PDA

View Full Version : Курсове по английски език



=]
08-28-2007, 12:51
Здравейте! :)

Бих искала да ми препоръчате школа за курсове по английски език. Искам да се запиша, но не знам къде. Вие къде сте ходели на такива курсове, колко беше заплащането и доволни ли сте от начина на преподаване и получените знания?

Сега търся из Гугъл и попаднах на накакви "Ай енд Ай". Някой посещавал ли е тяхни курсове?

Преди време едни познати ми казаха, че са ходели в Културен дом Сердика, ако не се лъжа и са останали доволни.... Нещо по въпроса да знаете?

Благодаря предварително! :)

08-28-2007, 13:08
еми кажи на какво ниво си, подготовка за някой изпит ли ти трбва?

Комунист муахааха
08-28-2007, 13:17
Учи руски 8)

Enchantress
08-28-2007, 13:23
Ми аз ходя на частни уроци и съм доволна мога да кажа,че за две години доста напреднах,а за курсове- друго не знам,но в Avenir или както там се казва въпросното предприятие нищо няма да научиш,все на едно ниво ще си седиш.Е поне така мисля.

hamilcar
08-28-2007, 15:32
http://kosmopolitbg.com/

Доволен съм от тях. Скоро възнамерявам да продължа изучаването на езика там.

malka_sladuranka
08-28-2007, 16:08
Училища Европа. На ниво са. Там съм учила и гарантирам, че са добри.

Blab
08-28-2007, 16:45
Няма да препоръчвам, по-скоро обратното.
Не знам кое ниво си, но ако ще учиш за сертификати не отивай в "Престиж"...записах се миналата година, просто ей така и то за ниво, което бяхме покрили наполовина в училище...отидох няколко пъти и се отчаях...учителят не си беше изградил с-ма на преподаване и почна да взаимства от моите навици =; , точно тогава спрях да ходя.