PDA

View Full Version : Училище "Европа"



08-28-2007, 09:46
Може ли някой да ми каже как е там?Много ли е наговарино и общо взето кви са часовете ква е схемата?

Iria
08-28-2007, 09:58
аз съм ходила но като бях 1 клас, ами повече неща се научават :lol:

teenage_drama_queen
08-28-2007, 10:20
Ходих точно 3 месеца в европа и не ми хареса,не е натоварено,а системата не ми допадна,после се преместих в Британика (малко реклама) и съм много доволна ходя там от 5 години вече,препоръчвам ти го,Европата вече не е стока :wink:

IKisseDAGirL
08-28-2007, 12:34
Ходих в 3-ти и 4-ти клас, не е натоварено, но става само за тази възрастова група. Ако си по-голям/а, не мисля, че ще си удовлетворен/а от учебния план, леко несериозен е. Естествено ще усвоиш минималното, което се изисква, но ако си по-напреднала няма голям смисъл да ходиш :roll:

Briseis
08-28-2007, 13:29
Аз съм ходила 3 години на училища Европа и тази ми беше последна и взех FCE. Не е натоварено за малките наистина. Преди ходех за 2 часа, 2 пъти седмично. Тая година се измъчих - всяка събота от 9 до 12:30 плюс още един път седмично за час и половина. Определено научих много, но всичко си е до учителя. Ако имаш добър преподавател в училище, няма смисъл. Но аз не попаднах на такъв и затова се наложи да отида да уча на друго място.

vikc
08-28-2007, 17:15
Здравей! :smt006 Вече 8 години уча в училище Европа и съм много доволен. Преподователите и учебната база са на доста добро ниво.
Учебниците , по които учих миналата 2006/2007учебна година , бяха съвсем нови (от 2005 година). Успех! :D
П.П. Съвет: Няма да сгрешиш , ако се запишеш. 8)

Seducti0n
08-28-2007, 18:04
Учила съм 5 години английски език,в училища-,,Европа,,.Много съм доволна и системата ми допада.Госпожицата ми се оказа,много точна мацка и всичко беше супер.Не е много натоварено,целта е да не изпускаш материал и да си учиш редовно.Аз бях в учубен център-,,Възраждане,,. :wink:

dream_girl_13
08-28-2007, 18:08
От една година съм там и страшно много ми хареса! Е, може да е мааалко натоварено, но се научават ужасно мн неща. Което е супер, защото в училище си клатиш краката, а и не само това... :D Мн съм доволна от училище "Европа"! Аз ходя по два часа два пъти в седмицата.

B.Davis
08-28-2007, 18:23
Ходила съм там 9 години и определено си зависи от учителя.. Защото последните 2 години там бях при една, която беше за чудо и приказ.. Не знам как си взех FCE при положение, че тя ми преподаваше и затова като разбрах, че ако остана там ще ми е пак тя, през последната година си ходих отделно при една учителка.. Но мога да твърдя, че английския ми е на доста добро ниво и всъщност това, което знам съм го научила там.. И натовареността също зависи от метода на работа на съответния учител, всичко е толкова относително..

Sarabi
08-29-2007, 17:19
От 8 години ходя в Училища за Европа. Всяка седмица - два пъти по два часа. Според мен е идеалното частно даскало по английски. Програмата не е изтощително натоварваща, но никой не може да отрече , че здраво трябва да учиш, ако искаш да си на нивото. Методите на преподаване са много добри, даскалите едва ли не ти стават приятели. За 8 години не съм попадала на некомпетентен учител. Бях в учебен център " Плиска " докато не го затвориха, сега съм на Дондуков. Тази година взех ФЦЕ с особено задоволителни резултати като не съм бутвала у нас, всичко съм си научила в часовете.
Няма да сбъркаш, ако се запишеш там

teenkopele
09-02-2007, 15:29
Ходил съм в тези училища 4-5 години и мога да кажа, че без тяхна помощ нямаше да знам английския така, както го знаех сега. Като започнах там, знаех едвам числата и още 2-3 думи на кръст и не предполагах, че за толкова кратко време ще успея да науча толкова много, но уви...даскалите до един бяха много добри, както каза Сараби-то - с много добри методи на обучение.
Веднъж даже успях да отида на 2-ри кръг на олимпиадата, ама за 3-ти не ми стигнаха някви проценти. Абре това е друга история.
Иначе, ако не са го променили и ако не се бъркам, има 5 големи теста годишно, и имаш възможност, това вече не е задължително, ако искаш да правиш там някакви допълнителни такива, за които се заплаща, и за които след това получаваш допълнителни сертификати.
Успех. :)

koalka
09-02-2007, 17:26
А някой може ли да ми каже какви са цените там- в училища "Европа и "Училища за Европа"?

teenkopele
09-02-2007, 18:35
http://www.europeschools.net/main.htm

FlowerinesS
09-02-2007, 20:26
a chudih se nqkoi ot vas dali da si pravili otdelna grupa,ako vyobshte ima takava vyzmojnost?!Shtoto imae takava ideq ot klasa.. :roll: