

meaningless
08-28-2007, 17:28
Уви, има много вярно :smt012 В момента съм в подобна ситуация и мога да си представя как се чувстваш... Ако е писано да сте заедно, ще сте. Ако не - има и други :)

koalka
08-28-2007, 17:28
Явно наистина обичаш това момче...Тогава защо не опиташ с него?Нищо, че няма да се виждате всеки ден, опитайте, не за друго, а защото се обичате. :wink:

Presley
08-28-2007, 17:31
Насйтина е доста чувствено.Явно доста ти тежи...
Но,както каэаха и другите-не се отчайвай.Мисли по-поэитивно.Эащо да е краят на прикаэката?Не говори така...!Може пък да е началото и тепърва всичко да предстой.Края ще е ,ако няма чувства,а ги има.И при това са доста силни..!Щом има любов и желание и от двете страни,эначи ще успеете.Той ти го е каэал,повярвай му.Километрите може да не се окажат чак такъв проблем,а дори едно добро иэпитание эа любовта ви.Когато това свърши може би ще бъдете 100 пъти по-щастливи.Айде горе главата и не се натъжавай,пишейки подобни неща.

Presley
08-28-2007, 17:32
Явно наистина обичаш това момче...Тогава защо не опиташ с него?Нищо, че няма да се виждате всеки ден, опитайте, не за друго, а защото се обичате. :wink:
Какво да опитват,като те са эаедно?!.

08-29-2007, 15:14
Ste se spravite ako trqbva da ste zaedno.Ako sudbata e re6ila 4e ste ste ni6to nqma da e sposobno da vi razdeli.Uspeh

08-29-2007, 17:09
Tova e po4ti kato moqta istoriq... Razbiram te mili4ka, znam - mnogo e tejko, no mislq 4e mojete da se spravite, varpeki vsi4ko. 6te izdarji6 i ti i toi, 6te vidi6 ako naistina 4uvstvata vi sa tolkova silni vremeto nqma da vi popre4i. Az ve4e prejivqh edna takava godina i mislq 4e 6te moga da prejiveq i vtorata, taka 4e gore glavata. Pri men ne6tata sa takiva, 4e go vijdam za 3 meseca v godinata... Ne se pritesnqvai, vremeto 6te mine barzo i pak 6te ste zaedno :)

MayKyTy
08-29-2007, 17:24
Еййй защо си така негативно настроена? Може би чувствата са отслабнали заради това, че не сте заедно постоянно? Недей да се отчайваш! Той те обича ... погледни с други очи на нещата, радвай се на всеки един миг прекаран с него колкото и да е кратък ... Не се предавай! :)
Успехче :)

BeBsItO
08-29-2007, 18:09
8-[ 8-[ 8-[ mislq 4e te poznavam. slu4aino gadjeto ti da e zaminalo v eng pri ba6ta si ? ina4e mn tajna istoriq.... zu4i6 mi kato edna priqtelka...... uspeh se pak ;)