PDA

View Full Version : Как да се отърва от нея?



Enchantress
08-28-2007, 11:11
Става въпрос за ено момиче,с което от доста време се познаваме и ми се води приятелка.Та проблемът е следния:От известно време харесвам едно момче от стария ми клас,а тя като разбра за чувствата ми незнайно как и тя хлътна.Почна от няколко години да и става навик да ме прецаква,винаги като постигна нещо и тя иска същото.Тая кобра почна да праи сичко възможно да ме държи на разстояние от него.Докато смо създаваше интриги-търпеше се,ама тя мина сички граници-почна да ме заплашва,разказа на френдовете ми,че си падам по въпросния човек и че съм се опитала да го спечеля ама не съм успяла и че той сега ме мразел още повече,всичко е измислица разбира се,никога не съм му казвала за чувствата си,още по-малко пък той ме е мразел,бяхме си просто приятели и аз не исках да си разваляме хубавите отношения,затова бях решила да премълча истината.От сичко това единствения резултат беше,че почна да ми се носи слава на задръстенячка,съответно и френдовете ми почнаха да ме избягват.Сега вече няма да сме съученици с него,в различни училища ще учим,не сме се виждали от доста време,само по скайпа си приказваме от време на време,ама тя продължава да ме заплашва и да сее интриги.Имам си гадже в момента,ама тая не може да проумее,че онова момче вече не ме интересува,омръзна ми вече! Не мога да я понасям,заради нея и френдовете ми вече се броят на пръстите на едната ръка,и всички ми се подиграват,и то за нощо.Всички глупости дето ги приказват за мене тя ги измисли.Как да се отърва от нея,вече почнах да се отчайвам,не ми е за друго,само да спре да ме тормози. :smt010

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-28-2007, 11:21
ами тя явно вижда че и прави впечатление че се занимаваш с нея и затова продължава да го прави... ;)

Iv4eTy
08-28-2007, 11:32
Ами като я видиш върви и и кажи как стоят нещата. Недей премълчава тя точно заради това продължава, защото ти неправиш нищо. Когато някой ти се подиграва вместо да се сдухваш кажи му как седят нещата. А нея просто нареди я както трявба, покажи и че неможе да те тъпче.

Enchantress
08-28-2007, 11:37
Ами като я видиш върви и и кажи как стоят нещата. Недей премълчава тя точно заради това продължава, защото ти неправиш нищо. Когато някой ти се подиграва вместо да се сдухваш кажи му как седят нещата. А нея просто нареди я както трявба, покажи и че неможе да те тъпче.
Говорих с нея,ма това човече от дума не разбира

MeGiTyY
08-28-2007, 11:42
мацка и на мен ми се е случвало това една приятелка мн добра уж ми беше вингаи искаше момчето с което аз хода и винаги ги краде с курвенските си тъпотии но имаше едно момче дето ми каза тя и бившото му гадже му звъняли и го молели да ме зареже некфи такифа и после аз толкова сляпо вярвах на нея и ние само се карахме двамата и останах без приятели само с него но след тфа разбрах сичко но беше късно зарярзах момчето което обичах заради една тъпа приятелка Така че мацка отиваш при нея и казваш да не праи такифа глупости и ако продължи я пребии тфа винаги помага

Enchantress
08-28-2007, 11:45
Мерси за съветите :oops:

08-28-2007, 11:50
vsa6tnost tq ne ti e nikakva priqtelka :wink: ako ima6 nekvi priqteli deto da te za6titavat kaji im da idat i da q sma4kat ot boi,moje i da spre sled tova :wink:

drfatt
08-28-2007, 11:59
Има едно решение - женски бой. Най-малкото ще изглежда яко. :D

Enchantress
08-28-2007, 11:59
vsa6tnost tq ne ti e nikakva priqtelka :wink: ako ima6 nekvi priqteli deto da te za6titavat kaji im da idat i da q sma4kat ot boi,moje i da spre sled tova :wink:
знам,че не ми е приятелка,отдавна го разбрах,а относно другото-не помага,не само на мен ми ги върти тия номера,неотдавна и моята best fr имаше подобен проблем с нея,френдовете и доколкот си спомням я бяха били оная идиотка,ма тя нали си е магаре-не се отказва.

naMy4Ho_KoTe
08-28-2007, 12:01
Купи си бухалка и разбери въпросната интригантка къде живее.

Enchantress
08-28-2007, 12:05
Купи си бухалка и разбери въпросната интригантка къде живее.
=D> Може да опитам :D

naMy4Ho_KoTe
08-28-2007, 12:06
Купи си бухалка и разбери въпросната интригантка къде живее.
=D> Може да опитам :D

Ако си от Пловдив ще ти заема една бухалка назаем.

Shogi
08-28-2007, 12:08
Тва е една безкрайна война.. :) Ако ти решиш да й правиш гадно и тя няма да се спре пък кой знае докъде би стигнала..Нз..Според мен трябва да престанеш да се палиш, колкото до приятелите ти - истинските ти приятели ще разберат що за човек е тя..А останалата част - щом и вярват, опитай да им обясниш как стоят нещата.Ако след това продължават да й вярват изводите са си за теб колко са ти приятели :) Само не й го връщай че нема да има спирка !

naMy4Ho_KoTe
08-28-2007, 12:16
Тва е една безкрайна война.. :) Ако ти решиш да й правиш гадно и тя няма да се спре пък кой знае докъде би стигнала..

Защо да е безкрайна?.. Един премерен удар в главата... :-D

Shogi
08-28-2007, 12:23
Тва е една безкрайна война.. :) Ако ти решиш да й правиш гадно и тя няма да се спре пък кой знае докъде би стигнала..

Защо да е безкрайна?.. Един премерен удар в главата... :-D

Знам най-подходящото оръжие...Има едни вакуумирани сандвичи от пълнозърнест хляб...Трошат зъби, глави всичко яко :) Това е идея..защо не го поканиш да хапнете :) Хахахахаха

Enchantress
08-28-2007, 12:32
Тва е една безкрайна война.. :) Ако ти решиш да й правиш гадно и тя няма да се спре пък кой знае докъде би стигнала..

Защо да е безкрайна?.. Един премерен удар в главата... :-D

Знам най-подходящото оръжие...Има едни вакуумирани сандвичи от пълнозърнест хляб...Трошат зъби, глави всичко яко :) Това е идея..защо не го поканиш да хапнете :) Хахахахаха
не бях се сещала за тоя вариант,ама сериозно се замислям дали изобщо да спра да се занимавам с това същество ...да,май така ще стане. :-s

MoHuTo
08-28-2007, 13:52
Ако не разбира от дума..има само едно решение - върви й набий шамарите!

............
08-29-2007, 21:08
ebahti dolnata ku4ka!!!!!!!kak e mogla da postapi taka s teb.emi razkaji neinite taini na frendovete i i i go varni tapkano.

MiMcHeToOo
08-30-2007, 12:59
абе в крайна сметка всичко се връща.. мене ако питаш въобще не и обръщай внимание з*еби я...