PDA

View Full Version : Къде и как да срещнем новата любов?



алисия16
08-28-2007, 05:01
Здравейте ;)

Вече от близо 4 месеца сам разделена с бившия си приятел.Накратко между нас вече никога не може да има нищо,защото освен,че се разделихме със скандал оттогава не сме си проговаряли.Мене много ме болеше,защото много го обичам.
През тези месеци се отчайвах,но ми писна.Той е продължил напред,а аз гледам в миналото. :? Това ми дава някаква сила да гледам напред и да се замисля затова,че вече искам нова любов.Готова съм.
Въпроса е как и къде да срещна друго момче.Не търся просто поредната свалка.Искам нещо сериозно.С бившия ми приятел бяхме заедно близо 3 месеца.Не е кой знае какво,но си прекарвахме много хубаво.Сега искам нещо,което също ще ме кара да се чувствам добре.Но къде и как да го срещна?Знам,че въпроса е малко глупав.Има с кого да бъда...но аз искам някой,с който тепърва да се запозная и да усещан онази сладка тръпка преди среща :) Някакви съвети? :smt008

Korni_ReSeRvE
08-28-2007, 06:02
vij nikoi nemoje da ti kaje kude da sre6tnes lubovta si i koga da stane tova.si4ko s vremeto si.kogato togava,kolkoto pove4e tursi6 tolkova pove4e tq se otdale4ava ot teb.

teenkopele
08-28-2007, 06:05
Тя сама ще те срещне в най-малко очаквания за теб момент.

Sarabi
08-28-2007, 06:16
На бой с възглавници :-D .

iveto89
08-28-2007, 06:31
vij mili4ka,kogato 4ovek tursi...........ne namira,za6toto ne6tata stavat po estestveniq si put,kolkoto i da iska6 da q sre6tne6(tazi golqma lubov)....nqma da stane,ako ne se ostavi6 po te4enieto na jivota.i zapomni edno ...hubavite ne6ta se slu4vat kogato nai-malko gi o4akva6...kusmet

for_your_love{}
08-28-2007, 07:02
ако очакваш да намериш някого еи тей на някое специално място,където се среща любовта... :smt005 хах в грешка си не ти ще намериш любовта-а тя теб :smt016 :smt016

Sweet__baby
08-28-2007, 07:26
Излизай по-често навън с приятели, може да те запознаят с някое момче... Или пък направи си регистрация във flirt4e.com (както направих аз-запознах се там с моето момче и след 2 месеца се видяхме и потръгна всичко..) :lol:
:wink:

Presley
08-28-2007, 08:06
Да,глупаво е.Хубявото е поне,че эваеш.
Эа това няма рецепта.Няма и правилник,който да следваш.Нещата просто се случват.Това е.И да търсиш и да не търсиш,или има,или-няма.Чакай и се надявай-това е.
Хубаите неща стават сами. Да се надяваме ,че това клише е вярно.

Samotno_Angel4e
08-28-2007, 08:43
Az otdavna tarsq i ni6to ne namiram... 8-[ Naposledak pove4e gledam kak da si jiveq jivota palnocenno pak... se nadqvam,4e tazi lubov 6te me navesti nqkoi den...Napravi i ti sa6toto...6toto dokat tarsi6 toi jivota si minava i zaminava....

seksi_kote_f
08-28-2007, 08:56
еми поогледаи се около теб излизаи насам на там с приятели по дискотеки все някъде там ще е Успех :)

flowerlina
08-28-2007, 08:56
Най-неочаквано :D Любовта винаги идва,когато най-малко я очкваш :wink:

rihannka
08-28-2007, 10:35
nqma mqsto i vreme kadeto da sreshtnesh mom4eto koeto iskash.takache pochakai i vse shte se poqvi.uspeh mila

Exoras
08-28-2007, 10:52
кога и къде да си уговорим среща ? :smt006

Късмет ви пожелавам на всички иначе ;) И аз си търся момиче по същите причини, но не много активно де :P Някакси гледам да не хлътвам много силно, ако наистина се влюбя не мисля за нищо друго, освен за момичето, а това в някои случаи ми пречи :?

deani
08-28-2007, 11:22
ey..bqh kato tebe i to mnogho skoro i pak 3 meseca no sa dostatu4ni za obvurzvane i mnogo silna lubov.noo veche ne se obvurzvai tolkova mnogo za momche prosto gledai na tqh kato nova dreha ili neshto takova ...no tvoqta lubov shte doide suvsem neochakvano kakto moqta v prekrasen den shte doide noo nqma misul da se rovij iz saito kato flirt4e.aha.inpuls.sladur4e..tfa sa bezmislici prosto si jivei jivota i gledai samo napred i gledai da se veselish poveche s priqteli :P aide ot mene mnogo usmivchici i :smt008

AFT
08-28-2007, 11:26
И сега какво? Всички стигнахте до един и същи извод - няма смисъл да търсиш любовта, защото тя сама ще те намери. Нали? Е, тогава защо продължавате да пишете едно и също? :-k

алисия16
08-28-2007, 15:45
Благодаря ви за отговорите.Междудругото аз срещнах това момче,което се опитвам да забравя ей така супер неочаквано.Май си е така.Няма смисъл от търсене.Оставям се на течението и няма да се отчайвам обещавам. ;)

Exoras
08-28-2007, 19:28
И кво стана като го срещна? Между другото аз съм на мнение, че никога, ама никога в този живот трябва да оставяш каквото и да било да "върви по течението". Колкото пъти съм го правил, толкова пъти съм си казвал да не го правя никога вече ! Същото е и с любовта. Търси я! Важно е, защото количествените натрупвания, както всички знаем водят до качествени изменения. Ако можеш да го разбереш, значи знаеш за какво говоря. (Това към авторката на темичката)

Ми това е от мен за сега ;)

iNl0Ve_wItX_liFe
08-28-2007, 19:53
И сега какво? Всички стигнахте до един и същи извод - няма смисъл да търсиш любовта, защото тя сама ще те намери. Нали? Е, тогава защо продължавате да пишете едно и също? :-k
Само ми е интересно, щом никой не търси.... тогава кой ще ги намери?! :-k

Бай Гроздан
08-28-2007, 20:11
оффф какви тъпи въпроси...
1.излизаш на улицата. (гол/а за да привличаш повече внимание и от 2-та пола ;))
2.викаш с целия си грачещ глас "ЛЮБОВВВВВВВ КЪДЕ СИ ПОЯВИ СЕ НЕ СЕ КРИИ" или нещо такова
3-то и последно-обикаляш сички улици,магистрали,тъмни скрити улички блокове и къщи докъто изпълняташ т 2 8)
и ето ти се някъде любовта ще те издебне в някое тъмно ъгълче...
и тихо :-$ тва е рецептата на баба да не я кажете на някои че съм обезглавен...

AFT
08-28-2007, 20:12
И сега какво? Всички стигнахте до един и същи извод - няма смисъл да търсиш любовта, защото тя сама ще те намери. Нали? Е, тогава защо продължавате да пишете едно и също? :-k
Само ми е интересно, щом никой не търси.... тогава кой ще ги намери?! :-k

#-o Шегуваш ли се? :-s

assd
08-28-2007, 20:14
аз знам къде - у кръчмата под масата :D

iNl0Ve_wItX_liFe
08-28-2007, 20:21
И сега какво? Всички стигнахте до един и същи извод - няма смисъл да търсиш любовта, защото тя сама ще те намери. Нали? Е, тогава защо продължавате да пишете едно и също? :-k
Само ми е интересно, щом никой не търси.... тогава кой ще ги намери?! :-k

#-o Шегуваш ли се? :-s
:smt005

teenkopele
08-29-2007, 00:37
На бой с възглавници :-D .

Ах тии... :smt060 доста добра идея!

BAYO
08-29-2007, 05:29
Защото тва което пишат е едно шибано тъпо клише ..... което дори е казано в преносен смисъл. . . . обаче нали искат се напраят на умни и го повтарят ..... ма са малки и не разбират кфо говорят ..... щала да дойде сама .ОМФГ ..... неа да коментирам тая фраза, че ми идва да се издрайфам в/у кучето ..... #-o

AFT
08-29-2007, 10:44
И сега какво? Всички стигнахте до един и същи извод - няма смисъл да търсиш любовта, защото тя сама ще те намери. Нали? Е, тогава защо продължавате да пишете едно и също? :-k
Само ми е интересно, щом никой не търси.... тогава кой ще ги намери?! :-k

#-o Шегуваш ли се? :-s
:smt005


Разбирам те. :wink: И аз не бях от много умните докато слушах Джеси. Пф, чак сега като се замисля, се сещам, че приятелката му е много хубава. Сигурно не съм го осъзнавала преди, защото я мразех. :smt005 Ехх ...

Valar
08-29-2007, 10:48
Много точно AFT! :wink:

Nafarforiii
08-29-2007, 19:13
Стой по цял ден в кенефа там е пълно с любов и с други арни раоти