PDA

View Full Version : Кой е най-странният сън който сте имали?



Korni_ReSeRvE
08-28-2007, 10:41
eho hora setihse edna temi4ka malko e tupa ama ni6to ta...Koi e nai stranniq vi sun koito ste ima li? :P


Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
т.1 от правилника!

VerryBerry
08-28-2007, 10:43
abe ima6e podobna tema..ama karai..
poprincip sanuvam ko6mari..mn sa dalgi za razkazvane :::

08-28-2007, 10:46
i az predi sunuvah samo ko6mari ama sq ne6to naposleduk....sunuvah kak s edin kon obsujdahme obrazuvatelnata sistema kato se subidh se za4udih dali ne sum nenormalna ama... :smt005

AFT
08-28-2007, 10:50
Кошмарите се опитвам да ги забравя, затова ще разкажа един ... странен, но не страшен сън. :-D
Таа, сънувах как отивам на гости на баба ми и с мен са сестра ми и майка ми. Влизаме в къщата на баба, обядвахме и по едно време дойдоха някакви съседи и с тях беше някакво момче (колкото мен беше, може и с 1-2 год. по-голямо). Сестра ми се оговаря с неините приятели от село да ходят на дискотека и т.н., а майка ми с баба някъде щяли да ходят и аз оставам сама, защото нито имам приятели на село, нито нищо ... И мама ми предлага да изляза с това момче, защото няма с кой друг, пък и той няма какво да прави. Аз не исках, но се съгласих. Иии отиваме на някаква полянка, където има много кокичета, нещо почнах да ги късам и накрая бях направила (с него,де) едно съчице от кокичетата (беше мн хубаво 8-[ ). След това отидохме до някаква река и уж да плуваме, а някакъв кит ни глътна, но като падна от един водопад, се удави, а ние не. :shock: Ъмм ... после стана като сЪпунка - станахме гаджета :lol: ии учихме в едно училище и живеехме в една сграда. Един ден нещо го търсих и видях, че е с някаква негова бивша. Тя нещо ми се отваряше, аз я ударих .. не знам точно как съм я фраснала, но падна на земята и се оказа, че тя е била травестит. :smt005

08-28-2007, 10:51
най-странното е когат сънувах,4е съм болна отивам на изследвания и лекарите ми казеат,4е имам спин кат се събудих бяь най-щастливия 4овек на земята :roll:

RHCP FeNka {{{}}}
08-28-2007, 11:09
az obiknovenno hodq na s1n ama s1nqt koito s1nuvah sno6ti be6e mnoogo stranen.po4ti ne go pomnq ama samo pomnq 4e me be6e strah da sedq v Sofiq i se bqh ka4ila na nqk1v blok i iskah da si hodq :smt011

Phoenixheart
08-28-2007, 11:25
ми веднъж сънувах че съм жена :shock: в началото бяше яко шок но после открих че съм лесбйка и се сещате какво следва :-D леле а колко бяха лесни за изнудване мъжете, един поглед само в очите и са готови на всичко

08-28-2007, 11:47
Как бате Сталин започва да се хили като напушен! :lol:

aniezina
08-28-2007, 11:48
Как бате Сталин започва да се хили като напушен! :lol:сигурно много го мразиш :lol:

bqsna_teenagerka
08-28-2007, 11:50
abe ima6e podobna tema..ama karai..
poprincip sanuvam ko6mari..mn sa dalgi za razkazvane ::: аз също

08-28-2007, 11:51
Как бате Сталин започва да се хили като напушен! :lol:сигурно много го мразиш :lol:
Не мога да му гледам ужасната мустаката физиономия :lol:

aniezina
08-28-2007, 11:52
Как бате Сталин започва да се хили като напушен! :lol:сигурно много го мразиш :lol:
Не мога да му гледам ужасната мустаката физиономия :lol:а тва на аватъра ти ти ли си :lol: ама то щом си хитлер и ти имаш мустаче :roll:

Бате Сталин
08-28-2007, 11:53
Как съм гушнал Хитлер и правим любов! :shock: Наистина много странен кошмар! Слава богу няма да се случи! :P

08-28-2007, 11:54
Как бате Сталин започва да се хили като напушен! :lol:сигурно много го мразиш :lol:
Не мога да му гледам ужасната мустаката физиономия :lol:а тва на аватъра ти ти ли си :lol: ама то щом си хитлер и ти имаш мустаче :roll:
Е, това съм аз да, иначе като си лепна мустачки ставам точно като Хитлер..

aniezina
08-28-2007, 11:54
Как съм гушнал Хитлер и правим любов! :shock: Наистина много странен кошмар! Слава богу няма да се случи! :Pявно омразата е взаимна, но аз съм много объркана относно своите чувства #-o

Бате Сталин
08-28-2007, 11:56
На снимката е той, в цялата си красота! :roll: :roll: :roll:

08-28-2007, 11:56
Как съм гушнал Хитлер и правим любов! :shock: Наистина много странен кошмар! Слава богу няма да се случи! :Pявно омразата е взаимна, но аз съм много объркана относно своите чувства #-o
Любовен проблем?

find_m3
08-28-2007, 11:58
Мдаа Батковци ходи да се прегледаш ,че май си раздовен :lol:

aniezina
08-28-2007, 12:00
Как съм гушнал Хитлер и правим любов! :shock: Наистина много странен кошмар! Слава богу няма да се случи! :Pявно омразата е взаимна, но аз съм много объркана относно своите чувства #-o
Любовен проблем?честно казано вашата противоположност и противопоставяне провокираха в мен проблема на втората световна но в личен мащаб..не се опитвайте да ме разберете понякога и сама не успявам..та объркана съм към кого от двама ви да изпитвам по-големи симпатии....на Бате Хитлер аватъра не ми харесва , Бате Сталин го уцулил, но идва и проблема относно симпатийте ми към самите личности които изразявате-страната на Сталин ми допада повече но идеологията на Хитлер е по-ясна и изразителна...Русия ми е по-мила, но Хитлер има добра идея въпреки лошото изпълнение...абе честно казано проблема ми не е толкова голям, колкото си мисля :D и никой не ме разбра, нали?...

kameliqbaby
08-28-2007, 12:24
Sanuvah vednaj,4e se jenq za ciganin mn se stresnah i vednaga se sabudih :mrgreen:

08-28-2007, 12:58
Мдаа Батковци ходи да се прегледаш ,че май си раздовен :lol:

Ние сме различни хора, не го ли разбрахте?

08-28-2007, 13:01
=;
Сънувах че Нацистите са отново на власт ! Това е не само странно, но и невъзможно....

AliceSw
08-28-2007, 13:23
ъъъъъъъ, помня най-ужасния си кошмар, живеех в някаква къща, заедно с майка ми и баба ми, без бащата, при нас имаше 2 хлапета - момченце и момиченце на 5-8 години, момченцето ме преследваше с някаква бор машина, и аз очаквах да дойдат родителите им да ги вземат, но не дойдоха, а разбрахме, че са ги изоставили и трябва да
ги гледаме, и в съня си се заклех да не спя никога повече....голям смях беше като го разправях :smt005 :smt005 :smt005

FelisDirus
08-28-2007, 16:14
хм, ами май не е един
сънувала съм поне 4-5 пъти, че умирам иии веднъж как мой много любим човек ми обясняваше, че имам психически проблеми и трябва да пия някакви билки, за да се оправя
мда, мисля, че пасват в определението ''странни'' :roll:
или по-скоро freaky :-k

quench
08-28-2007, 16:21
това го писах наскоро

сънувам как съм заобиколен от нещо, но то се променя всяка секунда и макар да мога да го възприема, аз не мога да го осъзная, да се нагодя към него, а като се събудя, се чувствам като нищожество

сънувам също как съм длъжен да сторя нещо важно и как хората ми вярват и ме подкрепят, а в един момент, само че без да съм направил нищо, всичко се обръща - аз се провалям, чувствам вината и всички се опитват да ме убият, а аз бягам

другите сънища са по-малко фрийки :)

08-28-2007, 16:23
Сънувах как вечерям на една маса със Сталин :? :shock:

quench
08-28-2007, 16:33
Сънувах как вечерям на една маса със Сталин :? :shock:

хаха, раздвоение на личността? ;)

otherworldly
08-28-2007, 16:44
Последното откачено нещо, което сънувах беше нещо като анимация, цветна и супер жива.. Аз бях в някакво приключение с една моя причтелка, а останали те герои бяха от тва детско "Ю Ги О" :-D Бааа изобщо не мога да си обясня как сънувах точно тия човечета като съм гледала анимацията един път само с една малка братовчедка... Както и да е беше забавен сън.. стреляхме се с едни странни оръжия.. :-D :-D

sunny_flower
08-28-2007, 18:55
ами че един рогат плъх гони хамстера ми за да го обие но аз много рядко помня съништата си :-D

08-28-2007, 20:06
веднъж сънувах хълм от вода

iNl0Ve_wItX_liFe
08-28-2007, 20:27
На мен всички сънищаса ми странни :smt005
:arrow: имаше наводнение в двора на даскалото, а по улиците всичко беше в 5 метра лед. :-D
:arrow: Гонеше ме някакво дървена плашило на кокили което слизаше от сграда по тръба.

абе ... странна работа 8-[

VaNicHkaa
08-28-2007, 20:55
Хаха моите всички са от странни по-странни ..ето няколко:
Всъщност няколко вечери сънувах това: че в града ни и въобще в света има оргомни змии които ни нападат ( летящи са :-D ) и мен ме е страх да се прибера ..всички са по улиците и са като препарирани ..само аз и още няколко човека сме си като хора обаче виждам че 1 огромна летяща змия се приближава и почвам да тичам обаче немога и гласа ми се взе ..и извежнъж точно преди да ме хване, някакъв като супер мен или нещо такова се появи и се сабудих :-D

Снощи сънувах този: Значи с една приятелка сме тръгнали пеша за купон в Кюстендил ( там имам братовчедки) а живеем в Петрич..лошото е че сме с пижами и боси по улиците ..почва да вали силно и се скриваме под една каруца :-D ..аз се обадих на майка ми да ми донесе дрехи но телефона и беше изключен ..вече се стъмва а ние сме още 1-вата улица над нас ..после се оказваме на центара пак по пижами и пазаруваме ..след това сме в дълбошница ( един квартал в Петрич ) и някакви почват да ни гонят ..след това стигнахме до една затънтена уличка и точно и тея да нихванат и се сабудих..тцт всяка нощ сънувам някакви супер странни сънища и помня повечето а преди време не помних абослютно нищо

quench
08-28-2007, 21:01
и аз искам такива номрални сънища! :smt010