PDA

View Full Version : Моето изкувство :)



rusalkata_
08-28-2007, 10:49
така както си разглеждах този раздел,реших и аз да ви покажа най-новите ми произведения. :D преди това не съм пускала други мои рисунки,а и по принцип не обичам някой да ги гледа... :roll: както и да е.рисувам от доооста отдавна,но напоследък предимно черно-бели.
чакам мненията ви.дано да ви харесат. :roll: :D

всичките са прерисувани от тези на Пейтън от One tree hill,въпреки че малко съм ги изменила. :roll:

People always leave (http://i19.tinypic.com/6ft13e9.jpg)
http://i11.tinypic.com/4qntd0w.jpg
http://i14.tinypic.com/5yu3lmd.jpg
http://i14.tinypic.com/67nqlwo.jpg
моята стена :-D (http://i19.tinypic.com/669ub21.jpg)

alex
08-28-2007, 11:02
Когато ги дигитализираш ги сканирай, а не ги снимай защото излизат с по-лошо качество и не на фокус. Иначе са интересни :)

08-28-2007, 16:32
Абе момиче тия ресунки са по-грозни от теб самата ве!?

Atika
08-29-2007, 10:00
Личи си , че имаш желание .. но този минимален талант трябва да се развива ..предполагам не си на повече от 15-16 и имаш време да се подготвиш с частни уроци и да следваш нещо с рисуване (разбира се не в академия :) )

Fagile
08-29-2007, 12:14
Личи си , че имаш желание .. но този минимален талант трябва да се развива ..предполагам не си на повече от 15-16 и имаш време да се подготвиш с частни уроци и да следваш нещо с рисуване (разбира се не в академия :) )
tq pone pravi ne6to za razlika ot tebe nali?

bravo mila mn sa hubavi i az obi4am da risuvam No bezsmurtnite 6e kagat 4e imam minimale talant

Atika
08-29-2007, 13:34
Личи си , че имаш желание .. но този минимален талант трябва да се развива ..предполагам не си на повече от 15-16 и имаш време да се подготвиш с частни уроци и да следваш нещо с рисуване (разбира се не в академия :) )
tq pone pravi ne6to za razlika ot tebe nali?

bravo mila mn sa hubavi i az obi4am da risuvam No bezsmurtnite 6e kagat 4e imam minimale talant

Къде прочете изречението "аз не рисувам" ?? За да имам някакво мнение поне малко трябва да разбирам от изкуство ..

AnTiBuLLsHiTs
08-29-2007, 13:45
Личи си , че имаш желание .. но този минимален талант трябва да се развива ..предполагам не си на повече от 15-16 и имаш време да се подготвиш с частни уроци и да следваш нещо с рисуване (разбира се не в академия :) )
tq pone pravi ne6to za razlika ot tebe nali?

bravo mila mn sa hubavi i az obi4am da risuvam No bezsmurtnite 6e kagat 4e imam minimale talant
[-( момичето и дава съвет да се запише на уроци ако иска да развива таланта си.Ц ц едно просто изречение неможе да раберете да ви имам и образованието.

^Sam90^
08-29-2007, 16:26
Ммм тези, които са закачени на стената ти са интересни, но като цяло не са нищо особено рисунките ти. А казваш, че си ги прерисувала от някъде си... хм, до тук нищо особено :) Ако имаш желание и талант (или поне смяташ, че имаш), наистина се запиши на курсове, както казаха по-горе.

Ако искаш мога да ти дам координати на много добър учител, школата е 1 пъти в седмицата по 4 часа и струва 40 лв на месец. Учителят е наистина страхотен. Ако имаш интерес, пиши на ЛС.

Fagile
08-29-2007, 19:42
T1PaCi...

^Sam90^
08-29-2007, 19:46
T1PaCi...
Слушай, кво - мери си приказките, ок? Това, че имам собствено мнение и вкус не ме прави тъпак, ясно? Тъпак викай на някой друг - като ти гледам великия аватар, еднакъв с още 5000, май ти не си ного по изкуството, а?!
Пуу и пикли братче...

Graphic^^designer
08-29-2007, 20:53
Na men ne mi haresvat tolkova,no az sum PROFESIONALIST! :smt019 :twisted:

Fagile
08-30-2007, 06:05
T1PaCi...
Слушай, кво - мери си приказките, ок? Това, че имам собствено мнение и вкус не ме прави тъпак, ясно? Тъпак викай на някой друг - като ти гледам великия аватар, еднакъв с още 5000, май ти не си ного по изкуството, а?!
Пуу и пикли братче...

dobre de i az risuvam dobre, no tva ne zna4i 4e i dr ne sa dobri. na nqkoi moge moite risunki da mu haresat pove4e. a na dr ne...

quench
08-30-2007, 08:14
ми покажи ги де!

Fagile
08-30-2007, 08:37
ми покажи ги де!

kak po to4no

quench
08-30-2007, 09:15
скан + ъп

:smt017

Fagile
08-30-2007, 19:21
da da

08-31-2007, 08:53
е не не :lol:

09-02-2007, 11:51
не ме радват изобщо...

09-02-2007, 14:33
ako si na 14-15 mmm ne vijdam hudojnik v teb ;D hubavo imash jelanie noo... ne ochakvai vsichki da ti kajat kolko sa hubavi i neznam si ko ii oshte poveche che i az zqpam oth i znam originalite i te sa trudni.Zapochni ot po lesni neshta.S poveche jelanie i uporitost mojesh da se razviesh dobre.Nachi chesno-risunkite ne sa hubavi daje ne sa zavyrsheni.Imash vyobrajenie-risuvai tova koeto ti e v glavata pochni ot prosti neshta - primerno nqkvi syrchica zvezdi pravi svetlosenki,vazi cvetq plodove animacioni geroi ... risuvai sled vreme shte usetish razlikata.Risuvaneto ne e neshto primerno opredeleni hora da go imat.Koito ima jelanie go razviva.PO skoro horata s talant sa tezi koito ot malki(2-3 godishna vyzrast)proqvqvat interes i risuvat ii taka se usyvyrshenstvat.Uspeh ;]

teenkopele
09-02-2007, 17:09
http://i19.tinypic.com/6ft13e9.jpg Най-добрата и оригинална. =D>

09-03-2007, 13:14
horata s talant sa tezi koito ot malki(2-3 godishna vyzrast)proqvqvat interes i risuvat ii taka se usyvyrshenstvat.Uspeh ;]

Не е точно така всъщност.
Талант е относително казано. По-скоро усет... И може би дори талант.
Защото съм виждала картини на човек,който няма капчица талант или усет, 100% сигурна съм в това, учил и усъвършенствал се в продължение на 10 години, и на такъв който притежава сякаш целият талант,който може да побере в себе си, и никога не е учил нещо свързано с рисуване,нито пък някой му е помогнал...И е рисувал всичко на всичко 10-15 картини през 20 годишен живот..
Е смятай, картините на този с таланта бяха просто... красиви. По начинът,по който рисува човек с усет към визуални изкуства, а не по този, учен и трениран.
Усеща се.

taka e da.Prosto nqkoi kazaha che ima talant i da go razviva a misylta mi beshe che pri nqkoi hora ne e do talant a do jelanie i praktika i che vseki moje da risuva dobre ako ima jelanie i ne e zadaljitelno da si golqm talant ili neshto podobno ;] Shtot primerno talantite sa malko iii abe az mn se oplitam kato govorq tei che mlykvam :]

[VampI]
09-03-2007, 14:11
Syjelqvam....ne mi haresvat..izob6to....i si kaji 4e ne moje6 da gi narisuva6 to4no vmesto da lyje6 4e si gi pozimenila malko....

rusalkata_
09-03-2007, 21:54
хаха хора,вие обърнахте темата на спор на "за" и "против" моите рисунки. :lol: започвам да си мисля,че беше грешка да пускам въобще тази тема...както и да е.
казах,че не се занимавам професионално с рисуване.хоби ми е...всъщност от година не съм пипвала нищо и наскоро реших отново да почна да русувам...нещо с което да си запълвам времето и да ми носи удовлетворение.не претендирам с това че имам талант,но на мен ми възлагат задачи за рисуване и т.н. и смея да твърдя,че познатите ми знаят как рисувам и им харесва.

^Sam90^,мерси за координатите,но не смятам да се занимавам сериозно с това.

vladuha haili,мерси.трогната съм за защитата,но все пак всеки си има право на мнение. :-)

Whisskas,темата беше модерирана.заглавието на темата не съм го писала аз.знам български.

[VampI],направих ги така както на мен ми харесват.мога да ги нарисувам и така както са оригиналите,но има неща в тях които не ми харесват.освен това нямам си на идея с какви моливи ги рисуват,защото досега не съм виждала такива-като маркери са.

а на госта от първата страница бих му казала много неща,но не са за темата. :lol: нито си ме виждал,нито знаеш как съм рисувала и как рисувам в момента.

09-09-2007, 19:32
какъв талант какви пет лева - ако имаше талант щеше да рисува с повече усет за форма. извинявай ама аз съм на 16 години и рисувам вече портрети на мой близки хора, а и на бербатов (постнал съм го тук) ;) и мисля че все малко притежавам талант


10% талант 90% упоритост АМА БЕЗ ТЕЯ 10% СИ ЗА НИКЪДЕ!
правилно го каза Wiskasss - или си добър или велик!

това тук си е драскане, не рисуване. рисуването е израз на светоусещане.
както поетът изразява всичко около него с думи по начина, по който го усеща, така художникът изобразява нещата такива каквито ги чувства.

аре успех с драскането за убиване на време, ама не пускайте коментари със съдържание от сорта на "имаш талант .. много си добър" :-&

а и дайте малко самокритика и се огледайте аджеба какво и как рисуват хората дето са малко по-напред с материала :smt012