PDA

View Full Version : Какво да правя..



.....
08-28-2007, 04:10
С приятеля ми сме заедно от повече от 3 години, напоследък не се държи толкова мило с мен, причината не е в това че не ме обича, напротив- сигурна съм в любовта му. Проблема според мен е в това че сме заедно много дълго време и някакси смята че вече няма нужда от такива неща и не те доказват любовта...как да ви го обясня... искам пак да е като преди.. тези ,,лиготийки'' много ми липсват :) като му спомена за това казва..ама нали не си мислиш, че не те обичам и т.н.... няма я интригата, нз как да го кажа. Не се държи лошо, но искам да чувствам любовта му постоянно (убедена съм в нея) . Абе ако някой все пак се опита да прочете тъпия ми пост дано го схване, едва ли някой който не е имал дълга връзка ще разбере. Иначе мн си го обичкам :smt007 и той мен, доказал ми го е хиляди пъти, ама разбирате за какво говоря..
П.С. аз съм на 20 той на 30 (по тази тема запазете коментарите за себе си :smt006 ) Поздрави!

08-28-2007, 04:30
mali 4estno kazano i na men mi se slu4i su6toto....az i moq priqtel sme zaedno ot 3 god. i pri nego tiq "mili ne6ta" bqha iz4eznali i kato mu kajeh 4e mi lipsvat, toi mi otgovara6e "prosto se 4uvstvam siguren v tebe, spe4elih te i sega prosto si mi dostatu4no blizka i mislq 4e nqma nujda ot takiva raboti"....i taka be6e izvestno vreme, bez "ligotinki" no......nz kak ne6tata se promeniha!!! otna4aloto mu dosajdah i mu kazvah 4e iskam da e kato predi, no posle sprqh.....mmmmmm sled izvestno vreme se skarahme za gluposti i se razdelihme.....sega pak sme zaedno i vsi4ko e prosto super......ima "mili raboti" no v umereno koli4estvo......

predlagam ti da proqvi6 turpenie, kakto se durji toi taka i ti.....nakraq i na nego 6te zapo4nat da mu lipsvat i 6te zapo4ne da ti gi dava.....neka da si po4ine malko....!!!!

USPEH

.....
08-28-2007, 06:06
И аз така си мисля да направя.. В крайна сметка ще разбере, че това не е доказване на любов, а просто нужда от нежност :) Благодаря ти мила , имам търпение за никъде не бързам :) грешката ми явно е че го засипвам с целувки , в очакване и той мен :) Не оставайте с грешно впечатление, прегръща ме целува ме казва ми че ме обича, но не колкото аз искам :) Та отсега почвам умерено =; хаха дано да проработи :smt006

П.С... Извинявам се , че занимавам форума с такива глупости, но просто това ме вълнува, ...хората се разделят, изневеряват си, аз...

Korni_ReSeRvE
08-28-2007, 06:06
i az sum suglasna s tova da ima6 turpenie.az su6to sum imala seriozna dulga vruzka i tiq ne6to sa mi lipsvali,no s vremeto ili svikva6 ili prosto i na nego po4vat da mu lipsvat. ;-)

iveto89
08-28-2007, 06:35
emi gledai samo da ne se glavozamae6 i nai-nakraq da go zagubi6..zaradi takiva igri4ki.......no vse pak ako misli6,4e tova e na4inut..prosto deistai ...mn kusmet i uspeh sus strategiqta ti

for_your_love{}
08-28-2007, 06:55
еми да така става с времето любовта еволюира и няма какво да направиш,за да варнеш времето назад моя савет примири се със ситуацията