PDA

View Full Version : Още един въпрос за презервативите...



08-28-2007, 08:09
Извинете ме за вероятно тъпия въпрос, но възможно ли е да правя секс с презерватив и върху него(презерватива) да се е образувала такава малка дупчица, че дори да не съм разбрал, че я има? Мислех си, че презерватива като се спука, се раздира целия...
И още нещо, колко време е нормално да закъснее цикълът на момиче, на което обикновено не и закъснява повече от 1-2 дни?
Благодаря ви предварително.

KimBerLy1912
08-28-2007, 08:26
Ми да....възможно е по принцип...на мен само веднъж ми се беше случвало...авера ми тамън го сложи и забелязахме че е нещо дефектен.....не беше дупчица...ем едно такова изтънено....предположих че ако го използваме,ще се скъса...и....го сменихме :wink: А иначе докато го ползваш да се скъса на малка дупчица..едва ли...по-скоро си е бил дефектен...но не сте го забелязали :wink: Другия път по-внимателно :wink:
Колкото до втория ти въпрос-има милион фактори (а и теми :!: ) за закъснението на цикъла...-притеснение,климат,някаква диета ако е пазила....куп са факторите :wink: Но и не забравяй че при някои момичета цикъла не се установява редовно дори и до края на пубертета...нормално е да закъснява :wink: По-голяма рядкост са случаите с редовен цикъл :wink: Изчакайте още 5-6 дена и ако все още се притеснявате и не и е дошло-тест :wink: Успех :smt006

08-28-2007, 08:39
Не, аз не съм сигурен дали е станало нещо такова, като дупчица, всичко си изглеждаше ... на мястото. Ама една позната пося зрънцето на съмнението в мен, че незнам си коя нейна приятелка така забременяла и изобщо не били разбрали че бил скъсан презерватива и ей такива работи, та аз сега затова съм на тръни(да добавя и че приятелката ми е непълнолетна(на 16))
Което ме навежда и на въпроса с абортите без необходимото разрешение от родител - има ли лекари които биха направили подобно нещо?

П.П.: Благодарско за предния отговор:)

KimBerLy1912
08-28-2007, 08:47
Не се панирай прекалено-при правилно поставения презерватив шанса да се скъса е по-малък от 1%..... :wink: Тъй че споко :wink: Доста ти е рано още за аборти и незаконни деца,споко :lol: :wink: Просто не се притеснявайте не виждам смисъл..има хора,които с години се опитват да си направят деца..и не успяват...едва ли вие сте успели....щом си бил с презерватив,споко сичко е наред :wink: Просто като го слагаш го оглеждай внимателно,изтисквай му там резервоарчето за да не влезе въздух,щото ако влезе може да се пръсне :| И тфа е :wink: И кажи на мадамата да не се притеснява,защото така може да и закъснее още повече :wink: И да добавя че започването на полов живот понякога разбърква цикъла....не мога да си го обясня,обаче съм чувала че е така :wink: Айде със здраве и винаги ползвайте презервативи :wink: