PDA

View Full Version : Максим Стависки и катастрофата-трябва ли известните да....?



find_m3
08-28-2007, 10:09
Максим Стависки и катастрофата-трябва ли известните да минават между капките?

Световният шампион по фигурно пързаляне Максим Стависки е причинил снощната тежка катастрофа на пътя Приморско - Бургас, при която загина един човек, а момиче е в кома в тежко състояние.

Максим е навлязъл с управлявания от него джип Хамър в насрещното движение. Проверка с дрегер е установила наличие от 1.2 промила алкохол в кръвта му.

Полицията в Бургас потвърди информацията на БГНЕС, че при проверката с дрегер действително е отчетено наличието на алкохол. Днес се очакват резултатите от кръвната проба.

Инцидентът стана в 19.45 ч. снощи на десен завой в района на река Ропотамо. Стависки е бил сам и управлявал джипа си Хамър. Той не е пострадал сериозно при инцидента и не се е наложило да му бъде оказана медицинска помощ.

В катастрофата са участвали и две леки коли - Ауди и Хонда Сивик. Повторният оглед на мястото на катастрофата край Ропотамо по пътя Приморско - Созопол вече приключи.

На водачите на джипа Хамър-3 Максим Стависки и лек автомобил Ауди-А4, е извършена проба с дрегер. Той е отчел наличие на алкохол в кръвта на Максим Стависки, потвърдиха от полицията в Бургас.

Взета е кръв за анализ, който да покаже алкохолното съдържание в кръвта. По случая е образувано досъдебно производство. Своевременно е запознат дежурният прокурор от Окръжна прокуратура Бургас Огнян Стоянов.

Провеждат се необходимите процесуални действия. Назначени са автотехническа и химична експертизи. От полицията потвърдиха, че джипът на Стависки е навлязъл в насрещното платно и се е ударил челно в леката кола Хонда.

При катастрофата загина шофьорът на Хонда-та Петър Петров, а возещата се на задната седалка в ляво 18-годишна Мануела Горсова е в кома, с опасност за живота в бургаската болница.

Взета е кръв за анализ, който да покаже алкохолното съдържание в кръвта
Взета е кръв за анализ, който да покаже алкохолното съдържание в кръвта
Возещата се на задната седалка от дясно в същия автомобил - Йоана Шопова, 19-годишна, е настанена в МБАЛ - Бургас, с комоцио, без опасност за живота.

В болницата е и возещият се на предната седалка в дясно Валентин Петров, 17-годишен - брат на шофьора. Той е с контузия на гръден кош, без опасност за живота.

Максим Стависки е сред известните лица - участници в кампанията "Ако си пил - слез, искам да стигна жив".



Другата точка ,която искам да засегна е породена от един репортаж за депутатите и това ,че те самите измислят закони по пътищата ,а карат безрасъдно и после се оправдават като деца....

Какво мислите трябва да стане с Стависки?

thefreak
08-28-2007, 10:12
Имаше таква тема вече.

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 10:19
Като.. чух.. тая новина.. не можах да повярвам.. понеже аз него мн го харесвам.. както и Албена.. просто не съм го очаквала.. ама.... :?

За да е справедливо.. трябва да го осъдят.. за колкото си трябва... там.. това че е известен.. не го оправдава въобще... :wink:

OtherDimension
08-28-2007, 10:21
каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..

namina
08-28-2007, 10:24
доста дискотиран въпрос..............но............той си заслужава да си изгие в затвора.........това е мойто мнение и никой няма да го промени..... поне е богат може да даде пари на ущетените от него хора...........

nikinkaa
08-28-2007, 10:34
определено не!това че е известна личност не означава че можеш да си правиш каквото искаш! [-X :?

mir4ovski
08-28-2007, 10:38
smqta se 4e pri nad 4etiri promila 4ovek e martav taka 4e maksim e bil mn piqn ne smqtam 4e trqbva da my se razmine nezavisimo kolko e izvesten

Kisses_P
08-28-2007, 10:39
След като кара в нептрезво състояние,предизвиква катастрофа и отнема човешки живот трябва да бъде наказан.Размина му се само защото е известен и е лице на кампанията да не се кара пиян.НЕ се и учудвам.

$ Angel $
08-28-2007, 10:46
Аз мисля,че едва ли е толкова важно дали е пил 2 или три водки "Финландия",дали промилите му са под или над 1.2 .
Страшното е ,че той уби човек,младо момче,стягащо се за сватбата си .Петър е трябвало да се ожени на 27 октомври!
Годеницата му стана вдовица-преди да стане булка!А Максим просто смъртоносно изпързаля наивно възторгващта му се до вчера България!
Хората наистина обичаха дуото -Алби и Макс!Даваха им ордени ,общински терени ,правеха ги рекламни лица на кампании!
Включиха се преди време в поредната с наслов-"Ако си пил -слез,искам да стигна жив".
И хората са му вярвали!Онзи,23 годишнят ,пометен от Хамъра ,сигурно и той е слушал умните съвети по радиото.
Не е карал пил ,в мъртвото му тяло не е открит алкохол!
Но не стигна жив!
Защото един пийнал национален герой го удари смъртоносно!Животът е ужасно несправедлив!
Какво пък толкова........"Умри ,заспи,не повече "успокои ни класикът Шекспир!"Като куче" е добавил един герой.
Позорът тежи много повече от славата ,като 3-тонен "Хамър "е.
Това е от мен!Моето мнение!Съжалявам ,ако съв обидила феновете на Максим и Албена,но аз мисля ,че съм права???

Communist
08-28-2007, 10:47
Затвор!
Всички сме равни пред закона :x

08-28-2007, 10:56
каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..
е тва незначи че може да убива хора?
По тази логика, може да взриви сграда и пак ще му бъде простено :x

sweet_f4e88
08-28-2007, 11:10
Определено известните личности не са имунизирани срещу катастрофи и както всеки един друг човек трябва да си понесат последствията!

ArTanDra
08-28-2007, 11:15
Еми пил е ще си носи последствията.Ако бях на родителите на момчето щях да го съдя до дупка.А известните , че се разминават така си е. Карат с превишена скорост , пияни и пр. , а полицаите не ги спират , не ги глобяват , защото им имат страха.И пожелавам на всеки , който кара пиян или бърза като идиот (незнайно защо да се прави на велик за да види колко "вдига" колата му) да не стигне далеч.

Reed
08-28-2007, 11:19
А всъщност какво наказание му наложиха? :-k

Disrespect
08-28-2007, 11:19
той и да го беше нарязал на парчета с бръснарско ножче пак нищо нямаше да стане ..

правосъдие няма никъде вече...парите въртят света

namina
08-28-2007, 11:27
Затвор!
Всички сме равни пред закона :x


подкрепям другара Communist =D>

find_m3
08-28-2007, 11:42
Имаше таква тема вече.

Съжалявам не съм видяла :roll:

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 11:46
Ами... каквото и да заслужава.. каквото и да не заслужава... няма смисъл да се говори.. и той като другите.. ще остане безнаказан.. :?

find_m3
08-28-2007, 11:55
Абе оня ден гледах репортаж по нова за депутатите дето издават законите по пътищата.Как карат без колан и спират където си искат.Баща ми се скъса да псува ,щото той веднъж ще е без колан и ще го глобят ,а тия смърфове си карат и се оправсават тъпо "ама аз тъкмо щях да си сложа колана" или "аз по принцип не съм много съвестен шофьор " :shock: е къв си тогава бе деба????

aniezina
08-28-2007, 12:03
естествено че ще мине между капките, и всичко ще се забрави, все едно някой помни как Кирил Маричков уби една жена на място, а нейната снаха принуди да стои година и половина в гипсово корито, не естествено защото бе в разщвета на групата и успеха си-всичко се забрави, така ще стане и с максим-сега той е на върха-най-добрия в света-всичко ще мине и отмине и ще се забрави, момчето ще си изгние в гроба а останалите вечно ще имат някакви травми окато той ще продължи да си живее живота и да е облагодетелстван от всеки и всичко-такъв е живота...

08-28-2007, 12:24
Мисля, че това, че е известен не го прави невинен! Вместо да се подготвя за олимпиадата в Пекин, да го бяха тикнали в затвора, където му е мястото след като уби невинен човек! А уж беше в кампанията - НЕ КАРАЙ ПИЛ! :? Жалка история - нямаме правосъдие.

OtherDimension
08-28-2007, 12:27
каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..
е тва незначи че може да убива хора?
По тази логика, може да взриви сграда и пак ще му бъде простено :x

ти можеш ли да четеш ?
и да отиде в затвора и да не отиде, с него и Албенка е свършено..

08-28-2007, 12:29
естествено че ще мине между капките, и всичко ще се забрави, все едно някой помни как Кирил Маричков уби една жена на място, а нейната снаха принуди да стои година и половина в гипсово корито, не естествено защото бе в разщвета на групата и успеха си-всичко се забрави, така ще стане и с максим-сега той е на върха-най-добрия в света-всичко ще мине и отмине и ще се забрави, момчето ще си изгние в гроба а останалите вечно ще имат някакви травми окато той ще продължи да си живее живота и да е облагодетелстван от всеки и всичко-такъв е живота...

какво за Кирил Маричков? Кога и какво се е случило, моля някой запознат да разкаже по-подробно.

Благодаря

aniezina
08-28-2007, 12:29
Мисля, че това, че е известен не го прави невинен! Вместо да се подготвя за олимпиадата в Пекин, да го бяха тикнали в затвора, където му е мястото след като уби невинен човек! А уж беше в кампанията - НЕ КАРАЙ ПИЛ! :? Жалка история - нямаме правосъдие.а според теб как ще спечели още медали и призове за България от затвора-не е правилно но наистина нямаме правосъдие, но както казах всичко ще се забрави както стана с маричков...и не, не е изгорял-той ще си продължи живота и да печели медали-нали мислуха да се оттеглят-сега няма да го направят за да покрият злодеянието му с лаври за българия-още медали...ще видите че така ще стане...жалко-но истина...

08-28-2007, 12:30
каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..
е тва незначи че може да убива хора?
По тази логика, може да взриви сграда и пак ще му бъде простено :x

ти можеш ли да четеш ?
и да отиде в затвора и да не отиде, с него и Албенка е свършено..

Със сигурност е свършено със спорта, но защо продължавам да чувам, че се подготвят за следващата олимпиада? Умът ми не го побира.. :-k

find_m3
08-28-2007, 12:31
каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..
е тва незначи че може да убива хора?
По тази логика, може да взриви сграда и пак ще му бъде простено :x

ти можеш ли да четеш ?
и да отиде в затвора и да не отиде, с него и Албенка е свършено..

мм не е свършено,още една титла и никой няма да помни за тая случка

aniezina
08-28-2007, 12:34
естествено че ще мине между капките, и всичко ще се забрави, все едно някой помни как Кирил Маричков уби една жена на място, а нейната снаха принуди да стои година и половина в гипсово корито, не естествено защото бе в разщвета на групата и успеха си-всичко се забрави, така ще стане и с максим-сега той е на върха-най-добрия в света-всичко ще мине и отмине и ще се забрави, момчето ще си изгние в гроба а останалите вечно ще имат някакви травми окато той ще продължи да си живее живота и да е облагодетелстван от всеки и всичко-такъв е живота...

какво за Кирил Маричков? Кога и какво се е случило, моля някой запознат да разкаже по-подробно.

БлагодаряПреди няколко години-е няколконяколко около 10, кирил маричков леко подпийнал незнам от къде, пътувал край пловдив и нали е пийнал а и отгоре на всичко е най-великия БГ рокаджия се чувства като ар на пътя и си мисли че воже всичко. Навлиза в насрещното и за съжаление там шофира една наша семейна приятелка със свекърва си. Блъскат се челно...на Маричков нищо му няма но по-възрастната жена умира на място, аснаха и лежа година иполовина в гипсово корито и сека има проблеми със почти всичко във тялото си и най-вече костната система-заради сериозните счупвания, но всичко вече е забравено а маричков продължава да е кумр и да си е на свобода както ще стане и със ставийски...

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 12:35
Ест че не е свършено.. сега ще се готвят.. още повече и по упорито.. за да може случилото се да остане в миналото.. черното минало... на България... :?
политиците.. ще ги обсипят с пари... и ще им предоставят всякакви възможност само.. за да вземат... още 1-2 награди... и когато всичко утихне.. те пак ще са гордостта.. на Бг...
Горките семейства.... за съжаление... броят на починалите... пострадалите.. и страдащите.. ще се увеличава... докато някой не ни изкара от дълбокото блато... :(

Бате Сталин
08-28-2007, 12:37
Максим трябва да е в затвора доживот! Не може да си убил човек, карайки пиян и да минеш безнаказано... :? Нека има поне малко справедливост!

OtherDimension
08-28-2007, 12:37
каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..
е тва незначи че може да убива хора?
По тази логика, може да взриви сграда и пак ще му бъде простено :x

ти можеш ли да четеш ?
и да отиде в затвора и да не отиде, с него и Албенка е свършено..

мм не е свършено,още една титла и никой няма да помни за тая случка

съдиите знаеш ли с какво око ще гледат на фигурист-убиец?
веднага след инцидента го осъдиха жестоко по целия свят
защо?
защото е спортист, при това от световна величина.... пример за подражание
както се казва в Спайдър-мен :lol: , колкото е по-голям човек, толкова са по-големи и отговорностите му..

08-28-2007, 12:38
Не е честно нищо в тая държава! Заради глупостта на един известен човек, загина момче, което е щяло да се жени след няколко месеца и какво? НИЩО! Едно голяма нищо.. :x

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 12:38
Максим трябва да е в затвора доживот! Не може да си убил човек, карайки пиян и да минеш безнаказано... :? Нека има поне малко справедливост!

Хаха.. ти нещо мечтаеш.. справедливост и България.. тея думи не се връзват мой човек... и няма и да се вържат :wink:

sinful`girl
08-28-2007, 12:42
Това че е известен,не го оневинява. Известен,безизвестен....ВИН ВЕН!!! Убил е човек!!! Факт е,че е един от най-добрите ни спортисти,но спортта си е спорт,той няма нищо общо с "удоволствието" да пиеш ...и да караш пил! Ако беше някой безизвестен директно го тикват в затвора без някой да се интересува кой и какъв е. Само че нали тука става за Ставииски,световният шампион...въобще в България вси1ко е толкова връзкарско,че нямам думи. Тъпото е,че този "герой" участва в инициативата :"Ако си пил,слез,искам да стигна жив!" Какъв пример може да е той?! България ще загуби един добър спортист,но пък и един убиец. По вестниците се изписаха толкова много неща,как съжалява за това,което е станало,как от сега нататък ще промени живота си тотално. След дъжд качулка му се вика на това. Трябваше ли да промени животът на едни невинни хора,убивайки синът им,за да проумее,че трябва да промени своят. Надявам се най-накрая тази държава да докаже,че все още има някакво правосъдие и накаже Ставииски както подобава.

aniezina
08-28-2007, 12:43
Максим трябва да е в затвора доживот! Не може да си убил човек, карайки пиян и да минеш безнаказано... :? Нека има поне малко справедливост!

Хаха.. ти нещо мечтаеш.. справедливост и България.. тея думи не се връзват мой човек... и няма и да се вържат :wink:но едно време са били-дойдоха тея новите демократи ли са кви са и българия стана едно нищо-едно време гърците са подавали жалби само защото лъва на шипченския връх е гледал към тях-представете си каква сила е била българия за да открива голяма държава като Гърция умисъл и да се страхува само от погледа на една наша статуя-затова и лъва е обърнат на исток-към морето...а сега какво-нито закони, нито хората са хора-всеки затворен и егоистичен себик! не мисе живее в тази държава, предпочитам да живея във времето на втората световна -токава поне е имало ред, или комунистическия режим-пак всеки си е знаел мястото а сега-свобода но защо ни е тя? Все едно баба ми и дядо ми са я нямали, и са били 100 пъти по щастливи и са живели пълноценно имали са си детство ивсичко останало а сега момичетата се проебават истават курви още та 12 а момчетата се пропиват и на 11, няма казарма всички се изпедерастиха...ох спирам че почнах да се ядосвам :smt011

08-28-2007, 12:45
То цялото беззаконие е невероятно! Чак почвам да мисля сериозно и да се ядосвам.. :x

bqsna_teenagerka
08-28-2007, 12:52
известен не известен закона си е закон! да не е правил тази грешка!
всеки трябва да си търпи последствията!

aniezina
08-28-2007, 12:53
известен не известен закона си е закон! да не е правил тази грешка!
всеки трябва да си търпи последствията!е да но само ние "простата" младеж мислим така а това нищо не променя... :smt011

loyal_88
08-28-2007, 13:06
Еми жалко и за Максим и за Албена но щом е катастрофирал пиян трябва да го накажат. Преди даже се беше включил в кампанията карай умно стигни цял или нещо такова :lol:
А това е една от последните снимки на колата му преди катастрофата, даже го засякох в един айриш пъб, само че не погледнах какво пие :lol: http://img515.imageshack.us/my.php?image=1488fp5.jpg

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 13:18
Максим трябва да е в затвора доживот! Не може да си убил човек, карайки пиян и да минеш безнаказано... :? Нека има поне малко справедливост!

Хаха.. ти нещо мечтаеш.. справедливост и България.. тея думи не се връзват мой човек... и няма и да се вържат :wink:но едно време са били-дойдоха тея новите демократи ли са кви са и българия стана едно нищо-едно време гърците са подавали жалби само защото лъва на шипченския връх е гледал към тях-представете си каква сила е била българия за да открива голяма държава като Гърция умисъл и да се страхува само от погледа на една наша статуя-затова и лъва е обърнат на исток-към морето...а сега какво-нито закони, нито хората са хора-всеки затворен и егоистичен себик! не мисе живее в тази държава, предпочитам да живея във времето на втората световна -токава поне е имало ред, или комунистическия режим-пак всеки си е знаел мястото а сега-свобода но защо ни е тя? Все едно баба ми и дядо ми са я нямали, и са били 100 пъти по щастливи и са живели пълноценно имали са си детство ивсичко останало а сега момичетата се проебават истават курви още та 12 а момчетата се пропиват и на 11, няма казарма всички се изпедерастиха...ох спирам че почнах да се ядосвам :smt011

Съгласна съм... едно време е било хубаво... едно време е имало мн неща... (както казва дядо ми)... ама за съжаление вече не е едно време,... :( и няма да се върне...

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-28-2007, 14:26
Максим Стависки е сред известните лица - участници в кампанията "Ако си пил - слез, искам да стигна жив".

ето това не го знаех... и аз като чух не можах да повярвам...защото наистина много си го харесвам.. и него и албена.. страхотни са... разбира се че трябва да си понесе последвствията.. какво че е известен? това да не би да го прави в нещо различно от човек?!

malka_sladuranka
08-28-2007, 14:47
Ясно е какво заслужава такъв безотговорен човек - Под ножа.. Но дали ще се наложи някакво наказание..?

zvezdichkaaa
08-28-2007, 14:53
не мисе живее в тази държава, предпочитам да живея във времето на втората световна -токава поне е имало ред, или комунистическия режим-пак всеки си е знаел мястото а сега-свобода но защо ни е тя? Все едно баба ми и дядо ми са я нямали, и са били 100 пъти по щастливи и са живели пълноценно имали са си детство ивсичко останало а сега момичетата се проебават истават курви още та 12 а момчетата се пропиват и на 11, няма казарма всички се изпедерастиха...ох спирам че почнах да се ядосвам

Напълно те подкрепям толкова много момичета си мислят,че са номер 1 с къса пола,а за момчетата да не говорим (не искам да обиждам никой не поставям всички под общ знаменател).

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 15:26
не мисе живее в тази държава, предпочитам да живея във времето на втората световна -токава поне е имало ред, или комунистическия режим-пак всеки си е знаел мястото а сега-свобода но защо ни е тя? Все едно баба ми и дядо ми са я нямали, и са били 100 пъти по щастливи и са живели пълноценно имали са си детство ивсичко останало а сега момичетата се проебават истават курви още та 12 а момчетата се пропиват и на 11, няма казарма всички се изпедерастиха...ох спирам че почнах да се ядосвам

Напълно те подкрепям толкова много момичета си мислят,че са номер 1 с къса пола,а за момчетата да не говорим (не искам да обиждам никой не поставям всички под общ знаменател).

И аз съм съгласна с вас... и за тийновете и за политиците.. и за бизнесмените.. няма по важно нещо от парите... (има разбира се и изключения.. но те са толкова малко.. че са почти незабележими :wink: )
Уж бъдещето било в младото поколение.. че аз като го гледам.. то след 20 години... ще сме 2 пъти по зле.. :? ](*,)

sunny_flower
08-28-2007, 18:42
но едно време са били-дойдоха тея новите демократи ли са кви са и българия стана едно нищо-едно време гърците са подавали жалби само защото лъва на шипченския връх е гледал към тях-представете си каква сила е била българия за да открива голяма държава като Гърция умисъл и да се страхува само от погледа на една наша статуя-затова и лъва е обърнат на исток-към морето...а сега какво-нито закони, нито хората са хора-всеки затворен и егоистичен себик! не мисе живее в тази държава, предпочитам да живея във времето на втората световна -токава поне е имало ред, или комунистическия режим-пак всеки си е знаел мястото а сега-свобода но защо ни е тя? Все едно баба ми и дядо ми са я нямали, и са били 100 пъти по щастливи и са живели пълноценно имали са си детство ивсичко останало а сега момичетата се проебават истават курви още та 12 а момчетата се пропиват и на 11, няма казарма всички се изпедерастиха...ох спирам че почнах да се ядосвам



момчетата се напиват до припадак и си мислят че са мъже но жестоко се лъжат от тях няма да стане ништо защото вече я няма казармата за да ги направи истински мъже ,а на момичетата им дай само да тичат от едното та на другото гадже

koalka
08-28-2007, 19:01
Е, ясно е, че за някои правосъдие няма.Не знам обаче как ще се примирят семействата на пострадалите.Държавата може и нищо да не направи, обаче те няма да го оставят така, абсурд.

Neo-Communist Power
08-28-2007, 19:03
Не е честно нищо в тая държава! Заради глупостта на един известен човек, загина момче, което е щяло да се жени след няколко месеца и какво? НИЩО! Едно голяма нищо.. :xТи си един мръсен фашист :x Трябва да те баннат!

Valar
08-28-2007, 19:54
Всички в София знаят как Максим караше Хамъра...
Най-малкото може да спрете 2-3 таксита да ги разпитате ще ви разкажат,че кара като собствеик на света трезвен,та-камоли пиян!
Затвор до живот.

loyal_88
08-28-2007, 20:48
Не е честно нищо в тая държава! Заради глупостта на един известен човек, загина момче, което е щяло да се жени след няколко месеца и какво? НИЩО! Едно голяма нищо.. :xТи си един мръсен фашист :x Трябва да те баннат! Обмислял ли си да си посегнеш на живота? Ако не си ти е време...

LunaTriCk
08-28-2007, 21:03
Известни не, но обществено полезни - да. На фона на това, което е допринесъл(заедно с Албенчето) за България мисля, че трябва да мине метър, два или колкото е нужно.

beyond_transience
08-28-2007, 21:21
Мне. Основните "правила" важат за всички. Такова нещо като привилегии не би трябвало да има.

iNl0Ve_wItX_liFe
08-28-2007, 21:30
Ми бил е пиян и е убил човек. На горкия човек едва ли "му пука" къв е Максим Ставийски.
Ми трява да си го съдат там.Тва че е известен няма никакво значение!

HopeLesss
08-29-2007, 11:08
Максим трябва да е в затвора доживот! Не може да си убил човек, карайки пиян и да минеш безнаказано... :? Нека има поне малко справедливост!

Хаха.. ти нещо мечтаеш.. справедливост и България.. тея думи не се връзват мой човек... и няма и да се вържат :wink:но едно време са били-дойдоха тея новите демократи ли са кви са и българия стана едно нищо-едно време гърците са подавали жалби само защото лъва на шипченския връх е гледал към тях-представете си каква сила е била българия за да открива голяма държава като Гърция умисъл и да се страхува само от погледа на една наша статуя-затова и лъва е обърнат на исток-към морето...а сега какво-нито закони, нито хората са хора-всеки затворен и егоистичен себик! не мисе живее в тази държава, предпочитам да живея във времето на втората световна -токава поне е имало ред, или комунистическия режим-пак всеки си е знаел мястото а сега-свобода но защо ни е тя? Все едно баба ми и дядо ми са я нямали, и са били 100 пъти по щастливи и са живели пълноценно имали са си детство ивсичко останало а сега момичетата се проебават истават курви още та 12 а момчетата се пропиват и на 11, няма казарма всички се изпедерастиха...ох спирам че почнах да се ядосвам :smt011

Съгласна съм... едно време е било хубаво... едно време е имало мн неща... (както казва дядо ми)... ама за съжаление вече не е едно време,... :( и няма да се върне...

Как може да говорите за време, в което изобщо не сте живяли? Било по-добре? Какво му е било по-добрето? Чули недочули от бабите си и дядовците и вече било по-добре... ами и мойте така приказваха, но единственото хубаво нещо, което са ми казали е, че са имали пари да ходят на море и че е имало работа за всички. Сега поне можеш да изградиш бъдещето си сам - добро или лошо, а не да си зависим, контролиран и вързан. Вие дори не осъзнавате колко много неща са се променили оттогава. Съгласна съм, че освен добро, няма и лошо, но поне сега има възможности... почти неограничени! Имаш право да избереш какво да учиш, как да се развиеш, какъв да бъдеш, какво да говориш, как да живееш... Нещо, което е било невъзможно по времето на комунизма!!!


мм не е свършено,още една титла и никой няма да помни за тая случка

Гарантирам ти, че тази случка ще се помни... ще се помни от близките на загиналото момче и от тези на пострадалото момиче, което всъщност и аз познавам :|

Valar
08-29-2007, 11:31
Да бе да ще се помни!
Колкото някой помни момичето което бе прегазено от един наш известен артист!
Или жената с количка която прегази синът на небеизвестния Фатик!
Пффф помните ли ги изобщо! :roll:
Така е у нас .

find_m3
08-29-2007, 11:37
Известни не, но обществено полезни - да. На фона на това, което е допринесъл(заедно с Албенчето) за България мисля, че трябва да мине метър, два или колкото е нужно.

Е да бе Е*Е ме мене пързалянето йм да не са ми помогнали на мене?С кво?Ама това е човешки живот и е НЕПРОСТИМО ,ако ще папата да си!!Той ще се измъкне ,но ако съм на мястото на бащите на това момче и момичето ще го вържа за едно дърво и ще му счупя кракта на 100 места та да не може вече да пикае сам камоли да се пързаля :smt013

08-29-2007, 12:00
Не е честно нищо в тая държава! Заради глупостта на един известен човек, загина момче, което е щяло да се жени след няколко месеца и какво? НИЩО! Едно голяма нищо.. :xТи си един мръсен фашист :x Трябва да те баннат!

Ако преценят ще ме баннат :lol: Не си ври муцуната в чуждата паница

По темата - колкото и да не ми се иска ще мине безнаказано..

Neo-Communist Power
08-29-2007, 12:17
Не е честно нищо в тая държава! Заради глупостта на един известен човек, загина момче, което е щяло да се жени след няколко месеца и какво? НИЩО! Едно голяма нищо.. :xТи си един мръсен фашист :x Трябва да те баннат!

Ако преценят ще ме баннат :lol: Не си ври муцуната в чуждата паница

По темата - колкото и да не ми се иска ще мине безнаказано..Ти си един грозен и тъп фашист :lol:

SweetBunny
08-29-2007, 12:28
И аз бях изключително ядосана на тоя идиот. Каква съвест има да се включва в такава кампания против пиянството по време на шофиране. Какво ли му пука, присъединил се е само за реклама.Ако бях на негово място щях да потъна в земята от СРАМ......Ебати простотията.

Всички говорите за справедливостта, която трябва да възтържествува...може би сте прави...Но какъв е смисала...да иде и кфо....за какво??? Сякаш родителите на загиналия ще спрат да страдат.....По-добре да изплати някакви огромни суми като обезщетения. Ама наистина големи... и да продължава да си танцува.......с Албена. Поне нещо полезно да прави... :x :x :x
Идиот

Neo-Communist Power
08-29-2007, 12:29
Не е честно нищо в тая държава! Заради глупостта на един известен човек, загина момче, което е щяло да се жени след няколко месеца и какво? НИЩО! Едно голяма нищо.. :xТи си един мръсен фашист :x Трябва да те баннат! Обмислял ли си да си посегнеш на живота? Ако не си ти е време...Колко фашисти има тука бе? Те се множат като... :smt013

aniezina
08-29-2007, 13:08
Максим трябва да е в затвора доживот! Не може да си убил човек, карайки пиян и да минеш безнаказано... :? Нека има поне малко справедливост!

Хаха.. ти нещо мечтаеш.. справедливост и България.. тея думи не се връзват мой човек... и няма и да се вържат :wink:но едно време са били-дойдоха тея новите демократи ли са кви са и българия стана едно нищо-едно време гърците са подавали жалби само защото лъва на шипченския връх е гледал към тях-представете си каква сила е била българия за да открива голяма държава като Гърция умисъл и да се страхува само от погледа на една наша статуя-затова и лъва е обърнат на исток-към морето...а сега какво-нито закони, нито хората са хора-всеки затворен и егоистичен себик! не мисе живее в тази държава, предпочитам да живея във времето на втората световна -токава поне е имало ред, или комунистическия режим-пак всеки си е знаел мястото а сега-свобода но защо ни е тя? Все едно баба ми и дядо ми са я нямали, и са били 100 пъти по щастливи и са живели пълноценно имали са си детство ивсичко останало а сега момичетата се проебават истават курви още та 12 а момчетата се пропиват и на 11, няма казарма всички се изпедерастиха...ох спирам че почнах да се ядосвам :smt011

Съгласна съм... едно време е било хубаво... едно време е имало мн неща... (както казва дядо ми)... ама за съжаление вече не е едно време,... :( и няма да се върне...

Как може да говорите за време, в което изобщо не сте живяли? Било по-добре? Какво му е било по-добрето? Чули недочули от бабите си и дядовците и вече било по-добре... ами и мойте така приказваха, но единственото хубаво нещо, което са ми казали е, че са имали пари да ходят на море и че е имало работа за всички. Сега поне можеш да изградиш бъдещето си сам - добро или лошо, а не да си зависим, контролиран и вързан. Вие дори не осъзнавате колко много неща са се променили оттогава. Съгласна съм, че освен добро, няма и лошо, но поне сега има възможности... почти неограничени! Имаш право да избереш какво да учиш, как да се развиеш, какъв да бъдеш, какво да говориш, как да живееш... Нещо, което е било невъзможно по времето на комунизма!!!


мм не е свършено,още една титла и никой няма да помни за тая случка

Гарантирам ти, че тази случка ще се помни... ще се помни от близките на загиналото момче и от тези на пострадалото момиче, което всъщност и аз познавам :| но възможността за равитие ти дава и огромна възможност за пропадък, колкото и да ми говориш не можеш да ме обедиш че сега сме по-добре...а относно неусведомността ми-тук ще те разочаровам, знам доста за твое сведение, но както и да е , аз лично бих била щастлива ако СССР се въздигне отново с пълна мощ и България стане 13-тата социалистическа държава! Да живее комунизма!

HopeLesss
08-29-2007, 15:04
Ти съзнаваш ли, че комунизма ще ни върне десетки години назад?!? Съзнаваш ли, че България би била немислима без частната собственост, а при комунизма такава собственост не съществува. Разбирам, че е хуманно и справедливо да има едно безкласово общество, но аз съм твърдо против. Винаги е имало бедни и богати и винаги ще има.

Срамота за младо момиче като теб да иска да се върне комунизма. Нима не искаш да се развиеш като личност, или предпочиташ да работиш за общото благо и да се задоволяваш с посредствеността?!?

LunaTriCk
08-29-2007, 19:44
Известни не, но обществено полезни - да. На фона на това, което е допринесъл(заедно с Албенчето) за България мисля, че трябва да мине метър, два или колкото е нужно.

Е да бе Е*Е ме мене пързалянето йм да не са ми помогнали на мене?С кво?Ама това е човешки живот и е НЕПРОСТИМО ,ако ще папата да си!!Той ще се измъкне ,но ако съм на мястото на бащите на това момче и момичето ще го вържа за едно дърво и ще му счупя кракта на 100 места та да не може вече да пикае сам камоли да се пързаля :smt013

Никой не търси прошка. Просто Максим е полезен и не трябва да се изтърва такъв талант за една грешка.

namina
08-29-2007, 19:56
наш MAX се призна за виновен и са е под домашен арест май.... :-k =P~

UnaBletoLoVeU
08-29-2007, 20:07
Не съм чела предишните мнения така че сори, ако повтарям някое. НО НЕ Е ЛИ СМЕШНО?! Щом тези, които водят някакви кампании не спазват правилата, то кой ще го стори...Максим е говорил за тази кауза, призовавал е хората, снимал е реклами и накрая той пренебрегва всичко и се качва в колата пиян. Бил е спрян от полицаи на около 100 м от катастрофата, те са разбрали, че е пиян, но са го пуснали..и резултата е на лице. Това може да се случи само в България. Незаисимо колко е богат, добър, известен, доказал се спортист той е отнел човешки живот, а всъщност със зъби и нокти се е борил за "ако си пил-слез. Искам да стигна жив". Но явно това не важи заизвестните, за богатите....колко хиляди умират всеки ден, колко хора, които нито са пили, нито карат кола са жертва на пияни шофьори..някаква статистика сочи, че 1 на всеки 120 шофьори в Америка е задържан за алкохол в кръвта и , че на 32 минути приблизително умира по един човек...да, това е наистина жалко...

sinful`girl
08-29-2007, 20:14
Никой не търси прошка. Просто Максим е полезен и не трябва да се изтърва такъв талант за една грешка.

За една грешка,но ФАТАЛНА!!! Изключително тъпо изказване,извинявай много!! Има много безизвестни,но талантливи хора,които са полезни с нещо на страната си,но ако направят нещо нередно няма да ги гледат колко са талантливи,а колко са виновни и директно зад решетките. Полезен бил..... и с какво е полезен,с Хамъра си убиец ли? Ако питате мен,повече от него нищо няма да излезе. Най-малкото той ще се съсипе психически заради случилото се и повече няма да се занимава със спорт.

namina
08-29-2007, 20:29
подкрепям :arrow: sinful`girl =D> :!:

Lestat357
08-29-2007, 20:47
Колебах се дали да пиша по тази тема и то точно тук, но все пак ще го направя. Накратко и по максимално достъпен, според личната ми преценка начин.

Сравненията Ви с депутати и други държавни служители, често заобикалящи закона са повече от смешни. Първо защото това е първо нарушение на Максим и второ защото прилика просто няма. Това че някои са по-равни от другите що се отнася до паркиране, нарушаване на някои закони и други в повечето случаи дребни нарушения е така от дълги години. Факт е е също, че КАТ-аджиите са ни по-евтини от курвите на Орлов Мост, примерно. За да избегна тъп офтопик – това е просто като пример. Носиш ли 50лв в джоба си и с малко повече „късмет” можеш да си превишаваш с колкото искаш скоростта в, че даже понякоа и извън населено място. Жалко е, смешно, позорно, но факт. Тук е без значение дали лично аз или някой друг пишещ във форума го е правил това и дали би го направил – факт е че се случва пред очите ни всеки ден. Отново нещата опират до липса на контрол, но не ми се ще да повтарям вече казани от мен в друга тема неща. Дотук с ежедневието и дребните, понякога не чак толкова нарушения.

Случаят с Максим е коренно различен. Преди развиването на какви да е теории желателно е да се изчака окончателното съдебно решение и въобще някакво официално становище по въпроса. Преди това всички коментари, включително и този който пиша в момента са по-скоро разтягане на локуми и чесане на клавиатури. Не защитавам никого, но аз съм минавал по пътя където е станала катастрофата, макар и отдавна и въобще карал съм извънградско при подобни атмосферни условия и имам идея за каква видимост става въпрос, още повече че показаха и не една снимка. Количеството алкохол в кръвта му далеч не е толкова сериозно. Зависи и от килограмите му, за които така няма как да съм сигурен. Джипът управляван от него им го подариха (не знам дали не беше от “София Ауто) преди година, тоест той не си е купил нарочно такава голяма и тежка кола, за да се чувства защитен независимо как и в какво състояние я управлява. Загиналите при катастрофата са били в 15-годишен, вероятно в не особено добро техническо състояние Civic(от снимките).Цялата кампания „Не карай пил!” и множеството глупости изговорени в интервюта по списания, телевизия и т.н. от Красимир Костов беше смешна още от самото начало. Причина за мека казано ужасяващото нарастване на черната статистика всяка година не е алкохолът. Независимо от някои статистики. Причина са колите, които се купуват масово, техническото им състояние, желанието на всеки „cool dude” да сложи неончета, яки джанти и музика преди да смени гумите например. Причина е и това вродено желание на българина винаги да бъде пръв, при все че трафикът е постоянен. Не мисля, че Максим ще се отърве просто така и не желая това да се случи. Също и не вярвам. Просто опитайте се да погледнете нещата и от друг ъгъл. Сега се сещам за поне още 5 такива случки, една от най-пресните от които – служител на МВР прегази цяло семейство на пешеходна пътека в София пиян, избяга, предаде се после уж и го осъдиха условно.. Де да беше само един този случай.. За Кирил Маричков също бях чул, но помня че имаше доста неясноти по случая, защо няма как да знам. Пак повтарям – Максим Стависки ще бъде наказан адекватно, сигурен съм, най-малкото защото след толкова абсурди е необходима изкупителна жертва. Жалко за него и Албена и жалко, че колкото и да не искам да го кажа.. това няма да промени нищо. Дано греша. Стига вече война по пътищата!..




Пффф помните ли ги изобщо! :roll:
Така е у нас .

Някои помнят. Ще ми се да вярвам, че второто ти изречение (от цититата ми тук) не отговаря на истината или поне няма да бъде така още дълго.

malka_sladuranka
08-29-2007, 20:52
Никой не търси прошка. Просто Максим е полезен и не трябва да се изтърва такъв талант за една грешка.

Дали щеше да мислиш така, ако беше убил твоята приятелка месеци преди сватбата ви? Той оне един живот, както и съсипа този на момичето, което щеше да се омъжи за него, както и на близките и родителите му. Отделно момиче е в тежко състояние. И всичко това за какво? Защото трябва да си кара колата с 260км/ч и пил на всичкото отготе...
Според мен трябва да си изтърпи наказанието нали и той е човек. А нали всички хора са равни.. Независмо нали карат кънки или ролери....

LunaTriCk
08-29-2007, 21:08
За една грешка,но ФАТАЛНА!!! Изключително тъпо изказване,извинявай много!! Има много безизвестни,но талантливи хора,които са полезни с нещо на страната си,но ако направят нещо нередно няма да ги гледат колко са талантливи,а колко са виновни и директно зад решетките. Полезен бил..... и с какво е полезен,с Хамъра си убиец ли? Ако питате мен,повече от него нищо няма да излезе. Най-малкото той ще се съсипе психически заради случилото се и повече няма да се занимава със спорт.


2007

* златен медал на Световното първенството, Токио, Япония

2006

* златен медал на Световното първенството, Калгари, Канада

2004

* сребърен медал на Световното първенство
* сребърен медал на Европейското първенство
* национални шампиони
През 2007 е награден от президента Георги Първанов с орден „Стара планина“ първа степен „за изключителния му принос за развитието на физическото възпитание и спорта в Република България и т.н.
Ако трябва да се избира между живота на Максим и живота на онова момиче, везните клонят към Максим. Не, хората не са равни. А най-вече пък пред закона.
@malka_sladuranka, не е убил моята приятелка следователно няма смисъл да пълнем темата с "ако"-та, че няма да им се види края и ще замирише. :wink:

sinful`girl
08-29-2007, 21:19
LunaTriCk, Виж сега аз не отричам факта,че Максим е допринесъл много за България. Само че какво от това?? Дай сега защото е спечелил няколко медала и да го оставим безнаказано. Един човешки живот не се равнява на 2 сребърни и 2 златни медала ......Убил е човек,носи си последствията както си ги носят безизвестните хора. И хората по природа са равни,но за съжаление пред съда не са равни,защото единият е по-известен и по-богат от другия и затова той има повече привилегии.Точно това деление на богати и известни и бедни и безизвестви проваля цялата система в България...

LunaTriCk
08-29-2007, 21:50
Е аз не казвам да не бъде наказан изобщо, а да не го отстранят от състезания или затвор за дълго време. Пък то това деление го има откакто хората ходят на два крака. :wink:

~BoRn^InLoVe~
08-30-2007, 09:56
абе как може да говорите така бе?печеля два медала и мога да убия когото си искам щот съм известна и с парички и съм направила много за държавата #-o ама вие наистина не сте добре!лапешки акъл тцтцтц

LunaTriCk
08-30-2007, 10:05
всеки може да убие който си иска, просто известните и богатите се измъкват по-лесно. :wink:

Sm00th`0pEra7oR
08-30-2007, 10:24
МАксим могат да го отърват само заслугите му в спорта Нищо друго,но никой няма да върне загиналото момиче(май беше) Кво ги грей близките му че максим я седо я не 10тина години в затвора,но пък поне с кариерата му е свършено това трябва да е по голямото наказание :smt011

HopeLesss
08-30-2007, 11:34
Какво се очудвате... измъкват се съвсем обикновени хора, а какво остава за безсмъртните... като Максим и всичките други известни и безизвестни богаташи. Мисля, че не трябва толкова да наблягате върху това Максим да бъде осъден, колкото до това да има истински наказания за престъпленията!